24 szep 23, 23:26:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198114 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5415 Dátum: 11 dec 14, 20:54:26 »

Kisame vs. Kakashi.

Én alig látok esélyt kakashinak. Kirabival fölvette kisame a versenyt taijutsuban, ő meg akárhogy nézem, gyorsabb és a mozdulatai is sokkal kiszámíthatatlannabbak. A villám elemről csak annyit, hogy kisaménak nem is kellenne bevetnie a suitont, anélkül is porig alázza kakashit. Csak úgy van esélye, ha jól időzíti a kamuit, de erre nem biztos lenne esély. 4-5 suhintás a samehedával, és kakashinak alig marad chakrája. Kakashi a stratégiája és a kamui miatt kap 20%-ot, és nagyon optimista voltam kakashival szemben.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 14, 21:00:21 írta IndianA » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5416 Dátum: 11 dec 14, 21:07:33 »

Ja, a víz nem vezeti az áramot, a fizikusok gyökerek, Putir megmondta, az áram veszít az erejéből... meg a nagy f*szt...
Tényleg kevés chakrája van Kakashinak, a készlet feléből futotta 2 Raikirire, egy Doryuuhekire, 2 Kamuira és arra a villám dögre Pein ellen. Én Konohamaru alá sorolnám inkább, mint a Bijuukat, Raikagékat, Hokagékat, stb...
A vízbuborékba is feltétlen kell a Raikiri, mert a Sharingan nem a mozgások lekövetésére van specializálódva, hanem a mézeskalács házikók nézegetésére. A Kamuival meg nem lehet kilőni összeolvadt állapotban halacska úrfit, mivel.... ja de, ki lehet. Ne szálljunk el, mondjuk inkább úgy, hogy van esélye kilőni, de nem biztos, hogy sikerülne. Viszont ott a víz elem, amivel kénye kedve szerint támadhat/védekezhet odalent Kakashi. De végső esetben való igaz, Raikirivel ki lehet nyírni Kisamét, csak abba Kakashi is belehal.
Másik kérdés: Miért kell Kakashinak feltétlen a buborékba kerülni? Nem láttunk tőle 10 fajta klónt, nem küldhet most be egy raiton bushint, ami mikor szétfoszlana megölné Kisamét? Vagy ha mégis elkapja, a víz alatt nem tudna mizu bushinokat létrehozni, míg leúszik a buborék aljára, és ilyen sorozat eleji módon kiszökne a föld alatt a buborékból?
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a Samehada a puszta jelenlétével egyből reagál a chakrára nézegesse a mostani Bee harcok alatt mennyit tesz a használójáért a kardocska.
A reagálást IDE kérem Putir, nem PÜ-be.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5417 Dátum: 11 dec 14, 21:32:22 »

kakashi vs kisame:szerintem kakashi-nak van tűz eleme is. biztos nem a légből kapta azt,hogy sasukénak egy csomó tűz jutsu-t tanított anno. ott van kakashinak az esze,kamui,amit már olyan gyorsan és hatékonyan használ,hogy sasukénak az íjját   is levédte.aztán pedig,hogy elintézte a hét kardforgatót,biztos hogy akkor is fejlődött. ott van a raikiri,ami kiváló a víz ellen. samehada meg nem tud csak úgy csakrát szívni,kell legyen kibocsátva. már sasukénál is sok ideig tartotta a mangekyou-ját. sztem a mostani,kipihent kakashi ellen kisame lehet hogy vesztene. nem hiába lett ő az egyik osztag vezére. emellett már lehet hogy erősebb,mint egy kage. azért mert nincs rettentő sok csakrája,még lehet erős. de azért nem tenném a csakra szintjét konohamaru-val össze,ez olyan,mintha egy kage csakráját rikudou senninnel tenném össze. ég és föld. már van kb. egy fél tsunade csakrája. 60-40-re kakashi nyerne sztem.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #5418 Dátum: 11 dec 14, 21:39:44 »

Szóval azt mondod hogy ha kisame csinál egy tó nagyságú pocsolyát és ő az egyék végébe van kakashi a másik végébe bele nyom egy raikirit akkor kisame belehal? Valószínű...
Renato ironia tudod mi?
Arra próbáltam rámutatni hogy kisame és kakashi csakra mennyisége mennyiben más...
Természetesen nem gondolom hogy egy volt anbu-s csakrája egyenlő egy geninével.
Egyébként egy kérdés.
Ha a balatonba fürdenek emberek és tőlük messzire belecsap a villám szerinted meghalnak?Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5419 Dátum: 11 dec 14, 22:51:55 »

egy,hogy kisame nem csinál tó nagyságút, másik,hogy igen,belehalhat.
tobi vs madara: ezt csak olyan költői kérdésnek tettem. tobi:dimenzió jutsu,meg átcsúszás,amivel madara cseszheti a meteorjait,meg a susanoo-ját, rinnegan van madarának is,jinchuurikik+bijuu-k a jinchuurikiknek is meg vannak a jutsuik(köves láva,erősebb ütés mint a raikagéjé,köröm növelés,tűz technikák,robbanó buborék,víz jutsuk,),amik erejét jóval növelik a bijuu csakrájukkal(és használják a bijuu-jukból eredő, jutsu-t:bogárcsípés,korall-ököl,vmilyen karmolás,pióca nyílás[sav],meg vmi virághegy[vulkán kitörés]),vmint a második szinttel,a farok kinövesztéssel.és át tudnak menni teljes bijuu alakba is,amiben tudják sztem a bijuu bombát,meg az erejük,csakrájuk sokkal nagyobb lesz.ott a lánc technika a bijuu uralás,és a gedou mazo.
Madara:ems,susanoo,tűz technikák,meteor technika,rinnegan,faelem. nagyjából ennyi,ez mind szép és jó,de azért bijuuk-jinchuuriki ellen(akik edo-tensei-esek és rinnegannal,meg sh.-val fel vannak túrbózva)+egy olyan ember ellen,aki akármit átcsúsztat magán,van egy téridő jutsuja,van rinneganja,amivel valszeg minden jutsu-t tud,nah egy ilyen ember ellen max rikodou nyerne jelenleg.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5420 Dátum: 11 dec 14, 23:05:31 »

jah,bocs még nem fejeztem be.  smirksweat tobi ellen valszeg shinra tensei,se a banshou tenin nem fog,miközben érinthetetlen. tehát madara a rinnnegannal se ér sokat.a susanoo,és meteorit hasonló szitu,meg a faelem is. meg ha tobi el teleportolja magát,akkor miközben használ egy olyan nagy pusztító technikát,nem látja madara,és simán elintézi őt tobi. tehát győzelem tobi részére 90-10-re ,és még nem is voltam reális. (95-5 a reális) tobi pedig magában "csak" rinnegannal meg sh.-val is 60-40 és 70-30 között mozog a győzelme.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5421 Dátum: 11 dec 15, 15:57:13 »

Hát... Szerintem madara nem azért világhírű, mert egy tobi-félét sem udna lenyomni  smirksweat És tovit minato is megsebezte, aki akrmilyen tápos volt, azért a madara-szintet még nem ütötte.
 
Itachi & Kisame & Nagato & Konan vs. 5 Kage (Itachi és Nagoto is egészséges)
Szerintem ez egy kicsit aránytalanra sikerült xD Itt inkább az lehet a kérdés, hogy a kagék fejei mikor hullanak porba  smirksweat Már nagato és itachi is kétszemélyes hadsereg, de Kisame sem panaszkodhat. Konantól meg nem láttudn sokat, de az elég látványos volt (tobi kinyírási kísérlete)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5422 Dátum: 11 dec 15, 16:08:29 »

Eléggé vicces mennyire lenézik madarát tobival szembe 90-10 meg 95-5 tobinak?:O:D Tobi összelopkodta a 3útat madara meg csak egyet és azt az egyet is eléggé jól használja szóval útak szempontjából madara előrébb áll meg tapasztalat terén is szerintem jobb madara és kicsit okosabbnak is tartom. Tobi biztos csak megjátszotta kabuto előtt, hogy jaj de félek madarától mi?Mosolyog Ha ennyire elverné a nagy madarát 90-10re meg 95-5re akkor ott nem fosta volna össze a lába szélét (tudom, hogy akkor még nem volt meg a rinneganja+edo jinchurikik, de hát nem hinném, hogy tudta madara minden képességét hisz maga madara is csodálkozott, hogy milyen formába hozta kabuto) Tobit nem becsülöm le, ő is elképesztően erős, de madaranak adnám a győzelmet azért mert az szerintem sokkal többet ér, hogy megszerezte fmst és tovább bírt lépni rinneganra nem pedig sharingan,lopott rinnegan hanem fmsből rinnegana alakult a szeme így fms meg rinnegan erejét is képes használni és mint láthattuk rinnegan eléggé jól. Én 55-45re adnám madarának a harcot és, hogy miért kap 45öt tobi? Azért mert ottvan neki a téridő jutsu és az edo jinchurikik akik felvannak turbózva. Eléggé érdekes harc lenne, de azért szerintem madara elverné egy nagy harc után őt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5423 Dátum: 11 dec 15, 17:24:28 »

Amúgy most, hogy van két olyan ember aki három úttal rendelkezik és hogy bijuuk most harcolnak nagyjából meglehet tippelni rikodou sennin erejét, hisz juubyt se tudta legyőzni csak magába pecsételni így kb. egyszint lehetett a jubbyval tobi meg most rendelkezik bijuu erejével és még ott van a sajátja is. Szóval szerintem jelenlegi információnk szerint szerintem rikodou sennin ellen elég lenne három über táp ember és kb. egyszint lenne rikodou senninnel. Mondjuk Tobi(6edo tenseies jinchurikivel),Madara ( 3úttal), Minato (hihetetlen gyorsasággal és ésszel). Szerintem ez a három ember kb. rikodou senninnel egy jó döntetlent megvívna ha mind a hárman hoznák a maximumot és segítenének egymásnak.
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5424 Dátum: 11 dec 15, 17:43:15 »

Kisame-Kakashi

igaz hogy kakashi mostanában sokat vesztett a renoméjából meg alig is láttuk, de emlékezzünk vissza hogy bizonyította már párszor az erejét. szerintem  legyőzné kisamet, annak ellenére hogy a samehada el tudja szívni a chakrát meg átadja kisamenak meg gyógyítja is őt, azért kakashi meg tudná fogni, genjutsuban és taijutsuban is, asszem egy kaput tud kinyitni a nyolcból, plusz sok (3vagy4) elemet használ, ezekkel már össze tud hozni egy olyan stratégiát amivel nyertesen jöhet ki. ja és a kamuit nem is említettem. 60-40 vagy 55-45 neki. sokoldalúbb mint kisame.
tűz elemet meg az animéban használt a mangában viszont nem.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5425 Dátum: 11 dec 15, 18:00:51 »

Guren Vs Mei terumi

A két kekkei genkaios kunoichi, akik igazán erősek. Mindkettő nagyon egyedi technikákkal bír. Én egy eléggé kiegyenlített harcot képzelek el. Hiszen ha Mei lávát köpne, azt Guren kikristályosítja, viszont a láva a kristályt meg is tudja olvasztani. Ott van még Mei forrás eleme, a mindent maró sav. Azt is ki lehetne kristályosítani, viszont a sav is kikezdené a kristályt, szóval ez egy ördögi kör. Ráadásul a ninjutsun kívül a taijutsuhoz is értenek. Guren harcolt Kakashi ellen, Lee és Tenten ellen is. Míg Mei egy jó nagyot rúgott zetsuba. Ti mit gondoltok?
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5426 Dátum: 11 dec 15, 18:28:07 »

Tudom hogy kezd unalmassá válni, de még muszáj irnom a Kakashi vs Kisaméröl:
Szerintem Kisame nyerne, de nem túl sokkal. Hiszen Kakshinak ott a villám elem, ami üti a vizet. Ha Kisame egyesülne Samehadavla, és a vízburokban harcolnának, akkor kakashi valszeg megfulladna, de egy döntetlent ki tudna hozni, ha benyom egy Raikirit, hiszen, akkor az elektromosság végigmegy a vízburkon.

Másik csata: Szerintetek Roshi mely jinchurikik ellen nyerne?
A villám mióta veri a vizet? Tudtommal a kö veri. És a Raikirit én amúgy is kilöném mert Samehada kiszívja belölle a chakrát. Akimegkérdöjelezne az csak gondoljon vissza hogy Samehada egy vágással visszarakta beet az 1. szintre a másodikbol.
kakashi vs kisame:szerintem kakashi-nak van tűz eleme is. biztos nem a légből kapta azt,hogy sasukénak egy csomó tűz jutsu-t tanított anno. ott van kakashinak az esze,kamui,amit már olyan gyorsan és hatékonyan használ,hogy sasukénak az íjját   is levédte.aztán pedig,hogy elintézte a hét kardforgatót,biztos hogy akkor is fejlődött. ott van a raikiri,ami kiváló a víz ellen. samehada meg nem tud csak úgy csakrát szívni,kell legyen kibocsátva. már sasukénál is sok ideig tartotta a mangekyou-ját. sztem a mostani,kipihent kakashi ellen kisame lehet hogy vesztene. nem hiába lett ő az egyik osztag vezére. emellett már lehet hogy erősebb,mint egy kage. azért mert nincs rettentő sok csakrája,még lehet erős. de azért nem tenném a csakra szintjét konohamaru-val össze,ez olyan,mintha egy kage csakráját rikudou senninnel tenném össze. ég és föld. már van kb. egy fél tsunade csakrája. 60-40-re kakashi nyerne sztem.
Mi az hogy Sasukének tüzjutsut tanított? Sasuke már az elött tudta a tüzjutsukat hogy találkozott Kakashival. Kakashi csakrája villám tipusu , láttunk töle föld és víz falat, de nem hiszem hogy azokat az elemeket annyira tudná használni. Ahogy már mondtam, Kakashi egyettlen eséje az MS. Én bírom Kakashit de kisame elég jól össze Iisamehadázná.
Hát... Szerintem madara nem azért világhírű, mert egy tobi-félét sem udna lenyomni  smirksweat És tovit minato is megsebezte, aki akrmilyen tápos volt, azért a madara-szintet még nem ütötte.
 
Itachi & Kisame & Nagato & Konan vs. 5 Kage (Itachi és Nagoto is egészséges)
Szerintem ez egy kicsit aránytalanra sikerült xD Itt inkább az lehet a kérdés, hogy a kagék fejei mikor hullanak porba  smirksweat Már nagato és itachi is kétszemélyes hadsereg, de Kisame sem panaszkodhat. Konantól meg nem láttudn sokat, de az elég látványos volt (tobi kinyírási kísérlete)
Szép kis tömegbunyót hoztál fel. Nagato-bika Itachi-bika Konan- eddig talán ö volt a legközelebb tobi kinyírásához Kisame-emberi bijuu. Viszont a Kagék is okkal kagég, ráadásul ök öten vannak, de ez nem biztos?tja a gyözelmüket. érdekes felállás. Gondolkozik
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5427 Dátum: 11 dec 15, 19:16:13 »

Csak megjegyzem a villám üti a vizet mint légycsapó a legyet kacsint
Kisame vs Kakashi: Kakashinak a nincs sok chakrája szerintem annyit jelent hogy átlagos jounin chakra, ami nem kevés de nem is átlagon felüli, bár a sharingan megcsapolja a chakráját rendesen, és a samehada is asszem 3 faroknyi chakrát felszívott egy csapással, tehát Kakashinak végig arra kellene figyelnie hogy nem érhet hozzá Kisame, így viszont nehéz harcolni.Kisama ha megidézi azt a nagy vízbuborékot, akkor ha Kakashi használ villám jutsut akkor ütné a vizet, de csak ütné...ha villámot vezet a vízbe akkor értelem szerüen öt is megrázza, plusz Kisamét úgymond követi a buborék, tehát ha közel menne Kakashihoz (pár méter) akkor Kakashi belefulladna a vízbe, ez szerintem Kisame 70-30.
Kakashinak a Kamuival van csak esélye, és még akkor is csak úgy ha az egész testét be tudja szívni vagy a fejét.

Szerk:Kakashi nem tudhatja hogy Samahada chakrát szív, emiatt már csak akkor jön erre rá mikor megtapasztalta, tehát chakrája szinte 0.

Kicsit off de akkor Samehada felszippanthatja a Susanoot is?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 18:13:13 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5428 Dátum: 11 dec 15, 20:22:25 »

Nálam nem teljesen egyértelmű ez a Kisame vs Kakashi mérkőzés. Kisame fizikailag baromi erős, vízelemmel rendelkezik, sok a chakrája és vele van Samehada. Szemben vele Kakashi, aki jó elemzőképességgel rendelkezik, baromi gyors, átlagos chakra, Sharingan és rendelkezik 3 elem ismeretével, valamint rengeteg jutsut ismer. Az elemek pedig a villám, víz és föld. A villámnak szerintem nagyon kevés hasznát venné ebben a harcban de végső csapásként tudná használni. A két, ebben a csatában döntő elem a víz és a föld lenne szerintem. Vízzel a vizet lehet nullázni míg a föld elem túl is üti a víz elemet. Utolsó mentsvárként pedig ott van még a Sharingan képességei. Kisame esélye tulajdonképpen abban áll, hogy a Samehadával eltalálja Kakashit és így esetleg a chakráját lenullázhatja. Az már más kérdés, hogy egy nála gyorsabb személyt hogyan tud eltalálni úgy, hogy közben ő maga ne sérüljön meg. Egy kicsivel Kakashit találom esélyesebbnek.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5429 Dátum: 11 dec 15, 20:57:57 »

Eléggé vicces mennyire lenézik madarát tobival szembe 90-10 meg 95-5 tobinak?:O:D Tobi összelopkodta a 3útat madara meg csak egyet és azt az egyet is eléggé jól használja szóval útak szempontjából madara előrébb áll meg tapasztalat terén is szerintem jobb madara és kicsit okosabbnak is tartom. Tobi biztos csak megjátszotta kabuto előtt, hogy jaj de félek madarától mi?Mosolyog Ha ennyire elverné a nagy madarát 90-10re meg 95-5re akkor ott nem fosta volna össze a lába szélét (tudom, hogy akkor még nem volt meg a rinneganja+edo jinchurikik, de hát nem hinném, hogy tudta madara minden képességét hisz maga madara is csodálkozott, hogy milyen formába hozta kabuto) Tobit nem becsülöm le, ő is elképesztően erős, de madaranak adnám a győzelmet azért mert az szerintem sokkal többet ér, hogy megszerezte fmst és tovább bírt lépni rinneganra nem pedig sharingan,lopott rinnegan hanem fmsből rinnegana alakult a szeme így fms meg rinnegan erejét is képes használni és mint láthattuk rinnegan eléggé jól. Én 55-45re adnám madarának a harcot és, hogy miért kap 45öt tobi? Azért mert ottvan neki a téridő jutsu és az edo jinchurikik akik felvannak turbózva. Eléggé érdekes harc lenne, de azért szerintem madara elverné egy nagy harc után őt.
hol verné el? most már a bijuu-kat,meg rikodou sennin-t(nem tobi-t,hanem mach5 megmerte rikodou sennin-t kérdőjelezni) is meg merik egyesek kérdőjelezni? madara cseppet sem okosabb tobinál,emellett tobi csak meglepődött,nem fosta össze magát madarától. meg mi az,hogy"tudom, hogy akkor még nem volt meg a rinneganja+edo jinchurikik, de hát nem hinném, hogy tudta madara minden képességét hisz maga madara is csodálkozott, hogy milyen formába hozta kabuto"hát ez kicsit hülyén jött ki,madara és tobi valszeg nagyon is jól ismerték egymást.azt meg ,hogy nem volt rinnegan,gedou mazou,feltúrbózott jinchuu-ja meg csak úgy mondod,mintha nem is lenne lényeges.a jinchuu-k magukban kitesznek egy kagét,ott a bijuu erejük,és a teljes bijuu alakjuk(sztem egy bijuu[mostani] majdnem vgy teljesen le verné a jelenlegi 5kagét).és az öt kage ellen alig tudott vmit csinálni madara is. itt meg hatan vannak,edo tensei-esek,és ott van a bijuu-juk. és ő is ott van. emellett amikor nem volt jinchuu-ja,akkor magában tudta használni a rinnegan utakat,csak most túl sok csakra lenne.ott a stratégiája,a tér-jutsu-ja,az átcsúszása,a rinnegan utak,meg gedou mazou,meg nem egy rozoga csontkollekció,mint nagato.és mint láthattuk hatalmas csakra tartalékai vannak. jah,és tartom az állást 90-10-re. rinnegan-sharingan tobi,meg 60-40-re leverné madarát. és sztem sokkal öregebb és tapasztaltabb tobi,mint madara,azért is ilyen rafkós. madara csak egy harcigép,aki még csak nem is a toppon van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!