24 szep 23, 11:28:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197359 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5220 Dátum: 11 okt 16, 18:33:39 »

A databookot meg nem igazán értem,hiszen ha hidan gyorsabb mint hiruzen akkor puszilom ikszdé Viszont azt már értem hogy kakashi olyan gyors mint átokpecsétes sasuke,ez már stimmel.Amúgy Mistichhel így utóljára egyetértek,jól elemezte a harcot,sasuke tényleg esélyesebb,csak kitartóbb azért,és persze tud repülni ami nagy előny mindenképpen,persze kakashi sem lebecsülendő.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5221 Dátum: 11 okt 21, 15:49:40 »

Új harc: Itachi vs Muu a másik : Nagato (testek nélkül) vs Muu
Az első esetben én a harcot Muu nak adnám hisz a tsukoyomi és egyéb gen jutsuk kilőve, mivel muu nak nincs csakrája..
Az amaterasu lehet az egyetlen megoldás hogy legyőzze muu-t de mivel muu tud láthatatlan lenni és repül ni is így nembiztos hogy eltudja vele kapni... meg ott a sussano amit szerintem muu simán leszed a por elemmel. 70-30% muu nak szerintem. A nagato vs muu érdekesebb lenne én ott 50-50 et mondanék.. mi a ti véleményetek?
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5222 Dátum: 11 okt 22, 15:41:09 »

Új harc: Itachi vs Muu a másik : Nagato (testek nélkül) vs Muu
Az első esetben én a harcot Muu nak adnám hisz a tsukoyomi és egyéb gen jutsuk kilőve, mivel muu nak nincs csakrája..
Az amaterasu lehet az egyetlen megoldás hogy legyőzze muu-t de mivel muu tud láthatatlan lenni és repül ni is így nembiztos hogy eltudja vele kapni... meg ott a sussano amit szerintem muu simán leszed a por elemmel. 70-30% muu nak szerintem. A nagato vs muu érdekesebb lenne én ott 50-50 et mondanék.. mi a ti véleményetek?
érdekes felvetés Nevet én rajongok azért ha a mostanába megjelent szereplőket analizáljuk, muu elég erős, bár azt tudjuk hogy a mizukage lepipálja, bár ez se 100%, és igen bár ha a por elemet nézzük akkor ilyen szinten madarát és eltudná rongyolni, valószínüleg a por elemnek is megvan a gyengéje, vszínüleg a mozgás, bár eddig csak egy jinton ninjutsut láttunk, amúgy a sharingan látja a chakrát nem? bár azt mondtad muu nak nincs chakrája az edo tenseibe, szerintem meg inkább az egész teste chakra, de a genjutsuk nem hathatnak rá mert igazából csak a személysége van ott, az agya nincs(javítsatok ki ha tévedek) szerintem ez egy 60-40 muu javára.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5223 Dátum: 11 okt 23, 09:00:13 »

Új harc: Itachi vs Muu a másik : Nagato (testek nélkül) vs Muu
Az első esetben én a harcot Muu nak adnám hisz a tsukoyomi és egyéb gen jutsuk kilőve, mivel muu nak nincs csakrája..
Az amaterasu lehet az egyetlen megoldás hogy legyőzze muu-t de mivel muu tud láthatatlan lenni és repül ni is így nembiztos hogy eltudja vele kapni... meg ott a sussano amit szerintem muu simán leszed a por elemmel. 70-30% muu nak szerintem. A nagato vs muu érdekesebb lenne én ott 50-50 et mondanék.. mi a ti véleményetek?


Hát mint azt olvastuk a mizukage le tudta győzni.... vagy nem? (hisz mindketten meghaltak). Szerintem Muu az igencsak nagy erővel rendelkezik, és szerintem elég ahoz hogy Nagatot és Itachit 1v1 be letudja győzni. Hisz ott a por elem ami mindent atomjaira porlaszt és ott a föld a tűz és szél elem használata ami önmagába se kevés.. + láthatatlanság és repülés..  De javítsatok ki ha ti másképp gondoljátok de szerintem Muu letudja nyomni Itcahit és Nagatot
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 23, 09:04:49 írta vegita » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5224 Dátum: 11 okt 23, 11:10:10 »

Itachi vs Muu

Muu-nak kell hogy legyen chakrája, hiszen használja az elemeket. Lehet én nem vettem észre, de eddig mikor használta a por elemet mindig látható volt így működnének a genjutsuk is rajta. Ita Susanoo-jának van Yata tükre ami visszaveri a támadásokat, de a por elem ellen nem tudom hogyan viselkedne. Emiatt 50 - 50 % szerintem.

Nagato vs Muu

Nagato a legrosszabb ellenfél Muu-nak mert ellene semmi sem működne, amit tud. Por elemet elszívja Nagato, a láthatatlanság ellen ott az eső, amivel Jirayát is kiszúrta Amegakurében, ezzel szemben Muu nem sokat tudna tenni egy Shinra Tensei, Banshou Tein vagy egy Chibaku Tensei ellen. Egyértelmű Nagato győzelem 99 - 1 % arányban.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5225 Dátum: 11 okt 23, 12:48:00 »

CS2 Sasuke vs. Kakashi Senpai:

Sharingan a sharingan ellen. Megnéztem volna annó egy ilyen ütközetet. Akkor még kiegyenlítettek voltak a felek. Sasuke tehetséges és itt már nyugodtan mondhatjuk remek villám elem használó lett belőle. Kakashi aaazzz... Kakashi! Nevet Remek helyzet felimerő és kevés chakrából borzasztó dolgokat tud összehozni. Plusz rengeteg jutsut ismer, amivel meglepheti az ifjú Uchihat. Igazából nem nagyon akarom elemezni ezt a harcot, mivel nagyon sok féle képpen végőzdhet.
Azt mondom, itt teljesen egyenrangú ellenfelek lennének egymásnak.

Szal 50 - 50%re hozom.

Itachi vs. Muu:

Én ehhez a harchoz csak annyit fűznék hozzá, hogy valószínűleg meg tudná semmisíteni a Susann'o-t Muu a por elemmel, csak azt nem veszitek figyelembe, hogy amíg hegeszti meg irányítja a kockát, addig Itachi is megküldheti egy szeretet Magatama csomaggal, ami azért fájna fáslis barátunknak. Mosolyog
Én Itachit tartom esélyesebbnek egy olyan 60 - 40% - ban

Nagato vs. Muu

Esélye sincs Nagato ellen. Nem tudja megsebezni, nem elég gyors. Megeszi vacsorára vöröske. Mosolyog Itt sem akarom boncolgatni a dolgokat mert nincs az a helyzet, hogy abból nagy előnyt tudna kovácsolni Muu. Maximum akkor ha 1 banshou tenninnél megosztaná a testét és akkor vakerálni valamit. Viszont akkor meg annyira legyengül, hogy mégúgy sem tudna mit kezdeni vele. 1 orv támadással mikor Nagato már menne haza ebédelni. Nevet

90 - 10 % a hátba szúrás miatt Mosolyog
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5226 Dátum: 11 okt 23, 21:58:52 »

Szerintem Itachit le túéudná gyűrni Muu, mert a sussanot a por elemmel el tudja pusztítani. És chakrája tenyleg nincs hisz ezt maga kabuto mondra hogy ő a chakrátlan ninjna. Nagato tényleg kemény dió lenne, de szerintem nagatonak csak az isteni birodalom és a nin elszívó úttal lehet esélye muu ellem. (Chibaku tensei esélytelen a por elem miatt) viszontt a nin elszívós út se ér sokat ha tai jutsuval megy muu hisz láttuk. Hogy nagyon nagy fizikai ereje van hisz onooki a por elem segítséglvel 1kézzel elbírta azegész teknős szigete. Szerintem itachit le tudja győzni nagatot meg nembiztos... de azé megizzasztanà
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5227 Dátum: 11 okt 24, 12:43:22 »

Idézet
Szerintem Itachit le túéudná gyűrni Muu, mert a sussanot a por elemmel el tudja pusztítani

Az nem biztos, hogy eltudja a susanoot hisz még nem volt semmi hasonló, de ha mégis eltudja attól még ott van az itachinak a intelegencia,amaterasu és a jó genjutsu. Meg muuból nagy chakrát igényel a por elem, láthattuk onokitól is, hogy már alig bírja pedig csak por elemet használt. Én is olyan 50-50%-ot mondok, szerintem hasonló lenne az állás vagy pedig kicsit itachi esélyesebb hisz nagyon erősen használja a genjutsut és nagy az intelegenciája, de inkább 50-50%ra tippelek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5228 Dátum: 11 okt 24, 13:19:43 »

Szerintem nem figyeltél. Épp az imént írta vegita, hogy Kabuto szerint Muu-nak nincs chakrája. Ebből kifolyólag Itachi semmilyen genjutsuja nem hatna Muu-ra, hiszen a genjutsuban a chakrája felet veszi át az irányítást. Az más kérdés, hogy azt én sem értem, hogy akkor hogyan/mivel képes ninjutsu technikákra. Muu szintén intelligens személynek mondható ha nem is annyira mint Itachi. Viszont Muu rendelkezik egy fontos dologgal ami talán a legnagyobb előnye vele szemben. Ez pedig a láthatatlanság és a hatalmas pusztítóerejű porelem. Láthatatlanul kikerülheti a genjutsukat (már ha hatna rá) az amaterasu használata szintén  lehetetlen és amúgy is könnyű kikerülni megfelelő távolságból. Röviden, szerintem vesztene Itachi.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5229 Dátum: 11 okt 24, 14:31:19 »

Idézet
Viszont Muu rendelkezik egy fontos dologgal ami talán a legnagyobb előnye vele szemben. Ez pedig a láthatatlanság és a hatalmas pusztítóerejű porelem.

Bocs, de lehet elment a szemem előtt, de én még nem láttam muut láthatatlanul por elemet használni. Sőt még láthatatlanul harcolni se láttam őt. Ez nem azt jelenti, hogy nem tud, de amikor por elemet használja akkor mindig látható ő, az meg egyenesen hülyeség, hogy nincs chakrája hisz akkor nem is élne, max. azért "nincs" chakrája mert láthatatlan szerintem. Ha láthatatlanra kapcsol akkor lehet nem látják a chakráját se, de amikor por elemet használ akkor soha nem láthatatlan, itachi akkor meg lebírná amaterasuzni vagy pedig genjutsuba ejteni és ott itachi kedve szerint alakít mindent. Meg ha nem lenne chakrája akkor vagy halott lenne vagy pedig ninjutsukat úgy használná hogy nem merül le a chakrája mivel nincs minek lemerülnie. Meg amikor elfelezték muut akkor nullának a fele nulla (nulla itt a chakra) akkor mégis miért nem bírta használni a por elemet? Talán azért mert a chakrája is megfeleződött és úgy nehezebb. Ez kb. olyan mintha valakinek lenne végtelen chakrája elfelezik a fickót azt akkor már nem végtelen lesz hanem végtelennek a fele, de hát a végtelent ha felezed ha nem attól még végtelen marad. Szóval muunak is korlátos a chakrája és kabuto szerintem arra gondolt, hogy akkor nem látni a chakráját amikor láthatatlan a muu, de amikor támadott a muu por elemmel akkor mindig látható volt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5230 Dátum: 11 okt 24, 14:46:02 »

Ezért kétkedtem abban amit írtam Kabutora gondolván.  Nevet A láthatatlanságban igazad van, hogy amikor jutsut hoz létre akkor láthatóvá válik, viszont ez már nem mentség Itachi számára. Muu ott és akkor mutatja meg magát amikor akarja. A sharingan nem byakugan, hogy azonnal kiszúrná ha a háta mögött megjelenik Muu és belekezd a jutsujába. Röviden Itachi folyamatosan késésben lenne és egyáltalán nem biztos, hogy ezt folyamatosan eltudná kerülni vagy védeni a porelemet ismervén.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5231 Dátum: 11 okt 24, 17:23:11 »

Hát ebben a chakrás dologban énis kételkedek, de ha Kabuto ezt mondta akkor akár igaz is lehet Nevet
De ha jól emlékszem, akkor naruto remete formája se használ chakrát. És akk lehet hogy Muu nak se chakrája van hanem valami más. (mana vagy spirit vagy valami). De én még mindig kiállok amellett hogy Itachit letudja győzni.
És nagato nak is csak a nin elszívós és az isteni birodalom útjával lehet esélye
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5232 Dátum: 11 okt 24, 17:30:16 »

Naruto használja a chakráját remete formában is ha jutsut hoz létre. A saját chakráját keveri össze a természeti chakrával az öreg béka elmondása szerint. Valahogy úgy magyarázta, hogy a természeti chakrát összegyűjti majd a saját chakrájából megalkotja a jutsut és ehhez hozzáadja a természeti chakrát. Ennek következtében jutsu ereje jelentősen megnő.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5233 Dátum: 11 okt 26, 18:29:09 »

akatsuki: felállásuk annyi hogy: deidara az égből bombáz. kisame egy tavat készít ( sok csakrája van ikszdé ) és majd a vízben fog támadni alulról. kakuzu lesz a földi bombázó távolról aki a 4 szívével kombinált elemekkel nagy kárt okoz majd. itachi deidara madarán fentről osztja az ellenséget amaterasuval meg tűz jutsukkal. sasori az a 100 bábjával támad az ellenségre. hidan neki segít közbe próbálja megvágni az ellenfelet vérért. pein meg lesz a tartalék ha nem nyernének. konan meg robbanó papír klónokkal támad.

kagék: tsunade erős és bevihetné a nagyobb csapásokat. oonoki a por elemmel hátulról támadna. mei az középtámadó lenne. a raikage lenne a legjobb mert gyorsasággal az ellenfél mögé kerülne és kiütné. gaara meg homokkal hátulról viszi a pokolba az ellenfeleket.

összeadás: a kagéknak nincs esélye az akatsuki stratégiája ellen mert így erősek főleg hogy többen vannak az akatsukisok. ezt 75-25-re adom az akatsukinak.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5234 Dátum: 11 okt 27, 15:17:23 »

Itachi vs. Muu:
Hát,muunak kell hogy legyen chakrája,az meg hogy kabutó azt mondta nincs neki,az egy baki szerintem Nevet Viszont szerintem mindenképpen jó a por elem a sussano ellen,viszont itachi muut szétszívathatja muut genjutsukkal,a tsusokyumival meg 1 másodperc alatt a túlvilágra küldi smirksweat Itachi fogadok a félelemetes genjutsui miatt.

Nagató vs. Muu:
Ez a ninjutsu elszívós dolog nem jönne be szerintem.Hiszen láthattuk hogy a por elem úgy működik,hogy kb. 1-2 méter távolságból a por elem hirtelen kitágul,és a benne lévő személyt molekuláira bontja.Az ninjutsu elszívása nagatónak meg úgy működik,hogy létrehoz magakörül egy burkot,és amikor a jutsu közvetlenül érintkezik vele,akkor szívja el,persze,lehet elszívná muu por elemét,de nem 100%-ék.A jinton ellen a shinra tensei lenne a legjobb.Viszont,hozzá kell tennem hogy nagató 1000-szer akkora tudással rendelkezik mint muu,nem elég hogy tudja a rin'negan 6 útját használni,ezenkívül még tudja mind az 5 elemet,és persze okos is,nem is beszélve arról a kutyárol,ami csak akkor pusztul el,ha őt is megölik,ami sokat dob az erején.Végülis muu por eleme megtudná ölni azt a kutyát,de utána már nagató rájönne a por elem működésére,és akkor számtalan módon végezhet vele.70-30 nagatónak.

Akatsuki vs. 5 kage:

Hát ez igen látványos csata lenne,amibe szerintem az akatsuki nyerne.Tsunade csak hidannál erősebb,őt hamar elintéznék,vagyis nem is tudna gyógyító szerepet betölteni.Konanat csak terumi,vagy oonoki tudná azonnal kiütni,az öreg bármelyik akatsukist elverné pein és itachin kívül.Ez a két shinobi túl nagy falat,akármelyik kagét lerendeznék,ha pein nem is,de itachi mindenképpen.Tsusokyumival akármelyik kagét 1 másodperc alatt kiütnék,vagy akár többet is kitud ütni ezzel a technikával.Nagyon kevés esélyt látok a kagéknak itachi és pein miatt.Én is ugyanúgy mint Kenton,75-25-öt adok az akatsukinak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!