24 szep 22, 23:20:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196553 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5055 Dátum: 11 szep 04, 21:25:07 »

Raikage vs. ms sasuke:Abból kiindulva,hogy a 3.raikage 10000 ember ellen állt ki,és 3 nap 3 éjjel harcolt egy folytában,és "A,, a fia,nagyjából ugyanakora chakratartalékkal rendelkeznek,vagyis "A,, kb.akkora chakrával rendelkezik mint kisame.Ebből az következik,hogy sasuke semmikép sem fáraszthatja ki,amaterasu kilőve,a genjutu bejöhet,de hiába a villámurájával nem bír mit kezdeni,csak az amaterasuval,csak azt mire bevetné,addig "A,, 3-szor kitörne a genjutsuból.Ez egy tipikus ki fárad el hamarabb harc lenne,amibe 100%-ra "A,, nyerne.Ez az a eset,amikor "A,, higgadtan gondolkozik,ha nem gondolkozik higgadtan,akkor veszít,mert ott van sasukénak az enton,és a sussano 2. fokozata(az a sussano,amelyyik nyilakkal lő),és azon "A,, biztos hogy nem tud áthatolni.Vagyis ha "A,, higgadt,akkor sasukénak semmi esélye,ha a kage forró fejű,akkor jó indulattal is csak egy 15%-ot kap,az enton miatt,és ugye az miatt,hogy ne tud áthatolni a sussanó 2. fokozatán.(Amúgy fms sasuke sussanójánok igenis van Yata tükre,jól mondja Balegh.)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 21:27:19 írta IndianA » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #5056 Dátum: 11 szep 04, 21:41:09 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/392/12

te meg nézd meg azt a pajzsot a bal kezében. na az a yata tükre. amit te látsz az csak a susanoo befejezése. sasuke régi susanoojára csak a húst/bőrt bírta ráhúzni, az újra meg a páncélt is. (van ugye sima csont, és ehez kapcsolódhat izom, hús bőr és páncél). a jelenlegi a legerősebb verziója a susanoonak, de yata tükre nincs rajta.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5057 Dátum: 11 szep 04, 21:55:46 »

Te vagy a nagyon idióta,én az fms sasukéról beszélek ikszdé Én csak igazat adtam neked,először olvasd el először normálisan a hozzászólásomat,teljesen félreértettél.MS Sasuke vs. raikage harcról beszélünk,ms sasukének nincs Yata tükre,de fms sasukének van,én csak igazat adtam neked,vedd már észre magdt,még te vgy mérges mindenkire,gondolkozzál már egy kicsit mielőtt írsz.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5058 Dátum: 11 szep 04, 22:25:23 »

Indian téged ki szidott én rólad egy rossz szót nem szóltam...  Szomorú
Én Rewiag-hoz beszéltem mert aláírta a saját *****-ét azt mondta nincs az új Sasuke-nek Yata tükre aztán meg azt, hogy a Yata tükre a pajzs (oké mégha ezt el is fogadnám) de Sasuke új Susano-ja kezén pedig ott a pajzs adtam is hozzá képet ő az aki nem gondolkodik mielőtt írna ne idegesíts már...
Amúgy én ezt nem dühből írtam látod az Óhhh-t ? sóhajtozok már mert folyton ismételnem kell magam mert ezt már egyszer leírtuk amikor az volt a kérdés Itachi vs Naruto ki nyerne akkor már ki témáztuk mind2 Uchiha-nak a Susano-ját szóval inkább neki írd, hogy olvassa el az előzményeket már bocs..
És inkább térjetek vissza a Sasuke vs Raikgae harc kivesézésére ha megígéritek, és nem írtok többet erről, hogy milyen Yata tükör meg olyan Susano akkor én is megígérem, hogy most egy darabig nem post-olok mert úgy látom itt nem vagyok szívesen látott vendég de ti hozzátok ki ezt belőlem már bocs, mindenki olvassa el az előzményt és aztán írjon hozzá mert engem igazából csak az idegesít, hogy mindenki leírja ugyan azt egymás után huszadszor és ki nem álhatom ha ismételnem kell magamat szóval maradjunk enyiben ez a téma itt lezárva engem meg nem láttok egy darabig ok?
OK  akkor adjon Isten....  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 22:28:26 írta Balegh » Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #5059 Dátum: 11 szep 04, 22:49:18 »

látom te meg az a fajta retardált vagy, aki 20 smileyt rak minden sorba. jól látod hogy ilyen stílusban meg a gyökérségeid bizonygatva nem vagy szívesen látott. ha te azt a valamit a füst mögött pajzsnak látod, akkor gratulálok. nagyon jó szemed és képzelőerőd van. mellesleg, nem én voltam az a nyomorék, aki azt pofázza, hogy a tükör az maga a susanoo burkolata, aztán amikor valaki rávilágít hogy nem akkor meg itt vered a nyálad.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5060 Dátum: 11 szep 04, 23:10:11 »

Látom te meg nem tudsz olvasni írtam valamit és nem bírod tartani magad hozzá ha azt akartad volna ne rontsam itt a levegőt akkor te is befejezted volna ezt a témát de látom nem tudsz le állni kis mit ugrász szóval kérek mindenkit aki olvassa ezt a topicot írja meg, hogy az ott Sasuke Susano-ján pajzs vagy nem kiváncsi vagyok hányan állítják, rajtad kívül, hogy nem te gyenge elméjű.... bye bye
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5061 Dátum: 11 szep 04, 23:56:58 »

OFF: nézzenek oda már megin vita van. ha lehet ezt a vita topicba beszéljétek meg  Gondolkozik Nyelvesít nincs kedvem sorokat itt hallgatni a hülyeségeteket hogy ennek van a másiknak nincs hagy legyen akkor neki én meg az Ms sasukéról beszéltem nem FMS-ről és vita lezárva. IndianA: azzal nem értek egyet hogy az enton ellen semmi esélye mivel az 1. össze csapásukból láthattuk mikor a kage találkozó volt ott nyakon csapta egy gyenge ráfordulós lariattal és nem érdekelte az entonja de a kezét mégis elvesztette de sasuke kapott keményen és meghalt volna ha gaara nem állítja meg mikor A rugott volna egyet. ( Bocsi modi ha ilyet irok de már 1 és fél oldal tele van ezzel a vitákkal. előre köszi )
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5062 Dátum: 11 szep 05, 08:29:43 »

Óh,bocs Balegh Szomorú De amúgy nem értem mit kell vitázni,ez egy fórum,normálisan is meglehetbeszélni mindent.Nyugodtan térj vissza Balegh.A raikage vs. ms sasukénél még mindig ugyanaz a véleményem,ha "A,, higgadt akkor nyer,ha nem higgadt akkor mindenképpen ms sasuke nyer,szerintem ez nem is kérdés.Várom tőletek a további véleményeket,mert nagyon érdekel.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5063 Dátum: 11 szep 05, 15:06:39 »

Ezen már én is gondolkoztam,mert minatóról kivolt jelentve hogy a valaha volt leggyorsabb shinobi,vagyis rikoudo inkább erős,mint gyors volt.Bár lehet hiába nem látná minatót,akkora ereje van,hogy 1 shinra tenseitől 100 km-t repülne minató.És kitudja milyen különeges technikái vannak,gondoljunk bele:madara 3 úttal kimer állni naru ellen,aki minató sebességével rendelkezik,vagyis rikoudo azért csak túl erős bárki számára.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hozzászólás, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 02:47:08 írta Chakra » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5064 Dátum: 11 szep 05, 15:57:06 »

ne kezdjetek bele mert offolva lesz a téma......de ha már rikudou sennin akkor egy ide illővel új harcba kezdenék ami egy rikudou sennin vs raikage - naruto - minato ( a leggyorsabb emberek ellen ): ez a meccs szerintem eldötetett mivel rikudou  ismeri az összes jutsut amit nagato is tud és ismeri az uchiha jutsukat + izanagi amitől jóval erősebb is + az idézett ketrecei meg ezek mind pl amivel naruto lezárta vissza a rókát az is rikudou egyik idézett ketrece meg sok minden még.
rikudou-nak adom ezt 85-15 arányban mivel elég erős.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5065 Dátum: 11 szep 05, 16:18:40 »

Ez így nem teljesen igaz. Az ok pedig az, hogy az idő múlásával számtalan új képesség és új jutsu jött létre. Rengeteg lehet ami Rikudou idejében ismeretlen lehetett, míg az öregről meglehetősen sokat tudhatnak az utódok. A mostani mangában is erről van szó, hogy az utódok sokat tudnak az elődeikről.  Az erő minden bizonnyal az öreg mellett van míg más, számára ismeretlen képesség ellene dolgozik. Én is Rikudora tenném a voksomat de jóval kevesebb arányban. Nagyon megszenvedne de győzne. Ha nem a Raikagét tetted volna bele hanem az első hokagét, akkor pedig már nem is tartanám esélyesebbnek az öreget.

Viszont az Izanaginak is megvan a veszélye hiszen ha közben nem tudja leszedni az ellenfelet akkor egyik szemének annyi. Tehát csökken az esélye a későbbiekben.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5066 Dátum: 11 szep 05, 16:38:08 »

Ez kb. olyan harc,hogy ki nyer:3 gepárd vagy 1 medve?Egyértelműen a medve.Rikoudo egyszerűen annyira erős,hogy hiába a leggyorsabb szereplőkrlvan szó,1 olyan harc ez mint azelőbb említett.Mondjuk rini67-nek is igaza van,mert  sennint ismerhetik,de...ki tudja még mire képes a másik 3 út?Amúgy,még csak annyit,hogy ezért kell az edo tenseinek gyengepontja legyen,mertazért így túl durva hogy vissza hoz egy rikoudo szintű ninját,és nem 5 percig,hanem a végtelenségig sérthetetlen.Amúg az az igaszság,hogy minnél erősebb egy jutsu,annál nagyobb a hátulütője,vagy a gyengepontja,vagyis rikoudo téyleg bivaly erős,de neki is megvan a gyengepontja,é ha egy shinobinak tudják a gyengepontját,képpeségeit,akkor máris 20,vagy annál nagyobb %-kal gyökkennek az esélyei.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 05, 16:42:16 írta IndianA » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #5067 Dátum: 11 szep 06, 15:48:25 »

Ez így nem teljesen igaz. Az ok pedig az, hogy az idő múlásával számtalan új képesség és új jutsu jött létre. Rengeteg lehet ami Rikudou idejében ismeretlen lehetett, míg az öregről meglehetősen sokat tudhatnak az utódok. A mostani mangában is erről van szó, hogy az utódok sokat tudnak az elődeikről.  Az erő minden bizonnyal az öreg mellett van míg más, számára ismeretlen képesség ellene dolgozik. Én is Rikudora tenném a voksomat de jóval kevesebb arányban. Nagyon megszenvedne de győzne. Ha nem a Raikagét tetted volna bele hanem az első hokagét, akkor pedig már nem is tartanám esélyesebbnek az öreget.

Viszont az Izanaginak is megvan a veszélye hiszen ha közben nem tudja leszedni az ellenfelet akkor egyik szemének annyi. Tehát csökken az esélye a későbbiekben.

Aha... Szerinted érdekli a Bölcset hogy a porszemek milyen techikákkal rukkolnak elő? Ez a 3 sem jelentene nagyobb kihívást, mint eltaposni 3 bogarat. Milyen szemének annyi? A jubiét használta teremtéshez.

Amúg az az igaszság,hogy minnél erősebb egy jutsu,annál nagyobb a hátulütője,vagy a gyengepontja,vagyis rikoudo téyleg bivaly erős,de neki is megvan a gyengepontja,é ha egy shinobinak tudják a gyengepontját,képpeségeit,akkor máris 20,vagy annál nagyobb %-kal gyökkennek az esélyei.

Csak az rondítja ezt a parádés hipotézist, hogy ha Ő komolyra veszi a figurát, akkor hírmondó sem marad aki erről bárkit is tudna tajékoztatni. És ha még valami csoda folytán sikerülne, ami kizárt, akkor sem tehetnének semmit.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5068 Dátum: 11 szep 06, 16:27:25 »

hm ez jó meccs mivel kimimaro és kidomaru emeli ki a csapatot. kimimaro egy asuma vagy annál jobb szintű ninja kidomaru meg eszes mint shikamaru és eléggé veszélyes a csapdák állításába jó mivel 5 a 2 elleni meccs van kinkaku meg ginkaku ügyesen használja a kincseket főleg az a '' a legtöbbet ha a legtöbbet használt szavad ki mondod akkor beszívlak a valamimbe ( konktrétan nem tudom mi az ). én szerintem a hang ötöse nyerne mivel kimimaro és jirobou leállhat közel harcra tayuya lökhet pár szörnyet segítségnek addig kidomaru csapdát állít sakon meg ukon beveti a furó kezes valamilyét és ezt ilyen 55-45-re adom a hang ötösnek persze jiroubo meghal meg tayuya + kifárad kidomaru meg sakon ukon de kimimaro alig persze nem tom de ez a véleményem nektek? gman?
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5069 Dátum: 11 szep 06, 16:31:36 »

Kinkaku és ginkaku,ez nem is kérdés.Kin&Gin bivaly erősek,elég 1 érintés,és vége a csatának.Ha nincs róluk informciójuk(egyértelmű amúgy hogy nincs),akkor 100% hogy nyernek,a harc 2 percig tartani maximum.Ha tudnak róluk mindent,akkor 99% hogy nyer a két testvér.Amúgy kin&gin símán benne van a top 10-ben.Az igaszság az,hogy még peint is megizzasztanák,ha belegondolunk megölték  2.hokagét.Kin áttud alakulni nyolcfarkú-kyuubi módba,és 1 ütés véget vet a csatának,és képesek használni az 5 elemet.A hang ötöse annyi lenne nekik mint itachinak tsunade kb. a harc még viccnek is rossz.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 16:32:30 írta IndianA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!