24 szep 22, 23:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196575 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5070 Dátum: 11 szep 06, 16:52:59 »

A tesóktól a kincseken és a bijuu csakrán kívül semmit sem láttunk, a többit, amit nem tudunk meg most hagyjuk.
Persze ez is elég lehet a győzelemhez, 5v2 100%-ot nem adnék nekik.
A dagi kiesik, ez tény, de Kidoumaru távolsági támadásai, Tayuja genjei és Sakon/Ukon ravasz jutsujai okozhatnak kellemetlen meglepetéseket, és persze ott van Kimimaro, akinek hatékonyságát nem részletezném.
A tesók nagyon durvén nyomják, de kis taktikázással legyőzhetőek.
50%-50% (Szerintem.)
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5071 Dátum: 11 szep 06, 18:44:27 »

Először is:Sakon&Ukon&Kidoumaro&Tayuya jounin-chunin szint között vannak.Kimimaro az tényleg erős,egészségesen kage szinten van.Ő az egtlen,aki említésreméltó.Kin&Gin?Bőven kage szint.Nehogy már majd kidoumaru megizzasztja őket,amikor a part1-es(!) neji legyőzte.Ez a 3 tag csak arra lenne jó,hogy 5-10 másodperccel hosszabbítják a harcot.Kimimaro már érdekes lenne,de neki is nagyon soka kyuubi ereje,és rikoudo 5 kincse.A tesóktól a kincseken és a bijuu csakrán kívül semmit sem láttunk,ez milyen kijelentés? Nevet Ez nagyon is sok,mert végülis rikoudunak(!) a kincseiről van szó.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5072 Dátum: 11 szep 06, 19:29:13 »

Ha ezek négyen(+Jirobou) jounin szinten vannak, kérdem én, Kakashit te hova rakod? Messze voltak a Jounin szinttől, Kimimaro volt Jounin szinten, a Hang 4-es (nagyon) maximum Chuuninon.

Hát a harc való igaz, hogy érdekes harc lenne. Szerintem is a Ginkaku&Kinkaku duó nyerne egy 70-30 arányban, Tayuya genjutsui kicsit megizzasztanák őket, valamint Kidomaru chakra hálója is kisebb-nagyobb galibát okozna, de ezekből kijutnának. A gond viszont Kimimaro. A végső tánccal megölheti egyszerre mindkét ellenfelüket, valamint Ukon és Sakon kapuja is elég nagy védelmet képvisel. A gond csak az, hogy ha nem egyszerre ölik meg őket, akkor az esélyük hamar 0-ra csökken. Ezért adom nekik a harcot.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 19:29:56 írta renato » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5073 Dátum: 11 szep 06, 19:47:19 »

Onnan gondolom hogy kageszintű egészségesen,mivel juugot is simán semlegesítette.Neji, Lee és TenTen vs Shika, Kiba, Shino:No,ez elég érdekes csata lenne.Ten ten nem valam okat ér,ő a leggyengébba felsoroltak közül,neji,lee közelharc típus,shikamaru és shino megtávosgi harcos.Kiba is elég jó közelharcban,nejit nem verné el,leet?Kétesélyes a dolog,a kapuk miatt.De mivel két távolsági harcos is van az utóbbi csapatban,ezért én a shika-kiba-shino csapatnak adom a győzelmet 70-30 arányban.Ja,amúgy ezért jounin-szintű a négy ember: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/184/19 itt mondja kidoumaru hogy genmáék jounin-szintűek voltak,és mégis legyőzték őket.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 19:57:08 írta IndianA » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5074 Dátum: 11 szep 06, 20:38:27 »

Én azért adnék mert Lee amennyiben megnyitja a kapukat akkor hamar odaérhet ahova szükséges. Ráadásul ilyenkor annyi energiát képes felszabadítani, hogy Shikamaru nem biztos, hogy képes lenne megfogni sem erőben sem sebességben. Neji védelme képes lehet megfogni a Shino bogarait hiszen teljesen körbevédi magát. Tenten, akinek a leggyengébb a védelme, támadhat távolról Neji védelme alól is. Márpedig a támadóereje nagy. Shino okozhat problémát Lee számára ha a bogarai utolérik azt a sebességet. Hozzátenném azt is, hogy Neji harcmodorának talán Shikamaru képessége az egyik legnagyobb ellenfele hiszen megfoghatja az árnyékával távolabbról is. A baj ezzel csak az, hogy Tenten viszont ilyenkor távolról támadhatja Shikamarut. Én olyan döntetlen közelire saccolnám inkább ezt a mérközést de ha mindenképpen döntenem kellene akkor Lee kapui miatt nekik adnám a mérközést 51-49-re. Az ok pedig az, hogy Shikamaruék nem Gaara védelmével vannak ellátva. Nem védi őket homokpáncél.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 23:35:11 írta rini67 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5075 Dátum: 11 szep 07, 06:58:22 »

lee - neji  - ten ten vs shino - shika - kiba: én ezt a harcot kétesélyesnek tartom és azért mert shino és shikamaru távol harcos ami nagyon nagy előny közbe meg kiba közel/középen jó lenne de neji is jó mivel van védelme + a kaiten - óriás kaiten ten ten egy jó távol támadó tipus mivel sok erős fegyver van amit megidéz és ki kell térni sokszor ami ellen nincs olyan védelmük mint nejinek amit rini67-is mondott emiatt veszthetnek mert jó elterelni a figyelmüket azzal viszont lee bajban van mert ha simán megy shino vagy shika ellen mert shika megfogja de ha gyorsra kapcsol a kapukkal akkor van előnye + miért még nem? azért mert shino bogarai fejlődnek és felgyorsulhatnak persze nem hinném de ha a kristály elem ellen jók voltak ( fejlődtek ellene ) akkor a gyorsasággal is felveszik a harcot és lee-nek ennyi neji veszélyes közelről mert kiüti akárki az viszont ha kitér előle akkor jó de ahhoz gyorsan kell lenni és nem ismerem shikát meg shinot ilyennek max kiba a lényeg az hogy akkor nyernének shikáék ha lenne valaki közülük aki elfoglalja őket pl shika lefogja árnyékkal lee-t és shino vagy kiba leverik de a gaatsuga hatásosabb erre nejiék meg akkor ha tenten eltereli a figyelmüket közbe lee és neji a hátuk mögé kerülnek és leverik őket. tipp?
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5076 Dátum: 11 szep 07, 14:07:39 »

Jó de vegyétek figelembe azt,hogy shikamaru a sinobi történelem talán legokosabb karaktere.Ha sokáig tart a harc,akkor biztos hogy a kiba-shino-shika formáció nyer.Shino pl. tökélete arra a célra,hogy húzza az időt.Amúgy shikamaru kagemnéja van lyan erős szerintem,hogy megtartsa leet,még ha be is veti a kapukat.De -én szinte kizártnak tartom,de tegyük fel-hogyha lee képes kiszabadulni a kagemanéból,akkor kiba felveheti a versenyt vee így is a garougával.Az igaszágaz hogy a shia-shino-kiba oáros jobban kiegészítik egymást.Én mégmindig a shika-kiba-shino formációra fogadok 70%-kal.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5077 Dátum: 11 szep 07, 14:43:46 »

És mégsem Shikamaru lett jounin hanem Neji.  Nevet Az észhez igazi erő is szükséges, hogy párosuljon, akkor van ennek jelentősége. Azért ez valamit elmond az közöttük lévő erőkülönbségről. Másrészt Nejit is zseninek tartják tehát azért nincs akkora különbség kettejük között intelligenciában. Ráadásul idősebbek is az ellenfélnél, ami egyértelműen chakra és erőkülönbséget eredményez Neji-ék számára. Tehát pontosan ellenük dolgozna az idő tényezője. Shikamaru állítása szerint nem is látta Lee mozgását amikor megnyitotta a kapukat. Így pedig nagyon nehéz megfogni valakit az árnyékával. Kiba az erejével képes lehet blokkolni Lee-t de a sebessége szerintem kevés hozzá. Az árnyékok sebessége pedig Lee szintjéhez képest nagyon lassú. Így Shino lehet az egyetlen aki képes megfogni Lee mozgását ám azt nem hiszem, hogy a bogarai sebessége ehhez elég. Inkább csapdába csalhatja Shino Lee-t ahol a bogarainak kisebb távolságot kell megtennie mint Lee-nek. Így van ideje a bogaraknak odaérni. Shikamaru pedig képes lehet megfogni egy időre Nejit és egy jól időzített Kiba rohammal leverni. A gondot itt az okozza, hogy van egy távharcos Tenten is Nejiéknél aki egy jól időzített távolsági támadással kiütheti Kibát vagy Shikamarut. Így Neji is kiszabadulhat. Én úgy gondolom, hogy amíg Tentent nem vonják ki a forgalomból addig nem nyernek Shikamaruék. Mert igaz, hogy Tenten nem olyan erős de távolsági támadásai nagyon univerzálisak és pusztító jellegűek. Idézhet a tekercseiből számos robbanó, füst, fény pusztításra hajlamos eszközt. Ő képes a robbanó idézéseivel lenullázni Shino bogarait is. Viszont gyenge a védelme és ezért könnyű elkapni. Ezért kell mellé Neji védelemnek.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5078 Dátum: 11 szep 08, 12:38:36 »

Új harc:Asuma vs. átokpecsétes sasuke?Én szerintem asuma nyerne,sőt annyira talán nem is kéne megeröltetnie magát.Asuma jól tolja a tűz elemű jutsukat,ésa szél eleme meg nagyon erős,kakuzu-nak is egyetlen támadással elpusztította az egyik szívét.Ezenkívül,ugye aszél erősebb mint a villám.Taijutsuban asuma szerintem erősebb.Hoppá,így már majdnem sasuke esélytelen.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5079 Dátum: 11 szep 08, 14:51:55 »

indianA: nem ő pusztította el az egyik szívét hanem te shikamarura vagy kakashira vagy narutora gondolsz de mind1. amúgy nem sok esélye van asumának. 1. lehet erős tai jutsuban de azt emlitették már hogy egy erősebb villám jutsu leveri a szelet? pl naruto leverte a 3 farkút egy erősebb kombinált tüzzel azért mert szélt tett hozzá ami megnagyobbítja a tüzet én szerintem sasuke nyerne 60-40-re
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5080 Dátum: 11 szep 08, 15:26:14 »

Kentonsama,te olvasol mangát? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/533/3 és ha utána lapozol egyt,látszik hogy asua kütött 1 szívet.Asua pedig sasuke tűz jutsuját kivédi tűz jutuval,a villám ellen pedig mint már emítettem jó a szél,ráadásul asuma sokkal tapasztaltabb.Közelharcban biztos hogy elveri sasukét,és távolsági harcban is.Sasukénak aligl átok valami esélyt.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5081 Dátum: 11 szep 08, 16:13:45 »

Sasuke lealázná Asumát. Sebességével olyan szinten verné a Konohai jounint, mint anno Narutoékat. Asuma szél eleme, a mangában történtek alapján kimerül annyiban, hogy a boxerével tud vágni. Nagyon fasza kis képesség, sokat is érne vele Sasuke villámkardja ellen Nevet Asuma eddigi egyetlen tűzjutsuja úgy működött, hogy fújt ki valami porszerű anyagot, majd utána azt berobbantotta. Na már most, Sasuke nem egy hülyegyerek, észrevenné hogy vagy ki kéne repülni belőle, vagy pedig egy Chidorival kilyukasztani Asumát. Az Uchiha mindkettőre képes. Esetleg ha sikerülni is berobbantania, a szárnyaival képes lenne csökkenteni az okozott sebzést, és utána befejezni a harcot (ha már attól se voltak nagyon komoly sérülései, hogy saját magát átszúrta Chidorival, ezzel se lennének gondok). Taijutsut meg felesleges lenne erőltetnie, de a sebessége és a katanája miatt abban se lenne nagyon nagy hátrányban (mondjuk itt elismerem, tényleg jobb Asuma, viszont Sasuke tud repülni, szóval nem kell közelharcra hagyatkoznia).
Ja és a genjutsukat kifelejtettem. A Sharingannal - mint a Kage találkozón is láttuk - elég erős genjutsukat képes használni, azt pedig nem tudjuk Asuma milyen szinten képes ellenállni ezeknek a fajta támadásoknak.

Lényegében tehát, olyan 80-20-ra lehozná Sasuke.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #5082 Dátum: 11 szep 08, 16:20:50 »

Asuma, másnéven Sakura férfi kiadásban. Annyira semmitérő egy shinobi, nem is értem hogy lehet ilyenekből Jounin. Ez olyan egyoldalú verés lenne, hogy még a halott Sarutobi is megérezné. 0%-110%.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5083 Dátum: 11 szep 08, 17:04:39 »

Azért ne nézzétek már le ennyire szegény Asumát. Nevet Valahogy mégis csak befért a 12 ninja őrző közé és elég szép fejpénzt szerzett magának. Gondolom nem a két szép szeméért kapta ez a díjat meg az övet a derekára. Másrészt a konohai jouninok is elfogadták társukként. Igaz, hogy számunkra nem sokat mutatott, de ez nem jelenti azt, hogy nem is tudott annál többet mint amit mutatott számunkra. Neki csak ennyit szánt Kishimoto.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5084 Dátum: 11 szep 08, 18:02:01 »

Indian csak annyit, hogy abban a részben amit te mondasz nem Asuma intézte el a szívet, ha jól megnézed lehet látni, hogy az Tenten volt a legyezővel ekkora bakit azért csak nem engedne Kabuto, hogy egymást nyomják le a edo tensei-ei Nevet Amit Tenten mondott, hogy remek kiütötte a villámos szörnyet azt a legyezőre értette, bocsi ha ezt sértésnek veszed de Asuma a környéken sem volt Tenten-ék teljesen máshol küzdöttek ha megnézed a következő oldalt láthatod, hogy csak kövek vannak mögöttük ahova betalált a jutsu szóval szerintem kizárt, hogy onna eltalálta volna az a legyező képes mind az 5 elemmel támadni Tenten nyílván belenyomta a csakráját és tűz vagy szél elemmel támadott kicsit már hasonlít Temarira Nevet de ha a többiek szerint is Asuma pusztította el a szívet akkor csak *****le és törlöm is a hozzá szólást... na csak enyi nem áll szándékomban bele keveredni a vitákba szóval no more comment  bye bye

http://img833.imageshack.us/img833/3984/naruto53302.png

Moderátor, Chakra:
Kép linkké alakítva. Legközelebb linkként pakold be.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 09, 08:46:30 írta Chakra » Naplózva

Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!