24 szep 22, 05:48:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195138 alkalommal)
0 Felhasználó és 97 vendég van a témában
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4770 Dátum: 11 aug 07, 00:13:56 »

Ti tényleg ennyire bunkók vagytok? Végigolvasta az utóbbi 3-4 oldalt és erre jutottam egyszerűen.  Mistich renato murcik (bár szerintem csak visszavágások voltak murciktol) mistich és renato folyamatosan lehordva lehülyézve megsemmisítve a másikat az egyébként sokszor helytelenül megitélt hozzászólásaitokkal, ráerőszakolva a véleményét a másikra. Az utóbbi hsz-ekből nekem mateee-kun gman vegita és esetlegesen lord hidan írta le a véleményét úgy ahogy kellene. bocs az off-t
jav.:és rewiag is értelmesen lényegretörően beszélt
Szerintem ez a csata 50-50%-s ki előbb cselekszik. Nem lehet megmondani egyszerűen a kamui milyen gyors egy emberre mert szerinte kakashi beszívni valóban könnyen be tud ellenfeleket, de azzal mire megy. Kakashi megpróbálja levágni inkább a fejet a végtagokat vagy valami hasonló ami időigényesebb, tehát dei egy jól időzített c1-el megzavarhatja kakashi koncentrációját. Szerintem ez lehetett murcik mondanivalója bár nem tudom. Kakashi pont ez a típus egy teljesen ismeretlen harcba amint az ellenfél repül rögtön a legerősebb jutsuját küldi rá? Amikor kakuzu ellen küzdöttek akkor amikor az 5 benga dögöt megidézte kaki mért nem kapta le a fejét 3 mp alatt? Mert ez 1 emberen nem működik olyan gyorsan.

És hogy legyen egy kis on is: a genjutsut bekapta, mint láttad, csak érzékelte, hogy genjutsuban van. Látás lv0...
A bekapás azt jelenti sztem hogy belekerül és nem azt hogy "érzékeli". És mint láttuk deidara könnyű szerrel kikerülte azt a genjutsut. Ha látod és tudod hogy kikerülte minek hozod fel érvként?

Mi az hogy őt és a robbanást is beszívtam? ikszdé Mit hagyna ki egy felrobbanó emberből?
Deidara valósággal kirobbant az anyja méhéből Mosolyog ne de mindegy ez elég nagy butaság hogy 19 éve űzi a bakutont.
Meg egyes emberek olyan linkeket szúrnak be ami nem a teljes igaszságot mutatják például az agyaklon. Murcik belinkelt egy képet hogy nincs agyagja de erre senki nem írta hogy bocs igazad van hanem mondva csinált okokkal sértegeti tovább a másikat.
Bocs renato hogy ezt mondom de murcik a végére minden érvedet kisakkozta 1-1, már csak a deidara a kedvenced nyerjen ő maradt? Luxus lett volna odaírni hogy ja tényleg nem volt több agyagja, saske genjutusjat elkerülte, a raikirit nem tudja úgy használni mint sasuke. Vagy lordhidan a bocs a kamui néha talál is elfelejtettem.

Valami emberi hangot adjunk a fórum romanumnak és ne sértegessük a hsz-aink minden részével a másikat.
Köszönöm ennyi volt az 1 hszm je.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 00:15:46 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4771 Dátum: 11 aug 07, 06:03:25 »

Ööö... Korrektül fórumoztak. Nem dobálóznak olyannal, hogy megölné xy-t mert csak, hanem indoklást írnak meg reagálnak az előttük szólóra. Pont ahogy kell. Az hogy a másik értetlen, vagy elvakult rajongó, pedig kihozhat az emberből olyan hangnemet, ami "ráerőszakolásnak" hat, bár sztem úgy is kell.

Meg lett említve Kabuto. Ő is pillanatok alatt idéz már Edo tensei zombikat, rádaásul ha egy zombit elkap Kakashi Kamuival, nem hiszem, hogy sokat ér vele, mert ugye Tobin azért hatástalan, mert képes dimenziók közt ugrálni. Ennyi erővel ha eltűnik a zombi, Kabuto feloldjaa jutsut, és újra leidézi. Ennyi.

Ha nem akarsz veszekedést, akkor ez nem a legjobb hely neked, mert itt általában ilyen a hangulat Mosolyog

Hanem akarjátok még 4 oldalon tárgyalni ezt a témát, akkor egy Kakuzu vs. Kunihisa? Nah jó csak vicc volt. Dobjatok fel vmi harcot, ami még nem volt.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4772 Dátum: 11 aug 07, 06:48:25 »

OFF: Chakra-samának meg lesz a dolga, mire kitalálja, hogy mi az, ami idevaló, és mi nem. Nevet
ON: Csak Zer0-sempai kedvéért mondok egy újat:
Zabuza vs. Neji (Tóparton természetesen.)
Ezt azért gondoltam reálisnak, mert a köd valószínűleg nem jelent akadályt Neji szemeinek, a víz jutsukat meg ki lehet védeni kellő gyorsasággal, vagy csakrapajzsal.
Viszont a kardforgatók (lehet, hogy csak az én szememben) előnyben vannak a pusztakezes harcosokkal szemben a nagyobb hatótáv miatt.
Talán Zabuzát látom esélyesebbnek, de kiegyenlített kűzdelem lenne.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4773 Dátum: 11 aug 07, 09:04:06 »

Zabuza vs. Neji: hát.... itt az a kérdés, hogy a Kubikiri átvágja-e a Kaitent, és hogy a ködön belül megérezné-e Neji Zabuza chakráját. Ha esetleg valahogy el tudná törni a Kubikirit (bár erre kevés esély van) egy ember ellen kisebb vágásoktól nem fog regenerálódni a kard, puszta kezes harcban meg Neji messze veri Zabuzát. Viszont Nejitől semmi elemi jutsut nem láttunk, és a Kaiten az egyetlen védelme. Ha Zabuza áttöri a Kaitent, vagy folyamatos támadás alatt tartja, amivel a Kaiten se bír, akkor Zabuza az esélyes. A többszínűsége miatt 60-40re saccolom Zabuza javára.

Mégse olvastad el a hsz-eket. Oldalakon át csak annyit írtak, hogy a Kamui így-úgy Isten jutsu, meg Kakashi elverne mindenkit, semmi konkrét érvelést nem kaptam/kaptunk. A hsz-ed többi részére nem reagálok inkább, szerintem már mindenki Deidararól és Kakashiról álmodott, annyit kellett olvasgatnia a hozzászólásainkat xD. Ha feltétlen válaszolni akarsz Itara, inkább PÜ-be tedd. Köszöntem.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 09:04:37 írta renato » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4774 Dátum: 11 aug 07, 09:15:00 »

Szerintem neji nyerne. A 64 tenyér egy olyan technika hogyha valaki bekapja akkor a csatának vége. Zabuza nem tudom hogy tudná kivédeni mert kidoumaru ellen is ezzel kezdett csak pókember egy ügyes pajzzsal kivédte először. Zabuza nem tudom mit kezdeni ez neki nem a legkorrektebb ellenfél. Nagy valószínűséggel neji nyerne.
(Nekem a veszekedéssel semmi bajom nincsen fejleszti az intelligenciát Nevet, viszont a bunkó lehordó gyakran valóságot elkerülvén megalapozott leveleket nem komálom)
Mi lenne ha egy itachi(egészséges full látásterű) vs nugato(egészséges)?
A tsukoyomi semmit nem érne mert sasuke egy 3 pöttyös sharingannal képes volt megszakítani, így nagato a rinnegannal(ami szerintem erősebb mint a 3 pöttyös sharingan) képes lenne megszakítani. Az idézésekkel szemben szerintem amaterasut nyomna és a susanoo képes lenne kivédene vagyis inkább értelmetlenné tenni a shinra banschou kombot(a yata tükör a shinra tensei ellen véd ami egy lökéshullám a banschou teninnek meg sok értelme nincsen magadhoz húzni a susanoos itachit Nevet) Viszont az előző manga alapján képes lenne leszipkázni róla a sasunoot nem? De ugyanakkor nagato is kaphat egy amaterasut de azt lelökné magáról. Nekem 50-50%

(konkrét érvként ott volt a C3 ledobása a C4 megkészítése és a tsuchikage ellen látott klonok használata egy deidara számára nem ismeretlen jutsu, mint és rewiag is mondtam a kamui a nagy távolság a tárggyal eltakarás és a használó megzavarása okozhatja a végét. Illetve mint mondtam ha egy embernek akar kárt okozni akkor bizony több idő kell a használathoz de addig deidara a C1-gyel vagy nagy távolsággal esetleg tárggyal való eltakarással képes lenne kicselezni.Ez 50-50% ki mit hogy használ előbb.)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 09:21:40 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4775 Dátum: 11 aug 07, 13:09:15 »

Én azért maradok Kakashinál és fentebb leírtam az indokaimat. Másrészt nem tudom milyen indok kellene még mindig a meggyőzéshez a c3 és c4 ellen. Bőven soroltak feljebb olyan indokokat amelyek simán lerombolják a c3 és c4 reményét a sharingan, a földelem és villámelem használata által. Kakashi eszéről és harci tapasztalatáról nem is beszélve amelyek fényévekkel nagyobbak mint Dei egy elemre épülő képessége. Másrészt ahogy rewiag és most te is írtad. Ez valóban egy védekezési lehetőség de akkor a hátrányairól sem feledkezzél el említést tenni. Nagyobb távolság az ő hatásfokát is befolyásolja. Bőven van idő cselekedni a védekezésre, kitérésre, elbújásra, stb. Nem beszélve a pontosság csökkenéséről. A c4 esetében pedig a nagy távolság egyenértékű azzal, hogy a cél a hatáskörön kívül marad vagy könnyen kikerül ónét. A takarásból való támadásnál pedig ne felejtsed el, ha te takarásban vagy akkor a cél is takarásban van. Tehát nem látod a célt. Így azt sem tudod mit csinál és a pontos helyét sem. Te ugyan úgy kiszolgáltatott leszel számára mint ahogy ő neked. Igaz, elkerülheted az Amaterasut ezzel de cserébe te sem indíthatsz hatásos támadást. Röviden ez a két megoldás Deire is ugyan olyan hatást váltana ki mint Kakashira.

A Neji  és Zabuza esetben egyetértünk, de az is, hogy nagyon nehéz menet lenne. Elemezzük Nejit: Előnye - Nagyon jó közelharcban. Byakugan használata által jó a távolsági védekezése. Magas az intelligenciája és elemző képessége. Hátránya - Fiatal és tapasztalatlan. A Kaiten magas chakra fogyasztása. Nem képes távolra támadni. Ismeretlen számára az elemi ninjutsu elenni harc. Zabuza - Előnye - Tapasztalt a harcok és gyilkolások terén. Jó Taijutsus. Képes vízelemi ninjutsu és klónok használatára. Intelligens és képes többszintű támadási variációk kidolgozására harc közben is. Ha nem lesz képes az elemi ninjutsukkal kifektetni vagy chakrailag lenullázni Nejit nem sok esélye marad Neji ellen. A kardjának addig semmi esélye átvágni a Kaitent amíg nem tolja bele a chakráját. Ezt viszont még nem láttuk tőle így nálam Neji egy hajszálnyival jobb.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 13:23:54 írta rini67 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4776 Dátum: 11 aug 07, 13:42:08 »

Ideje hogy pontot tegyünk a végére.Deidara vs. kakashi:Simán deidara.Kakashi kamuija valóban nem gyenge,de nem döntené el a harcot.Sasori vs. kakashi:Kakashi abszulut esélytelen.Sasorinak minden fegyvere mérgezett,egy eltalálja kakashit és vége a harcnak.Hidan vs. kakashi:Ezt a harcot is hiddanak adom.Kakashi nem egyből a fejét fogja levágni,hanem a szívét találja el,amikor azt hiszi vége a harcnak akkor hidan mozgásba lendül,szerez vért és onnnatól vége a harcnak.Kakuzu vs. kakashi:Ez a harc nevetséges.Abszulut kakuzu a győztes.Viszont konannál győzne kakashi.
Egy jobb tűz jutsuval vagy víz jutsuval lerendezheti kakashi.Ms sasuke amikor "A,,-val harcolt vs. sennin-narutó?Na,ez egy jó harc.Ez a harc 50-50%.A harcot az dönti el hogy beválik-e az amaterasu,vagy egy klónt talál el.Véleményem szerint amaterasu ellen csak tér-idő ninjutsuval vagy sebességel lehet védekezni.Narutónak egyik sincs meg,persze gyors de az amaterasuhoz nem elég.Én sasukénak adom a győzelmet.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4777 Dátum: 11 aug 07, 13:48:31 »

Végigolvastam a Kakashi vs Deidara hozzászólásokat, volt ahol nevettem, volt ahol egyetértettem.
Szerintem ez a harc így nézne ki: Deidara felrepülne, de nem figyelne oda így beüti a fejét egy faágba leesne, megsérülne a kisagya és lebénulna mind a 2 keze. Kakashi szaladna egy Raikirivel de a faágról lehulló darabkák beleesnének a szemébe és megvakulna, és ezáltal hasra esik és pont deidara lápára esik ami eltörik, és dei egyik eltört lábából kiálló csont átszúrja Kakashi szívét aki ebbe belehal. DeidaRa mivel se keze, se lába nincs így nem tudna elmenni és 3 nap múlva éhen hala ott kakashi alatt törött kezekkel és lábakkal. szerintem tutira így nézne ki ez a csata.

Ui: Azért írják sokan hogy az akacukis tagok ellen nem sok esélye lenne kakashinak mert: az akatsuki egyik része képes egyedül elpusztítani, elporlasztani egy várost/falut,(Pein, Deidara,) az egyik része hihetetlen erővel rendelkezik (itachi, Kisame) a maradék tagok meg szinte/vagy teljesen halhatatlanok (kakuzu, Hidan, Sasori)



Itt egy új harc: Kakuzu vs Sasori
Kíváncsi lennék hogy egy profi bábmester letudná-e győzni az 5szivű élő hússzövetet.


« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 13:54:42 írta vegita » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4778 Dátum: 11 aug 07, 15:13:59 »

Kircsimircsi csata lenne szerény véleményezésem szerint. Mind a kettő nagy fegyverarzenállal rendelkezik de ha kakuzu nem tudja elpusztítani a kazakaget akkor nem sok esélye van. A kazekage vashomok pajzsból egy nagyon hatásos védelmet képes felállítani ami elenáll mindennek. Kakuzu taktikázással lenne képes győzni szerintem. Illetve 1 karcolás és vége. A vashomok világtörvényet ha benyomja sasori az a szívekből legalább 2-t legyak vagy akár magát kakuzut is. Nekem 60-40 sasorinak.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4779 Dátum: 11 aug 07, 15:39:15 »

Szerintem, kakuzu a sima vashomok támadásokat képes kikerülni, ha jönne az a mindenfelé vashomok tüsketámadás akkor meg benyomná a vasbőr jutsut, és azt nemtudom hogy áttudná-e ütni sasori támadása és a méreg se hatna mert nem sebezné "Kakit". és mivel sasori azt csak 1 szer tudja használni állítása szerint így utána kakuzunak nem kéne tartania más ilyen nagyobb kaliberű támadástól. Kiengedné a szíveit és támadást indít. Nemtudom, de szerintem a 4 kiengedett szív elég lenne a kazekage legyőzésére de lehet hogy 1-2 szív elhalna abba a csatába. A sasori testet már nem tudná olyan könnyen szétverni, mert az elég durva, de ott se sasori kerülne ki győztesen szerintem. A 100báb ellen viszont már ha maradt kakuzunak még több szíve is nem csak a sajátja, akkor a kiengedett szívek biztos nagy pusztítást végeznének, de megölné sasori azokat a szíveket, így kakuzu magábaszívná a megmaradt szíveket, és átmenne sünfisznóba, és a lég és tűz vegyített támadással támadná sasorit,aki nemtudom hogy erre hogy reagállna, de ha a sündisznó kakuzu ellen küldené a kis bábjait kakuzu a szöveteivel elkapná azokat és széttépné. szerintem ez a harc 70-30% kakuzu javára
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4780 Dátum: 11 aug 07, 16:15:20 »

Kakashi vs. Dei....  Ohh My God WTF...
Simán kakashi... mivel kakashi főleg villám  elem használó előbb utóbb rájönne arra hogy a villám elem Deidara gyengepontja. aztán + neki ott a mangenkyou Sharingan ha csak gondoljatok bele deidara önpusztító Jutsuját elnyeli a Kamuival és vége... nem kéne ennyire lebecsülni kakashit
kakashi vs. konan
aki olvas mangát tudja hogy konan elég ugyan azt felhasználni mint ---> madara ellen
kakuzu vs. Sasori attól függ... kakuzu öt mérgezett ütés után halott viszont ---> Sasorinak egy céltábla van a mellkasán... ha kakuzu mind az öt elemét felhasználja simán kiüti sasorit .. szóval a harc mind2őjük halálával végződne kb

új harc kisame vs. Deidara
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4781 Dátum: 11 aug 07, 16:35:28 »

Kakuzu vs Sasori:
Lehet hogy 5 ütés,öt mérgezés megölné kakuzut, de elfelejtetted hogy vanaz a vasbőr technikája, aminek köszönhetően szinte "sebezhetetlen" így ha nem tudja sasori megsebesíteni, akkor nem is jut be kakuzu testébe a méreg.
szerintem ha kakuzu "átalakulna" azzá a nagy sündisznóvá, amivel narutó ellen is harcolta, akkor kitudja ütni sasorit, de lehet hogy anélkül is kicsinálja.

Kisame vs Dei:

szerintem deidara kitudná ütni kisamet, mert kisame se távol harcos, de a cápabombákkal tud messzebbre lőni így annak is megvan az esélye hogy leszedi a levegőről deidarát, onnantól meg deidara halott. Meg gyanítom hogy kisame a vízcápás jutsukon kívül másféle víz jutsut is tud csinálni, és azokkal lehet messzebbre lőni, de ha nemtud, akkor a cápák is elegek lehetnek. viszont azt nem tudom, hogy a nagy csakraszívós vízcápával eltudná-e nyelni a c4 apró csakrával telített bogaracskák csakráit, és akkor így a c4 nek köszönhetően kibaszottnagy csapást mérni deidarára.
szerintem  60-!0% kisamenak
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4782 Dátum: 11 aug 07, 17:07:43 »

Kisame esélytelen. Egy távolságharcost vagy közelharcra kényszerítesz vagy a saját távolsági jutsuddal kapod le.  Kisamenek melyik van meg ebből egyik se. Egy közelharcost deidara úgy kap le ahogy akar. Kisamenak az egyetlen esélye ha olyan terepen küzdenek ahol van valami magaslat. Ha kisame rálövi a cápát akkor mi van kirepül előle. C4 C3 C1-ek ezt deidara hozza 90-10 %-ra.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4783 Dátum: 11 aug 07, 18:55:55 »

Zabuza Momochi versus Neji Hyuuga:

Nos, szerény véleményem szerint Hyuuga ellen közelharcost küldeni az úgy fail. Mosolyog Persze van 1-2 kivételes taijutsus, de az nem Zabuza. Mint tudjuk, a kardforgató köddel szokott kezdeni. Ez Neji ellen igen csak öngól. Nem ismerve 1más képességeit, kb 20másodperc alatt nyerne a  Hyuuga, mivel nem lesz még 1 esélye újra támadni. Viszont ha tudja mire való a byakugan, akkor biztos nem megy a közelébe. Lehet tud víz elemű jutsukat, de azért nem egy Kisame. Na meg Nejinek ott van az a szél lökése is, amivel meg tudja zavarni kézpecsét használat közben is. Szerintem abszolút Neji az esélyes. Lehet nem olyan tapasztalt mint Zabuza, de rendkívül jól ismeri fel a helyzeteket és remekül alkalmaszkodik közelharcos létére.

70-30% a Hyuugának


Egy quartettet tennék fel kérdésnek. Kíváncsi vagyok melyik bandát hoznátok ki győztesnek. Mosolyog

Shikamaru, Temari - Chouji, Shino    ilyen még nem volt, csakhogy a kisebbekről sem feledkezzünk meg. Mosolyog
A mostani erőviszonyokkal, már nem olyan egyértelmű szerintem.

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 19:09:57 írta Tr4nCe » Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4784 Dátum: 11 aug 07, 19:06:58 »

Felattad a leckét az biztos. Nevet Ha shikamaru lefogja őket és temari megidézi a macskát akkor győznek temariek csak addig el kell jutni. Shino hiába van lefogva a bogarait még tudja irányítani így megszakíthatja a lefogást. Ha choji naggyá alakul akkor meg szerintem nem olyan egyszerű tartani egy 20 méteres testes embert. Hát szerintem a tápos choji és chakrazabáló shino nyernének de itt senkire nem mernék fogadni.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!