24 szep 22, 00:24:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194845 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4755 Dátum: 11 aug 06, 15:28:24 »

 Légy szíves inkább gondold át mit írsz mert az érvelésed megint csak a mi lenne ha kategória mellesleg ritka nagy rövidlátásra utal. Ráadásul minden indok nélkül csak küldöd a c sorozatot. Használt eredményes genjutsut komoly csatában? Igen, használt. Miért nem használt Deva Pein ellen? Honnét tudjam. Viszont Peint ne hasonlítsad Dei-hez. Nem egy kategória a kettő. Más felállást felhozni? Ez nem más felállás ha nem vetted volna észre. Én indokoljam meg a ti ötleteiteket. Ne hülyéskedjél velem. Én nem ötleteket indoklok hanem azt soroltam mivel kellene megbirkóznia Deinek ahhoz, hogy megfogja Kakashit vagy éppen fordítva. Hogy jön rá Pein titkára. Kakuzuét egy kézjelből megfejtette akkor erre nem jönne rá? Ne röhögtess. Gondolod a sharingant csak dísznek kapta, hogy jobban mutasson a sérója mellett? És ha már kérdezed akkor mit csinál Dei az Amaterasu ellen. Nehogy azt mond, hogy a 4 szárnyú madár gyorsabb mint a Amaterasu mert akkor behalok..... a röhögéstől. Összehasonlítani egy madár és  egy rakéta sebességét elég érdekes megfigyelés. És még a rakéta sebességéhez képest az Amaterasu sebességét is befogni.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4756 Dátum: 11 aug 06, 15:38:05 »

LordHidan: Annak melyik részét nem érted, hogy a Kamui 1 másodperc alatt aktiválódik?

"És gai megnyitotta hét kapuig a dolgokat ami ellen körülbelül senkinek nem lenne esélye ezért győzött."

Na tessék... Van neked humorérzéked, kár hogy ilyen sokáig titkoltad! Nevet Csak most, csak neked sorolok 10 karaktert aki 7 kapus Gayt szétkapja.
Nagato, Tobi, MS Sasuke, Legújabb Naruto, Itachi, Raikage, Sasori, Konan, Deidara, Orochimaru, Tsuchikage, Yondaime
Hoppá, bocs 12 lett, későn néztem meg hogy mennyinél tartok, és véletlen túlléptem a 10-es határt. Mindegy, ha akarnék szerintem 20-at is könnyen tudnék írni. Na mindegy, vissza a Kakashi vs. Dei-hez.

"Kakashi dei ellen is kétesélyes mert a kamuit amíg csinálja hozzávághat egy madarat "

Már a posztom elején is kiemeltem, de megteszem még egyszer, csak hogy biztos leessen. Kakashinak egyetlen egy másodperc elég a Kamuira, tekintve hogy Sasuke nyilát (ami gondolom nem egy túl lassú dolog) simán eltüntette.

"villám elemmel akárhogyis ragozzuk nem érne sokat mert nem tudja olyan jól alakítani és dobálni a chakrát mint sasuke legalábbis nem láttuk tőle,"

Már ne haragudj, de én már megint lemaradtam a manga olvasásával. Sasuke mióta tud chakrát dobálni? És mivel Kakashi kb 10 éve használja a villám elemet, és mindenki zseninek tartja, van egy olyan érzésem hogy képes azt legalább olyan szinten használni mint Sasuke. Itt most nem kimondottan a Raikire gondoltam, hanem egyéb villámtechnikákra.

"A C3-at-4-et eltüntetni hatalmas feladat mert rettentő nagyon amik kakashi energiáját csak úgy zabalják mert  sasuke nyila is kimerítette "

Először is. Nem a C3-at és C4-et kell eltűntetni, hanem Deidarát amíg készíti őket. Ugye, hogy az már nem olyan nehéz feladat? Egész könnyen kivitelezhető, főleg hogy Dei nem mozoghat miközben kiokádja a C4-et. Ez a Sasuke nyila kimerítette dolgot légyszíves linkeld majd, mert ilyenre sem emlékszek.

"Ezzel teljesen egyetértek ebben nem volt "ha" csak tényszerű dolgok"

Nem, ebben nem tényszerű dolgok voltak, hanem hülyeségek.

"tehát ha dei elrejti a kézjeleit akkor nyert ügye lehet."

Nem értem miért rejtené el a kézjeleit, Sasuke ellen se tette.

"Szopthatja az agyagklonokkal is bár kétlem hogy nagyon használná mert ha ő madáron van akkor kakashi hogy jut föl hacsak szopatja egy kicsit."

Én meg azt kétlem, hogy Kakashi hagyná, hogy Deidara szoptassa őt.

Mint sokszor elmondtam már, miután Kakashi észreveszi, hogy Deidara 20 méter magasan repked, valószínűleg RÖGTÖN Kamuizna, tekintve hogy sehogy máshogy nem ér el odáig.

Majd én írok az ötleteitekre.
1. Nem fog önfelrobbantást alkalmazni, mert még előtte simán lekamuizza Kakashi.
2. Azért mert Deva Peint Narutonak kellett megölnie, ilyen egyszerű.
3. Például úgy, ahogy Sasuke. Van Sharinganja és villám eleme is, szóval minden adott.
4. Amíg Dei kiokádja a nagy Deidarát, addig eltünteti az EREDETI Deit Kamuival.
5. Képes 1000 plusz jutsura, biztos hogy van olyan villámtechnikája amit lehet égbe is küldeni. Pl ott vannak a villámkutyái, mivel a saját chakrájával mozgatja, gondolom a levegőbe is képes felküldeni.
6. Vagy egy helyettesítő technikával, vagy egy villámjutsuval leszedi. Illetve mivel a Raikirihez nem kis sebesség kell, gondolom párszor simán félreugrani is félretudna.

Most, hogy én válaszoltam a te kérdéseidre, légy szíves válaszolj te is arra, hogy Deidara milyen hihetetlen techinákával védeni ki a Kamui támadást.

Köszöntem!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 15:41:29 írta Mistich » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4757 Dátum: 11 aug 06, 16:11:37 »

Mistich: lájk Nevet

Murcik:
Ezt a "Deidarának nem volt agyagja mikor Naruto és Kakashi üldözte, elég elcsépelt, és béna indok. Ha egy agyagklónra volt elég agyagja simán küldhetett volna Kakashiékra egy agyagpapagájt, csak ugye akkor lelőtte volna Kishimoto, hogy Deidara föld elemű.

"És gai megnyitotta hét kapuig a dolgokat ami ellen körülbelül senkinek nem lenne esélye ezért győzött."
Hát... ez is egy vélemény, bár elég sánta Nevet Gai védelme konkrétan nullára zuhan, és ez a hetedik kapu is kimerül egy technikába, a Hirutorába. Peint átverte a villám klónnal Kakashi (ha már ennyire őt tartja mindenki a shinobi világ egyik legbénább figurájának, akkor őt hozom fel), Gait 8x könnyebben sikerülne neki, majd a Hirutora után odamenne a teljes erejétől "megfosztott" Gaihoz, tarkón csapná nagyanyám 3 hetes süteményével, Gai meg megpusztulna.

"A köd mit számít deidara ellen könyörgöm mindegyik robbantás hatalmas területre meg."
Igazad van, Deidara összes technikája nagy területre hat. Például az az aranyos kis agyagpók, meg az agyagmadárka, amit Gaarara küldött. Kakashi meg gondolom csak poénból nyomatott egy hidat befedő ködöt mikor Zabuzával harcolt. És akkor még kimerült a sima Sharingantól (megjegyzem ekkor 27 éves volt, és 12 évesen kapta a Sharingant, 15 év alatt csak megszokta, és nem 3 év alatt fejlődött a Sharinganja oda, hogy nem merül ki teljesen egy Kamuitól, hanem valószínűleg a chakrája növekedett, így gondolom a köd is nagyobb területet érint majd).

"villám elemmel akárhogyis ragozzuk nem érne sokat mert nem tudja olyan jól alakítani és dobálni a chakrát mint sasuke legalábbis nem láttuk tőle,"
Chakrát képes Kakashi más emberekbe is belevezetni, gondolom tárgyhoz is ugyan ez a folyamat kell, és tádá, Kakashi is tud "chakrát dobálni" (ami mondjuk Senbon volt villám chakrával spékelve, de felőlem lehet chakra is, nem bánom).

"tehát ha dei elrejti a kézjeleit akkor nyert ügye lehet."
Most elképzeltem, hogy elfordul Kakashi elől, és úgy formázza a kézjeleket xD No comment xD

"Szopthatja az agyagklonokkal is bár kétlem hogy nagyon használná mert ha ő madáron van akkor kakashi hogy jut föl hacsak szopatja egy kicsit."
Ha annyira küldöd rinit visszaolvasni te is tedd már meg pls, 642x leírtuk, hogy ott a Kamui...

LordHidan-nal meg nem állok már szóba xD
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 16:12:56 írta renato » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #4758 Dátum: 11 aug 06, 20:43:20 »

Akkor szerintetek kakashi legyőzhetetlen. Azt írtátok hogy 1 pillanat kéoes megölni bárkit.
Akkor legyen egy kakashi vs itachi
Szerintem kakshi nyer mert ismeri itachi és nem nézne a szemébe tehát egyszerűen beszívná egy másodperc alatt ahogy meglátja hogy kézjeleket csinál.
Már átértékeltem a kisame vs kakashit is. Ahogy máglátja a samahadat eltünteti és lefejezi kisamet basszus ez nem jutott eszembe.
Ha jobban belegondolok kakuzut és sasorit is legyőzné mert ahogy meglátja őket kakuzut lefejezi sasorinak a szívét tépi félbe vele.
De kabutot is legyőzi mert ahogy elkezdené csinálni az edo tenseit lefejezi őgyszintén.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4759 Dátum: 11 aug 06, 20:53:53 »

Hát lol Nevet Tudod mi a vicc? Hogy Sasorit és Kakuzut még talán le is győzheti Nevet

Kakashi nem legyőzhetetlen, Deidarát legyőzi, ennyi az egész. Akkor már Konohamaru is legyőzhetetlen, mert legyőzte Naraka Peint? Mosolyog

Ja és:
...
Most, hogy én válaszoltam a te kérdéseidre, légy szíves válaszolj te is arra, hogy Deidara milyen hihetetlen techinákával védeni ki a Kamui támadást.
Erre még nem kapott Mistich választ, de örömmel várom én is azt a manga oldalt, ahol Deidara Kamuit elnyomó technikát használ Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 20:56:14 írta renato » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4760 Dátum: 11 aug 06, 21:06:23 »

Ezt mondom hogy kakashi képes legyőzni a kamuival bármit és bárkit. De azt ne hagyjuk ki hogy profi genjutsu használó végtelen chakrája van és az ellenfelei nem támadnak vissza rá. Itachit 1 másodperc alatt beszívja ne vicceljünk kakashi mindenkit legyőz a kamuival csak éppen kishi nem akarta szerpeltetni mert túl tápos. Ti azt írtátok 1 másodperc alatt képes beszívni valakit vagy valamit és levágni a fejét. Bárkit legyőzni kakashi oh ne viccelj.
Mistich nem olvastad rohadtul el a hozzászólásamat
"És gai megnyitotta hét kapuig a dolgokat ami ellen körülbelül senkinek nem lenne esélye ezért győzött."
ezt írtam és utána azt hogy kivéve távolságharcosok genjutsuhasználók és még valamit írtam.
Ezt mért nem linkelted hozzá az idézethez?
"villám elemmel akárhogyis ragozzuk nem érne sokat mert nem tudja olyan jól alakítani és dobálni a chakrát mint sasuke legalábbis nem láttuk tőle,"
Láttad tőle hogy a raikirit 5 méter hosszan el tudta nyújtani mint sasuke én nem de ezek szerint a feltételezés az jobb mint a tény.
Deidara meg 19 éve űzi a bakutont és aláaknázta a földet jó pár évvel előre csak egyszerre akarja felrobbantani.
Végülis alég jól szopatta klonokkal sasuket és konoha azt hittel felrobbantotta magát amikor ott volt kakashi nem értem mért ne tudná szopatni de hát te tudod.
Ha mindegyikre ésszerű érvet írtok akkor elfogadom és rendesen ezt idézitek vissza nem csak a felét hogy a ti oldalatokra legyenek a dolgok beállítva köcsi
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #4761 Dátum: 11 aug 06, 21:21:13 »

lordhidan: lájk Nevet

Murcik:
Ezt a "Deidarának nem volt agyagja mikor Naruto és Kakashi üldözte, elég elcsépelt, és béna indok. Ha egy agyagklónra volt elég agyagja simán küldhetett volna Kakashiékra egy agyagpapagájt, csak ugye akkor lelőtte volna Kishimoto, hogy Deidara föld elemű.

Az agyaklon egy sima klon rabbanni nem képes. A vízklonhoz se kell víz még is lehet készíteni nem? És többször is mondta hogy "elfogyott az agyagom" tehát következtetésképpen el is fogyott neki.

Amit leírtatok a kamuiról az azt jelenti hogy kakashi legyőzhetetlen mert 1 másodperc alatt bárkinek leszedi a fejét. Gratulálok.
"2. Azért mert Deva Peint Narutonak kellett megölnie, ilyen egyszerű." ezt komolyan gondoltad az igen
Az agyag azért föld elemű mert sasukenak valahogy le kellett győznie deidara C4-t

renato kabutot mért törölted ki a hozzászólásodból?
Szerintetek aa kamui 1 1 mp alatt aktiválható technika ami tárgyakat rögtön képes eltávolítani de mi van az emberi testtel? Ezt még senki nem tudja csak 1x láttuk testen működni és akkor eltartott egy ideig tehát ahhoz viszonyítok és azt úgy lehet kivédeni hogy amíg kakashi csinálja a lyukat (ami ugye több ideig is eltartott) megzavarja egy C1-es bombával. Amíg az emberi testen újabb működési elvet nem látunk én az 1. verziót veszem figyelembe sry. És ha kakashi fogja használni emberi testen úgy mostanában és az történik amit ti mondotok lehülyézem magam bocsánatot kérek és elismerem hogy igazatok volt de addig nem nagyon tudtok meggyőzni a kamuival.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4762 Dátum: 11 aug 06, 21:57:30 »

Először is a Kabutosat jobban átgondoltam, és rájöttem, hogy hiába kapcsoltatja ki (esetleg sikerülhet, nem tudjuk milyen szintű genjutsut tud) az Edo Tenseit, nem tudja megsebezni.

Amúgy az idézet sántít, nem értem miért írtad át Mistich nevét LordHidanra, de ha ettől jobban alszol, felőlem maradjon Mosolyog

Na akkor sorba válaszolok nektek:
LordHidan: az elejére no comment, semmi érvet nem írtok már egy ideje, de felőlem legyen Kakashi a No1 shinobi, ha az szolgálja a lelki nyugalmadat Mosolyog

Láttad tőle hogy a raikirit 5 méter hosszan el tudta nyújtani mint sasuke én nem de ezek szerint a feltételezés az jobb mint a tény.
Láttam. Nem konkrétan Raikiri volt, de nagyon hasonló elven működött (pláne, ha még mindig ütőerő növelésnek tartod a Raikirit Mosolyog).

Deidara meg 19 éve űzi a bakutont és aláaknázta a földet jó pár évvel előre csak egyszerre akarja felrobbantani.
19 éves Deidara 19 éve, még szép, C3-mal robbantotta ki magát a muter méhéből. Sőt, szerintem már spermium korába gyakorolta a robbantást. A másik részre hasonlóan ésszerű indok: édesapám vett egy hobbit. Ültetett rá fákat, meg minden szutykot. Azok a szemétláda vakondok meg széttúrták az egész telket. 93,456%, hogy Deidara bombáit is kiásták Mosolyog Ha tudsz a vakondos elméletemre ellenérvet írni, elfogadom.

Végülis alég jól szopatta klonokkal sasuket és konoha azt hittel felrobbantotta magát amikor ott volt kakashi nem értem mért ne tudná szopatni de hát te tudod.
'assza meg, kimaradt ez a rész... én totál úgy emlékeztem, hogy Sasuke egy genjutsuval megszívatta Deidarát, mikor a klón elkapta a kezét...


Murcik:
Hoppá, egy agyagklón... Pontosabban egy Kawarimi, de ugyan annyi agyag kell ahhoz is.

Amit leírtunk, hogy egy másodperc alatt hívja elő. A többit te hallucináltad oda, gratulálok.

"2. Azért mert Deva Peint Narutonak kellett megölnie, ilyen egyszerű." ezt komolyan gondoltad az igen
Igaz, nem Narutonak, dédnagyanyámnak kellett volna, csak rájött a hasmenés, ezért küldött egy sms-t Narutonak, hogy mennyé má' szétzúzni ezt a Pein gyereket.
Kakashi nem bírta volna a pofázások közepette fejbe lőni Devát, ez igaz. Régebben Chakrával már ezt megtárgyaltam azt hiszem ebben a topicban, és ő is azt mondta, hogy muszáj volt, hogy beszéljen ott Deva, nem lehetett megölni. Meg milyen lett volna már, ha a legerősebb Peint egyből leveri egy Jounin...

kis visszaugrás: Ha dei olyan gyenge akkor mért ő áll pain mellett a szobornál?
Hát ez like xD Odamegyek Chuck Norris mellé, akkor már powa vagyok? Nevet

Az agyag azért föld elemű mert sasukenak valahogy le kellett győznie deidara C4-t
Az agyag azért föld elemű, mert föld elemű. A Raikiri azért villám elemű, mert villám elemű. Anyám azért az anyám, mert ő szült, és nevel. Ezek tények, nem lehet rajtuk változtatni. Hiába mondod, hogy lehetne más, szerintem a földhöz több köve marad, mint bármi máshoz.

Szerintetek aa kamui 1 1 mp alatt aktiválható technika ami tárgyakat rögtön képes eltávolítani de mi van az emberi testtel?
Tárgyakat. Mert itt nem tűntetett el egy klónt, aki Deidarahoz hasonló magassággal, szélességgel meg mindennel bír. Ja és a sebesség itt is 6 év volt, sőt, Narutoék hazamentek Konohába, megnézték a Barátok Közt mind a 687.000.000 részét, majd visszamentek, és addigra Kakashi elkészült a Kamuival.

Bocsánatkérést ha gondolod PM-be elküldheted, bár ha ki tudod hozni 3 sorra, nekem itt is megfelel :izéöö:
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 22:15:31 írta renato » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #4763 Dátum: 11 aug 06, 22:17:44 »

Nem konkrétan Raikiri volt, de nagyon hasonló elven működött ez nem raikiri sasuke viszont a chidorit nyújtotta ez egy külön jutsu.
Az agyag azért föld elemű mert sasukenak valahogy le kellett győznie deidara C4-t ezt arra írtam indoklásnak hogy mert narutonak kellett legyőznie paint ez nem indoklás mert naruto a főszereplő
Ha dei olyan gyenge akkor mért ő áll pain mellett a szobornál?
Ha észrevetted a szobor jobb kéz hüvelykujján álló pain az első és onnantól jobbról balra mennek az emberek.
Ha tényleg semmi jelentősége nincs ki hol áll akkor mért konan áll deidara mögött és nem pain mellett akivel az akatsukit alapították?
Bocsesz de nem az embert, klont hanem robbanást szívta be az animebe is látszik.
'assza meg, kimaradt ez a rész... én totál úgy emlékeztem, hogy Sasuke egy genjutsuval megszívatta Deidarát, mikor a klón elkapta a kezét...
attól függetlenül bekapta a C4-et nem? tehát megszívatta a klonnal  illetve a genjutsut azért kapta be mert le volt takarva a bal szeme

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/270/7 egészségedre nincs több agyagom jól látod és nem szerkeztettem át semmivel

Tehát ennyi egyik érved se volt normálisan megalapozott

a kamui tényleg egy instant jutsu de ha lefejez kivégez degradál akkor mért nem használta ő akérki ellen?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 22:26:56 írta Murcik » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4764 Dátum: 11 aug 06, 22:21:15 »

Akkor szerintetek kakashi legyőzhetetlen. Azt írtátok hogy 1 pillanat kéoes megölni bárkit.

Nem, csak Deidarát. De tudod mit? Teljesen igazad van. Ha meglátod, hogy valaki 20 méter magasan repked, akkor teljesen logikus hogy nem az egyetlen távolsági technikádat veted be ellene, hanem Son Gokunak képzeled magad, és elkezdesz ugrálni hátha meglesz előbb-utóbb az a 30 méter...


"Ezt mondom hogy kakashi képes legyőzni a kamuival bármit és bárkit. De azt ne hagyjuk ki hogy profi genjutsu használó..."

1 jótanács. Tudod, ha már magadtól nem tudsz oltani, egy kis segítséget adok hozzá. Ha ironizálni próbálsz, akkor ne olyan állításokat írj, amiknek van alapja. Tekintve, hogy a Kamui ha talál 1-2 kivétellel tényleg mindenkit leszed, és a profi genjutsu rész is teljesen reális.

"Mistich nem olvastad rohadtul el a hozzászólásamat
"És gai megnyitotta hét kapuig a dolgokat ami ellen körülbelül senkinek nem lenne esélye ezért győzött."
ezt írtam és utána azt hogy kivéve távolságharcosok genjutsuhasználók és még valamit írtam."


Az a szomorú / röhejes, hogy te magad se olvastad el azt a hozzászólást, ugyanis az égvilágon semmi nincs utána írva. Legalábbis mikor elkezdtem írni a választ még nem volt, azt nem tudom, hogy most odaszerkesztetted-e.

"Láttad tőle hogy a raikirit 5 méter hosszan el tudta nyújtani mint sasuke én nem de ezek szerint a feltételezés az jobb mint a tény. "

Ha a Raikirit nem is, de a Pein ellen használt Villám elemű kutyákat igen. Azt pedig szerintem teljesen jogosan feltételezem hogy hasonló a 2 technika, csak az egyikben nagyobb szinten van formai manipuláció.

"Deidara meg 19 éve űzi a bakutont és aláaknázta a földet jó pár évvel előre csak egyszerre akarja felrobbantani. "

Micsoda? Már világpusztító tervei is vannak ennek a szerencsétlennek? Mellesleg meg Kakashi már 30 éves, tehát ha Deidara már születése napjától kezdve robbantgat, akkor amikor az ifjú Deidara elkezdte tanulni a Bakutont, Kakashi már majdnem csak jounin volt.

"Végülis alég jól szopatta klonokkal sasuket és konoha azt hittel felrobbantotta magát amikor ott volt kakashi nem értem mért ne tudná szopatni de hát te tudod."

Sasukét szopatta? Nekem úgy rémlik, hogy Sasuke csinált hülyét Deidarából az eleme felismerésével, hatástalanításával, és azzal, hogy minden egyes technikájával kezdett valamit, hogy semmit ne ártson neki.

Szerintetek aa kamui 1 1 mp alatt aktiválható technika ami tárgyakat rögtön képes eltávolítani de mi van az emberi testtel?

Na neeee ikszdé ezt komolyan gondoltad? Szerinted 2 különböző Kamui van emberek meg tárgyak eltüntetésére?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/5
Ne haragudj, teljesen igazad van. Itt Sasuke-ék meg Narutoék lefeküdtek aludni egyet amíg Kakashi átváltott "tárgyeltüntetős" Kamuriról "embereltüntetősre", csak azt a mangaka nem rajzolta le. Nem értem, hogy tudok ilyen hülyeségeket írni, elnézést kérek azért is, hogy kiröhögtelek.

Tényleg, hogy is mondtad? Ha látjuk hogy embereken Kamuizik akkor:

"ha kakashi fogja használni emberi testen úgy mostanában és az történik amit ti mondotok lehülyézem magam bocsánatot kérek és elismerem hogy igazatok volt de addig nem nagyon tudtok meggyőzni a kamuival."

Mivel valószínűleg nem azért mondta, hogy "Elintézem Madarát" mert biztos volt benne, hogy nem fog működni, akár kezdheted is az idézetben írt dolgokat Faceg
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4765 Dátum: 11 aug 06, 22:25:00 »

Az agyaklon egy sima klon rabbanni nem képes. A vízklonhoz se kell víz még is lehet készíteni nem? És többször is mondta hogy "elfogyott az agyagom" tehát következtetésképpen el is fogyott neki.
itt eléggé robbanak: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/513/7

Szerintem egész álló nap el tudnánk vitatkozni ezen csak azért, hogy a kedvencünket futtassuk be győztesként, de ennek már nincs értelme.A másikat úgysem tudjuk rábírni, hogy igazat adjon nekünk, ha az egyik mond valamit, a másik egyből rákontrázik és így megy oda vissza.Lassan már saját taktikákat találunk ki Deidarának és Kakashinak, amiket ők lehet soha nem is használnának, szal ilyenkor már nem gondolkozunk reálisan (főleg ha egy nagy kedvencet védünk)
Bocs, ez OFF volt, megértem ha ki lesz törölve.


Én, ahogy már mondtam Kakashira fogadnék, fent bővebben le is írtam hogy miért.Nem kell azt mondani hogy legyőzhetetlen , de Dei-t legyőzné.Az aknákat és a C4 felhőt látja és elkerüli, ahogy Sasuke.Rendkívül sokszor ki lett emelve hogy jól elemzi az ellenséget , szal a földelemre rájön. C3 és önmegsemmisítés ellen Kamui(ami mellesleg nem legyőzhetetlen).Ennyi Deidara fegyvertára, Kakashié pont jó ellene.Ezt még lehet csűrni csavarni, hogy Dei hogyanis járna túl Kakashi eszén, de azokat már mi magunk találjuk ki, hogy fel tudjunk mutatni valamit.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 00:43:50 írta mateee-kun » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #4766 Dátum: 11 aug 06, 22:30:33 »

Szerintem egész álló nap el tudnánk vitatkozni ezen csak azért, hogy a kedvencünket futtassuk be győztesként, de ennek már nincs értelme.A másikat úgysem tudjuk rábírni, hogy igazat adjon nekünk, ha az egyik mond valamit, a másik egyből rákontrázik és így megy oda vissza.Lassan már saját taktikákat találunk ki Deidának és Kakashinak, amiket ők lehet soha nem is használnának, szal ilyenkor már nem gondolkozunk reálisan (főleg ha egy nagy kedvencet védünk)
Bocs, ez OFF volt, megértem ha ki lesz törölve.


Én, ahogy már mondtam Kakashi fogadnék, fent bővebben le is írtam hogy miért.Nem kell mondani hogy legyőzhetetlen , de Dei-t legyőzné.Az aknákat és a C4 felhőt látja és elkerüli, ahogy Sasuke.Rendkívül sokszor ki lett emelve hogy jól elemzi az ellenséget , szal a földelemre rájön. C3 és önmegsemmisítés ellen Kamui(ami mellesleg nem legyőzhetetlen).Ennyi Deidara fegyvertára, Kakashié pont jó ellene.Ezt még lehet csűrni csavarni, hogy Dei hogyanis járna túl Kakashi eszén, de azokat már mi magunk találjuk ki, hogy fel tudjunk mutatni valamit.
[/quote]

úristen egy normális érvelés na neeee sértések nélkül úr isten

Mistich és ranato(nekem cigányos) Teljesen hülye vagyok nektek van igazatok akármeddig győzködhet titeket bárki de legyen mindig az győz akit ti gondoltok mert van egy technikája (amit nem láttunk teljesen, mellesleg én arra gondoltam hogyha embert próbál beszívni akkor több ideig tart) amivel rögtön indít és bocsánatot kérek mert megpróbáltam(tunk) érvelni sajnálom húztam a drága időtöket mert meg mertem nyílvánítani véleményemet elnézést a jövőben nem fordul elő!

(kakashi mióta profi genjutsus mondjuk csata színten)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 22:38:51 írta Murcik » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4767 Dátum: 11 aug 06, 22:36:45 »

Formai manipuláció mindkettő. Egyik kutya, másik eb. A Raikiri elég magas szintű, erről a Villámdögről nem tudunk sokat, de valószínű nem D szintű technikával támadt Peinre Kakashi.

Ha nem megy az oltás, ne erőltesd, mert félreértések születnek belőle. Deidara agyagja milyen elemű legyen? Tűz? Villám? Víz? Szél? Akármelyik lehetne, ha nem lenne köze a földhöz az agyagnak. Ha jól tudom az agyag egy földréteg, nem víz, és nem a magmát fedi.

Ez olyan, mint hogy Kakashi Tsunade közelébe állt párszor, akkor már ő Konoha 2. legerősebb embere, mert nem Shizune volt ott, hanem Kakashi. Teljesen alaptalan, és már ki se fog derülni.

attól függetlenül bekapta a C4-et nem? tehát megszívatta a klonnal  illetve a genjutsut azért kapta be mert le volt takarva a bal szeme
A kérdésre egy szóval tudok válaszolni: nem. Tényleg le van takarva a szeme, csak a baj, hogy itt már bekapta a genjutsut.

Bocsesz de nem az embert, klont hanem robbanást szívta be az animebe is látszik.
Örülök, hogy tudsz olvasni. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/278/9 a legutolsó képen mondja Kakashi, hogy "Elküldetem ŐT és a robbanást..."

A te postod nem megalapozott, és nem kéne nagy szavakkal hadonásznod, ha a büszkeséged nem engedi, hogy betartsd.

Mateee-kun: Ez így igaz, ha visszanézed én már be akartam fejezni, csak akkor jött ismét 2-3 post, hogy hány féle képen nyírná ki Deidara Kakashit, amire reagálnom kellett.


Ui.: böszmeségeimet javítgatom, késő van, elnézek pár dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 12:10:29 írta renato » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4768 Dátum: 11 aug 06, 22:52:34 »

Más nevével nem szabad viccelődni, a jó édes anyád nem tanított meg se olvasni, se az alapvető illemre? Amúgy én legalább felvállalom a nevem, nem béna álnevek mögé bújok Mosolyog Bőrszínem meg fehér, mint a hó, kivéve ha megfog a nap, akkor először piros, később picit barnulok Mosolyog
Amúgy nem nekem, te élőlénynek vagy hülye, de oké Nevet
Ja és köszönet András barátomnak, aki segédkezett megfejteni a kódolt írásodat.


És hogy legyen egy kis on is: a genjutsut bekapta, mint láttad, csak érzékelte, hogy genjutsuban van. Látás lv0...

A robbantós részt nem értem, de legyen úgy, ahogy mondod, már 5 ember mondja rajtam kívül, hogy Kakashi nyerne, neked Deidara a kedvenced, nyerjen ő.

Hidantól meg elnézést kérek, ha rossz néven venné valamelyik postomat, így, hogy kaptam egy ilyen beszélgetőtársat, már visszasírom az ő postjait.

És én itt befejeztem, nem szeretnék veled tovább beszélni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 22:58:09 írta renato » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #4769 Dátum: 11 aug 07, 00:05:52 »

tippre holnapra pár hsz el fog tünni...
ha valaki azt akarja, hogy komolyan vegyék, talán tanuljon meg értelmes, összefüggő szöveget alkotni.
6 éves unokaöcsém érthetőbben tud irni mint közületek sokan.

ha ez magatoktól nem megy, akkor kérjétek meg anyucit, hogy tanítson meg újból az első osztályos anyagra, és ha már úgyis tanultok, akkor egy érvelés alapjai 1 anyagot is tömjön a fejetekbe.

elhiszem, hogy e fórum alaptémáját tekíntve inkább fiatal réteget céloz meg, de azért egy ilyen alapvető elvárás talán érthető még a 12+ korosztály között is.


harchoz szólva: jelenleg ezek a harcok elméletek csupán. elméletben a kamuinak max 4 ellenszere van: extrém gyorsaság, nagy távolság, teljes láthatatlanság, fedés egy másik tárgy által.

e négy dolog közül deidara 2vel rendelkezhet, ez pedig a nagy távolság és fedés egy másik tárgy által. amennyiben képes olyan távolságot tartani, ami kívül esik a sharingan maximális fókuszpontján, vagy sikerül neki úgy mozogni és támadni, hogy folyamatosan fedésben legyen egy másik tárgy által, így megakadályozva kakashit a kamui használatában, akkor nyerhet. ha nem, akkor ELMÉLETBEN kakashi simán nyer.

persze, eljátszhatjuk, hogy szépen mindketten leggyengébb jutsuiktól kezdve elhasználnak mindent a legerősebb felé haladva, de semmi értelme. kakashi szereti gyorsan lerendezni a harcokat, mert sokáig nem bírja. nem is olyan régen az animeben a danzou part végén nem is szórakozott volna sasukeval, hanem egyből kinyirja a kamuival ha sakura és narutó nem jön közben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!