24 szep 22, 00:18:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194827 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4725 Dátum: 11 aug 05, 13:58:44 »

Samehada érzékeli a csakrát, mert távolról "megmondta" Kisaménak, hogy Bee csakrája polip ízű/szagú.
A genjutsu felkavarja a célpont csakráját.
Samehada ezt érzékeli és még az ő kis halagyával is fel tudja ismerni, hogy ez nem jó.
Am kétlem, hogy Samehada rendelkezik saját cskrával, ezért szerintem nem lehet meggenjutsuzni.
Kisame pedig kiváló reflexekkel rendelkezik, ahogy azt a Kisame vs. Bee harcban is láthattuk.
Ha Bee pengéit ki tudja védeni a Samehadával, akkor a raitonfarkast is, ami megjegyzem villán létére nem épp fénysebességgel halad.
Ha meg nem, akkor is ott a regeneráció.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4726 Dátum: 11 aug 05, 14:19:44 »

Ráadásul Kakashi hamarabb eléri a határait, pláne ha Raikirit használ. Szóval azt maximum végső és biztos helyzetben lőhetné el. Mindenesetre Kisamenak akkora a kitartása és staminája hogy többször bekellene vinni ezt az ütést. Viszont vigyen be egy találatot Kisame és Kakashi gyenge testfelépítése nem hiszem hogy állná a sarat.


Idézet
Ejfel: Ez a lehető legrosszabb érvelés amit egy harcban fel lehet hozni. Szerintem Kisame igazából a világ legnagyobb genjutsu használója, csak nem mutatta meg őket. Lehetséges? Lehetséges, csak nem valószínű. Amíg Kakashi nem mutat azokból a hihetetlen nagy technikákból, addig ne is építsünk rájuk.

Mistich: először írtam egy hosszú reakciót.. de időközben leesett hogy fölösleges törnöm magam. Mindenesetre kezd el visszaolvasni a posztjaimat, illetőleg azokat a posztokat is amire reagáltál, és ha többszöri elolvasás után is így vélekedsz rendben, nem vitázom..
Azért annyit hozzászólok hogy: nem építettem "rájuk".
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4727 Dátum: 11 aug 05, 16:17:22 »

Én a kakashi vs akatsuki tagokhoz hozzászólnék:
Hidan vs Kakas
Ha nem ismerik egymást akkor hidan kazázgatna egy picit és amikor kakashi leraikirizi(tehát a testébe nyomja a kazét) akkor hidannak a meglepetés erejét kihasználva képes lenne megvágni tehát nyerne. Vagy nem de szerintem aki először hidan ellen csatázik nem sok esélye van (kivéve távolharcosok genjutsuhasználók stb.)
Kaki vs Kakas
Kakuzu 4 emberrel el tudott volna bánni ha shikamaru nem szuratja le hidannal illetve naru meg nem jelenik.
Nem értem a kamuit minek kell felhozni amikor egyetlen egyszer tudta fél év koncentrálás után lekapni egy agyag és jobbkarnélküli deidarat(tehát ha lett volna agyagja előfordulhatott volna hogy egy agyagmadarat hozzá csap miközben koncentrál) illetve elnyelt 3 "tárgyat", tehát embert kétlem képes lenne megkárosítani különösebben nem hogy még 5-öt.
Konan vs Kakas
Konan képes repülni és pillangokká válni tehát a raikiri és a kamui kilőve tehát víz elem ide vagy oda konan nyerne.
Dei' vs Kakashir
Szőke barátunk madárról és klonokkal szokott indítani ami elég nagy hátrány kakashira nézve. Gaarat is lekapta(C1-gyel, élve ami dei esetében elég nehézkes) aki az egyik legjobb távolsági harcos. A kamuit kakashi nem lövöldözné el mert ismeri a robbantós képességeit tehát vagy tartogatja és nem azzal indít vagy megpróbálhatja elkapni a repülő célpontot aki kéz nélkül is képes irányítani a robbantó bombáit és ha kamui csak 1 kezet vesz el akkor már nem sűrűn fogja használni, illetve egy C4-el dei is elintézheti vagy felrobbantja az egyik klonját, esetleg C2-őt használ és kakashi belelép egy aknába amit akár dei klonokkal is elhelyezhet és kakashi nem fog felrepülni mint sasuke tehát jelentősen sérülne.

Kakashi egyszerűen kevés ezekhez az emberekhez
, mind S-rangú bűnöző különleges és lényegében erősebb képességekkel rendelkeznek mint amivel kakashi valaha is fog, 50% eséllyel ismeretlenül talán hidant elkaphatja(bár ha 1 jouninnak és 3 chuninnak [köztük shikamaru] épphogycsag le tudták győzni 1 jouninnak nem fog sikerülni) és zabuzat le tudja győzni de mást még nagyon nem győzött le.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 16:21:11 írta LordHidan » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4728 Dátum: 11 aug 05, 17:16:18 »

Ezt úgy szeretem... Kakashit olyan szinten lenézed LordHidan, hogy az már elképesztő...

Hidan vs Kakashi: Kakashi lehozná, nem hülye, hogy hagyja Hidannak, hogy rajzolgasson a földre... te amúgy a Kakashis oldalakat továbblapozod a mangába? Kakashi villámdöge és a Kamui (1 másodperc alatt és nem fél év alatt hívja elő) is távolsági technika, valamint az ANBU gyökér megfigyelői ellen használt genjutsut, oda meg (mint már hangsúlyoztam nemegyszer) nem kis köcsögkancsó Konohamaru szintű ninjákat vesznek be... a harcra vannak képezve.

Kakuzu vs Kakashi: Kakashi 3 (animét is nézve 4, de most ebbe ne menjünk bele) elemmel is rendelkezik. Kakuzu kiengedi a sziveit, megöli a "központi" víz szivet, és újra eggyé kell válnia Kakuzunak, hisz' ha Kakuzu meghal, akkor a többi szívnek is annyi, nincs chakra ellátmány. 1v1be meg Kakashi a taktikázásával és a 2 elem elleni affinitásával+maradék egy  Kamuiával még ha nehezen is, de lehozza.

Konan vs Kakashi: igazából nem lehet mit mondani, Konan is tipikus DB-s figura, ha kedve van megsebzi a támadás, ha nincs, akkor nem. Osztom Mistich véleményét, maximum a víz lehet a papír "ellenfele".

Deidara vs Kakashi: mert ugye Kakashi villámainak nincs előnye a földdel szemben... C4 meg nagyon veszélyes jutsu, tuti nem bírna Kakashi a föld alá bújni, és várni, amíg nem csendesedik el a szituáció... ja de, képes erre.

Zetsu vs Kakashi: hát... jelenlegi ismereteink szerint Kakashi lehozná szerintem.

Sasori vs Kakashi: ha Kakashi netalántán megtalálja a gyenge pontját a száz báb előtt, akkor van esélye. Ha nem, akkor nincs.

Itachi, Tobi és Pein ellen szerintem keveseknek van esélye, így Kakashinak sincs...
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4729 Dátum: 11 aug 05, 17:28:30 »

Kakashi honnan tudja hogy mit csinál a C4? Honnan tudja hogy kell kivédeni? Kakashi nem tudja olyan mesterien alakítani a chakrát mint sasuke következtetés sokkal nehezebb a chakrát kisütnie, és rá kell jönnie hogy földelemű dei és addig hatszor meghal.
Shikamaru asuma kotetsu izumo is hagyták hogy rajzolgasson vagyis csak gyorsan megcsinálta attól még ugyanolyan 50-50% hogy megvágja, kétesélyes a meccs.
Zetsu használhatja a spóra no jutsut rajta ami nagy előnyt jelenthet.
Kakashi szerintem hirokut is alig bírná széttörni a kazekage ellen esélye sincs milyen 100 bábról beszélünk esélye sincs eljutni addig.
Konan vagy eltalálja vagy nem ez igaz.
Tényleg gyors ezt el is felejtettem bocs, de akkor is 1 használat már jelentősen csökkenti az erejét kétlem hogy azzal kezdene vagy egyáltalán lenne esélye használni
Kakuzut bedarálná annak rendje és módja szerint, ha lekötözi és úgy fujja le minden elemi jutsuval ahogy már 1x akarta csak naruto és yamato megmentették. Kakuzut nem tudja legyőzni ahogy az összes többi akatsukist sem.
Nem becsüllöm le csak megvannak a korlátai és zabuzan kívül tényleg nem győzött le senkit.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 17:29:15 írta LordHidan » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4730 Dátum: 11 aug 05, 17:59:28 »

Kakashi több, mint 1000 jutsut ismer, Sasuke ennek szerintem maximum egy nagyon kis töredékét. Mégis tudta, hogy egy bizonyos kézpecsét a föld elem jele, Kakashinak még föld affinitása is van, szóval sokkal jobban ismeri ezt az elemet, mint Sasuke, így rájönne valószínűleg.
A rothadó madarak/egyéb élőlényeket látva Kakashi valószínűleg rájönne, hogy hoppá, ez elől el kéne bújni, szóval valószínűleg nem állna ott egy 10-20 percet, várva, hogy lebontsa sejt szinten Deidara.

Shikamaru, Azuma, Izumo és Kotetsu lámák voltak, el kellett volna kapni minél előbb, nem megvárni, míg előveszi a kis krétáját és felrajzolja a szimbólumait Hidan. Valamint harcoltak egy kicsit, akkor Kakashi egy kunaial képes volt a kaszát távol tartani, valamint ott a kesztyűjén lévő vas, amivel már Zabuza ellen is megállított egy démonszél shurikent.

Zetsu spórái ha jól emlékszem ránőttek az ellenfélre. Ez eléggé veszélyes helyzet ahoz, hogy Kakashi használja a Mangekyou Sharinganját.

Sasori ellen ismét felhozom a villámdögöt, aminek szerintem van akkora ereje, mint a Raikirinek, így bezúzná Hiruko-t. A Kazekage bajos, viszont ott már van esélye Kakashinak megtalálni Sasori gyenge pontját, sőt, itt már a Kamui is befigyelhet, ami ha netán Sasori mellkasát éri, könnyen Kakashi győzelmét hozhatja. Viszont ellene beismerem, nincs sok esélye Kakashinak.

Nem kell a Kamuival kezdenie, általában először klónokkal próbálkozik, majd előjön a földből, és akkor Kamuizik Mosolyog
Ezt a "csak Zabuzát" dolgot felejtsd már el. Zabuza le volt butítva a sorozat elején, az az arc röviden Naruto és Sasuke közös erejét akarta megmutatni nekünk, nem Kakashi erejét.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4731 Dátum: 11 aug 05, 18:17:43 »

A C4 ellen az a baj hogy ha a madaraknak el kezd bomlani a feje akkor kakashinak is mert dei megvárja amíg az ellenfél szív egy picit nem rögtön robbant.

Én azt mondtam hogyha belenyomja a raikirit akkor hidan a meglepetés erejével képes lenne megvágni mert megragadja a kezét eztán úgy szopatja meg vagy hasonlók, és ha kakashi képes lett volna a raikirivel kárt okozni hidannak mért nem tette meg, mert nem képes a raikirivel elvágni dolgokat inkább csak az ütőerőt növeli.

Sasori meg egy vashomok világtörvényével képes legyőzni kakashit vagy hiroku tűzáporával mert kakashinak nincs ellenszere és nem távolsági hárcos nem tud komolyabb genjutsut használni(pár ellenfelén kipróbálhatta volna).

1x használt klont akkor se kezdésnek tehát nem értem ezeket honnan szeded. Zabuzat elfelejtve kakashi akkor senkit nem győzött le a naruto folyamán.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4732 Dátum: 11 aug 05, 18:51:43 »

Asura Peint is ő írtotta ki lényegében a Raikirivel, és nem azt akartam mondani, hogy felejtsd el Zabuzát, hanem hogy ne alacsonyítsd le ennyire őt se, mert lényegében ő a köd hét kardforgatójának legerősebb generációjába tartozott, mégis gyengének kellett lennie, mert a sorozat elején Narutoéknak le kellett őt győzniük.

Sasuke feje se rohadt le, valószínű, hogy Kakashié se fog fél másodperc alatt lerohadni. Sasuke is rájött, hogy el kell valahogy kerülnie a "fertőzött" zónát, ő repüléssel oldottta meg, Kakashi valószínűleg az olajbányász no jutsujával leásna a föld alá, és csókolom, ő is kijutott a zónából.

A Raikiri pedig szerintem lényegében vágásra való, mintsem ütésre. A villámot is át HASÍTOTTA vele, emiatt kapta a nevét a Raikiri. Valamint a Gaidenbe mondták, hogy nagy sebesség kell a Raikirihez, ami gondolom nem egy kocogásnak felel meg, hanem egy sokkal komolyabb sebességnek, amit Kakashitól láthattunk, Hidantól nem annyira. És akkor már itt is felhozom: Hidan megrajzolja a köröket, kivégezné Kakashit, erre a földből előugrik 2-3 bulldog, ami lefogja Hidant, Kakashi megrongálja a kört, majd mikor már nem hat a jutsu szépen lenyisszantja Hidan fejét.

A Sasorisat nem nagyon erőltetném tovább, ott valószínűleg kikapna Kakashi.

Egyszer Itachi ellen, egyszer Pein ellen... nem folyamatosan, de szokott használni klónokat.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4733 Dátum: 11 aug 05, 19:54:48 »

Megkérdezhetem ha a föld alá megy akkor nem kell lélegeznie? A föld alatt a levegő szükségtelen mert szerintem mindenhol kell lélegezni és mint tudjuk a C4 levegő útján jut a szervezetbe tehát kakashi így is úgy is meghal. Ha C4 nem működik a C3 már kinyírja mert ugye ha gaara nem védi ki a homofalu elpusztult volna.

Kakashit vagy mikor lehetett látni átvágni valamit a raikirivel? Még mindig szinte bíztos hogy hidan meg fogja vágni asumat is megvágta kakashit mért ne vágná meg, úgy hogy nem ismeri a képességét tehát 1 karcolás belefér alapon.
Nem én csak azt mondom hogy a temérdek csatájából 1 embert volt képes legyőzni a sorozat legelején ami szerintem elég szánalmatos de én is szeretem csak nem tartom olyan erősnek mint egy akatsukist vagy egy kaget egyszerű jounin semmi több nincs magasabb szinten.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4734 Dátum: 11 aug 05, 20:13:36 »

Ugye ezt te sem gondolod komolyan, hogy csak egy embert győzött le. Vannak olyanok akiket kétszer is lerendezett. Másrészt nem lehet több mint ezer jutsut összelopkodni úgy, hogy néhányat vagy inkább tucatot nem simít el. Ő részt vett a 4. mellett egy háborúban és túlélte azt. Már akkor is zseninek tartották. Lélegezni? Ennyi erővel a történet szereplőinek 99 %-át kiírhatnád a történetből. Másrészt ahogy Sasuke is mondta. A sharingan látja a chakrát illetve annak színét. Így Kakashi is láthatja, hiszen rendelkezik vele. Tehát mindent amit a szeme láttára megalkotnak chakrából az számára láthatóvá válik. Ezért tudják olyan gyorsan lereagálni a másik lépését az Uchihák is és Kakashi is. Ezért tudják ellopni a másik jutsujait is.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4735 Dátum: 11 aug 05, 20:16:11 »

Bejut a lyukba és elzárja. Deidara valószínűleg nem fogja észrevenni, ha megfelelő sebességgel csinálja.
De ha már Deidara összes támadását felsoroltad: Kakashi egy Kamuival miért ne lenne képes kilőni Deidarat, mikor azt a rohadt nagy C4 tartályt kiöklendezi? Az 100%, hogy nem klón lesz, és a C4-et sem tudja felrobbantani Deidara.

Olvasd már el a 2-3 bulldogos részt a hozzászólásomban légyszíves... így ki is van küszöbölve az esetleges vágás utáni halál.

Erre a Raikirisre meg nem tudok mit mondani, gondolom az sem hatna meg téged, hogy az angol neve Lightning Cutter (cutter=vágó, bár gondolom ezt tudod), úgyhogy akkor legyen úgy, ahogy te mondod Nevet

Ja és a Gaidenbe is lenyírbászolta azt a kő falusi ninját.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 20:19:32 írta renato » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4736 Dátum: 11 aug 05, 20:30:02 »

Deidara meg gaarat a homokfalu kazekagejat és ha az ismerettségen kívül adnánk fel a csatát deidara vs gaara mindenki azt mondaná hogy homokkoporsó és vége. Ez így lenne akárki akármit mond. A kamui viszont konkrétan senkit nem ölt meg és bőven lehetne védekezni ellene mert nem kézjelekkel irányítja a bogarait hanem gondolattal. És a C3-at hogy tudná kivédeni? Földalá mászik? És ha ilyen hatásos az a föld alá mászás mért nem használta más jutsuk kivédésére? Honnan tudja hogy föld alá kell mászni ha nem tudja mit csinál? Kakashi így is úgy is veszít mert a kamuival még nem láttuk hogy egy teljesen harcrakész ellenfelet támadna meg hiába írja mindenki azt abban az alkalomban az ellenfél fegyvertelen és félkarú is volt tehát támadó képességnek nem nagyon számítanám. Illetve könnyen mellémehet vagy lerobbanthatja a C1-es madarakkal vagy pókokkal.
A C4 meg az a neve karura tehát gaara anyját idézi meg teljesen logikus. Én még nem láttam se a chidorival se a raikrival vágni semmit tehát nem bíztos hogy képes rá így nem számítom bele.
Vagy garuda aminek jelentése talán: elnyelő; népszerűen: szárnyas nem teljesen adok a nevekre.
Vagy a garuda hindu istenséget is jelent
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 20:38:18 írta LordHidan » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4737 Dátum: 11 aug 05, 21:02:57 »

Igazad van ez is egy lehetőség, bár rettenetesen fogyasztja az energiáját egy akkora dolog elteleportálása csak utána már könnyű préda lenne ezt a meccset hozza Dei' akárhogy is nézzük, de hidant is legyőzheti egy 60-40%-ban ez attól függ mikor jön rá hogy halhatatlan illetve nem lesz-e képes meölni mielőtt megvagdossa vagy rájön hogy le kell vágni a fejét.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 06:23:23 írta Chakra » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4738 Dátum: 11 aug 05, 21:05:51 »

Kakashi jutsujának neve mi volt a Gaidenbe? MEGVAN! Chidori. Fórumozók által félistennek nyilvánított Gai említette, hogy akkor kapta meg a Raikiri nevet, mikor Kakashi ketté VÁGOTT egy villámot (Bruce Lee filmeken kívül kevés helyen láttam még ütés átlat bekövetkezett vágást, de tuti igazad van). Akkor ezért én kérnék elnézést Nevet

Miért, te láttad, hogy Deidara C4-e bárkit is megölt volna? Nem, úgyhogy valószínűleg nem is gyilkos, mert nem láttunk erre példát. -----> kb ilyesmi szintű volt a Kamuis érvelésed, valamint Kakashi a sorozat eleje óta picit pontosított a Kamuin, tudod, kilőtt vele egy sebesen haladó rakétát, és Sasuke nyilát is. Úgyhogy a hibázási ráta elég alacsony. Bár akkor legyen úgy, ahogy te mondod, ezt is elhibázza.

De akkor a nagy hibázások közepette akár elcseszheti a levegővételt is, így túlélheti a C4-et, na ehez mit szólsz? Nevet ikszdé Ha már ennyire a hibázási lehetőségeket figyeljük, jobb ezt is számításba venni. Mosolyog

És én szeretném itt befejezni a vitát, nem látom értelmét további győzködéseknek, hozzászólásaidból azt szűrtem le, hogy te 99-1-re saccolod a Deidara vs Kakashi végeredményét, és az az 1 is csak az esetleges infarktus miatt van ott.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:06:54 írta renato » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4739 Dátum: 11 aug 05, 21:11:01 »

Ez sem biztos mert hiába vágja meg Kakashit ha nem engedi megrajzolni számára az áldozati kört. Mivel Kakashi rendelkezik földelemmel így bármikor szét is törheti azt. Másrészt ez a feltételezés azon áll, hogy Kakashit ismeri Hidan de Hidant nem ismeri Kakashi? Mert így elképzelhető, de ha mindketten ismerik egymást akkor Kakashinak áll a zászló.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!