24 szep 21, 07:41:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194004 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4200 Dátum: 10 dec 27, 11:25:23 »

Bocs hogy megin visszahozom, de nem Sasori ölte meg a 3. kazekaget.
Ő csak bábbá alakította mint azt ő is mondta.
Elkel ismerni hogy Minato nagyon erős karakter, de unalmas. Egy csatában az a jó ha minnél továbbhúzódik, és minnél látványosabb, nemaz hogy teleport robbanójegyzet BUMM vége. Itachi látványos és erős harcos de szerintem neki van elég sok ellenfele, még ha nem is ölik meg biztos beutalják a kórházba. Meg ezzel én nem értek egyet hogy "nem láttuk minden képességét" ez szerintem hülyeség, van olyan akinek az összeset láttuk? (naruton kívül?)
Nemhinném hogy Itachi ellen csak 1-2 harcosnak van esélye. (Nagato, Madara, Remete Jiraiya, Bizsu Narútó)
Szerintem kevésbé extrém harcosok is földbe tudják verni pl: Kisame stb...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4201 Dátum: 10 dec 27, 11:45:57 »

Hiruzen vs Juugo

Igen max pecsételni tudná Juugot, csak ha az olyan sokáig tart, akkor addig szanaszét lövi az öreget.



Itachi vs Minato

(Sobbi legalább értelmesen írta le a véleményét, és alá is támasztotta nem úgy mint egyesek)
De szerintem akkor is itachi nyerne, nézzük ebböl a szemszögből:

Minatoból nem sokat láttunk, de azért vannak jó jutsuk:
1. Hiraishin no Jutsu
Ha nem itachira teszi, akkor nincs sok haszna támadásban, csak védekezésben, Amaterasu valószínüleg kikerülhető vele.

2. Rasengan
Ugye ismeri mindenki, ennek is csík úgy van haszna, ha közel kerül, ha nem, akkor az előzővel ellentétben ennek tényleg semmi haszna. Viszont ha közel kerül, itachinak lehet rá 2 válasza:
     Klón robbantás (Ezzel többre megy)
     Varjú Klón (Ez meg max ha kifulladt, és csak túl akarja élni)

3.  Béka idézés
Hát sztem felesleges, mert Susanoo ellen nem tudnának mit csinálni, ráadásul könnyű célpontok az Amaterasu-nak.

4. Halálisten
Vagy bejön, vagy nem... Kétlem, sikerülhet megcsinálni, de ez ad némi esélyt a győzelemre.

5. Tér-idő bubi
Talán ez a leghasznosabb, bár Amaterasu elől inkább fut, mert sztem ez csakrazabáló, de ha nagyon vesztésre áll, eltüntetheti itachit.


Ebből látszik, hogy távolsági harcban Minato nem nagy legény (minimum akkora a távolság, amekkora a Susanoo)
Ha sikerül közel kerülni akkor nyerhet különben nem. Nem tudjuk, hogy Genjutsuval szemben hogy áll, de ha bekapja a Tsukuyomit, onnan nem tud kitörni (Kakashi se tudott sharingannal).

Itachi 70% -  30% Minato




Off: Sasori ölte meg a 3. Kazekaget, az tuti, csak az nem tiszta, hogy hogyan.
"Kín volt megölni" Ez elég egyértelmű, sőt az se biztos, hogy álmában bemérgezős módszerrel csinálta, mert az nem lett volna nehéz Mosolyog

Hogy odaportoljon, kell egy Kunai, amit Susanoo védene, vagy pecsét Itára, ami vagy sikerül vagy nem.
A testvillanás pedig sztem csak nagyon gyors mozgás, de attól ott a Susanoo, olyan mintha falon akarna vele átmenni.


A vérvonalast meg kérdezd a Vérvonal képességek témában kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 15:42:55 írta Zer0 » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4202 Dátum: 10 dec 27, 11:53:30 »

Biztos ő ölte meg? Ugy emlékszem azt mondta hogy ő csak bábbá alakította.

Amugy a Minato vs Itachi harcba szerintem Itachi hozná a harcot. A béka az semmit nemérne Ita ellen, amit használlni tudna az a Rassengan és a Halálisten, bááááár.....  nemistudom lehet hogy Minato hozná a harcot hisz testvillantással odatenné magát és egy rassengannal kitudná ütni. így egy perc alatt vége lehet a harcnak, én 40-60% Minato javára.

utóirat: A Shakutok és a Bakuton vérvonalképességek azok mit tudnak??  Mire jók azok?
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4203 Dátum: 10 dec 27, 12:22:21 »

mint már páran mondták hogy a juugo vs Hiruzenben egy ninjának, akinek társa is volt és így is elkapta őket egy csapat szamuráj, én személy szerint nem adnék annyi esélyt egy kage ellen, főleg hogy ez a kage volt a sztóri eggyik leg értelmesebb karaktere. (nem mint ha a szamurájok gyengék lennének, de egy ninja az más szint.)

a minato vs itában ugyanmár!!! kivesésztük. és engem már idegesít is egy kicsit.
legyen valami tényleg értelmes ami nem ilyen full erősökről szól és elhúzódna.
mondjuk egy neji vs shikamaru????
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4204 Dátum: 10 dec 27, 13:15:02 »

akkor
Neji vs. Shikamaru

Ez függ a környezettől is, és attól, hogy Shikamaru készülhetett-e előre. Ha igen, akkor nem kérdés, hogy nyer. Ha nem, ráadásul Neji közel kerül akkor meg ő nyer. Ha Shikamaru nem készül, de gondolkodik harc közben, és miért ne, az már sokkal érdekesebb.
Először is Neji közelharcos, Shikamaru meg közép-távolharcos.
Ha Shikamaru felkészületlen, akkor a legjobb lenne magát körbevédeni magát minden irányba álló árnyékkal, hogy Neji ne jöhessen közel. Erre Neji max Hakke Kusho-t tudna nyomni, és amíg Shikamaru ki van ütve, addig széjjelverni. Az árnyékkal szemben kb csak ez az egy jutsuja van. Mivel Shikamarunak könnyebb elkapni árnyékkal Nejit, mint Nejinek közel kerülni Shikamaruhoz, ezért nekem:
Shikamaru 55% - 45% Neji

« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 13:15:35 írta Zer0 » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4205 Dátum: 10 dec 27, 15:35:05 »

Ja,nagyjából egyetértek veled.Neji és shikimaru közt még nincs akkora erőbeli különbség hogy ne érjen valamit a stratégia,intelligencia.Ehhez mit szóltok zabuza&haku vs. öreg hiruzen:szerintem ez olyan 51-49% zabuza&haku javára.Végülis hakunak van egy vérvonlaképessége,zabuza meg a köd 7 kardforgatójának egyike,hiruzen megizzadna biztos.Szerintetek akkor ki nyerne egy öreg sarutobi hiruzenben vs. haku&zabuzában?(Ja és zabuzánál ott van a kard).
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 16:06:01 írta juura » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4206 Dátum: 10 dec 27, 16:11:32 »

Szerintem hagyjuk békén Hiruzent mert egyik legkakább szereplő. Semmi extreme nincs benne, semi érdekeset nem mutat fel. De mivel feldobtad itt a véleményem:
Haku és Zabuza elbuknának ellene, mivel 2 régi hokage se volt elég ellene. Lehet hogy Hiruzen megizzadna de csak azért mert sokat evett előtte. Zabuzának a kardozáson és a csendes gyilkosság technikán kívül semmi erős technikája nincs esetleg a vízsárkány, de nemhiszem hogy Hiruzen végignézi amég lenyomja a kézjeleket. Haku tükörbörtöne vagy milye az már inkább lehet veszélyesebb, meg haku jég támadásai, de az öreg elég tapasztalt ahoz hogy kitudjon onnan tőrni. én 70-30% Hiruzen javára
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4207 Dátum: 10 dec 27, 16:14:38 »

vegita: ugye ezt nem gondolod, hogy a két régi hokage se volt elég hiruzen ellen?Mosolyog Azért megnézném, hogy ketten mit csinálnának hiruzennel.. Szerintem szarrá vernék, azért nem tették meg az animeba mert nem lett volna sok értelme mivel orochimaru vs hiruzen harc kellett, nem pedig hiruzen vs első két hokage mert 1-2perc alatt elvernék szerintem.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4208 Dátum: 10 dec 27, 16:45:49 »

Az edo tenseijel megidézett két hokege sehol sincsenek az eredetiekhez képest,az eredetiek hiruzent 3 másodperc alatt semmivé tennék.Az megtúlzás hogy hiruzen gyenge,meg az is hogy zabuza gyenge.Abban viszont igazad lehet hogy hiruzen legyőzné őket bár nem olyan biztos,se haku se zabuza nem kispályás,én adok nekik esélyt,azért ne becsüljük le őket se.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4209 Dátum: 10 dec 27, 16:57:08 »

Messze lebecsülitek Hiruzent, felvette a versenyt Orochimaruval aki nem kispályás , és nem véletlenül nevezték a Shinobik Istenének , ilyen öregen is felvette a versenyt  Oroékkal , és otvan neki Enma aki áttalakulva egy komoly erősítés neki, és azért azzal megszorongatnák a lefejező pengét is. Egyértelműen esélytelenek ellen , ezen fölösleges filózni, nem az a lényeg , hogyan nyernek meg mi lenne ha nem lenne nekik ez meg az hanem ,hogy nyerjen. A két Hokage szerintem is többre lett volna képes , mint ahogy Hashimara VS Madara harc miatt gondolunk erre, és valóban (most nem a Tobi Madarárol , hanem az akkori valódi Madarárol beszélek , hogy szerintem bőven megvan  Hokage szinten az ereje de nem tudott Hashimarán felülkerekedni ). Az egy nagy harc volt és szerintem is ebből kifolyólag mutathattak volna többet a Kagek de ez van .
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4210 Dátum: 10 dec 27, 17:03:57 »

Jóvan de az akkori orochimaru sehol sem volt a party2-eshez.Jó persze akkor is nagyon erős volt,de van különbség.Mondjuk abban igazad van dosreis hogy hiruzen nagyon le van becsülve,de sok más szereplő is.Enma meg tényleg nagy segítség,így talán tényleg hiruzen nyerne egy jó 60%-kal,de  zabuzának és hakunak még mindig ott van az a 40%,ezt ne feledjük.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4211 Dátum: 10 dec 27, 17:12:17 »

Ja, ott van nekik, mert Te azt mondtad vala.
Azaz az igazság, hoyg esélytelenek, Hiruzen tartotta a lépést Orochimaruval, aki, fehérkígyó alakban, súlyosan beteg testtel tarttotta a tempót a shippudnees Sasukéval. Na most, ebből egyértelmű, hogy Hiruzen sem lenen anynira odáig Haku sebességétől, és valjuk be, Haku ereje azért főleg abban van, a jégelem csúcs, de nem jobb bármelyik másiknál.. Zabuzát megintcsak le kell nyomnia ninjutsuban, és Enmával Taijutsuban is. Továbbá ENma jelenléte megoldja a túlerő kérdését is.

Ami Orochimaru és az első két hokage harcát ilelti Hiruzennel.. ez annyiszor, de anynszir részletezve lett.. mindenestre anélkül, hogy ezt fejtegetném újra, Orochimaru erejét nagyon egyneletesen mutatta be Kishimoto, és annyi a különbség, hogy a part 2-ben töbebt láttunk belőle. A sima Narutoban egy ismeretlen, beláthatatlanul hatalmas erőnek ábrázolták, ami valahoyg mégiscsak megbicsaklott.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4212 Dátum: 10 dec 27, 17:13:03 »

Azért túl becsülöd azt a 2őt , Zabuza víz elemet használ , Hiruzen meg földet ami erősebb , és ezt még kombinálja a tűzzel azért az nem semmi , így Haku jég Jutsuit is leverheti , túl becsülöd őket , azt meg ne mond hogy oro sehol nem volt a part 2 höz képest mert le volt gyengülve mikor harcolnu láttuk a 4 farku Naru ellen (szerintem így olyan erős lehetett mint part 1 ben) és simán felvette vele a versenyt szóval az erő szint ugyan akkora naggyából , mert azt nem hiszem , hogy Oro part 1 ben egy szinten lenne Zabuzáékkal . Kakashi fel vette  Zabuzával a versenyt , ám mikor Or megjelnt előtte tőle megijedt látványosan, ez azért mutatja a szintet .
 Úgy ahogy előttem írták , Többet mutatott a part 2 ben de nem vol szerintem semmivel erősebb ako r mert levol gyengülve , és igen Sasuval is felvette úgy azért a versenyt , az más kérds hogy Hiruzen ellen , és Sasuke ellen is végül be bukott valamilyen szinten.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 17:16:55 írta dosreis » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4213 Dátum: 10 dec 27, 17:20:43 »

Néha elgondolkodom azon ,hogy vajon én egy mangát olvasok-e a fórumon lévő tagokkal.
Mikor olyanokat olvasok ,hogy Kisame is felvenné a versenyt Itachival.Most nem azért ,de sokan azt hiszik ,hogy Itachit túl becsüljük ,pedig ez nem így van...mi csak a látott tényeket vesszük alapul és ha egyeseknek nehéz is elfogadnia,ez így van!CSak pár shinobi veheti fel vele a harcot és pl abba Kisame ,aki maga is félt és tartott tőle hogy tartozhatna eme kis csoportba?Most nem fogom elkezdeni elemezni Itachi képességeit és hogy ki miért nem veheti fel vele a versenyt.

A másik pedig csak ennyit mondok:"Azon az éjszakán Senju Hashirama legyőzte Uchiha Madarát,de vajon igaz a legenda?
Vagy az volt az igazi nyertes aki a jövőre koncentrált...."Most nem szóról szóra idézek ,de a lényeg az hogy Madara direkt kapott ki,bár lehet alapból nyerni akart és ez csak "b" terv volt ,de nekem nem úgy jött le a monológjából...

Sarutobit valóban lebecsülik ,de ennek az az oka hogy a történet elején még Kishi se gondolhatott arra hogy 10 év múlva milyen erő szint lesz...emlékszem ,hogy az ANBUs pali azon meglepődött ,hogy a második a semmiből nyomott egy víz jutsut...pedig azért az milyen alap szint már...
Szóval Hiruzen ezért tűnhet gyengébbnek.Viszont nem hiába volt ő a professzor és felvette orochimaruval és a két hokagéval a versenyt...Egy zseni volt ,Data Bookban is a gyorsaságon ,chakrán és fizikai erőn kívül minden maxon van!
Bár talán ez nem sokat jelent ,de gondolom számít valamit.Enmáról nem is beszélve.
Evvel ellentétben Zabuzanak a köd jutsun a vízsárkányon és a taijutsun kívül nem sok mindene van...jó bocs pár vízstílusú jutsu ,de ez kevés egy Hokage ellen.Még akkor is ,ha haku az ő oldalán van
Én 65 %ot adok az öregnek...ha nem 70-et..
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4214 Dátum: 10 dec 27, 20:49:19 »

Sztem Neji simán lehozza Shikamarut. Meg is mondom miért. Egy egyszerű oka van: Byakugan! Hiába Shikamaru árnyékai, ha  a Hyuuga mindent lát. Azért valljuk be, azok az árnyékok nem fény sebességgel mozognak. Robbanó jegyzeteket úgyszintén látja és ezzel Shika repertoárja ki is fújt. Most mondhatnánk nagy stratéga meg intelligens, no de ezt Nejiről is ugyanúgy elmondhatjuk. Tartom magam ahhoz, hogy Shikamaru tervezni tud, de  közelharcban nem sokat kezdene 1 kimondottan erre képzett shinobival. Itt a Byakugan nagyon tud érvényesülni. Nem futhat élete végéig a közvetlen harctól.

Neji - Shikamaru : 70 - 30
Naplózva

Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!