24 szep 21, 07:21:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1193949 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4185 Dátum: 10 dec 26, 20:58:08 »

Nem, ez nem túlzás, ez a manga konkrét tényeinek figyelembe vétele. Lásd Danzou utolsó betört Izanagija, vagy egyáltalán az Izanagija működése. Bekészít, megy a hatás idő, majd amikor jónak látja, visszapörget, megváltoztat max egy percet. Ha az Izangit nem is lehet legyőzni, még ebben a fomrában sem, a hazsnálóját igen. Ha a visszaforgatott perc egy pillanat sem lenne.. ha szem lecsukódna, mire hazsnálni akarja.. ha a sérülés után percek telnének el, de Danzounak másodperceknek tünnének... az Izanagi mit sem ér. És arról még nem is bezséltem, mi lenne, ha eleve nem lenne llehetősége aktiválni, mert teszem azt, csakk azt hinné, tesz valamit, miközben rég genjutsuban van.

Tisztázzuk ezt is. Amit Danzou hazsnál, és Rikodou izanagija az két külön dolog. Az egyikegy majdhogynem isteni erő, ami közel áll a teremtéshez, a másik pedig korlátozott befolyásolása a körülöttünk lévő valóságnak.

Ami Shishui szemét ilelti.. arra az esetre, ha Itachi nem látja át a Danzou által hazsnált gyengített genjutsut minden idők legerősebb genjutsu hazsnálójaknt, és esteleg Danzouank van is ideje elsütni, mielött elszáll.. kapott is három százalékot.

 szerk.: Na jó, Titius, igazad van, nem tudom, mit csinálok itt...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 26, 21:00:29 írta STM » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4186 Dátum: 10 dec 26, 20:58:37 »

De danzou amíg itachi nem használja a sussanot,addig simán feloldhatja,ismeri itachi erejét,úgyhogy már félgyőzelme van danzounak.Itachit szépen kifárasztani,aztán használná a sussanot,csak ezzel az a baj hogy nembírja fenntartani 3 percig itachi,úgy hogy simán danzou nyerne ebben a harcban.Egy jó 70%-ot adok danzounak,annyit simán megérdemelne azért.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4187 Dátum: 10 dec 26, 21:04:33 »

Juura , ennyi erővel Sasukét is leverte volna mert a Dojutsui ugyanazok , Sasuke rosszab a genjutsukban , Danzou meg is jegyzi , hogy itának a közelében sincsen de bekapott 2 szer Genjutsut ,Sasuke ellen sem oldotta fel , pedig őt még le is becsülte , Sasuke sem ismerte Danzou erejét és hogy bealázta , Itachi pedig erőseb volt még nála akkor . Sasu kezdő Genjutsu használó Itához képest és 2 Genjutsut kapott be tőle és emiatt vesztett akkor Ita simán beadja neki.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4188 Dátum: 10 dec 26, 21:07:08 »

Szerinted, ha Danzou nem félne attól, hogy Itachi a komplett Anbu gyökérrel együtt lemészárolja őt, akkor nem ölte volna meg Sasuket amíg még gond nélkül megtehette volna?
Ezt te sem gondolhatod komolyan egyébként nem csak Itachinak kell idő a Susanoo-hoz hanem Danzounak is ahhoz, hogy tudja használni az Izanagit sőt Shisui szemének feloldásához még több kell, ráadásul az Izanagi csak a beültetett Hashirama DNS-l együtt működik ami bizonyos chakra veszteség után nem tűnik túl készségesnek.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4189 Dátum: 10 dec 26, 21:53:35 »

Azt magyarázzátok már meg nekem ,hogy a Susanoo-hoz mért is kell idő?Mikor itachi kitudta vele védeni Sasuke támadását ,ami a fény sebességgel haladt.

Arra kíváncsi lennék viszont ,hogy a Shisui szeme mit érne Itachi ellen ,bár szerintem nem tudná kijátszani vele...
Igazából sajnos Danzou felvenné Itával a versenyt ,mert nem egy gyenge karakter,de
elvérezne...

u.i.: vegita nem akarok erre pazarolni egy HSZ-t meg ez itt nem is téma.
De azért vérvonal képesség ,mert szülőről gyermekre szál ,így van.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 26, 22:01:47 írta titius » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4190 Dátum: 10 dec 26, 21:55:21 »

Az hótziher hogy Itachi igenerős shinobi, de nemhinném hogy, az egésséges ölni akaró Itachi nak csak Nagato és Madara, esetleg Jirailya meg a bizsuformos Naruto lehetnek ellenségei.
Az ms nélkül őis csak egy sima uciha lenne.
Én aztmondom hogy a 3. Kazekage a sussanonál bukna el, ha azt nem veti be Itachi akkor meghal.
+szerintem a Raikage se lenne a számára egy könyű falat, talán még Kisame is odatudna verni neki rendesen.
Ugyhogy szerintem ne értékeljétek ennyire fel mert van sahinganja.

És mégegyszer megkérdezem: a vérvonalképesség az örökölhető képesség?(pl apárol-fiára száll?)
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4191 Dátum: 10 dec 26, 22:00:08 »

EGy harcban itt a győzelem a lényeg sok embernek , ennyi erővel Nagato egy halott lenne már a Rinnegan nélkül , Madara is ha annak idején nem ülteti be az öcsce szemeit. A 3.ik nem feltétlenül a Susanoonál bukna be mert sok mindent nem láttunk Itátol , ellenben a ik KB Gara csak erősebb formában használja a homokot , nem mind értékeljük fel csak reálisan látjuk a tényeket .
És igen mint ahogy Haku jég eleme az anyukájától maradt rá.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4192 Dátum: 10 dec 26, 22:02:17 »

Tökéletesen egyetértek veled(mármint vegitával).Amúgy a vérvonalképességnél persze,a technika apáról-fiúra száll.Tényleg a juugo vs. hiruzenhez még lehetne valamit hozzászolni,még nem beszéltük ki teljesen szerintem,és bizots vagyok benne hogy ez egy jó csata lenne,én hiruzennek több esélyt adok,bár juugo se piskóta.Szerintetek ki nyerne a juugo vs. hiruzenben?Vagy esetleg döntetlen lenne?
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4193 Dátum: 10 dec 26, 22:08:56 »

Persze azzal értesz egyet ami szerinted igaz nem pedig a reálisabbal . A 3ik Kazekagét Sasori ölte meg , Sasorinál pedig erősebb Orochimaru ebben szerintem sokan biztosak vagyunk , Itachi pedig nála is erősebb , Juura a reálisat lássad ne azt ami szerinted igaz.
A Jugo VS Hiruzen hez nincs mit mondani Jugo Orochimaru közelében sincs és Hiruzen méltó ellenfele volt Oro-nak nehogy már egy ien kis Jugo esélyes legyen akár csak aközelébe kerülni a Professornak akinek ien öreg korára is elképesztő a Taijutsuja.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4194 Dátum: 10 dec 26, 22:12:33 »

Itachi kicsit túl van értékelve a legtöbb ember szemében, de ez érthető. A történetben betöltött szerepe miatt a legtöbb emberben kedvenc, erős és gonosz karakter volt már az elején is. Aztán megtörtént, ami megtörtént. Ezzel a fordulattal csak erősödött az itachi fanok aránya, és a szimpatizálás esélye. Nekem is szimpatikus karakter, és nagyjából egyet is értek az elemzőkkel, de egy tény nagyon zavar:
Ne hozza fel senki, hogy Itachi betegen volt ilyen erős, amúgy erősebb lett volna. A Sasuke elleni harca alatt mindent kihozott magából, ami tőle telt. Mindent láthattunk tőle, ezt felfoghatná mindenki.
És igen, ha nem lett volna beteg, erősebb lett volna.. De ez már a HA. Legjobb példának Nagatot tudom, hozni, aki igencsak ramaty állapotban volt. Ott miért nem mondja senki, hogy HA...?

Itachi még mindig a top karakterek közé tartozik, ez tény. De megalkotásának koraisága miatt már vannak nála erősebb karakterek is. Nem kell vele elszállni, ahogyan Minato-val sem. Számomra ő milliószor kevesebbet tett le az asztalra, mint Itachi.

A Sasuke Itachi harban Sasuke gyengébb volt, ez tény. Ha Itachi nem foglalkozik olyanokkal, mint orochimaru, leszedhette volna. De az Ms Sasukeval már körülbelül egálban van. Miért? Mert ez az ő karaktere. Ha egyszer beteg, akkor az is marad. Ha nem lenne az sem mosná fel mindenkivel a padlót.

Mindezek ellenére a Danzou-s és Minato-s harcból én is őt hoznám ki győztesen. Amíg nem mutatják, hogy Minato profi genjutsu elleni védekezésben, Itachi nyer.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4195 Dátum: 10 dec 26, 22:15:53 »

dosreis részben igazad van ,de azt szeretném hozzá fűzni ,hogy
 "A 3ik Kazekagét Sasori ölte meg , Sasorinál pedig erősebb Orochimaru ebben szerintem sokan biztosak vagyunk , Itachi pedig nála is erősebb"

az eféle erő összehasonlítás nem feltétlen igaz ,mert az erőt és a győzelemt a stílus és sok minden meghatározza.
Ezen felül Sasori simán a közelébe juthatott a Kagénak és megis mérgezhette őt ...nem hiszem hogy sima csatában győzte le.

Juugo vs Hiruzenben igazat adok neked...


Nincs ő annyira túlértékelve...
Csak tényeket közlünk.
MS Sasuke lleni csatába pedig Itachi győzne szerintem...
a legendás fegyverek ,a hideg fej és az intelligencia miatt.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 26, 22:18:05 írta titius » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4196 Dátum: 10 dec 26, 22:33:20 »

Igazad van titius , hogy az ilyne féle összehasonlítás nem a legjobb ,de ugy gondoltam , hogy naggyából a homoktol meg a vas homoktol láttunk midnent amire a vashomok képesl ehet ezeket meg egy Ita szintű embernek nem esik nehezére kikerülni , mert a sebessége megvan hozzá ezt többször is bebizonyította , Oro meg használhat harc közben mérgeket , ezt kinézem belőle meg láttuk is azért , Ita meg túltesz Oron ezt ő is mondta de valahogy ezt meg kellet magyaráznom.

Nagato-t illetően énis erre godnoltam , a sérülései Hanzouellen , meg a hátába a sok rúd betehetett a fizikai állapotának.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4197 Dátum: 10 dec 26, 22:49:31 »

amúgy javíts ki ha tévedek de a hanzou elleni harcban nem megsérült hanem a gedou mazou szobor az ami legyengítette,
meg a vasrudak ahogyan mondtad

és tényleg szerintem a 4. túl van értékelve, mert az nem úgy emgy hogy odateleportál és kész, hanem kell egy kunai amit oda kell csempésznie és bla bla bla.

és Ita sem isten.

és mindenki kijátszható, lsd: Hidan vs Shikamaru
a gyengébb nyert, de ha túl nagy az erőkülönbség akkor már nem ér semmit a taktika sem lsd: Kaguya vs Shikamaru

Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4198 Dátum: 10 dec 27, 08:34:20 »

MS Sasuke vs. MS Itachi

Egyértelmű, hogy Itachi nyer. Ha csak a szemeket nézzük, is itachi erősebb. Meg ha MS Sasuke, akkor nincs benne Orochimaru, szóval annyival is gyengébb. Meg vki írta hogy ha kivennénk Itachitol MS-t, akkor egy sima uchiha lenne. Hát azért nem, mert fiatal korában nem volt még meg az MS, és 3pöttyössel harcolt, és láttuk Oro visszaemlékezésében hogy milyen jól használta. Meg kezd az az érzésem lenni, hogy Sasuke nem túl sokáig bírja fenttartani magát a sharingant se folyamatos használat mellett. Láttuk hogy csak akkor kapcsolja be ha nagyon kell, és a harc végére ki is ment a sharingan mert nem bírta csakrával. Itachi viszont olyan jól használja, hogy minimális csakraveszteséggel folyamatosan fent tartja.
Sasuke meg akárhogy irányítja az Amatersu lángokat, kétlem hogy Yata tükrön átmenne. Ha Itachi tényleg meg akarja ölni Sasuke-t. Ledöfi a kardjával. Nem tudom, hogy átviszi - e a Susanoot, de Itachi valszeg tovább bírja, mint Sasuke. (Feltéve ha elötte nem szórakoznak genjutsuval, meg ki veszi el a másik szemét játékkal, hanem egyből a közepébe vágnak.)

Hiruzen vs Juugo

Szerintem is inkáb Hiruzen, bár az a csakraágyú vagy mi ami ki tud nőni Juugobol, elég erősnek tűnik.

_____________________


Az igaz, hogy nem isten itachi, de az nem jelenti azt, hogy nem az egyik legerősebb. Ha emlékezetem nem csal tobi is tett egy megjegyzést, mintha félne itachitol... majd utánanézek.
Szerk.:Itt is van http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/12
Ha tobi ilyet mondd, akkor elég magasra kerül itachi az erősorrendben...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 08:39:31 írta Zer0 » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4199 Dátum: 10 dec 27, 11:08:44 »

Azért vicces, amikor a két rajongó tábor egymás nyakának esik, a Minato fanok és az Ucsiák fanjai. Nevet

Minato vs Itachi

Kezdjük Itachi képességeivel és, hogy mit érnek Minato ellen.
Amatherasu - Konkrétan láthattuk, hogy a Raikaget nem lehetett eltalálni, akire most kivételesen mondjuk azt, hogy Minato szintjén volt, mind gyorsaságban mind reflexben. Ha ő eltudta kerülni a lángokat, Minatonak is menne. No de vegyük a rosszabb lehetőséget és feltételezzük, hogy Itachi, nem szarral gurigázik és eltalálja, mert hát mégis csak egy Number 1 shinobi. Minatonak mennyi időbe telne elteleportálni abban a pillanatban, ahogy bekapta a lángokat (ami a teleporttal eltűnik róla) tök mindegy, hogy hova? Semennyibe. Nyilván minimális égési sérülései lesznek (de lehet még annyi se), de ez nem tántorít el egy ninját. Jiraya is leszakított karral harcolt ugye... Aztán jöjjön a jobbik eset, hogy Minato létrehoz egy a 9 farkú ellen látott tér idő buborékot, amiben elnyeli az Amatherasut, amit rá lőnek és ekkor még csak sérülésekkel sem kell bajlódnia.... Szóval rendelkezik védelmi képességekkel a fekete lángok ellen.
Susanoo - Ez ellen nem sokat tehet Minato, megidézi a nagy békát? ..... Hülyeség. Itt egy olyan dolgot lehet elképzelni, mint, amit Tobi ellen láthattunk pecsétet, amit elhelyezett rajta, majd ahhoz teleportált. Ha sikerül elhelyeznie Itachin egy ilyet, nyert ügye van, beteleportálni a Susanoo belsejébe, ha nem tudja elhelyezni rajta, nem fog menni. Ez függ attól is, hogy Itachi, mivel kezdi a harcot, Susanooval vagy sem. Erre az esélyek miatt, 50-50%ot adok. Vagy összejön vagy nem. De ehhez a hozzáér dologhoz még kicsit később...
Tsukoyomi - Arról, hogy volt e a szöszi fasza gyereknek védelme ellene... nem tudni, nyilván, azért volt sejtése róla, hogy hogyan lehet deaktiválni egy Genjutsut, legalább annyit, amennyit Jiraya tudott ő is tudhatott, hisz háborút megjárt ember volt, volt rendesen harci tapasztalata. Mivel itt semmit sem tudunk Minato védelméről, mondjuk azt, hogy ezzel elkaphatja kedvenc Hokagenkat.

Most nézzük Minato mit tud:

Hát nem sokat, tudásunk szerint, de azt nagyon jól. Nevet
Elsőnek is, követhetetlenül gyors, mégha a Shunsin no Jutsuját látja is Itachi, egyszerűen reagálni nem tud rá érdemben. A teleportálást meg még követni se lehet, nem véletlenül mondták rá, hogyha meglátják a sárga villanást, meneküljenek. Ha Sasuke képes volt hozzáérni Itachihoz ( és erre ne trollkodjuk már be, a hagyta magát szöveget) akkor Minatonak se fog gondot jelenteni, hogy egy jelző pecsétet elhelyezzen rajta, vagy egy jól irányzott kunai vagy rasengan sebzéssel megsebezze Itachit.

A sharingan ellen ez a legjobb technika, a követhetetlen gyorsaság. Ha még nagyrészt tudja követni, reagálni már nem tud rá. Itachi ellen vagy ez vagy ugye a többesszám az, ami hatásos lehet, de az most itt nem játszik. Viszont Emos barátunknak csak egy jól irányzott a lehető legjobbkor elsütött Genjutsu az, amivel véget vethet szőke barátunk ámokfutásának. Mivel a harcban nagyon sok a HA és többnyire feltételezések tömkelege, ezért nehéz azt mondani biztosra, hogy ki a jobb, ám a saját véleményem alapján, szerintem 55-45%al a szőke harcos jönne ki győztesnek, a követhetetlen sebessége miatt, ami a sharingan ellen a legjobb taktika (meg úgy általában mindenki ellen), plusz szőke barátunk tapasztaltabb harcos, mint Itachi, ő is sokat megjárt, de Minato azért aktívabban részt vett a háborúkban. És hát Minato is egy Itachi kaliberű zseni, nem véletlenül lett Hokage ennyire fiatalon.

Hiruzen vs Juugo

Ezt nem akarom elhúzni, röviden, tömören. Juugora teszem a voksomat. Erő, sebesség van, hogy felülmúlja az intelligenciát és józan észt. Hiruzen megöregedett már, ezt Orochimaru is megjegyezte. Igazából szerintem, se elég fizikai ereje, sem pedig gyorsasága nincs ahhoz, hogy az átalakult Juugonak halálos sérülést okozzon. Ha az állat Hulk imitátor Raikage ütésébe nem pusztult bele, Hiruzen pacskolása sem fogja meghatni. A pecsételős technika jó dolog lehet, de szerintem fizikai ereje sem lesz, hogy letudja fogni.  
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 11:17:04 írta Sobbi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!