24 szep 22, 18:29:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196169 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3675 Dátum: 10 szep 09, 17:04:14 »

A tűz elem nagyon ios működhet, Sui't eddig láttuk párszor szépen megsérülni, d emindig egy darabban maraídt, ha némi gőznél több nem maranda belőle, azt minden valószínűség szerint nem élné túl.
A terep is sokat számít amúgy, Suigetsu nem tudjuk, képes-e vizet "idézni", szóval megfelelő víztömeg nélkül nem túl veszélyes, és egy komolyabb tűzjutsuval talán vége is.
Arra nem ltáok túl sok esélyt, hogy Sui' így elkapja Jiraiyát, a senninnél pedig egyébként ott a föld elem is, ami logikus okokból megint csak hatásos lehet akár Suigetsu ellen, más technikákat illetően talán még modnjuk Sui' likvidálására az lenne jó megoldás, ha egy ökölnyi-Gamabuntányi béka benyelné, vagy a békagyomros jutsu jó eséllyel őt is megviselné.
Sui' kardozgatása nem hatná meg különösebben Jiraiya-samát, szóval, ha nincs kéznél nagyobb víztömeg, Jiraiya lazán nyer.
Sok vízzel más a helyzet, de végső soron, főleg, ha ideveszünk egy-két komolyabb békát is, a helyzet elég hasonló.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3676 Dátum: 10 szep 09, 17:11:07 »

mivel ez olyan gyűjtő jutsus topic azt megkérdezhetem hogy a FMS(amikor a barátaimmal beszélgettünk erről először azt mondtam hogy fuuton mangekyou sharingan Pirul Nevet) tudom hogy mi de a rövidítés hosszabb formájára lennék kíváncsi ja és az IB shinra tensei-re (a konoha elpusztítós de mi a neve?)

és hogy ne legyen OFF ezért én azt mondom hogy jiraiya nyerne megidézné gamabuntát és gamabunta meg ráülne suigetsura Nevet
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3677 Dátum: 10 szep 09, 17:26:36 »

Hát van aki Forever Mangekyou Sharinganként írja és van aki EMS-ként azaz Eternal Mangekyou Sharingan. IB shinra tensei meg szerintem az Istenbirodalom Shinra tensei bár ebben nem vagyok 100% Nevet
Békaráülés pont nem lenne jó, mert vízzé válik és cső Nevet Ám meg mivel a víz erősebb a tűznél és Suigetsu nem gyenge vízhasználó, ha így vízzé tud válni szóval kétlem, hogy megölné egy Katon jutsu. Amaterasu tuti elégetné. Meg lehet egy ilyen kombinált olaj-tűz-szél támadás amit Jiraya nyomott is kinyírná hmm.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3678 Dátum: 10 szep 09, 17:27:39 »

Hm Jiraya lazán bealázza bármikor és bárhol Sui-t ne vegyük őket 1 súly csoportba mert nem azok egyáltalán... ahogy azt STM szépen kifejtette Jirayat nem igazán hatja meg Sui hadonászása, a másik meg h vízé tud válni az nem jelenti azt hogy pld Föld elemel ne lehetne beszívatni mivel a föld veri a vizet ha jól tudom...
Az FMS meg ha jól tudom Eternal Magekyou Sharingan... az IB shinra tensei meg valami végleges Shira tensei sztem Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3679 Dátum: 10 szep 09, 18:36:21 »

suigetsu vs jiraya

uuh juura ennél juurásabbat nem találhattál vna ki Nevet Egyértelmű hogy jiraya. Azt elismerem h suinak különleges a képessége, mert sui fan vagyok, de azért ő nem a sannin tagja. Nevet És nincs kage szinten. A databook szerinti statokat érdemes nézni, és ugy tudsz talán vmivel normálisabb harcokat összerakni.
bár aszsem suinak nincs pontos bioja
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3680 Dátum: 10 szep 09, 19:02:34 »

Off: 3 soros szabály murcik
oké akkor asuma vs dei asumanak több statja van Technikai KO
Off end


Asuma vs Dei
Mivel tom hogy megszállot dei fan vagy felesleges lenne bármit írnom, de talán mást is érdekel a harc, szal beírok pár elképzelést. Asuma lekaszabolja seit és kész Nevet erre írhatod, h felrepül és akk semmit nem ér asuma. Erre írom h aki lazán felugrik egy tetőre, annak nem nagy feladat felugrani deihez. Ráadásul tegyük fel h bombát küld asuma felé dei.
Mi van ha ráküld egy erős tűzjutsut, amitöl hamarabb felrobbanhat? Akk írhatod még az aknákat is, h  azt hogy kerülné ki asuma. Sehogy, mert nem lennének aknák. Tudtommal azt tobi pakolja le, de ki lehet javitani mert ebben nem vok biztos.
50% asuma

Moderátor:
Nem dupla, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 17:14:21 írta Chakra » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3681 Dátum: 10 szep 09, 19:25:58 »

Asumának ott a szél elem is Nevet Ha felrepül Dei küld felé egy kis nyugati szellőt és nehézkes lesz a repülés. Viszont villám elem nélkül problémás a bombák kerülgetése, mert azlrt van hatósugara és ha köréd dob 3at akkor nehéz kivédeni. C4-et sehogy nem védi ki csak ha végez vele még előtte. Nos Dei sem volt hülye szal nem kétperces harc lenne és ha kikap Asuma akkor csak a C4 miatt.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3682 Dátum: 10 szep 09, 19:31:46 »

Nem tudom,szerintem túlértékelitek Asumát... A Databookról már többször elmondtam a véleményem,ha Sasukét kevesebbre értékeli mint Kakashit,akkor puszilom xD
Nehogymár Hidantól simán kikapjon Asuma,de Deidarát elverje.. Dei csinál egy olyan robbanó klónt,amit Kakashi a Kamuival tüntett el,és kész is.

Esetleg egy Chuck Norris(Gai) plusz Lee vs. Sasuke?(sima MS-sel,amivel rendesen lát)
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3683 Dátum: 10 szep 09, 19:42:56 »

Uuuu Sasuke természetesen Nevet
Kapus támadást kivédené a Susanooval aztán meg már annyi a rokkant duónak. Eleve alapon egyik sem olyan gyors, hogy kerülje az Amaterasut. Talán a Susanoos nyilat tudnák kerülni alap sebességgel. Ráadásul, ha a Susanoo mellett még kapna Sasuke a kapus támadásból (mert Gai olyn penge ugye Nevet) akkor bevonja még Amaterasuval és pá. Ha ők hozzányúlnak mint a Raikage vége a harcnak ha meg nem akkor elpazarolták a kapukat, mert gonodlom nem lehet sokáig tartani (nagyjából egy-két támadás). Tökmindegy én akárhogy nézem Sasuke nyeeeeer!
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3684 Dátum: 10 szep 09, 20:28:38 »

Gai&lee vs Sasuke
Hát 70 % sasuke szerintem. Visszaugorva Hidan vs Asumára, Mistich tévedsz Nevet Én ha jól emlékszem, asuma levágta hidan fejét. Ha nem lett vna ott Kakuzu, hogy kihuzza hidan feneket a kakibol, akkor felcuccolják a fejet, mennek konohába vallatni. Asumát hogy idézzek "nem becsüljük túl, sőt talán még mindig alábecsüljük kicsit". Az h annyit láttunk tőle hogy csakrapengével hadonászik, nem jelenti h gyenge. Konoha egyik legerősebb jouninja, és a 12 örző extagja. valamint szél és tűz elem használó is ami remek kombináció.
Asuma vs Hidan? (ez volt a történetben, de ha sztetek hidan leveri akk le lehet irni h hogyan)
Szerk, ezért nem akartam uj hszt irni: Deidara jounin szintü Nevet ( elképesztő h annyi itt a deit istenként kezelő fan )
és értem h nem szereted mistich a databookot, de ha egyszer az a hivatalos viszonyítási alap, al kell fogadni.  Hidan csak csakramennyiségben jobb asumánál. Az h ninjutsuban jobb, az azt jelenti, hogy az az 1 (azaz egy darab ) jutsu amit hidan képes használni az már jol megy neki. ( 22 évesen egy technika elsajátítása azért szép)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 20:40:51 írta Zer0 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3685 Dátum: 10 szep 09, 20:36:44 »

Ezt te se gondolod komolyan Zer0... Már ott is Shikamaru mentette meg Asumát... ha ő nincs Hidan úgy intézi el Asumát hogy meg se nagyon izzasztja a dolog.^^
Nem is azt mondtam hogy Asuma gyenge(csak gondoltam xD) de nincs egy Akatsuki szinten.

Amúgy szerintem is Sasuke lehozná őket:D


juura? ha "adna" neki sebet akkor hogy fogadsz Asumára?Nevet ha megsebzi,vége van..


akkor most én se írok újat:
ÉN??? MINT DEIDARA FAN??? ugyanmár... Nincs vele bajom,de hogy fan vagyok,az nagyon erős xD
Egyébként én nem azt látom a topik címében hogy "Ki nyerne csatában a databook szerint?" szóval én itt inkább arra adok amit a mangában láttam. Azt mindenki közli simán hogy Hidan a leggyengébb Akatsuki tag ugye...ő gond nélkül elverte Asumát(ezt láthattuk a mangában) Akkor egy nála erősebb ember ellen hogy lenne már esélye?akik azzal a bizonyos körforgással jönnek(x nyer y ellen,y elveri z-t,de z meg x-et) azoknak annyit hogy Dei sokkal rosszabb Asumának mint Hidan. Az egyik legjobb távolsági harcos,ez van,sprite. Asuma meg egy "jó" közelharcos,oké. Akkor egy 20 méter magasan repkedő baglyot hogy szed le szerinted?A robbanó klónt hogy éli túl? A c4-t hogy éli túl? ha rádob Dedara 20 robbanó mittudoménmit,azzal mit csinál? Most hirtelen ennyi.
Az hogy 1 ninjutsut ismer,az kit érdekel? Asumától láttunk egy tűz robbantást,meg a szél elem chakrapengébe vezetését... asszem nagyjából ennyit. Ez mennyivel jobb? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 20:48:38 írta Mistich » Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #3686 Dátum: 10 szep 09, 22:54:20 »

Sziasztok!

Hozzászólnék eme régen lerágott átnyálazott földre dobott elásott témához :]

"Zer0 : Asuma vs Hidan? (ez volt a történetben, de ha sztetek hidan leveri akk le lehet irni h hogyan)"

Édes pici virágszálam,Eme világon elő egyetlen imádatom tárgya!
Linkelnék neked egy interaktív videót a Youtuberol.
Merem remélni,hogy van felesleges nyolc perced,de ha nincs akkor nézd 6:35től ;]

http://www.youtube.com/watch?v=8AE-ibRNPZw&translated=1

Kakuzu csak annyira húzgálta kifele Hidant,hogy állt egy helyben és eme videó végén Asuma veszít!
Miért veszít? Vidi végén hűű most spoiler jön : Megszerzi Asuma vérét Hidan.
Sőt merem állítani,ha Asuma ( egyedül ) és nem többes számban jelenik meg,akkor már az első 1percben létfontosságú szervre támadva veszít.

Hogy miért?

Csak azért mert egy ninja 5cmes kora óta azt tanulja,hogy legyen halálos ( Persze ha nem gyógyító vagy elemző be állítottságú [ de ez se kizáró tényező ]
Na de kanyarodjunk vissza Asumához. Remek kis ember kinek szakálla nőt,de nem egy vér Pista ebben szerintem egyetértünk.
Tanárnak tökéletes és nagyon túlzok A-s küldetések elvégzésére is.
De ide harmat gyenge,miért is? Mivel megtámadja Hidant ( Akár a nagy semmiből akár a bozótból ugrik egyből létfontosságú szervet fog támadni.
Na már most ha átszúrja Hidan szivét,mint Kakashi később Kakuzuét akkor nem fogja remélni,hogy túléli!
Picit megkönnyebbülne,és merné remélni,hogy ennyi volt DE NEM mert Hidan felfedi a halhatatlan skillt.
Asuma picit megijed mert miért is ne,és már ott hátrányból indul,hogy mit kezdjen egy halhatatlannal...
Ez már hátrány számára,és még az is,hogy Hidan imádja a fájdalmat.
Asuma max tűri,nem imádja! Na már most ez is hátrány,szerintem.

Videót csak azért linkeltem,hogy lehet te felejtesz és más is,benne van a pakliban,de hülyeséget azért ne állítsunk.
Hidan erős 99.99% Asuma meg ... Mosolyog

A Dei' vs Asumára gyorsan kitérve : :DDDDDDDD

Ennyi lettem volna.
Sziasztok

off : Azt azért megjegyezném,hogy szoktam nézegetni a topikokat és azt is szoktam nézni,hogy mennyire próbálsz feltörni mint a talaj víz,de mint fentebb említettem nagyon rossz irányba haladsz a komment farmolásoddal.
Egy nagyon pici értelmet vihetnél az érvelésedbe mert nem kell messzire mennem a hozzászólásaid között,hogy kinevesselek. Legyen szép Estéd neked is juura!

Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3687 Dátum: 10 szep 09, 23:43:52 »

Na ezt imádom mikor 1 mellékszereplőt ennyire leírnak... és LoL miaz már hogy erősen túlzol hogy Asuma jó A szintű küldikre ember tudod miket beszélsz? Narutojék Genin ként megoldottak A szintű küldiket és hol voltak ők még akkor Asuma-tól? Asuma igenis erős... nem is kicsit. Dei ellen sztem sincs esélye ezt be kell látni... de a Hidan vs Asuma 1v1 nem pedig tömegharc hát sztem Asuma van Hiden szinten akárhogy is nézzük... Hidan igen halhatatlan ennyi kb... nem valami gyors nem valami teknikás, nevezhetjük 1 parasztnak is aki hadonászik és ha véletlenül megkarcol akkor átszúrja magát és az ellenfele meghal... És igen ha Asuma is tudja h nem szabad hagyja h vért szerezzen tőle akkor lazán elveri... Shikamaru lefogta? Kakazu összevarrta...  most melyik a nagyobb segítség? Asuma kb MS nélküli Kakashi szinten van... És Kakashi nem használt ellenük sharingant ha jól emlékszem... de ha nem akkor sem tévedek sokat tehát mind1.... Szóval szerintem tisztességes 1v1 harcban ha van némi infoja Hidanröl Asuma win lazán Nevet
És az hogy iamhated te mennyire lenézed Asuma-t a te ügyed de legalább ne beszélnél hülyeségeket Nevet a 12 őrző tagja volt aki az ország vezetőjét védi oda nem Pistikéket küldenek hanem igazán képzet és hihetetlen erős Shinobikat...
Naplózva


--->3D Modeller<---
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #3688 Dátum: 10 szep 10, 08:10:58 »

Áhh úgy imádom de tényleg...
Én arról beszéltem amit láttam!!! Anime/manga és te?

Igen is leírom mert mellékszereplő és gyenge,ez nem leírás ember ez tény...
Miért kéne többet kihoznom belőle mint ami?:DDDD

Topik neve : Re:Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás = minimum 3 teljes sor!
Nem az,hogy Ki nyerne ( csatában )? - ha minden Naruto szereplő olvassa a mangát és tud a másikról mindent...

Ha egy kicsit jobban figyelnél sehol nem írtam HA ismerik egymást...
Asuma meg mire rájött BOCS Shika' jött rá,addigra meglett szerezve a vére.

Bocsesz,hogy beoffoltam következő világmegmentő marhaságodat kéretem PM-be.
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3689 Dátum: 10 szep 10, 14:02:55 »

huuu de imádok vitázni.
1. előttem lévő 2nek: 3 soros szabály.
2. hated: Említitek, hogy csak azért húzta eddig is, mert shika lefogta. Azzal h belinkelted a videót, épp te mutattál a lényegre. Ha jol veszem ki Asuma simán hárítja a támadásokat, nem hagy karcolást se, csak akkor karcolja meg hidan, mikor shikáékra támadt, és asuma őket indult védeni. Szal ha 1v1 van, és nincs kit védeni asuma tud koncentrálni. Lehet h lenézek egy mellékszereplőt, de te egy főszereplőt nézel le, aki a hokage címen kívül a tűz országának a lehető legnagyobb címeit kiérdemelte. Ráadásul nem véletlen a 35 mill. ryu amit kitűztek rá. Ezt am felesleges megint folytatni, mert ugynolyan szánalom vagy mint akik képtelenek elviselni kisame vereségét gai ellen. detto. Hidan képességeit is sorolhatnám itt neked: Szertartás, ...      ???   ???   ??? jah  csak ennyi ^^ hoppá. Az nmeg h nem ismerik egymást csont mindgy, mert amíg nem szorult shikáék körül a hurok addig asuma ellenállt minden támadásnak. Gerynek igaza van am, h ha shikáékra vel vagy háborodva, kakuzura miért nem? Nevet Eléggé elfogult vagy.

sas&oro vs minato

sasori& orochimaru nyerne, mert oro nem dől ki rasengantol, és sasori titkát meg csak nem is tudja minato. kíványcsi lennék mit csinál egy vashomok világtörvény ellen.


bocs kicsi off:nem farmolom a kommenteket, csak leírom a véleményem. értelmet vinni a hszekbe? Nevet mutass egy hszt, amiben nem érveltem h mit miért írok. Az érveket ált a databook alapján írom szal nincs kifogás. PMben linkelhetnél egy hszt, ami szerinted csak farmolásnak lett írva -.-"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!