24 szep 22, 18:32:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196179 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3645 Dátum: 10 aug 30, 21:25:50 »

Nos, pár dolgot összefoglalva gyorsba, amikről lemaradtam, és érdekelnek:

Maito Gai vs. Orochimaru.

- Én mint hatalmas Gai sensei fan, azt mondanám, hogy Orochimaru. Sennin lévén nincs egy szinten olyan elemekkel mint Gai sensei, Asuma, Kurenai, Deidara, Hidan, Kakuzu, Sasuke stb stb.

Danzou vs. Jiraya

- Ez nagyon érdekes harc lenne, mivel mindketten Kage szintű shinobik. Nagy valószínűséggel mivel Jiraya tapasztaltabb, és nagyobb szélességben mozog a harci spalettán, ráadásul ott van neki a megidézhető Fater, Muter páros, egy idő után biztos hogy győzne. Pein titkát is kitalálta, egy Izanagi meg se kottyanna neki.

Kakuzu vs Danzu

- Nos ezt a csatát megjósolni se nagyon tudom, mert mindketten egyazon erősségi skálán mozognak. Talán Kakuzunak több tapasztalata van, és szélesebb körből válogathat jutsukat. Tehát ha Danzu "Fuuton" jutsuval jönne elő, akkor valószínűleg Kakuzu "Katon" típusú jutsukkal operálna. Izanagi talán többnek tűnhet, de kötve hiszem hogy Danzu megállná a helyét Taijutsuban. Én Kakuzu--ra voksolnék.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3646 Dátum: 10 aug 30, 21:36:06 »

Nagyjából egyetértek csaak azzal nem, hogy Sasuke nincs egy szinten Oro-val :O
Átokpecsétes lehet, de MS-el hááááát. Ott van ám Sasuke. Sőt véleményem szerinte el is kenné Oro-t. Jó aláírom nem lenne sima győzelem, de MS jutsuk még Oro-t is keményen megdolgoztatnák főleg, hogy Sasuke tudja irányítani a már megidézett Amaterasut. És az a níil sem rossz amit a Susanoo-val lő. A Tsukoyamija max bénító genjutsunak lenne jó szerintem vagyis nem intézné el vele. Mondjuk azt nem tudom, hogy jönne ki belőle Oro, szerintem a genjutsu a gyengéje, de tuti nem feküdne ki annyira egy Sasuke Tsukoyamitól. Viszont a Sasuke Amaterasu nagyon adna neki Nevet Meg ott a Kirin amit igaz tuti nem használ Ama mellett, de attól még ott van neki Nevet Chidori széles választéka meg még pár Katon jutsu is. Jó Oronak tuti több van, dee szerintem elkenné Sasuke. Sharingan nem rossz előny.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3647 Dátum: 10 aug 30, 22:44:52 »

Egy shippuden eleji narutó&kiba vs. zabuza?Nos,szerintem narutóék nyernének,ha zabuza rátámad narutóra akkor kiba is ugye segít,és kettővel egyszerre nem hiszem hogy tudna győzni,ha fordítva csinálná akkor narutó segítene,és akkor megint zabuza van bajba,ha beveti a rejtett ködöt,arra meg kiba a szaglással válaszolna,és zabuzát az oodama rasengan is meglepné,meg a garouga is,szerintem narutóék nyernének.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik(amúgy úgy vegyétek az egészet hogy narutó nem használhassa kyuubit)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 22:45:58 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3648 Dátum: 10 szep 07, 17:37:51 »

OFF.: Talán nem kéne caps lookal kiabálni egysorokat és nem törlődne Nevet Off end

naru vs zabuza

tipikus példája a juura féle értelmetlen csapatösszetételeknek de mindegy. Ennek ellenére szerintem is naruto nyerne, mert akármi történne, max kijönne vagy 4 farok, mint azt láthattuk, akkoriban könnyen bepörgött. és rombolt utána. Zabuza & kibára legalább tudnál magyarázatot adni? mert kb annyi közük van egymáshoz mint kakashinak és hidannek. Ha már csapatokat teszel össze, vmi haszna is legyen h együtt vannak szerintem.
Akkor milyen lenne egy Tenten ( a movieböl ismert jutsujaival együtt) vs shikamaru
mindkettö shippuuden persze
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 19:46:58 írta Zer0 » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3649 Dátum: 10 szep 07, 18:39:30 »

Ritka, hogy ilyet hallani, de Tentennek az átlagostól nagyobb esélye van. Shika nem az a kimondott távolsági harcos, míg Tenten elsősorban fegyverrel operál a távolból és azért ha úgy igazán megsorozza őt vagy 200 robbanó tőrrel, vagy egy gigászi kalapácsot vág hozzá, még Shika legendás futása se biztos, hogy elég. Ennek ellenére valószínűleg Shika nyerne, mert általában jól felszerelt illetve jól bánik vele, plusz az új chakravezető kései illetve a Kage Nui (Árnyszövés) technika sokat dob rajta.

Összességében 65-35 Shika javára, elsősorban az intelligenciája miatt..
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3650 Dátum: 10 szep 07, 18:43:46 »

Két normálisan megfogalmazott hsz-t írtam és mind a kettő törlődött ^^ (Nem dupla post..)
Ahoz képest, hogy értelmetlen harcokat rak össze, te még értelmetlenebbet hozol ki belőle. Naru & Kiba vs Zabuza volt és kikötötte, hogy nincs Kyuubi.
Naruto csapat nyerne, hacsak Zabuza nem tol egy jól időzített vízbörtönt.
Nem láttam a filmet, de nem tudom elképzelni, hogy sokkal erősebb lenne Tenten. Shikamaru 80%... ninja fegyverek dobálásával nem fogja emgverni Shikamarut. Talán arra alkalmas, hogy lekösse, de mivel sokkal okosabb és jobb jutsujai is vannak szerintem ezért Shika nyer.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3651 Dátum: 10 szep 07, 19:37:07 »

Off. Igen, elnéztem, de te is mert nincs naruto csapat, mert egyedül van de mind1 off end

Shika vs tenten

shika közép-táv harcos, és én is mellé teszem a voksom. Az valóban igaz, hogyha tenten be tudja vetni azt a rengeteg robbanócetlis jutsuját, akk azt nehéz lenne kikerülni, de shikamaru vagy nagyon gyors, vagy nagyon ügyesen tolja a kawarimit. Valamint mostmár talán shikakunál is magasabb fokon használja az árnyékát. (shikaku összes technikáját még nem láttuk ,de szerintem, a földről elemelkedő érnyékok mint érnyék szövés, árnyék döfés, már shikamaru találmányai. Nem beszélve a kagemaneshurikenröl.)
80-20 a szarvasnak
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3652 Dátum: 10 szep 07, 19:41:37 »

Egyedül van?Ott van Kiba is. Ketten már egy csapat^^
A Shika Tenten egyértelmű Shika,már kifejtették előttem.
Ha csapatokat rak össze egyébként valaki,miért kell hogy az animében ismerjék egymást? az erejüket így is lehet hogy ki tudják egészíteni,onnantól kezdve meg tökmindegy:D
Amúgy énis láttam traavis hsz-eit,a második az rövid volt,de az elsővel én se láttam semmi bajt.
Egy egy klónos tartalékkal rendelkező Sennin Naruto vs. Orochimaru?
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3653 Dátum: 10 szep 07, 19:50:01 »

Klónos tartalékkal rendelkező sennin naru versus orochimaru
én narutora voksolnék de komolyabb alapom nincs, csak hogy peint is le tudta győzni. És pein csak erősebb marcsinál. Persze ez nem minden esetben van így, hogy aki erősebb az erősebbnél az az erősebbnél gyengébbnél is erősebb. Uhh ezt értelmezzétek Nevet sztem 70% naruto. Azért ha marcsit kettészelné egy shuriken, tuti nem regenerálódna úgy mint mikor a 4 farkú róka kettétépte.

Off: Kibát azért nem tekintem tagnak jelen esetben, mert nem az a narutohoz passzoló kari ráadásul egyikük sem a jó stratégiák kidolgozásáról hires, mindkettő olyan durrbele tipusú. Ettől függetlenül naru win.
Szerk: ugy értem h hátráltatnák egymást. off end
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 20:25:02 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3654 Dátum: 10 szep 07, 20:22:48 »

Hát most így belegondoltam a Rasen Shurikenbe és Tsunade mintha olyasmit mondott volna, hogy "kettévágja" a sejteket (chakrasejt létezik? :O) És nekem vmi olyasmi ugrik be, hogy a chakrával is csinál vmit bár ez a chakrasejt lehet, hogy hülyeség és nem jól emlékszek. Mert ha ilyeneket vágna szét akkor nehezen lehet utána jutsuut használni és akkor bajban lenne Marcsi. viszont, ha csak sima sejteket vág szét akkor lehet, hogy tud még regenerálódni. Ha mondjuk Narutonak van 3 klónja, mint Pein ellen akkor szerintem ő nyer. Persze Marcsi alapvető tudás meg az általa ismert ninjutsuk száma magasan Naruto felett van, de úgy gondolom a Sennin forma kemény harcot kíván. Meg ellenáló is szóval meggyűlne Marcsi baja vele. Én olyan 55%ra tippelném Naruto esélyét. Azért, mert elképzelhető, hogy mérget becumizza vagy ilyesmi.
Tuti fel fogja legalább 1 ember hozni azt, hogy milyen könnyedén tolta a 4farkas Kyuubi ellen és bár igaz, hogy nagyon erős úgy Naruto mégsem gondolkozik hanem csak dühöng és ez lehet hátrány is.
Zer0 az, hogy nem passzol össze két karakter nem változtat a tényen, hogy csapatban vannak Nyelvesít
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3655 Dátum: 10 szep 07, 20:27:36 »

Narutonak most egy klónja van,3-al elkenné Orochit:D(a Pein-es harcnál csak kettő volt,nem?)De igen xD 2 tartalék klónja volt ott,és a harc alatt használhatott 3-at.
De a méreg meg nem hiszem hogy rögtön hat,szóval ha el is találja a méreg hatásáig elintézheti,és akkor van egy döntetlen Nyelvesít
A Rasenshuriken a ember sima sejtjeit támadja. De most bele gondoltam milyen komoly lenne már. Naruto vs. Kisame..Naruto dob egy 20 méter átmérőjű FRS-t Kisame beveti azt a Gay ellen használt cápajutsuját,ami elnyeli az ellenfél támadását...az mekkora szívás lenne már Narutonak xD
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3656 Dátum: 10 szep 07, 20:34:04 »

hmm az is vmi ninjutsu v csakraelszívó cucc ugye? sztem ugyan az lenne, mint a pajzsos pein ellen. Gondolom vmi hasonló módon kicselezhető. Naruto stratégiája igencsak fejlődött ( nincs shikamaru szinten, de tekintve h szinte minuszbol indult, nem rossz Nevet ) És igen a normál sejtekre hat. és ugye ha elhal minden sejt, nem hiszem h regenerálódna. Gondolom ahogy is valamilyen agyi irányítás szükséges, nem automatikus. Bár erröl nem tudunk semmit.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3657 Dátum: 10 szep 07, 20:40:21 »

Hát mikor kettétépte a Kyuubi elég sok sejtje elhalhatott Nevet
Azért nem hajlok egyértelmű Naruto győzelemre, mert sok STM hsz-t olvastam már xD  És tény, hogy Marcsi rengeteg jutsut tudott amivel nem kicsit tudná szivatni Narutot. Az más dolog, hogy ott a Kyuubi és akármi történik végül megölné Nevet  De FRS-t kivédheti azokkal a falakkal is, mint a Kyuubi ellen, ha nem tud elugrani mondjuk. Azt jó lenne tudni, hogy milyen hatással van az FRS Marcsira. Azon kívül, hogy kellemetlen Nevet
És jah poén lenne a chakraelszívós cápa FRS ellen Nyelvesít
Gay vs Orochimaru? Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3658 Dátum: 10 szep 07, 20:43:41 »

GAI sensei vs Orochimaru

nem szeretem marcsit, és STM hszei nálam ellentétes hatást érnek el, de sztem marcsi nyerne 80 %ot adok neki.  Konkrét csatát nem tok leírni, de ha azt vesszük h alap narutoban, hogy betojt gai jirayatol, gondolom tudja magárol h a sannin szint alatt van . Nem mondom h gyenge, de marcsi nem az ő szintjén van már. És mint a tsunade vs marcsiban láttuk, orochimaru nem kezd el bőgni egy jó nagy pofontol Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3659 Dátum: 10 szep 07, 21:09:29 »

Hát, ha már belementetek a rashenshuriken hatásába, írok rá én is. Mosolyog
A rashenshuriken a sejtkeet szúrja át, és elvágja  a sejtszintü chakravezetékeket. A chakrahálózat nyilván akkor is elszakad, ha valakit feldarabolnak.. ..mellesleg és mellékesen a kyuubi chakrájnak a hatása sem épp egészséges. (igaz, kígyócskák?)
...a sejtkárosodás meg nem nagy dolog, amíg csak ilyen szintű, még akár egy normális embernél sem. Ez a hatás csak akkor lehet jelentős, ha a rashenshuriken nem csak át tép valamin, hanem "felrobban" rajta. Kakuzu mozgásképes volt valamennyire miután telibe kapott egyett, akkor Orochimaru rosszabb esetben egy iylen után hasonló állapotban lenne egy ideig (akár hosszabb ideig, és Naruto addig msát is működhet), jobb esetben sokkal könnyebben megúszná.
Az "érintőleges" találat hatása legfeljebb a szövet egy részének elhalásával jár két oldalt. Puszta szövetregenerációval megoldható. Egyébként is, láttuk Orochimarut puszta chakrából felépíteni a Yamata no Orochit, és benne a saját testét, azt is, mit csinált egy hátrahagyott "gazdatestének" a maradványának egy része Kabutoban. Nem gond, ha némi szövet teljesen elhal. Azok a kígyók sem hiszem egyébként, hoyg úgy törnek elő belőle, hoyg tényleg a belső szervei helyén vannak.. ez nyilván egy magasabb szintű valami, ami ott azonnal komolyabb változásokkal jár a testében.
A "sima" rasenganok sem veszélyesebbek sokkal, én a Yamata no jutsu óta úgy vagyok vele,  hacsak nem kap Oro oylasmit, mint a kyuubi. Persze egyszerű méretkülönbség miatt maximum yamata no jutsu meleltt lenne ez lehetséges, ha pedig csak egy talál be, akkor amennyire láttuk  rasengan hatásait, egyben marad. és nem is nagyon.. morzsolódik szét a teste, és ha csak egy talál be, az elöl jobban ki is térhet... de csak azt akarom mondani, hogy Orochimarut érdemesebb megpróbálni.. széttrancsírozni, mint bárhogy felaprítani.

Igazából Naruto arzenálja sem alkalmas ellene, és senninmódban Naruto ugyan gondolkozik, gyorsabb, de sokkal sebezhetőbb, és annyira nem változatosak a támadásai. Nagyjából ugyanolyan erősnek mondanám, mint a néygfarkú kyuubi-Narutot.
Peint legyőzte, de ott ugye az ég is ezt akarta és Hinata, a kyuubi, Blondaime, és Pein kényszeredett "kíméletessége" is nagyban hozzájárult.
Sok a változó, bejöhet  a békás genjutsu is, az edo tensei puszta létezése Orochimarunak bárhol egy komoly handycap, de vagy nyer a legvégén, vagy ha nem, jó eséllyel ziláltan távozik, ahogy egyszer-kétszer már láttuk. Naruto szinte biztosan nem fogja tudni kiütni,  úgyhogy, ha egy győztest kell választani, inkább rá voksolok.

Ha a kyuubit is belevesszük, akkor már nem sennin Narutoról van szó, de az csak tovább bonyolítja, ott is sok minden függ sok mindentől.. a kyuubi azért ha esetleg jobban elszabadul, a távozás lép érvénybe. Ha halálig tartó harcról van szó, akkor a 6+ farkú kyuubinál meg azért már egyértelmű.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 21:30:11 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!