24 szep 22, 22:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196515 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3615 Dátum: 10 aug 30, 15:00:51 »

Kicsit nagyon túlértékelitek Gait, nem tudom, mennyire komolyan, mert villantott egy komolyabb techinkát.
Először is Gai vs. Kakashi.. ez egyértelmű, ha ismerik egymást és  egymás képességeit (mert ha jól emlékszem, eredetileg arról volt szó, hogy nincs így, akkor pedig Kakshi a sharingan miatt lazán hozzá a meccset), tényleg jó eséllyel Gai nyer, de azért a kamui még mindig komoly lehetőség. Vegyétek figyelembe azt is, hogy kicsit gyorsult ez a techinka az utóbbi időben. Kakashi például gond nélkül leszedte vele a Susanoo nyilát. Gai gyors, de nem nézhet szemtől szemben Kakshira, és folyamatosan nincs mozgásban.
Aztán ez a gyorsaság. A Yondaiméről ki lett mondva, hogy a leggyorsabb volt. A raikagéről, hogy felér hozzá. Gainál nem volt szó semmi ilyesmiről, és tulajdonképpen láthattuk, hogy a jutsu létrehozása, és terjedési ideje is hasonló volt Kisame jutsujáéhoz, nem bezsélve arról, hogy Kisame korábban is "majdnem tartotta vele a lépést" (azaz a cápás jutsut el tudta sütni, majd amikor Gai azt lerendezte, akkor azonnal tudott reagálni). Kérlek...
Emellett ha Kisame egyben maradt utána, akkor sem Orochimaru, sem a raikage nem fog tőle kidőlni. Vagy nem fognak többet érezni, minthogy valaminek a szele kicsit megcsapta őket. Ami azt illeti, mindkettőjük megenné reggelire Gait 7 kapuval is.

Összességében annyira nem nagy szám ez az egész, csak Kishi látványosan ábrázolta, de Gai azért, ha a sebessége nagyobb is, nincs a négyfarkú kyuubi-Naruto szintjén, és értelemszerűen ez a tigrises támadás is lenge tavaszi szellő a chakraágyúhoz képest.

Danzou ellen lenne eséyle, az első meg alap, hoyg elverné Danzout. Elbírt Madarával, hacssak Shiushi szeme nem elég ellene, el fog bánni valakivel, akit egy nagyjából Madarához hasonló stílusban harcoló, hasonló fegyvereket (jutsukat) használó "amatőr" is lenyomott. Meg ugyebár ms és fms közt, van különbség.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 15:05:30 írta STM » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3616 Dátum: 10 aug 30, 15:04:57 »

Danzou vs első hokage, hát természetes, hogy Gai nyerne. ;P

AMúgy meg az első hokage, Danzounak a fa elem képességével esélye sincs az első ellen. Plusz Madaránál sem jobb a sharingan képessége és az első Hokage őt is legyőzte. Plusz valszeg ismeri a sharingan képességeit, mert sokszor harcolt Madarával. Bár sokat nem tudunk az elsőről, de a hírneve alapján, meg hogy Madarát is elpicsázta rá tippelek.

Összes Naruto karakter vs Gai? Nyelvesít Csak hogy a habzo szájúak kiélhessék magukat. Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3617 Dátum: 10 aug 30, 15:14:18 »

 gai hogy tudna rájönni az izanagira, mikor még kisamére se emlékszik sose? Danzou nyerne. 50-50 % sztem kicsit erős Nevet
és lehet juura hogy keveset tudsz az elsőről, de annyit igen, hogy leverné danzout. De ha jobban tetszik követhetem a példád, hogy 3-5 genint és chuunint összerakok random egy csapatba, és berakom a kedvenc karim ellen aki ugyis nyer mert én azt mondom... szal erröl ennyit


de most csak a te kedvedért sasori & deidara  versus hidan &kakuzu
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3618 Dátum: 10 aug 30, 15:17:30 »

Juura, megpróbálok elmagyarázni valamit. Figyelj jól.
Ez a sanjuu rashoumon. Ez (alul) Kisame, fegyvertelenül, sebezhetően.
Figylej, egy kép mindkettőről a frontális találat után.
Kapuk-Kisame
A mellékes vízmozgást, földhiányt felesleges szinte figyelembe venni. Csak vesd össze kérlek, figyelembe véve a két célpont vélhető ellenállását (a kapuk egyébként lagalább vasból, acélból vannak, de a megjelenésükből ítélve könynen lehet, hogy misztikus erősítés is van rajtuk), a tömegüket, és végül az okozott kárt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3619 Dátum: 10 aug 30, 15:32:45 »

Simán átírhatjuk Deidara & Sasori vs Kakuzura. Hidan közelharcos típus... Az meg , hogy rohangál , hogy találjon egy vércseppet eég abszurd. Kakuzu szerintem hozná a meccset , mert minden támadása "nagy" hatókörben sebez. A bábok pengéje nem tudom , hogy képes lenne sebet ejteni Kakuzu bőrén. Vashomoknak van esélye , viszont a Vashomokot megállíthatja Földelemű technikákkal. Elvégre szerintem sokkal több technikát tanult meg a több mint 100év alatt. Deidara meg igazából csak a "c4"gyel tudna komoly dolgokat művelni. De a Suicide Mod nem győzelem...
Itt vagy döntetlen vagy Kakuzuék nyernek. Deidaraék nem tudnak nyerni a zombitesók ellen...
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3620 Dátum: 10 aug 30, 15:37:03 »

Ajj Zero de rohadt hülye vagy. Vedd már észre, hogy poénból írjuk azt, hogy Gai nyerne. Istenem. 2vel kevesebb lenne az IQ-d kanál lennél. Akkor komolyan.
Juura te egy kicsit el vagy szálva Gai-tól. Nincs a 4farkas kyuubi szintjén. Olvasd el STM hsz-eit. (De a Marcsi nézeteivel ne érts egyet xD) Hol van Gai egy Raikage-tól...egy Danzou-tól.... Sehol sem volt említve, hogy Gai gyorsabb a szemnél és ez még viccnek is rossz. Távol van ő attól a sebességtől. Eleinte azt hittem te is poénkodsz Juura Nevet Raikage és Minato kb egyforma gyors (alapból, Hirashin nélkül) és ők gyorsabbak a szemnél. Gai nagyon nem. Kisame nem halt bele abba a 7 kapus támadásba, szóval elképzelhető, hogy nem is S szintű jutsu xD Jó az lehet, de egy FRS-be vagy egy Kirinbe meghalnának azért és azok S szintű jutsuk.
Teljesen esélytelen, hogy Gai rájöjjön valamire főleg egy olyan jutsura, mint az Izanagi, nem beszélve arról, hogy hamar el is halálozna. Szél elem szerintem tökéletes taijutsu ellen. Az amit Danzou használt... nem tudna mozogni olyan szélben Gai. Na de ezt nem is részletezem, mert nevetséges elképzelés, hogy Gai meg Danzou..lol. Pont azért is kapna ki többek között Kakashitól is, mert nem tud gondolkodni... és igen a Kamui, ha nem is teljesen tünteti el akkor félbetépi vele amíg a kapukat nyitogatja. Kamui igen jó lehetőség Gai ellen.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3621 Dátum: 10 aug 30, 15:42:05 »

Azért szerintem ilyen kaliberű ninjáknál már elég komoly előny ha 2vs1 van. Nem is. Jobban megfogalmazva hasonló szintű ninjáknál nagy előny ez. Tehát szerintem hozná a meccset Sasori & Dei. Ám meg miért ne tudná bombákkal megsebezni Kakuzut? Nem is tudtam, hogy tűzálló Nevet Hidan meg hát tényleg kilőve, mert Sasoritól nem fog vért szerezni, Dei-től meg max akkor, ha Kakuzu vhogy megsebzi és lecsöppen egy kis vér... De hát ez abszurd ja. Viszont idegesítő pontnak elég jó. Mert mondjuk csinálhatnak olyat, hogy Hidan előreáll (fedezve Kakuzut), mert úgyse hal meg és Kakuzu meg hátulról operál. De szerintem Dei csapat nyer. Bombák, vashomok. Aztán ki tudja túl sok mindent azért nem láttunk KAkuzutól. Az is lehet jól megolvadna Sasori egy Fuuton & Katon kombótól Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3622 Dátum: 10 aug 30, 15:44:30 »

Nevet szánalom vagy hogy észérvek helyett csak szitkozódással tudsz reagálni de sok ilyen ember van, szal legalább nem vagy egyedül. csak leírok pár tényt hogy a hozzá hasonlók is felfogják.
- Kakashit nem tudja leverni gai? tudtommal az egymás közti folyamatos versengésben fej fej mellett haladnak. és kétlem h gai minden alkalommal 7 kaput használ.
- Lee (aki közelében sincs gainak ) 5 v 4 kapunál már úgy mozog hogy sharingan nélkül nem lehet látni.
kétlem h gai ne lenne képes rá 7 kapu mellett.

Off "Ajj Zero de rohadt hülye vagy. Vedd már észre, hogy poénból írjuk azt, hogy Gai nyerne. Istenem. 2vel kevesebb lenne az IQ-d kanál lennél. Akkor komolyan." Ebböl egy mondatod lehetett igaz rám. Az istenem  smirksweat a többi inkább rád illik


Szerk. : a duplapostolásról gondolom még  nem hallottál mert másodjára csinálod egy órán belül. vagy csak a szabályzat megszegésére hajtasz? mert vagy 5x már sikerült Mosolyog és csak megjegyzem, a fa nem olvad, hanem ég. Ezt csak a magamfajta kanalak értik a zsenik mint te nem
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 15:45:27 írta Zer0 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3623 Dátum: 10 aug 30, 15:45:56 »

STM ha itt: itt nézed,akkor már nem olyan fegyvertelen Kisame. Nem azt mondom hogy ez a Hirutora vagy mi erősebb a chakralövegnél,de Kisame nem volt fegyvertelen.

Mindenki vs. Gai? hmm érdekes harc lenne.
Ha Gai elmegy 8 kapuig,szerintem maga Aizen-sannak is problémás lenne a dolog Gondolkozik Itt már tényleg csak Chuck Norris segíthetne Szomorú

Ennyi erővel h nem szereted ha egy tnár nem szeret téged biztos az lenne a jo ha Fa*kalapnak hívna...

Hát igen,nem tudom mi traavis neve,de biztos hasonlít a f*szkalapra xD Mert ő említette hogy azért Gay mert hasonló...

Na mindegy.

Sasori Deidara vs. Hidan-Kakuzu.
Vajon Hidan testét is szétkapná a C4? ez érdekes lehet,de tegyük fel hogy nem,mert csak így van esélyük:D
Hidan Kakuzu párosnak nagyon jó a csapatmunkája,szépen kihasználják egymás képességeit. Deidarát nehéz lenne leszedni a levegőből,de talán ha Kakuzu "felfújja" oda Hidan-t akkor lerúgdossa a madarairól xD Ha valahogy Hidannak sikerülne vért szereznie akkor,csak akkor nyerhetnek...utána addig támadják Sasori bábjait amíg el nem fogynak xD a Dei-t kiszedik a játékból akkor 70% hogy Hidanék nyernek,ha ez nem jön össze,akkor 90% Sasoriéknak.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 15:51:02 írta Mistich » Naplózva

Cell-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 30


« Válasz #3624 Dátum: 10 aug 30, 16:02:23 »

Sasori&Deidara VS Kakuzu&Hidan
Hidanék nyernének szerintem.
Hidan nem lenne annyira használhatatlan hisz Sasorit remekül lefoglalná mivel halhatatlan így a mérgek se hatnak rá és így lenne mit csapkodnia.Csak arra kell vigyáznia nehogy felszeleteljék, ez csak megy neki.
Közben persze Kakuzu foglalkozna Deidarával.Kakuzunak van pár erős távolsági támadása amivel talán leszedheti Deidarát és ha ez sikerül akkor már csak be kell segíteni Hidan pajtásnak.

És egy Tobi vs Gai
Szerintem Tobi a tökéletes ellenfél Gainak csak átengedi magán a Hirutorát azt kész.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 16:06:10 írta Cell-sama » Naplózva

"Get up, stand up, don't give up the fight"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3625 Dátum: 10 aug 30, 16:18:07 »

Mistich, a Samaheda hiányára gondoltam, ami gyógyítja, és fúzióban pajzsnak sem utolsó.  Mosolyog
Amúgy Traavis, most komolyan, ezt ugye nem úgy értetted, hogy egy Gai szintü valakitől kikapna Orochimaru?

Deidara és Sasori nyer, Hidan tényleg nem sokat zsámít, a vashomok, vayg egy bomba, vagy egy pár báb simán szétszedi, kettő vs. egyben meg leszedik Kauzut.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3626 Dátum: 10 aug 30, 16:32:15 »

Dehogy értettem úgy. Csak céloztam, hogy nagyon bírod Marcsit Nevet
Lol Zero csak hebegni tudok. Nem írtam érveket? Áááá télleg nem. Az első 4 mondat volt szitkozódás. Hát igazad van sok ilyen ember lehet aki téged szíd. Az egymás közti versengés? A tény az tény. Gai hülye, Kakashi nem. Ez már egy erős érv Kakashi mellett és még ott a Kamui. Lee? A part 1-et hagyjuk már. Az csak "látvány" volt. Erre jó pl Sasuke esete. Mikor megtalálják Narutoék akkor úgy látszott, hogy Sasuke szinte "odateleportált". Ott is így volt ábrázolva...nem lehetett látni mikor odament. Aztán később kiderült, hogy nem olyan gyors ő azért. (Raikage pl) Ja szerintem is isten vagy kis "i"-vel...igazából istenverte hülye, de ízlések és pofonok..
Ééés Sasori fából van? Mert nekem nem úgy jött le a mangából, hogy fából készültek a bábuk. Tulajdonképpen, ha a bábok fából készülnek akkor egy sima Katon teknika elintézi őket? Viicces.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3627 Dátum: 10 aug 30, 16:49:19 »

Offolok 1 kicsit ha nem gond... még a múltkor Kisame volt az isten hogy milyen erős stb... Mármár erősebbnek szavaztátok mint Narutott mert ö benne van az utolsó 3 akatsukisba, és akkor még az ment hogy aki azt mondta h Naruto leveri Kisame-t az hülye... Most meg Gai 1 sima támadással elverte, és ha már Gai-t rakják össze olyan ellenfelekkel akiket Kisame-val raktak anno össze akkor most az a hülye... döntsétek el hogy mi a bajotok... van 2-3 ember aki az okoskodásból él meg... nem mondok nevet tudja az akire gondolok és kész... Ha a 7 kapus Gai-t összerakjuk Oro-val akkor mivan? Nem lenne egyszerű dolga Gai ellen senkinek...  És hogy nem a legokosabb 1 ember az biztos de azért nem is sík hülye harc terén, sztem elég jó ellemzö harcban ha megfigyelitek ösztönösen harcol és nem rosszúl... Bár sztem 1 Kakashi vs Gai olyan 50-50% bár volt 1 rész az animeben part1 mikor tanította Sasuke-t a chidorira akkor ö is kinyitott 1 kaput(bár ez lehet hogy csak az animeben volt). Gai vs Oro sztem itt igenis van Gai-nak esélye, Oro sem távolsági harcos, és közelharcban Gai 1 atom... A raikage ellen meg pont hogy Gai 1 kitűnő ellenfél lenne, ez az új technika meg a 7 kapu elég brutál 1 combo, és sztem nem ezt az 1 technikát ismeri v fejlesztette ki... És hogy itt egymást szidjátok annak semmi értelme, elég ha ésszel gondolkodtok nem pedig okoskodással...
Naplózva


--->3D Modeller<---
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3628 Dátum: 10 aug 30, 17:16:28 »

Gai leverné orochimarut,és a hiroutora bőven felér egy chakraágyúval,ha a robbanás méretét nézed akkor rájössz stm,és abszulut nem becsüljük túl gait,inkább néhányan  becsülitek  le,a 7 kapu nagyon is übertáppá tette.És milyen lenne egy itachi vs. gai?Szerintem ez olyan 50-50%,ha gai beveti a 7 kaput,itachi kénytelen lenne sussanohoz nyúlni,de gai tovább bírja a 7 kaput,mint itachi sussanot,és gai gyorsabb a szemnél sokkal,lee is megmondta hogy 6 kapun olyan támadásokat csinál hogy nem lehet látni,akkor 7 kapun...szerintem gai esélyesebb.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 17:18:06 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3629 Dátum: 10 aug 30, 17:25:48 »

A méretét. Mit mondjak erre.. nap vs. fekete-lyuk.  Mellesleg azután, hogy Ksiame mozgás képes votl a támadás után, és kcisti később kitört abból a kalodából azt feltételezni, hogy Orochimarut nem csak megcsikizné.. vicc. Ezentúl Orochima... nem, felesleges foyltatatni. A többes számot használnod szintén, mint ahogy sejtettem, senki nem gondolja komolyan Gai Norrist.. rajtad kívül.
Itachi vs. Gai. Na ez ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 17:27:07 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!