24 szep 22, 22:25:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196523 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3585 Dátum: 10 aug 28, 14:26:08 »

Lol Tsunades harcokból is volt már vita... Ilyen ellenfelek ellen semmi esélye. Gyógyító képessége miatt Sannin és azért Hokage, mert Sannin. Danzou alap, hogy elverné és sok ilyen ninját lehetne még sorolni aki megölné Tsunade-t 1vs1-ben.
Most ilyen hülyeségeket, hogy a Shippuudenes Naruto vs kis Neji. Elverte mikor kicsi volt... Shippuuden elején jóval jobb a régi önmagánál. Elég szar, de a régihez képestt jobb. Simán hozná a kis Neji-t.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3586 Dátum: 10 aug 28, 14:26:54 »

Az nem annyira biztos hogy kakshi elverné,azért ne túlozzunk ő se annyira gyenge,de danzou győzne az biztos,és milyen lenne egy pein vs. deidara?Tudom,hogy pein győzne,de lehet nem is olyan könnyen,nos c4 kilőve,mivel pein nem lélegzik,de ott van a c3,ami ellen talán egy ib shinra tenseit vetne be,bár az is lhet hogy kövér pein elszívni,hisz deidara jutsuja is egy ninjutsu,ráadásul ott az állatidézős pein,a lélekelszívós pein,szerintem pein győzne,de inkább a ninjutsu elnyelős pein miatt.Akkor szerintetk milyen lenne egy pein vs. deidara? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 14:27:48 írta juura » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3587 Dátum: 10 aug 28, 14:42:31 »

Pedig Kabuto is elég szépen elverte Tsunadet...Nem hiszem, hogy Kakashinak is nagy problémát okozna, ha kell ott a Kamui. Na de mindegy is.

Pein Deidara között meg egyértelműen Pein. Deinek esélye sincs ellene, nem tudna se sunyi bombákat elhelyezni itt ott, mert 6an figyelnék egyszerre. A bábos pali meg rakétákkal megküldené őt a levegőben. Az ilyen mikroszkópikus bombákat meg egy shinra tensei elfújná. Nevet És igazából az idézős test meg nyomatná a madarakat rá, így a levegőben se tudna biztonságban lenni.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3588 Dátum: 10 aug 28, 17:35:43 »

Héhé- nem lenézni ám a nevem mögött rejlő erős nőt Nevet Kabuto azért verte el, mert Tsunade hemo fóbiás volt. Tsunade 35 pontos a Databookban, Kakashi pedig 34.5! xD És a part 1ben Kakashi "csak" 33 volt. (Ezt csak úgy írtam, fejlődött Ő is Mosolyog) Gaara vs Kakashi? Hm ez elég elgondolkodtató.. ezért hozzányúlok a Databookhoz megint. És Gaara totalja 29... többre számítottam...  Hmm? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3589 Dátum: 10 aug 28, 17:48:35 »

Istenem...nem szó szerint értette. De egy párat sorolok neked helyette is,mivel teljesen igaza van.
Banshou tenin-chakrarúd kombó.
Egy erősebb Shinra Tensei
Chibaku Tensei
Idézések megfelelő kombinálásával(pl egy madárral lerángatja az égről a kutya meg elintézi lent)
Eljátssza hogy sikerült megölni a testeket,aztán feltámasztja és simán leszúrja
És még folytathatnám,de nincs kedvem xD

Amúgy én az ilyen Databook-nak meg ilyennek nem hiszek,a saját véleményemre adok,amit a mangában olvasok^^
Kakashi Tsunadénél esélyesebb Kakashi,sok ninjutsujával megfogná Tsunadét Mosolyog
Amúgy csak hogy az arányokkal tisztában legyek,Naruto meg Sasuke mennyi a databookban?Nevet Ha Kakashi 34,5 akkor Naruto most olyan 200 körül lehet megérzésem szerint xD(jó ez persze túlzás)
Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3590 Dátum: 10 aug 28, 18:01:28 »

Héhé- nem lenézni ám a nevem mögött rejlő erős nőt Nevet Kabuto azért verte el, mert Tsunade hemo fóbiás volt. Tsunade 35 pontos a Databookban, Kakashi pedig 34.5! xD És a part 1ben Kakashi "csak" 33 volt. (Ezt csak úgy írtam, fejlődött Ő is Mosolyog) Gaara vs Kakashi? Hm ez elég elgondolkodtató.. ezért hozzányúlok a Databookhoz megint. És Gaara totalja 29... többre számítottam...  Hmm? Gondolkozik

Persze jogos Tsunade sem gyenge.... most hogy belegondolok, benyomná Kakashi fejét a mellei közé szerintem Kakashi is megadná magát....melyik férfi nem?... (talán Orochimaru, ő egy ééérdekes ember)Nevet:D Jiraya már csak a látványtól is agyvérzést kapna. Nevet Mondjuk az ilyen databookoknak nem nagyon hiszek, egy kamui csak nem másfél pontot ér? :S

Amúgy meg érdekes harc lenne, mivel Sasuke anno egész jól felvette a versenyt Gaarával valszeg Kakashi is elbírna vele. És mivel nincs már meg Gaarában Shukaku ezért olyan óriás szörny se lenne belőle. Ha meg nagyon gáz a helyzet Kakashi benyomhatná a Kamuit és azzal szerintem eltudná intézné Gaarát....Bár nem tudom a Kamui csak azt tünteti e el amire a használója néz, vagy egy bizonyos területen mindent..Mert ha csak azt amire néz, talán azt Gaara védhetné a homokjával. .....Nehéz harc lenne, bár én Kakashira szavazok ő még kaput is tud nyitni.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 18:02:16 írta Sobbi » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3591 Dátum: 10 aug 28, 18:05:58 »

26 Naruto?xDD És ebbe belevették a Sennin módot? Vagy ezt nem írja? Na mindegy,részemről ennyi a databook^^"
Halkan megjegyzem hogy így lett 2 sorod Tsunade,nem 3 Nevet

A régi Gaara-t ne hasonlítsuk a Kazekagéhez...Azért az a tökmag Naru poén lenne ha elverné megint Nevet
A Kamui azt tünteti el amire rákoncentrálsz. Előbb utóbb eltűnne az a homok,bár utánpótlást tudna Gaara szerezni.
Kakashi? Kaput? Kapok egy mangaoldalt erről?
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3592 Dátum: 10 aug 29, 19:25:58 »

Lenne egy kérdésem:amikor a kövér pein elszívta narutótól a senjutsu chakrát,akkor ugye kőbékává változott,azt amúgy szerintetek feltudná támasztani a pokoli birodalom pein?Eléggé érdekelne.És milyen lenne egy kisame vs. itachi?Szerintem kisaménak jó esélye van,csak az amaterasu problémás,azt nem hiszem hogy elnyelné samehada,így valószínűleg itachi győzne,bár lehet nem,a sussanot eléggé megszívatná az óriás cápa,a genjutsu meg szerintem hatástalan kisaméra.Szerintetek akkor ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3593 Dátum: 10 aug 29, 21:08:13 »

Itachi Susanooján ott a Yata tükör, ami szerintem visszapofozná azt a cápát. Az a giant cápa szerintem az Amaterasu-ra lenne tökéletes. Ita Susanoojára pont nem. Szerintem Ita verné Kisame-t. Mellesleg Ita Tsukoyamija bárkire hatásos... Szóval Tsukoyamival is elkenhetné Kisame-t, ha az nem regenerálódna olyan gyorsan fel. Még az lenne jó esélye, ha egy nagy tóval indítana. De végül Ita kerekedne felül. Főleg azért, mert Uchiha fan vagyok xD Meg Itachiról sokszor elmondták, hogy nagyon nagy zseni volt stb...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3594 Dátum: 10 aug 29, 21:35:21 »

Végülis a sussano is chakrából van,így a cápa szerintem elnyelné,az amaterasura hát nem biztos jó lenne akármelyik technikája,kemény harc lenne az biztos.És milyen lenne egy hiruzen (öregen) vs. gai?Szerintem gai,de csakis a 7 kapu miatt,ha azt beveti sarutobi szerintem nem tudna mit kezdeni vele,gai ezzel a 7 kapuval eléggé tápos lett.Szerintetek akkor ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3595 Dátum: 10 aug 29, 21:43:54 »

Gai sensei szerintem nem tápos lett,hanem legyőzhetetlen...Sarutobinak mozdulnia nem lenne ideje és vége lenne...
Az Itachi-Kisame meg ha 50-szer nem lett kitárgyalva akkor egyszer se...
Shino vs. Shikamaru-Tenten? most jobb nem jut eszembe xD
Szerintem csak úgy van esélye Shikamaruéknak ha sikerül Shikát addig életben tartani amíg kitalál valamit,és még harcképes állapotban lenne...ha ez nem jön össze akkor bebukták..
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3596 Dátum: 10 aug 29, 21:48:35 »

Hát alapvetően az utolsó manga miatt (ami nagyon szar lett, mert ez a Gai dolog...) ez a 7 kapu nagyon tápos lett. És így azt mondanám, hogy Gai 7 kapuval leverné. Ott van Sarutobinak Enma meg jó kis kombók stb. De egy akkora baromság lett ebből a chakrakapuból ,hogy azzal beverné. Ám én akkor is Hiruzenre szavazok, mert akármilyen táp lett a 7 kapu, biztos van vmi oka, hogy Hiruzen volt a Hokage és nem Gai...
Amaterasura nem lenne jó minden teknika, nem is említettem ilyen baromságot... De az a nagy cápa ami elnyeli a chakrát az pont jó lenne. Elnyeli az Amaterasu chakráját és azzal erősödve támadna amit még így is kivédene a Yata tükör, de tuti jól nézne ki az a cápa. Ám mellesleg Amaterasu nem ilyen "szemböljövő" jutsu. Szal Ita ránéz és felgyullad maga Kisame és azután már nehéz lesz jutsut használni. de persze Ita nem Sasuke és nem fog Amaterasuzni csak úgy és inkább Tsukoyami, ha már MS-t használ, de szerintem, ha látja, hogy esetleg nem működnek a dolgok akkor tuti használná ő is az Amaterasut... De tartom magam ahoz, hogy Ita Tsukoyamija rengeteg sok ninját úgy odaverne, hogy utána már egy Kunai-val is befejezhetné Ita a harcot.
Ja a Shika csapatnak úgy lenne esélye, hogy Shika kitalál vmit és addíg Tenten dobálózik, bár azt is el tudom képzelni, hogy Tenten összeseik, mert fél a bogaraktól xD Így tuti nyernének, mert 2vs1 és szerintem Shikának 1vs1ben is simán van esélye Shino ellen...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3597 Dátum: 10 aug 29, 21:51:07 »

Igen lehet hogy hülyeséget mondok,de ezen a 7 kapun még pein is nézne egyet,amúgy shikamaru-tenten győzne,shikamaru biztos kitalálni valamit,ráadásul tenten ha nem is ér sokat,azért feltudná tartani shinót,és milyen lenne egy gai vs. gaara?Szerintem gaara győzne,nos geninként kivédte rock lee 5.kapujának csapását,akkor kazekageként valószínűleg a 7 kapu sem ölné meg,a küzdelem rövid lenne,mert gai kénytelen lenne azonnal bevetni a 7 kaput,de gaarát szerintem ígyse győzné le,gaarat taijutsuval szinte lehetetlen legyőzni.Szerintetk ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3598 Dátum: 10 aug 29, 22:19:08 »

Juura,nem muszáj ám minden hozzászólásba kitalálni valamit...szeretnénk egy-egy harcot jobban kibeszélni,nem egy-egy hozzászólásba.
biztos van vmi oka, hogy Hiruzen volt a Hokage és nem Gai...

Szerintem csak annyi hogy Gai fél nap alatt tenné tönkre a falut az idióta döntéseivel xD
Azt hogy érted hogy Shukaku nélkül elverné de azzal nem?xD ennyire azért nem nagy hátrány ha valakinek sok chakrája van xD
Gai elverné Pein testeit szerintem gond nélkül...Mire Yahiko test kimondja hogy "Shinra Ten-" addigra 3-szor kettétöri a derekánál...(Mielőtt valaki komolyan vesz,én se gondoltam komolyan..)

Gai vs. Gaara: ha Sarutobinak nem adtam semmi esélyt,akkor sokat Gaara-nak sem fogok.

Akkor ismét leírom hogy Kakashinak a maszkját nem lenne ideje levenné Gai sensei ellen Nevet
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3599 Dátum: 10 aug 29, 22:22:46 »

Egyértelműen gai.Kakashi csak annyit tehetne hogy bevetné a kamuit,de az semmit nem érne,a hiroturát nem tudná elnyelni,és ezzel a csapással kakashinak vége lenne azonnal,bár benne van az is hogy gai nem a 7 kapuval kezdene,de azzal folytatódna a harc,és akkor harc kakshi számára véget ér.És egy kakashi&tsunade vs. raikage?Nos,szerintem a raikage, kakashit szinte azonnal kiütné,tsunadét meg ha nem is egyhamar,de mindenképpen leveri,bár valószínű hogy ez a harc nem lenne ilyen egyszerű,akkoris szerintem a raikage győzne.Szerintetk ki nyerne? Gondolkozik(akkor ezt jól beszéljük ki Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 22:26:33 írta juura » Naplózva
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!