24 szep 23, 04:22:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196902 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3510 Dátum: 10 aug 23, 21:05:58 »

nem tudom hogy a bijuknál számít-e hogy milyen fő elemhez tartoznak. mert ugyan a 9farkú erősebb, viszont főként tűz elemű, míg a 8 farkú víz, ami ugye üti a tüzet. ez mellet bee jobban kezeli a 8 farkút, és annak szinte teljes chakrájával rendelkezik, míg naruto allig kezeli a 9 farkút és a chakrájának max a fele van neki. viszont naruto biju nélkül szerintem technikásabb mint bee.  
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3511 Dátum: 10 aug 23, 21:47:46 »

Nos,izanagi eléggé chuck norris technika.Az uchiha klán tiltotta be,a ninja világ talán legerősebb klánja,ez bőven elég bizonyíték.A káros hatást meg nem csak sebesülésként lehet értelmezni,és az izanagi is afféle tér-idő jutsu.Sasuke akármit csinált danzouval,az megjelent mindig a háta mögött,és támadott.A danzou-gaara meg olyan 46-54% danzou javára szerintem.És milyen lenne egy itachi vs. pein?Tudom,ebből régen vita volt,de nem kell ezen vitázni,nézzük a tényeket és kész,a éleményeket is meg lehet itt mondani nyílván.Nos,én peint mondom győztesnek,ha pein bevet 5 testet,itachi biztos kénytelen bevetni a mankegyout,és tsukyumival kezdene,ami pein ellen nem hatna,mert ő ugye nem érez fájdalmat,az amaterasut meg elnyelné a kövér pein,ha azt megölné itachi,akkor nyert ügye van,de ugye az a technika elég fárasztó és fájdalmas,a végén valószínűleg bevetné a susanot,ami ellen pein bevetné talán az ib shinra tenseit,ami nem tudom mit okozna a yata tükrének,ha nem működne akkor chibaku tnsei jöhet,ami talán összeropantaná yata tükrét,így pein talán nyert,ha mégsem,akkor jön a pokoli birodalom pein,és akkor itachinak...Szerintetek ki nyerne akkor egy itachi vs. peinben? Gondolkozik
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3512 Dátum: 10 aug 23, 22:12:00 »

Szerintem Naruto nyer. Ugyaonolyan gyrs , mint Minato teleportja*KillerRaj ezt állítja ezért maradok ennél.*
Naruto Rasengan technikái sokkal effektívebbek. (Am. Databookokra támaszkodni nem jó dolog. Ezt a Bleachnél is észrevettük páran xD)
Danzou vs Deidarahoz csak annyit mondanék a távolsági harc miatt Kicsit esélyesebnek tartom Dei-t. De Danzou egy mocsok állat így sose lehet egy percre se lebecsülni :S 60-40% a művészúrnak nálam.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3513 Dátum: 10 aug 23, 22:13:04 »

Az Inazagit nem azért tiltották be mert Chuck Norris technika, hanem azért mert az illető megvakul tőle. Szimplán 1 seggmentő jutsu azt helo, és igen hamar elfogy az Inazagi ha nem figyel Danzou, mivel 1 szem 1 Inazagi és neki sincs belőle végtelen..

A Pein vs Itachi meg ha érdekel olvass vissza. Ki lett elemezve mindenféle szögből, terepen meg mindenhogy. Egyébként igen Nagato nyerne.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3514 Dátum: 10 aug 23, 22:21:36 »

Nem,nem úgy van,hogy 1 szem egy technika,hanem izanagi 10 percig aktív,ha olvas valaki mangát akkor rájön,és elég sok idő az azért,itachi vs. pein-ben pein győzne,és milyen lenne egy hiruzen(öregen)vs. danzou,nos hiruzen erős,de danzou győzne.Az igaz hogy a tűz jutsu veri a szél elemet,de izanagi megszívatná hiruzent.Ja meg ott van az a pecsét ami meggátolja a mozgást,nos danzou olyan erős kb.mint öreg hiruzen csak 10 perc sérthetetlenséget is hozzá kell számolnunk.Én szerintem danzou győzne 80-20%-kal,szerintetek akkor ki győzne egy öreg hiruzen vs. danzou-ban? Gondolkozik
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3515 Dátum: 10 aug 23, 22:24:58 »

Inkább neked kéne újra olvasnod a mangát ember... nem akarok arra utalni, amit korábban összehordtam pár oldallal ezelött arról, mennyire nonszensz a manga tényeivel kapcsolatos alapismeretek nélkül itt vitatkkozni...
azért elmagyarázom. Orochimaru kísérleteivel Danzou egy-egy szemének hatóideje nagyjából egy perc. Ez az idő, aminek a történéseit visszamenőleg, az az aktiválásért  cserébe manipulálni tud... utána lecsukódik.
Danzounál valahol beszéltek talán tíz percről.. emrt tíz szem ovlt még akkor.. bár nem emlékszem pontosan, ezt így említették-e.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3516 Dátum: 10 aug 23, 22:34:57 »

Nem. A legkevésbé sme. Ugyanis ezek különálló idő egységek, ráadásul az aktiválást követő egy percben van lehetőség felhasználni a szem képességét.. ha nem teszi, feltehetőleg csak úgy lezáródik.
Ráadásul, teljesen mást hangoztattál. Konkrétan azt mondtad, "nem egy szem, egy használt," és úgy állítottad be, mintha ezen idő alatt korlátlanul használható lenne, ami a legkevésbé sincs így.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3517 Dátum: 10 aug 23, 22:47:37 »

... na jó, ennyi. Nem vitatkozom. Csak olvasd újra azokat a fejezeteket.
Az amúgy nem tünt fel, hoyg minden használat után becsukódik egy szem? Vagy hogy ezt konnkrétan kimondják? Vagy.. nem, ez nem az "alapismeretek az Izanagiról" topic.

Hiruzen nyerhet, ha nem vesszük számításba Shiushi szemét, elég jó a védelme, és sokáig kihúzta végülis Oro, vagy inkább a hokagék ellen is. Ha szerencséje van, talán bírja elég ideig Danzou ellen, és le is tudja szedni elégszer.. bár nem tudom, lenne-e elég chakrája. A védelme amúgy elég jó, főleg Enmával.
Ez alapján kevésbé lenne esélyes, de azért nem áll kifejezetten rosszul. Viszont ott a Shiiki fuujin, amit az Izanagira támaszkodó Danzou, ahogy Orochimaru sem tette, nem próbálna nagyon védeni, mert nem tudja mi, és ez elöl valószínüelg a szemei sme mentenék meg. És az is biztos, hoyg az ő lelkét könnyebb lenne kirángatni.

Shiushi szemével, amit viszont miért ne vennénk számításba, még ha Sasuke ellen végül nem is élt vele megfelelően, már biztosan nyer.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3518 Dátum: 10 aug 23, 22:57:55 »

Igen,ne is vitázzunk,én így olvastam a wikipédiában,mindegy.Igen ha shisui   szemét beveti,akkor hiruzennek annyi,de szerintem a nélkül is győz danzou.Azt viszont nem tudom izanagira hatna-e a shiki fuujin,ez eléggé kérdéses,de nem hiszem hogy hiruzen eljutna odáig,ráadásul a hibrid lény is ott van,ami erősebb mint emma.És milyen lenne egy taka úgyhogysasuke nem használja az ms-t vs. sennin narutó?Ez is érdekes lenne,szerintem narutónak van esélye,ott a nagyon erős genjutsu,rasenshuriken,oodama rasengan,óriási mennyiségű árnyékklón,csak ugye ott még narutó védtelen a genjutsu ellen,így hát ez beüthet...talán,nem tudom ez egy 55-45% narutó javára,szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 22:59:24 írta juura » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3519 Dátum: 10 aug 23, 23:38:19 »

Az idő úgy van ahogy mondjátok, de mindig aktiválni kell szemenként. Tehát 1 szem 1 Izanagi. Egyébként 1 szóval sem írtam, hogy 1 technika 1 Izanagi no de mind1. Mivel rohadt sok chakraba kerül maga a fent tartása, választania kell, hogy most baromi erősen támad de nincs ultimate védelem, vagy langyibban de van védelem. Ergo ha beleszalad egymás után több aknába akkor szopcsi van, mert vagy a chakrajat csapolja meg az Izanagi és semmi ereje nem marad plusz megvakul (nyílván ez Danzounál nem áll fent), vagy simán megfexik. Ebből következik ha nem óvatosan használja, akkor hamar vége van a dalnak mint a Sasuke elleni ütközetben.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 23:45:54 írta Tr4nCe » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3520 Dátum: 10 aug 23, 23:56:07 »

Hogy érted azt hogy aktiválni kell szemenként?Nem kell aktiválni csak egyszer,de amúgy az igaz hogy minnél többször használja annál több chakrába kerül,de ez elég érdekes ha belegondoltok hiszen az izanaginak afféle autómatikusan működő jutsunak kéne lennie,ezt úgy értem hogy 10 percig egy bizonyos chakraszintet kéne használnia,de itt sajnos minnél többször támadnak annál jobban fogy a chakra,így végülis az akna tényleg bajos lenne,de danzou biztos kieszelne valamit...végülis pein ellen is azért lenne nagy bajba még izanagival is,mert pein kb. öt másodpercenként ölné meg,nagyjából úgymint sasuke,így ha az izanaginak vége van,akkor danzounak k.o.Akkor egy taka úgy hogy sasunak no ms vs. sennin-narutó? Gondolkozik(de akkor még annyit hogy danzounak a raikage rossz ellenfél,mert ő olyan 5 perc alatt  kb.20-szor ölné meg,akkor talán nem használhatná az izanagit 10 percig,hisz nem lenne rá chakrája,jól gondolom? Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 24, 00:17:23 írta juura » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3521 Dátum: 10 aug 24, 08:39:23 »

ezzel a 10 percel itt félreértés van. 10 percig nem sérthetetlen hanem 1 szemet aktivál és az utána lecsukodik  60 másodperc alatt. és csak egy technikát tud kivédeni ami számára halálos lenne, 1 szem beáldozása 1 halálos technika kivédésére.
Hát Naruto az ms nélküli sasuket leverné, hisz amikor a 7-es csapat újra találkozott, akkor naruto mondta ha megint megküzdenek egymással abba mindketten belehalnak. szóval egyenlő ellenfelek ugy, hogy sasukenak van ms-je. persze most mindketten fejlödtek de szerintem igy is egyenlőellenfelek lesznek.
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3522 Dátum: 10 aug 24, 09:40:08 »

Wikipédia lol. Remélem tudod, hogy működik. Bárki felrakhat oda bármit. Na így olvasgasd a Wikipédiát.
1 szem 60 másodperc. A szem lecsukódik és aztán újra élesíteni kell a jutsut. Következő 60 sec és következő szem...és így megy ez. És Danzou csak azért tudja 60 sec-ig, mert Oro kísérletezett rajta + benne van Hashirama DNS-e. Nem 10 percig tart folyamatosan haha. És nem úgy van, hogy aktiválja aztán csak fogynak a szemei. És én nem értek egyet azzal, hogy egy halálos sérülés az 1 szem. Kivéd vagy 3 halálos sérülsét Danzou aztán még utána csukódik le 1 szem.
Juura hülyeséget mondasz és STM-nek meg úgy a többieknek teljesen igaza van Nevet
Szerintem a Taka helytállna Sennin Naru ellen.
Suigetsut nem tudja megölni. Mondjuk egy Rasen Shuriken végezne vele szerintem. Juugo is ellenáló... Karin tud gyógyítani... Sasuke meg Sasuke és MS nélkül sem volt gyenge. Sennin Naruto meg hát erős basszus. Szerintem az egész Taka csapatot nem verné le azért.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3523 Dátum: 10 aug 24, 11:30:03 »

Az izanagi úgy működik,hogy 10 percig képes működni,karin állítása szerint,ugyanis amikor 4 szeme maradt akkor azt modta karin  csak 4 percigképes  fenntartani a jutsut,igen ám a fenntartása is chakrába kerül,de ha sokat  használja akkor nem biztos hogyképes kihasználni teljes időt,mivel nem marad rá chakrája,ugyanis a használatával még több chakrát elveszít,a sennin-narutónak meg egy kicsi esélye talán lenne a taka ellen úgy hogy sasuke nem használja az ms-t.És milyenlenne egy hidan vs. öreg hiruzen?Szerintem hidannak lenne esélye,sarutobi nem biztos hogy kikerüli úgy a támadásokat hogy ne legyen egy karcolás se rajta,akkor szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3524 Dátum: 10 aug 24, 11:35:30 »

Traavis-nál a pont. Egy szemmel 60mp-ig lehet aktiválni az Izanagit,addig nem lehet megölni. De azért komoly hogy Danzou harcaiban Hashirama DNS-éről teljesen elfelejtkezett mindenki:D
A Sennin Naruto-Takával meg úgy vagyok hogyha leverte Pein 6 testét akkor MS nélküli Sasukéék se izzasztanák meg.(tudom hogy Pein nem akarta megölni,de akkor is). Ha nem hagyja hogy Sasuke használja a Kirin-t akkor nyert ügye van.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!