24 szep 23, 04:18:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196887 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3480 Dátum: 10 aug 18, 20:15:12 »

Igen nagyjából úgy van ahogy mondod traavis.De amúgy a homok nem is teljesen föld elem hanem inkább elemi fúzió,méghozzá a szél és a föld keveréke.Na mindegy csak megjegyeztem,deidara is elemi fúziót használ,méghozzá föld+tűz.És milyen lenne egy taka sasuke nélkül vs. gaara?Itt szerintem gaara nyerne.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3481 Dátum: 10 aug 18, 20:16:43 »

azt ne felejtsük el hogy az homok és nem föld lehet kicsi a különbség de nem ugyanaz így nem biztos hogy a kirin átvinné gaara abszlút védelmét, mert az a homok nagyon kemény. Mind a ketten tudnak repülni így ez nem mérvadó. Egy homok börtön azért eléggé betenne neki az 100%. És ha össze tudja zúzni valamelyik testrészét akkor már a csata gaara kezében van. Bocs mégsem sasuke nyer(sajnos) ha egy chidori átvitte akkor egy kirinnek nem akadály a pajzs leszámítva ha gaara előbb lszedi.
Naplózva
norbin44
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3482 Dátum: 10 aug 18, 21:00:45 »

Taka Sasuke nélkül vs Gaara

Én is Gaarát favorizálom, Karin ő ugye nem igazán harcol tehát marad Juugo és Suigetsu őket meg szerintem simán leveri Gaara.. Olyan 90 %-ot adok neki a győzelemre
Juugo ha bevadul akkor lehet rá veszélyes meg Suigetsu a karddal de ezek minimális gondok..
3szóval: Szerintem Gaara nyerne ! Nevet

És mi a helyzet egy 1.Hokage és 2.Hokage vs 3.Hokage és 4. Hokage harccal? Mosolyog (Én a 4. és 3.-nak adnám a győzelmet)
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3483 Dátum: 10 aug 18, 21:24:36 »

Nos itt az a baj hashimarárol nem sokat tudunk,de kb. minató szintjén lehet.A második hokage vs. sarutobi nem tudom.Én a 4.-nek és a 3.-nak adnám a győzelmet.És milyen lenne gai vs. kakshi,a két rivális.Kakashi szeritem erősebb,csak azt nem tudom ha gai beveti a 6 kaput,akkor kakshi mit csinál.Szerintetek ki nyerne?
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3484 Dátum: 10 aug 19, 10:24:12 »

2 rivális küzdelme ez nagyon jó lenne.

Nagy valószínűséggel Gai lábán is vannak súlyok csak olyan 10 tonna Nevet(de ez nem biztos) Az egyetlen baj az a kamui lenne gai-nak. Ha kakashi be tudja nyomni és leszakítja gai valamelyik testrészét akkor sincs minden veszve mert gai fél kézzel vagy fél lábbal is tud harcolni és utána ha megnyitja a gate-akat akkor kakashi veszít. Mert szétveri. De nem biztos hogy találja el a kamui az is lehet hogy félbetépi. Vagy mikor nyitja meg gai a gate-akat. Ez a csata 50-49 gai javára Nevet Nevet. Az 1 százalék az az hogy döntetlen mert gai belehalhat a kupukba.

shikamaru asuma kakashi izumo kotetsu vs hidan kakuzu (ismerik hidan! képességeit de kakuzuét nem!) így talán van esélyük bár nem tudom a végkimenetelt
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 16:35:37 írta Murcik » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3485 Dátum: 10 aug 20, 18:00:05 »

Én is megnéznék egy Gai vs. Kakashi harcot.Most azt mondanám, hogy Gai-nak nagyobbak az esélyei.Sharingan ellen tud küzdeni Gai, mert egész életében ez ellen készült fel, Genjutsu lenne a nyerő ellene de Kakashi nem egy nagy szám genjutsu téren.Kamui  az bezavarhat de Kakashi-nak a sharingan nem csak előny hanem hátrány is egyben.Sokkal gyorsabban kifárad miatta és ez nagy hátrány.Mindketten nagyon tapasztalt shinobi-k, én 60-40%ot adnék Gai javára.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 18:01:29 írta tibee77 » Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #3486 Dátum: 10 aug 20, 19:15:30 »

Én is így vagyok vele a guy vs kakashihoz de azért hozzá tennék valamint mint tudjuk kakashi gondolkodik mielőtt támad biztos tudja azt is, hogy ha kinyitja 8 chakra kapukat akkor nem fogja sharingannal sem látni a mozgását ezért gondolom gyorsan beveszi az erős technikákat addig támad amíg kinem üti ha megállnának legalább fél másodpercre akkor ott guy van előnyben biztos befogja vettni a 8 chakra kapukat
én guy vs kakahsihoz 55-45% guynak

Mit szólnátok egy sennin naruto vs deidara
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3487 Dátum: 10 aug 20, 19:21:21 »

Hát ez a csata vicces lenne egy dolgot leszámítva. Ha deidara benyomja a c4-et akkor a dolog bukott és naruto nem tud megmenekülni. A másik meg az hogy ha eldobja a Frs-t a levegőben megáll. Elég nehéz ezzel a technikával egy égi célpontot eltalálni az biztos. De szerintem ha deidara egy c3-at rádob akkor is vége narutonak. Hogy védené ki? Erre kiváncsi vagyok. Én mindenképpen deidara-ra adom a voksomat mert naruto közelharcos deidara meg távolharcos. Így mindenképpen van egy 10% előnye deinek. A másik az hogy repül ez még egy 5% és a 3. a c4 ez pedig ami megmaradt Mosolyog
(szerintem a deidara-s csatákat hanyagoljuk mert a c4 miatt veszekedés lesz belőle és értelmetlen érvelés)
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3488 Dátum: 10 aug 20, 19:36:19 »

Azért én még annyit hozzátennék, hogy Sennin módos Naruto elég gyors és nem sérül annyira. Mellesleg ott vannak a békaidézések. Ha pedig a Kyuubi is bekavar vége a dalnak. Láthattuk már, hogy a palást nélüli csak vörös szemes Naruto-t nem nagyon viselte meg az a sima robbanás. Ergo, ha kijön pár farok. Mondjuk az nem olyan fairplay, mert nem Naru irányítja aztán a végén mindenkit megtámadna.. Szal maradjunk a Sennin módnál. Nos Naru megidézi a béka papát- és mamát. Azok, ha megcsinálják a genjutsut akkor vége is a harcnak megint Naru javára. Mivel Dei nem tudná, hogy mit csinálnak sztem Naru-ra koncentrálna. Ráadásul Sennin módban szép nagyot ugrik Naruto. (Az edzésen arra a hegy szerű izére.) Szóval úgy is elérheti. Esetleg még a klónja egy kicsit dobnak rajta...  Na meg még csinál kb 1000 klónt akkor Dei miből fogja tudni, hogy melyiket kell támadni?
Plusz Dei-nek nem a sebesség az előnye. Szal meg kell csinálnia a bombáit.
Dei mellett pedig a C4 szól. Bár az is idő mire megcsinálja meg közben menekülnie is kell meg figyelni pár szár Narutora és így elég nehézkes. Ha megcsinálja a C4-et akkor Naru meghal, mert nem tudja mi az. Ha tudná akkor egy fordított idézéssel át lehetne hidalni a problémát. De nem tudja. Viszont, ha a genjutsu meg eddig bejön akkor megint Naru a győztes...
Hát én adok úgy 50-50%-ot, mert sok a ha.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3489 Dátum: 10 aug 21, 11:18:11 »

És milyen lenne egy juugo&suigetsu&kakashi vs. kakuzu?Nos,lehet hogy kakuzu még így is győzne...bár,valószínűleg gondba lenne.Nos valószínűleg mind3-man kiütnének egy szívet,de addigra kicsit legyengülnének,nem tudom hogy ki győzne.Szerintetek ki nyerne? Bár ha jobban belegondolok akkor suigetsu meg suigetsu&juugo&kakshi győzne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 18:33:15 írta juura » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3490 Dátum: 10 aug 22, 20:29:27 »

Ez egy érdekes csata lenne az biztos.

Suigetsut nagyon kevés dologgal lehet megsebezni, kakashi-nak ott a sharingan és juugo meg elég zsírul nyomja. Az egyedüli kérdés az az hogy kakuzura hogy hat a mangekyou. Ha félbe tudja tépni(ami nem valószínű) akkor szinte a csatát megnyerték. Illetve a mangekyou-val sok technikát el tudna szívni kakuzutol. Én akkor is kakuzut mondom mert összesen 3-5 atányban vezet kakuzu és kétlem hogy 2-nél több szívet le tudnának hozni. HA kakuzu-ra nem hat olyan félbetépős szinten a sharingan akkor 70-30% kakuzura ha hat akkor olyan 50-50% szerintem. Ebben a csatában sok a ha. De ÉN! kakuzut mondanám győztesnek.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3491 Dátum: 10 aug 22, 20:41:26 »

Igen suigetsu tényleg nagyon problémás lenne,őt szinte csak árammal lehet megölni,meg azt is erősen kell használni.Juugo 2. szinten meg megincsak nagyon problémás lenne,még ha egyedül lenne,talán akkor semtudná kakuzu hama megölni.Kakashinak meg ugye ott a sharingan,a 4 elem,a kamui.Kakuzunak a 5 elem,amiből 4-et rendkívűl magas szinten birtokol.Háát,én azért azt mondom kakuzunak ez egy kicsit túlerő,szerintem veszítene.És egy hiruzen(öregen)vs. kakashi harc?Ez is érdekes lenne.Nos,hiruzen kicsit jobb a ninjutsuban,meg talán taijutsuban,genjutsut nem láttunk tőle,viszont kakshinak ott a kamui,meg az a farkas-raikiri kombináció.Hiruzen nagyon tapasztalt,kakashi nagyon okos,persze hiruzen is,de csak ha stratégiát nézzük akkor kakshi jobb,viszont a tapasztalat kakashi ellen szól.Én ezt a harcot 48-52%-ra tippelném hiruzen javára.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3492 Dátum: 10 aug 23, 08:07:50 »

lol sarutobi hiruzen ninjutsuban, pecsételésben, inelligenciában és csakramennyisében ugyanolyan mint kakashi.

Taijutsuban, és genjutsuban jobb

erőben kicsivel gyengébb és lassabb is

tehát kb azonos szinten mozognak. a kamui nem egy olan nagy ász, mert kakashi nem tudja még tökéletesen használni.
50-50% de talán azért nyerne kakashi, mert hiruzen elég öreg. De azért őt se becsüljük alá, mégis csak a 2. tanítványa.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3493 Dátum: 10 aug 23, 09:02:04 »

Sennin Narutonak főleg nem lenne esélye Minato ellen. Szerintem most még a Kyuubi módban is elkenné Minato... Yamato is mondta, hogy még nincs a 4. szintjén...
Sarutobi meg elkenné Kakashit.. Eleve Sarutobi volt a Hokage és nem Kakashi. Harcolt Marcsival és, ha nem öreg meg is öli. Kakashit így is kivégezné. Megidézi Emmát és pá.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3494 Dátum: 10 aug 23, 12:26:38 »

Orochimaru játszadozott ott hiruzennel,bár igaz hiruzennek kakshi ellen ott van 4. jutsuja,ami őt biztos megölné,igen hiruzennek azért több esélye van.És milyen lenne egy juugo vs. suigetsu?Szerintem juugo-nak suigetsu nem egy jó ellenfél,őt taijutsuval elég nehéz kiütni...de az is igaz hogy juugo taijutsuja messze felülmúlja suigetsuét,a chakratartalékai is nagyobbak.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!