24 szep 23, 00:20:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196613 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3540 Dátum: 10 aug 25, 11:05:42 »

SPOILER
Viszont ha Sasukénél 1. pontnak veszed, hogy erősebb a kezdetnél, akkor ezt vedd első pontnak Narutonál is, ugyanis Ő is erősebben tért vissza, merthát 2 évig Jiraiyával volt .... Nevet Vagy egyszerűen nem számoljuk egyiküknél sem az "alapból" erősebb lett dolgot. Szerintem most egyenlő erejük van, mert hiába tápos Naruto a kyuubitól, az FMS attól FMS.

Sasuke =>
1. Orochimaru kígyós képességei
2. Mangekyou Sharingan
3. FMS

Naruto =>
Rasen Shuriken
Sennin mód
Kyuubi ereje
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 11:06:19 írta Tsunade » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3541 Dátum: 10 aug 25, 11:10:05 »

Na LoL. Ám azért nem írtam le a Kyuubit meg a EMS-t, mert azokról még nem tudjuk, hogy milyenenk konrétan...
Szal Sennin Naruto vs MS Sasuke.
Naruto taijutsuja jobb Sennin módban, oké. Ninjutsuja sokkal jobb lenne LoL? Naruto akinek van kb 4jutsuja hűha. Emellett tud 1 elemet bravo.
Sasuke tud 2 elemet és sokkal több jutsuja van, nem beszélve arról, hogy a tűz üti a szelet... Sasukenak ott az MS amivel simán követi Naruto sebességét. Ki tudja védeni azt a láthatatlan ütést is... Sharingan látja a chakrát. Azt meg kétlem, hogy a fullos Susanoo-t átüti a Rasen Shuriken. Genjutsu nem lenne hatásos, de az a 2 vagy 3 másodperc amíg a hatása alatt van elég lehet ahoz, hogy Sasuke bevigyen valami durva dolgot. Összességégben MS Sasuke szerintem elverné Narutot.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3542 Dátum: 10 aug 25, 11:25:55 »

Nem értem, hogyan védené ki a 'láthatatlan' ütést. A rinnegan is látja a chakrát, Pein mégsem védte ki.
Sasuke alulbecsülné Naruto-t, és csak lesne, mikor a rasenshrukin szétszedi a drágalátos susanoo-ját.
Persze Ms képességekkel esélye van rá, hogy megfogja Narutot, de mással nem. Ebben a csatában már nem igazán számítanának az 'egyszerű' jutsuk.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3543 Dátum: 10 aug 25, 13:02:11 »

De ne vedd már ide a Kyuubi Narutot, mert nem láttuk még Sasuket az új szemével. Úgy védené ki a chakraütést, hogy látja a chakrát és, ha látja nem láthatatlan ütés és ugyan úgy elhajol. Nem tudom Pein miért nem látta vagy védte ki.
Persze Ms képességekkel esélye van rá, hogy megfogja Narutot, de mással nem. Ebben a csatában már nem igazán számítanának az 'egyszerű' jutsuk.
 Hát Narutonak sem lenne esélye megfogni Sennin mód nélkül ^^
Kétlem, hogy a Rasen Shuriken szétszedné a Susanoot. A nem teljes Susanoo kivédte a Kage találkozón azt a jó pár jutsut egyszerre.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3544 Dátum: 10 aug 25, 14:24:17 »

3 soros szabály

én úgy tudtam h a sharingan az ember csakraáramlását látja... a természeti csakra meg mindenhol ott van mint a levegő. tegyük fel hogy zöld színű. akk ha kinyitja  asharinganhasználó a szemét mindent zöldben kéne látnia, mert ez a csakra mindenütt ott van... Ez hülyeség. A természeti csakrát nemhogy nem látja sztem, talán azt se tudja hogy mi az. És az sem sasuke stílusa hogy elugrál... pl mikor még nem is ismerte a rasengant, simán összeengedte a chidorijával. Ha felé repül egy rasenshuriken sztem vagy óriástűzgolyót nyomna zá vagy vmi hihetetlen chidorival akarná védeni, vagy susanoora bízná. Meg épp ha nem is kapja el egy rasenshuriken... a sennin mód nem csak arra képes. Ebben a formában naruto óriási sziklákat dobálhat fél kézzel ha akar... nem véletlenül ritka a sennin mód.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3545 Dátum: 10 aug 25, 14:24:49 »

Hogy pontosabbak legyünk a természeti energy-t csak az látja aki sennin módba van Nevet... ugyebár mondta is a béka papa hogy képes érzékelni a természeti energy-t látni és a saját chakrájával keverni, azaz akkor vagy képes látni a természetet ha MEG SEM MOZDULSZ, és per pillanat a mozdulatlanság művészetére egyetlen egy shinobi képes, azt meg úgy hívják hogy naruto uzumaki!
A susasnooról annyit hogy ne felejtsük el hogy a sima susanoo 3 szinten volt, amit itachi mutatott az durván a 3. szintes a legfejlettebb volt, ugyebár sasuke elkezdte a csontváz alakban, aztán átment hogy olyan dobálós stílusban, és legvégül akkor alakult 3. fokozatra mikor kakashi ellen asszonykodott. Persze sasuke esetében nem tudjuk mire képes a 3. fokozatos susanoo. De ahogy megfigyeltem a mangekyou használata írtó nagy veszéllyel jár és amilyen aktívan azt sasuke használta narutó ellen rohadt gyorsan kimerítené magát, narutónak meg csak kawarimikkel meg bunshinokkal való védekezés marad, esetleg meg kergeti pár senpou - oodama rasengannal azt szevasz. Narutónak meg sennin módba jóval könnyebb dolga van mivel gyorsabb, illetve nem fárad. És narutó már agyilag is sokat fejlődött azt milyen okosan használja a klónjait is meg azért milyen szépen felvezette a füstbombás 3 részes támadását pein ellen biztos tudna olyat mutatni sasuke ellen hogy kétszer padlót fog.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3546 Dátum: 10 aug 25, 15:07:58 »

Illúziók ellen védtelen naruto?
Spoiler





A jinkjuurikikre NEM hatnak a genjutsuk...ha nem olvasol mangát akk remélem ezt se olvasod, de ha olvastál eddig, akk olvasd újra. Sasuke fanoknak ne fájjon már hogy a főszereplő erősebb sasukénél  Nevet




Spoiler vége De hogy vmi szép harcot is kibeszéljünk, milyen lenne szerintetek egy Sasori vs Sarutobi Hiruzen?
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3547 Dátum: 10 aug 25, 15:37:33 »

Őh izé, mért lenne erősebb? Perpill nem tudjuk mire képes Sasuke, szóval ne jelents ki hülyeségeket elhamarkodottan. (fan vagyok Nyelvesít )

Sasori vs Sarutobi? Hmm... még meg sem fordult a fejemben... szerintem Sarutobi nyerne. Akit legyőzött egy öregasszony (azért nem akármilyen öregasszony volt .... ) meg egy 15 éves lányka, azt egy hokage is földbe döngölné... Bár legyőzte Sasori a kazekagét.. mindegy.. szerintem akkor is Sarutobi győzne.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #3548 Dátum: 10 aug 25, 16:09:49 »

Öhm... a NEM Sharinganon alapuló Genjutsuk NEM hatnak rá.

Mi van? smirksweat

A jinchurikikre, akik uralják a byjuut, ami beléjük van zárva, genjutsu immunisak, ugyanis a démon belülről megzavarja a chakrájukat.
Semmi köze nincs a sharinganhoz, és ha nem hiszel nekem, akkor nézd újra a Hachibi vs. Sasuke meccset.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3549 Dátum: 10 aug 25, 16:12:50 »

Öhm... a NEM Sharinganon alapuló Genjutsuk NEM hatnak rá.

amit sasuke tolt a 8farkú ellen az nem sharingan genjutsu volt?

akármennyit eddzhetett sasuke, csak nincs a 9farkú rókadémon és egy sennin párosításának a szintjén
 Sarutobi Hiruzen vs. Sasori

Talán hiruzen hallott már sasoriról, mivel sasori ismerte Tsunadét is, ezért gondolom hogy tud a mégekről, és sztem enma gyémántbo-t használja olyan jól hogy védje a mérgezett tűket stb. A víz és tűzágyú nemsokat és mert láttuk hogy a földtechnikái nagyon erősek. A 100 báb, és a kazekage lenne kérdéses. 60-40% hiruzennek, ha hamarabb megölné sasorit minthogy leidázze a 3.at, mert ugye ő volt a legerősebb kage a homokban (hehe a két 3. kage egymás ellen). Nem tom hogy hiruzen rá tudna-e jönni sasori titkára :S  Végülis chiyo is csak akkor jött rá, mikor levetkőzött. nem tom. Szerintetek? (a harcról egy kis leírás sem jönne rosszul, rugaszkodjunk el az olyan indokoktól h mert csak, v h mert ő a 3. hokage akinek raj a szakálla)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3550 Dátum: 10 aug 25, 16:31:53 »

A jinkjuurikikre NEM hatnak a genjutsuk...ha nem olvasol mangát akk remélem ezt se olvasod, de ha olvastál eddig, akk olvasd újra. Sasuke fanoknak ne fájjon már hogy a főszereplő erősebb sasukénél  Nevet

Nem tudom,én újabban abban is kezdek kételkedni hogy te nézed az animét,vagy olvasod a mangát egyátalán...vagy csak a képeket nézegeted-e nem tudom,de elárulom hogy csak azok a Jinchuurikik immunisak a genjutsukra akik megtanulták irányítani a bijuu-jukat. Ergo Naruto nem immunis rájuk még.

Ez megint zseniális megállapítás,miután semmit nem tudunk Sasukéről eldöntöd hogy gyengébb Narutonál xD esküszöm lassan énis fan leszek xDD Annyi értelmes dolgot mondanak az AntiSasukések,hogy kezdem megszeretni xDD
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3551 Dátum: 10 aug 25, 16:35:53 »

Hm érdekes, téged elvakít a Sasuke gyűlöleted, engem meg az imádatom.....  Szerintem az FMS-el van Naruto szintjén, és ezt ki merem jelenteni, mert nem tudom mire képes az FMS és senki sem Kishin kívül.. még.

Ha Sasori Hirukoban van, akkor előbb szét kell törnie a harmadiknak Hirukot.. mondjuk Sarutobi megidézné Emmát, vele széttörné.. Sasori megidézné a bábjait.. aztán a kazekagét.. folytassa valaki, én reggel óta csak írogatok Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3552 Dátum: 10 aug 25, 16:50:14 »

Spoiler


tudtommal már el tudja venni naru a róka minden csakráját, így a rókának is érdeke hogy felébressze narutót, mert ha naru meghal, eltűnik a csakrája, és a rókának is annyi. de alapbol. naru tudja h a genjutsukhoz szemkontaktus kell. Mégis hogy néz vele szembe sasuke, ha naru olyan gyors szinte mint a 4. hokage? (báró nem gyors volt hanem telézett de mind1)
"semmit nem tudunk Sasukéről eldöntöd hogy gyengébb Narutonál"
akármennyit edz, olyan erős NEM lehet mint a 9farkú róka + sennin...ezen is hülyeség vitázni.. FMS el se érheti el a róka szintjét, mert madarának is megvolt, de ő is csak irányítani tudta. Sasuke meg már az irányítással se ér sokat, mert a csakra naruban van. vita lezárva ha folytatod, se kapsz választ csak bebizonyítod az értelmi szinted alacsony színvonalát


Sasori hiruko nélkül vs hiruzen

azt mondod, h leidézi a  bábokat. Akk sztem azzal a botketreccel távoltartja őket és esetlev vmi föld jutsuvel széttösi őket(nagyon jó esetben). Summ 3. kazekage. nagy valószínűséggel itt elvérezne, mert elég lassú már hiruzen. Ha ki tudja csinálni a kazekagét akk nyer, ha nem, akkor nem
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3553 Dátum: 10 aug 25, 16:53:53 »

A róka jelenleg totál el van zárva. NAruto a legkevésbé sincs védve a genjutsuk ellen,a  chakráját elvette, de mivel az öntudata úgy van jelen mint eddig, nem változott semmi, ez elég egyértelmű. Bee helyzete teljesen más.
Amúgy most nyílván Naruto nyerne, nagyjából egyszintre teszi pőket Ksihi mindig, de Naruto "akarata" kellene hogy győzzön.
Ha ezt nem vesszük figyelembe, akkor is, a sebessége előnyét láttuk a raikagénél.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3554 Dátum: 10 aug 25, 17:33:29 »

Ó anyám. Naruto tökre nincs védve genjutsuk ellen. STM szépen leírta miért.
Miből gondolod, hogy nem lehet olyan erős Sasuke, mint Naruto? Miből gondolod, hogy össze lehet egyeztetni a természeti chakrát a róka chakrájával? Ezt mindig írja mindenki, hogy húú Sennin mód + Kyuubi. Hol az istenben olvastad, hogy lehet a kettőt egyszerre? Eddig sem ment neki. A kettő nem hiszem, hogy megfér egyszerre...
És amúgy is elég valószínű, hogy egy szinten lesznek, mert akkor nem lenne értelme a harcnak a végén..meg sok dolognak nem lenne értelme...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!