24 szep 23, 08:23:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197172 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3465 Dátum: 10 aug 18, 01:12:21 »

De én kettő Sasukét mondtam,nem egyet xD
Tehát mintha lenne belőle mégegy xD De ha még így se jó akkor legyen 3,nekem mindegy xD
Amikor megtanulta a Sennin módot,és rendesen használta,pont akkor mondta valaki hogy túlszárnyalta az elődeit vagy valami hasonlót... igen nagyon halványan,de szerintem ez arra akart utalni:D

És minek kellett volna használnia? Tobit így is leverte, a Kyuubi ellen meg úgyse lett volna esélye xD
Igen,a c4 bejönne,csak szerintem Deidara az a kategória hogy mire a szájába venné az agyagot hogy megegye,addigra háromszor halna meg Minato ellen xD

Amúgy meg nem feltétlen. A Hiraishin második szintjével meglehetne oldani a dolgot. Ha elég magasra dobja azt a kunai-t akkor utána csak oda kell teleportálnia,és kész is^^
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3466 Dátum: 10 aug 18, 01:29:29 »

Oké,  hogy ninják, meg minden, de de azért nem fogja azt feldobni x méter magasra.. elsőre nem. De most, hogy belegondolok.. feldobja, teleport, elkapja, tovább dobja, teleport, elkapja, tovább dobja.. oké, le van tudva a repülés ikszdé

Miért kellett volna használnia a sennin módot?
Azért, mert így még sokkal gyorsabb lett volna (ami kicsit durva lenne), és sokkal erősebb (tehát biztosabban, egyszerűbben, gyorsabban, és talán véglegesen elintézi Tobit) meg nem lett volna gondja azzal, hogy kevés a chakrája, amit felhoz amikor Kushinával beszél, valamint sokkal több chakra jól jött volna a róka elteleportálásánál, vagy úgy általában, a róka elleni harcnál bárhol. Ha az ember a kyuubival harcol, alap, hogy a lehető legjobb formájában teszi.

A Sasukéket elnéztem. Ketten szerintem megoldják már, végül is, ha az egyik egy kicsit is lefoglalja, a másik (akár beáldozva az elsőt) letudja szedni egy amaterasuval, vagy máshogy, és ha a Raikage sebeséségével mozog a hirashin nélkül, akkor sokon azért nem múlik, valahogy egy Sasukével lehetett kb. a raikage (nagyságrendileg) egy szintűen.
Plusz Sasuke ott még nem használta elég jól a Susanoot.
Kettő Sóska összjátéka sok lenne Yondinak, végülis, azért Sasuke sem lassú, és nem csak védenék egymást, de az összehangolt támadásokat már nagyon bajos lenne kezelni.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 01:31:49 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3467 Dátum: 10 aug 18, 06:19:45 »

Raikage vs Minato. Két villanás. Ez jó!  Nyelvesít
Sebbeségük azt mondják ugyan akkora. A különbség, hogy a raikagénak van villámaurája, Minato meg tud teleportálni.
Minato Shurikenekkel Rasengannal semmire se megy. Chidroi nem szúrta át, egy kis rasengan meg se kottyan annak az aurának. Esélye ha teleportal valahogy megoldja. Eltujda úgy telézni a közeledő Raikagét, ahogy a kyuubi támadást is elteleportálta. Viszont nemtudok 1 olyan technikát se Minato tárházából, ami megölné, v megsebezné a Raikagét. Raikageétól se tudok semmit amivel Minato teleportálásait kikerüli. Ez ez nehéz csata lenne.. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 06:20:27 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3468 Dátum: 10 aug 18, 06:32:36 »

Abban, hogy a Chidori nem szúrta át szerintem benne van az is, "villám a villám ellen". Ezt még Kishi is odaírta. Szóval Raikage erősebb villámhasználó. De ez nem azt jelenti, hogy más nem megy át rajta. Meg aztán odateleportál és nyom egy bénító genjutsut, mint Danzou? Valóban nem csinált ilyet, de mivel ő az Uzumaki klántól tanult, ami elv e legjobb pecsételő klán volt valszeg tud olyat vagy jobbat is. Kár, hogy a Tobi harchoz nem kellett neki több Nevet Mert mutathatott volna elemi jutsut meg stb.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3469 Dátum: 10 aug 18, 07:00:16 »

Nekem a problémám hogy a villám aurán nem tud keresztül nyúlni. Mivel nem csak arra jó az aura hogy esténként kiállva a teraszra ő legyen az élő mozgó szúnyogcsapda. Hanem arra hogy netudjanak hozzá érni. Bár a chidori átütötte, a pajzsot, legalábbis megtudta érinteni. Lehet hogy Minato tudna egy valamilyen Rasengan, pecsét kombót. Bár kérdés hogy milyen pecsét tud lefogni egy bijju erejű lényt, ami mozogni akar. Sasuke is megtörte Danzou pecsétjét.
Ha csak megjelöli, hogy minddíg oda tudjon teleportálni, azzal se megy sokra, amíg nincs olyan jutsuja ami a palást áttörése mellet, sebzést is okoz.
Persze amíg a Raikage se kapja el Minatot, addig megy a körbeszívatás. Ami gond, hogy nem tudok 1 olyan jutsutsem ami egyből az evidens személy győzelmét jelentené.

50-50%. talán  Hmm?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3470 Dátum: 10 aug 18, 07:06:28 »

Oro vs mintaoban sztem is minato nyerne... végül is láttuk hogy madara ellen hogyan teljesített, ami nem kis dolog, főleg hogy madara már akkor képes volt erre a tetseltüntetős technikájára. Én marcsinak meximum 40% esélyt adok. Mintao ha teljes erejével küzd, akkor tutira beveri.

Amúgy Hali a klánképesség és a kekkei genkai nem ugyanaz. A kekkei genkai vérvonalképesség.
Pl. a szemtechnikák, kimimaro technikái, meg az elemkombinációk ( fa, jég, sav, vashomok, láva stb ) ezek a kekkei genkaiok

az árnyék techikák, az akimichi technikák, a yamanaka technikák ezek csak titkos klánképességek. a kettő nem ugyanaz. Sztem jiraya hajtechnikája titkos klánképesség.
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3471 Dátum: 10 aug 18, 07:58:51 »

Deidera vs kakuzu, tételezzük fel hogy tudja hogy dei föld elemű, és ismeri a c4-et + tudja milyen az az önfelrobbantás. Had induljon már esélyesen Nevet   Szerintem igy eléggé valószinű a győzelme. C4 es deiderát vagy a c2-es sárkányt megsemmisíti egy raiton giannal. A c3 és az önfelrobbantás Gondolkozik Egy akkora erejű robbanásnak hatalmas lökéshulláma van. Ha kakuzu ezt használná ki azzal a felugrással a  manga 341/8 ban akkor a lökéshullám kisodorná a robbanásból. Persze komoly sérülések de túléli, az önfelrobbantás kivédése egyszerű, a csata elején a víz szivét leásatja egy 50 métert a föld alá nem nehéz hisz a szivek támadásaiból feltételezhető hogy egy rohadt erős vízágyuval rendelkezik. Az önfelrobbantás elől elrepül, persze a lökéshullám is elég hogy meghaljon de a víz szive szépen kimászik és kakuzu csodák csodája újra él. Technikai KO Tök egyszerű nem Nevet                                                                                         
             
Orochimaru vs kakuzu erre tippem sincs       
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3472 Dátum: 10 aug 18, 08:11:31 »

Hát a múltkoriból ítélve orochimaru nyer 90%-os eséllyel Nevet Nevet Nevet

De most komolyan. Kakuzu ellen azért szívás harcolni mert 5-en vannak 1 ellen 5 különböző elem. Mondjuk HA orochimaru felkészülten megy akkor jöhet az edo tensei és akkor 2 5 ellen azzal a hátránnyal hogy orochimarunak irányítani kell a hokagékat. Az összes létező elem a csatában sorra kerülne De szerintem kakuzu ameddig lefoglalja az 1-2.-kat a mozdulatlan orochimarut fogja támadni. Mondjuk az ilyen katon szarságokat egy rashoumonnal ki t :Pudná védeni. DE ha nem használhatja az edo sensei-t akkor fingnyi esélye sincs. Orochimaru nem kakuzu ellen való konkrétan aki egyedül van senki sem kakuzu ellen való. (mondjuk vagy egy két kivétel). Vancha normálisan mellékeld ide a manga fejezetet nem fogok keresgélni miattad mert lusta vagy egy ctrl c és egy v-t nyomni

Raikage vs kakuzu
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 08:26:45 írta Murcik » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3473 Dátum: 10 aug 18, 09:03:57 »

Raikage vs. kakuzu?Símán a raikage,kakuzu nem tud mit kezdeni vele,a villám auráján egy támadása sem menne át,ráadásul olyan gyors hogy nem is látná.Na jó,ha raikage 1. fokozaton harcol akkor talán kakuzunak van 40% esélye,de ha raikage rákapcsol a 2. fokozatra,akkor kakuzunak semmi esélye...raikageazon a szinten kb. 10 másodperc alatt porrá zúzná kakuzut.Régen valaki felvetett olyat hogy 3 sannin vs. pein,és azt mondta ez pein számára is túlerő...Szerintem ez nincs így teljesen.Nos tegyük fel úgy van hogy a 6 pein találkozik a 3 sanninal.Pein szinte 100% hogy bevetné az ib shinra tenseit,ami jirayát meg tsunadét talán tehetetlenné tenné,orochimaru mindenképpen tudna tovább harcolni hisz regenerálódik.Akkor nagyjából úgy folytatódna a harc,hogy nagyon legyengült tsunade&jiraya és egy szinte ugyanolyan erős orochimaru.Itt pein ugye sokáig nem tudná használni a garavitációs elemet,ami ugye a sanninoknak kedvez.Azonban valahogy szerintem úgy lenne,hogy mire megölnék esetleg az összes testet addigra pein tudná használni a gravitációt.Így harcnak talán vége lenne,főleg ha még a pokoli birodalom főtámasztana néhány testet.Szerintem pein még a 3 sannint is legyőzné.Szerintetek ki nyerne?
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3474 Dátum: 10 aug 18, 09:24:07 »

Sztem Raikage villám pajzsán átmehet a Rasengan, mivel nem a szúráson alapszik mint a Chidori, hanem a lökésen. Max. annyival gyengébb lesz, hogy nem károsítja a belső szerveket annyira mintha telibe verték volna vele. Én mindenféle képpen Minatora szavazok itt is. Abban is biztos vagyok, hogy a Yondaime nagyon sok pecsét technikát ismerhetett Kushina miatt. Sajnos ezekből sokat nem láthattunk.

Raikage v. Kakuzu:

Én azért nem hiszem, hogy 10mp alatt nyerne a Raikage. Kakuzu nem az a könnyen halós shinobi, plusz az ereje legalább akkor mint a Kagenak. Sebességben sem nagyon marad el mögötte és képes 4 elemre. Doton meg Fuuton jutsuk nem igazán ízlenének neki. Én itt kb. 50 - 50% esélyt tudnék adni. Kakuzu elég kellemetlen ellenfél a Raikagenak.

Pein vs. Sanninokat már egyszer átnyálaztuk ehhez nincs kedvem mindent újból leírni.
Naplózva

kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3475 Dátum: 10 aug 18, 10:09:36 »

Raikage vs Kakuzu

Hát juura azért nem túlozzunk Nevet a Raikage lehet h gyorsan megölné az egyik szívét, de gondoljunk bele h mitörténne azután... a Raikage azt hiszi h mgehalt, de Kakuzu hirtelen lecsap rá a csápjaival, és hiába olyan gyors a raikage, még arra sem jött rá hogy hogy élhet még Kakuzu, nem hogy kivédené a támadását. A másik pedig az hogy Kakuzut ki tudja megölni 5-ször? Narutónak csak a FRS-sel sikerült, de még azután sem halt meg teljesen(Bár felállni már nem tudott...) még ha a Raikage meg is öl 2 szívet( Amit nagyion kétlek a fentiek miatt) akkor Kakuzu sem hülye , és kiismeri a Raikagét, és már kibírja védeni a támadásait, a sok drót ami Kakuzu testéből jön ki, szintén gondot jelentene a Raikagénak, és még Kakuzu repülni is tud, + ő is hihetetlen erős(Taijutsu). És álítása szerint harcolt ez Elsővel és túlélte, akkor (igaz akkor még fiatal volt) a Raikage elől elmenekülni sem jelentene neki sok gondot. és szerintem ha Kakuzu egy ember ellen harcol, akkor nem engedi szabadjára a többi szívét, hanem magába forrasztja , mint naruto ellen. Nem szabad Kakuzut lebecsülni ám Nevet Bár a Raikagét én is esélyesebbnek tartom, mert Kakuzu tényleg elég nehezen tudja megsebezni. képesség szerint egy 55-45%-ot adnék a RaikagevsKakuzu mecsre, de szerintem a Kagét rohadtul feltudná boszantani hogy nem tudja megölni Kakuzut, és akkor fejtvesztve rohanna Kakuzunak, és ezt ő kibírná használni, pontos védekezéssel.

Sanninok vs Pein : ez tényleg ki volt tárgyalva csómószor

Ui: juura azt vettem észre h felhozol egy csatát írsz róla 1-2 sort, amivel nem sokat értenek egyet... szerintem gondold át a harcokat , de ne csak erő szempontjából Nevet csak egy jótanács.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3476 Dátum: 10 aug 18, 12:00:32 »

Raikage vs kakuzu

A villámpajzs 100%-osan használhatatlan mert ahogy benyomja a villámpajzsot jön egy széllöket ami azonnal szétzilállja ha kap egy fuuton atsugai-t akkor azt nem tudja kivédeni nem beszélve arról hogy még vannak kakuzunak elemi jutsujai amit lehet kombinálni. Én kakuzura fogadnék olyan 55-45% arányban mert jelentős az ötszörös túlerő. Nem beszélve arról hogy kakuzu amint meglátja hogy hoppá ez a nyomorék közelharcos szépen felrepül és onnantól a raikage nyomhatja(ó törökül bas**hatja Nevet)

elég volt szerintem a raikage akatsuki harcokból így jöhet egy kis "könnyebb" csata shikamaru vs kakashi (ha valakinek túl egyértelmű akkor shikamaru mellé mehet még choi is)
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3477 Dátum: 10 aug 18, 18:38:24 »

Shikamaru vs Kakashi  Gondolkozik Gondolkozik Hát ez nagyon jó csata lenne az biztos.

Így első ránézésre döntetlen. Kakashi próbálkozna 1-2 elemi jutsuval aztán Shikamaru valahogy csapdába csalja (szerintem) aztán konkrétan halvány lila pukikám sincs mi történne. Ha kakashi tudja úgy használni a kamuit hogy le van fogva akkor biztosan nyer. De őszintén ez nem valószínű. Bocs szembe jutott valami ha shikamaru elkapja Kakashit akkor ott vége a csatának mert rányomja azt amit hidanra nyomott azt az árnyékszétszúrkálást.  Vagy egyszerűen megfojtja. Az egész csata attól függ mennyi chakrája marad mire sikerül elkapnia(biztos hogy elkapja kakashi akár milyen jó figyel is) ha nem marad sok akkor kakashi nyer. Ez a csata szerintem a tereptől is nagyon függene de nagyon döntetlen ez 100%-osan 50-50% Nevet.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3478 Dátum: 10 aug 18, 19:35:54 »

Jó, bevallom túloztam.A raikage nem 10 másodperc alatt nyerne ez biztos,de szerintem mindenképpen ő győzne.Mert az az igazság hogy ha 2. fokozatra vált,akkor kakuzu nem látná,azt azé ne becsüljük le hogy áttörte a sussanot,az amaterasut kikerülte.Karin is megmondta hogy a raikage sebességét képteéenség szemmel követni.És milyen lenne egy sima sharingános sasuke vs. gaara?Ez is érdekes lenne,szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3479 Dátum: 10 aug 18, 20:01:05 »

A gyenge kis kezdetleges kaki Susanoo-t törte át, ezt se felejtsük el. És nincs 3.fokozat szóval soha nem törtné át a rendeset amit Kakashi ellen nyomott.
Sima Sharingan+átokpecsét és Kazekage Gaara?
Fáj ezt mondanom, de szerintem úgy Gaara nyerne. Hacsak átokpecsét 2.szinten nem tud kijönni a homok alól. Persze, ha Gaara el tudja kapni úgy. És a villám veri a földet, hmm. Szerintem azzal a Chidori pengével áthatolna Gaara védelmén és akkor már le is szúrná. Ő jóféle harc lenne. Ha szarban van Sasuke akkor még ott van neki a Kirin. Tuti nem védené ki Gaara, mert veri a földet a villám. Szal ott bukná a dolgot. Mégis inkább Sasuke nyerne Nevet
Sasuke forever xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!