24 szep 23, 08:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197193 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3435 Dátum: 10 aug 17, 14:33:42 »

Raikage vs Deidara. Deidarának semmien technikálya nem müködne. A robbanószerei, földeleműek. A villám üti a földet. Nem jutna át se c1 c1 c3 c4 a villám aurán. Sasuke h semlegesítette a c4-et? magába vezette a chidorit.. Raikagét meg körbeveszi egy villámpalást. AMíg Deidarának minden bombája földelemű addig nemártana a Raikagénak.

Itachi vs Raikage télleg kivolt már tárgyalva.

Genjutsu: Villám aura mellet nem tudni mennyire hat rá a genjutsu. A félmondatból amit ellőt nem lehet lekövetkeztetni, max annyit hogy valamennyit lágyít a genjutsun. De játszunk le 2 forgatókönyvet, de előtte tisztázzunk valamit. Raikage nem egy idióta!! Az hogy Sasuke ellen úgy ment h a karját is beáldozta, az spéci eset volt. Személy indítékok miatt. De tiszta érzelem mentes harcnál, tudja használni az eszét is. elég jól informált.. Tud Kakashi technikájáról, sőt Itachi technikájáról is tudtak. Ők jegyezték meg h Itachi nemtudta úgy használni az Amaterasut mint Sasuke. Tény hogy tájékozottak, ami bizonyítja hogy megfontoltak.

1 Genjutsu hatástalan Raikagéra.
Amaterasuval ugyan úgy csődöt mondana Itachi mint Sasuke. Sasuke képes volt az amaterasu alakját formályát változtatni. Itachie erre nemvolt képes, így ő még azt se tudja eljátszani amit Sasuke elnyomott.
Susanoo.. Rendelkezik a totsuka kardal, és a yata tükrével. Totsuka nem hiszem hogy eltalálná Raikagét. Aki már 2 fokozatba kapcsolan azonnal hogy meglátja az MS-t. Sasukénél is így tett. Yata pajzs áttörhetetlen, ellenben megkerülhető. Nem az egész Susanoot fedi le. Hanem csak a pajzs részét. Raikage szuper módban Susanoo mögé kerülhet, ami alapból is masszív.. De előbb utóbb megadja magát. Danzou Susanoo és a szél esete. Ő is addig üti míg szétnem jön, vagy Itachi bele nem hal. Megviseli a Susanoo. Taijutsuja semmit nemér Itachinak a Raikage ellen.
Egytlen esélye, hogy véletlen betalál a Totsuka karjával. Amit valszeg eltud kerülni a Raikage. Ennél a  harcnál, úgy 70% hogy a Raikage győz.

2 Genjutsu hat a Raikagéra.
a. Vagy teljesen hat rá.
b. Vagy a villám aura valamennyire gyengíti a genjutsu hatást.
Amennyiben hat rá azonnal Itachi nyer. De a félmondatból ami elhangzott, biztos hogy valamennyire védett a Genutsutol.
Persze van lehetőség hogy kijátssza, ahogy kakashi is kijátszotta Itachit. Minden shinobinál fennál a lehetőség h újjat mutat.
Mielőtt valaki részrehajlással vádolna, szerintem MS Sasukét is elkenné a Raikage, ha ésszel harcolna. Legutóbb az elborulásai miatt ő maga is beledöglött volna.. nameg az Enton miatt, ami nincs Itachinak.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 14:34:30 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3436 Dátum: 10 aug 17, 14:55:23 »

ez nem konkrétan dragon ball-ról szól X-con ezt tartsd észben

a villámpajzs (egy ninjutsu technika) hogy védené vagy semlegesítené a genjutsutechnikát ez egy indurka pindurkát nem túlbecsülés? A villámpajzs egy alapvető robbanást hogy védene ki? illetve a c4-et? a raikage repülni se tud és sharinganja sincs amivel látná a bombákat tehát kivédeni se tudná mert nem tudja mit csinál. És egy repülő embert hogy kapna el? Rengeteg kérdés de nincs ésszerű válasz. A raikage-t ennyire túlbecsülni már fáj mert erős de nem annyira hogy 1 embert egy pöccintéssel a holdra repít vagy annyira a földhöz b**sza hogy a magma égeti szarrá.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3437 Dátum: 10 aug 17, 15:11:44 »

a minibombák tut ibekerülnek a szervezetbe, de nem robbannak fel ez biztos, mert sasukénél láthattuk. Deinek azt a bombát kéne használni amit garra ellen az a nagy bagolyszerü v vmi asszem az a C3.
Mert ha direkt mellédobja, akkor a raikage nem érintkezik az agyaggal, és nem tudja semlegesíteni. Falrobban, és vagy a tűz öli meg, vagy a lökéshullám.
Persze én is a raikagéra fogadok de deit nem szabad lebecsülni. nagyon erős ninja és okos is a kora ellenére.
Off: örültem vna ha kicsinálja sasukét....
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 15:12:24 írta Zer0 » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3438 Dátum: 10 aug 17, 15:17:06 »

a villámpajzs (egy ninjutsu technika) hogy védené vagy semlegesítené a genjutsutechnikát ez egy indurka pindurkát nem túlbecsülés?
Ez egy feltevés volt, ami egy elhangzott félmondatra épült. De ezt szóvá is tettem.
A villámpajzs egy alapvető robbanást hogy védene ki? illetve a c4-et? a raikage repülni se tud és sharinganja sincs amivel látná a bombákat tehát kivédeni se tudná mert nem tudja mit csinál. És egy repülő embert hogy kapna el? Rengeteg kérdés de nincs ésszerű válasz. A raikage-t ennyire túlbecsülni már fáj mert erős de nem annyira hogy 1 embert egy pöccintéssel a holdra repít vagy annyira a földhöz b**sza hogy a magma égeti szarrá.
Nah még1x rugaszkodjunk neki. De msot légyszives figyelj.  Megpróbálom érthetően leírni, hogy számodra is "ésszerű" legyen.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/5
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/6
A robbanást így bírná ki.. De még kibírna se kéne. Hisz kikerüli a fenébe.. olyan gyors mint a "sárga villanás" Deidarának eltaláni ezen a sebességen kb mint földről hógolyóval f22 vadászgépet ledobni ami 2000 m magaságban repül.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/361/7 deidara okossága és
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/361/15 és a megoldás:a Chidorit saját testébe vezette, így hatástalanítota. Raikagénak aki körül állandó a villám palást, nem kell erre rájönnie, mert neki adott a védelem. Ha ez se elég ésszerű falnak megyek. FÖLD gyengébb mint VILLÁM. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3439 Dátum: 10 aug 17, 15:29:18 »

ezt én is nagyon jól tudom de a reikage hogy jön rá hogy deidara föld elemű? vagy mit csinál a c4? illetve ne hasonlítsuk össze juugo gyenge kis petárdáját deidara c3-as robbanásával. A lökés ereje akkor hogy egy tank is darabokra morzsolódna csak a lökéstől. A reikage hogy jut a levegőbe olyan 20-30 méter magasba? a raikagén csak akkor van rajta ha szükségesnek tartja ha nem tudja mit csinál a c4 akk mér működtetné azért hogy fodjon a chakrája? Ezeket idáig én is tudtam és erre alapoztam. Juugo robbanását össze se lehet hasonleetani. Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3440 Dátum: 10 aug 17, 15:36:33 »

Úgy tűnik hogy a raikage Vs Dei is legalább olyan vitás mint a Sasori vs orochimaru Nevet
én 40%ot adok deinek mert ha 10méterrel mellé dobja le azt a nagy baglyot  a robbanásba belehal így-is úgy is. Vagy ha pl egyből az óriás deivel kezd? én azzal kezdenék, mert ha tom h az ellenfél a legerősebb villámhasználó nem adom meg az esélyt hogy védekezzen. És mivel nem villámpajzzsal jár mindenhol a mini bombák simán felrobbanhatnak benne. A raikage honnan tudná hogy villámmal kiiktatható a robbantás? sehonnan. Ha így kezdene dei simán kicsináln. A raikage annyit látna, hogy egy óriási deidara eltűnik és puff meghal.

Sasori vs 3. Kazekage
(tom h saori megverte, de itt inkább a kérdé az hogy hogyan? Én méregre tippelnék ^^ vagy vmi ismeretlen báb, vagy önmaga...)
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3441 Dátum: 10 aug 17, 15:41:35 »

A deidara vs. raikage meccs nagyjábűleg képes ól előbb véget ér,még mielőtt elkezdődne,a raikage túl gyorsha 2. fokozatra vált akkor meg deidarának esélye sincs.Amúgy a raikagéra nemhatnak a genjutsuk,a wikipédiában olvastam,ja és szerintem raikagé letudná győzni itachit.Hogymiért?Nos először is raikage taijutsuja jobb mint itachié,még 1. fokozaton is.A tsusokyumi meg ha elkapná,akkor nem biztos hogy itachi sokat ér vele,azért mert ez kábé olyan eset lenne mint ha hidant kapná el ugye aki élvezi a fájdalmat.A raikage persze nem élvezi a fájdalmat,de viszont levágta a karját,és semmi hangot nem adott ki,ez szerintem elég bizonyíték arra hogy a raikage immunis a fájdalom ellen.amaterasut ugyekikerüli,akkor ott van a sussano.Rendelkezik a sakeraki pengével,amit a raikage valószínűleg kitud kerülni,az amaterasut lazán kikerülte,így nagy koncentrálással ezt is kikerülheti.Yata tükre ellen nem tud mit kezdeni,csak ugye itachit a sussano nagyon megerölteti,így hát ha a raikage húzza a harcot a győzelem egyértelmű.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3442 Dátum: 10 aug 17, 15:42:29 »

nincs jobb dolgom így a kérdésekre válaszolgatok
a raikage hogy jön rá hogy deidara föld elemű?
sehogy magasra nem lát föl és nincs sharinganja se
vagy mit csinál a c4?
ezt nem egészen értem gondolom c4-el semmit nem tud a villám pajzson vannak hézagok amin bejut-nak a bombák.
A reikage hogy jut a levegőbe olyan 20-30 méter magasba?
(többször is láttam az elírást nem rei hanem raikage nem német) sehogy ez dei-nek a legnagyobb előnye ha ugrana egyet dei magasabbra repülne
a nem tudja mit csinál a c4 akk mér működtetné azért hogy fogyjon a chakrája?
(fodjon LOL Nevet) egyszerűen nem használná nem érti minek az neki


Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3443 Dátum: 10 aug 17, 15:56:31 »

Deidarának esélye sincs a raikage ellen.Ha 2. fokozatra vált,akkor deidara nem is látja,ha a raikagénak a fordított villámló horizontja eltalálja,http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/15.akkor deidara 100-felé esik.Raikagénak nem kéne rájönnie dei tikára,A VILLÁM AURA MÁR ELEVE MEGVÉDI.Hogy a c4 ellen mit kezdene?Szerintem egyszerűen elfutna,aki az amaterasut kikerüli,annak ez nem jelent gondot.Csak szerintem deidarának nem lenne ideje bevetni a c4-et. Nevet
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3444 Dátum: 10 aug 17, 16:00:33 »

És milyen lenne egy deidara vs. jiraya?Itt deinek sokkal több esélyt adok.Ez eléggé érdekes lenne...deire nem tudom hogy hatna a békák genjutsuja,és jiraya mit kezdene c3-mal,vagy a c4-gyel,talán a fordított idézéssel csak hát a békák idézik meg,és azok vele vannak,nem tudom.Szerintetek itt ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3445 Dátum: 10 aug 17, 16:09:10 »

de itt nem arrol van szó hogy nem lenne ideje. Az egy dolog, hogy mi láttuk hogy villámmal ki lehet ütni dei bombáit. de most komolyan. A raikage sétál az erdőben hirtelen összefut deidarával. Deidara felugrik szépen a Madarára (nem az uchihára... ez vicc volt)és kiböffent egy óriási hasonmást. A raikage ránéz és ezt gondolja:
 Uhh ez a nagy szobor, biztosan föld elemű technikából sikerült és fel fog robbanni és bekerülni a szervezetembe. Gyorsan benyomom már a jó kis villám pajzsom
- Vajon mi a franc ez a nagy szobor? Mit tudhat? Valszeg rám akar lépni, de szupererős és gyors vagyok, odamegyek aztán szépen szétverem.

odafut megüti és jé tényleg nyom nélkül eltűnt.

1-2 másodpercel később

Katsu!!!

 bumm raikage meghal


nem mondom h tutira ez lenne, de miért ne? ezzel arra akarok rámutatni, hogy mi mindent tudunk a szereplőkről (gyengeségükről, technikájukról stb. ) amit csak lehet, de ha két ismeretlen összefut, nem jön rá egyből... sasukénak is idő kell. Viszont dei lehet hogy felismerné, mert azért a kagékat a legtöbben ismerik. Az se valószínű hogy rögtön ezzel a bombával kezd, csak rövidítettem. Attol hogy ezt azt felrobbant dei, nem fogja felvenni a villámarmort, mert ugye minek? az a tüzet nem fogja meg, és egyértelmű hogy taijutsura se kell számítani. LordHidannak van igaza. Én pl ha látnék vkit szájakkal a kezén, a raikage helyébe, még csak nem is gondolnék elemi technikákra, at hinném hogy kekkei genkai...

« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 16:09:48 írta Zer0 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3446 Dátum: 10 aug 17, 16:13:24 »

De a Raikage nem vak,és Dei ha Sasuke ellen nem rejtette el a pecsétjeit,akkor a Raikage ellen főleg nem fogja... Az látja hogy föld elemű a technika amit használ,ezek után főleg használni fogja a villámpajzsot. Sasuke ellen is használta,pedig tudta hogy villám meg tűz eleme van,akkor pont egy föld elem ellen nem fogja használni...valószínű.
Amúgymeg ha véletlen összefutnak az erdőben,akkor Dei mire megcsinálja azt a madarát vagy akármilyét addigra a Raikage 3-szor üti a hold köré..
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3447 Dátum: 10 aug 17, 16:14:15 »

tényleg jó kérdések de nincs kedvem válaszolni. De egyvalami biztos dei minden csatáját repülve kezdi.

kiraiya Nevet vs dei

jiraiya-nak olyan 30% esély de nagyon esélytelen szegény ha deidara repül(márpedig ez biztos) akkor jiraiya 1 jutsuval se tudja eltalálni Szomorú. A c2-t lehet valami béka leütné de akkor jön a c4 ami elől kiraiya nem tudja mit csinál vagy bekapja vagy pedig nem tudom mindenképpen deidara nyer. DE! ha valami véletlen folytán be tudná hozni a remete formát aminek kb 10 % esélye van ha addig nem robban darabokra akkor már olyan 50-50% lesz. és a csata kimenete onnantól kb megjósolhatatlan

szerk.: sasuke aki (elég nehezemre esik kimondani) elég okos és 1/2 órai elemzés után jött rá(sharingannal) hogy dei földelemű tehát a raikage (örülj lordhidan) kb soha nem jönne rá
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 16:19:37 írta Murcik » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3448 Dátum: 10 aug 17, 16:21:21 »

persze h repülve kezd... nemn hülyegyerek Nevet

Jiraya vs Dei
Jirayanak adnék 80 % ot... megidézi a főnököt, sokkal magasbbra ugrik vele mint amennyire dei repül. Vannak távolsági technikái, és az se semmi amit a hajával csinál (az nem tom h klán képesség v kekkei genkai lehet, de az biztos hogy jó )
azt is elképzelem h gama lefogja deit és bead egy rasengant. sztem dei ilyenkor felrobbantaná a madarat a meneküléshez, amiben ő is megsérülhet. nah jó 70% alá nem megyek ennyi minimu jirayanak. sokkal tapasztaltabb. és mégiscsak  a sannin tagja
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3449 Dátum: 10 aug 17, 16:24:26 »

Zero ezt gondold már végig. Mintha azt mondtad volna miért rántaná valaki elő a kardját ha megtámadják. Ez a Ki nyerne csatában!! nem a ki ölné le a másikat sétálgatva az erdőben azt a rohadt.. Ha Wc-n üle raikage akkor igen megtudná ölni Deidara.. de ez harc bazz.   Deidara miért robantgatna? miért repülne? miért lenne ott egyből a 60-m képmása? azért bazzeg mert ez a harcstílusa. Raikage miért lőné be a villám aurát? ugyan azért, amiért Sasuke is bekapcsolja a sharingant harc közben. Nem azért kapcsolja be az aurát mert jéé Deidara földelemű jutsut használ, hanem mert így harcol. És ha bekapcsolja Deidarának vége.

De egyvalami biztos dei minden csatáját repülve kezdi.
Raikage meg minden csatáját villám palsátal kezdi.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 16:25:31 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!