24 szep 23, 08:27:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197195 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3450 Dátum: 10 aug 17, 16:54:13 »

Én ezekre a csatákra annyit tudok mondani hogy aki ismeri pld a WoW-ot ott is van olyan h te elvered mondjuk X-et X elveri Y-t és Y-on elver téged tehát körbeverés hiába veri le a Raikage mondjuk Pein-t ától még Itachi elveri a Raikaget mondjuk és Itachinak már nincs esélye Pein ellen. És azért ezt a repülős dolgot se nagyon emlegetném mert ahogy láthattuk Sai is repül és mégis Naruto elveri sztem lazán. Még ha távolsági harcos akkor is nem ülhet végig a babérjain mert onnan fentről nehéz lenne feltűnés mentesen támadni.. és ha valaki aki Jiraya szintjén van sztem ha szemből támadják lazán kicselezi/kitér elöle tehát muszály lenne leszálljon... Dei meg a Raikage ellen alap teljesen esélytelen lenne ezt nem is firtatom miért, Dei kapna 1 jobbost azt meg is murdelne egyből... a bombáit meg eleve kár is lenne használnia a villám pajzson átse menne, az meg h mellette robbantja fel omg a robanás se menne át a villám pajzson ha a Chidori se ment át... Ám mindenki azt mondja h Itachi a genjutsukal nyerne csak okés ez rendben is van de mint tudjuk minden technikának megvannak a maga gyenge pontjai így sztem a genjutsuk is ilyenek pld azt hiszem volt már olyan is h Itachi vs Gai team most itt sztem Gai team nyerne, még Itachi 1 embere tud 1xre koncentrálni a genjutsuban addig a másik 3 lazán elverheti...
Naplózva


--->3D Modeller<---
hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #3451 Dátum: 10 aug 17, 17:27:18 »

Idézet
Vannak távolsági technikái, és az se semmi amit a hajával csinál (az nem tom h klán képesség v kekkei genkai lehet, de az biztos hogy jó )

Nem kekkei genkai,és nemis klán képesség,bár ez a kettő ugyanaz.
Sőt,még nemis A szintű technika..

De amugy Jiraiya vs Deihez annyit,hogy Deidara hiába repül,Jiraiya képes elég magasra ugrani sennin módba,(lásd amikor Naruto tanulta a senjutsu-t,és edzett Fukasakuval)és az idézésekkel is sok esélye lenne.Emelett Shima    'Zessenbaku  nevü jutsuja is elég messzire képes elmenni.
'Viszont Deinek ott a C4,ami..hát igen,elég sokat volt már róla szó.Viszont talán amíg a C4-et kreálja dei,addig betámadhatná Jiraiya..
Meg talán a békák is genjutsuzhatnának..
60-40 Jiraiyanak.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 17:31:50 írta hali » Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3452 Dátum: 10 aug 17, 19:23:55 »

Raikage vs Deidara

Kezdjük a C4-nél.Ha jól tudom Sasuke úgyélte túl hogy a chidorit magábaa vezette, a Raikagét pedig villám burok veszi körül amit gondolom bekapcsol amikor egy S-osztályú bűnöző ellen harcol még ha a képességeit sem ismerei, tehát a c4 kilőve.  A C3-at gondolom kikerüli a Raikage,  még ha azt se tudja h miaz , mert azért anyira ő sem hülye, és akkor marad a C2, amivel ismét nem hinném h sikereket érne el mert ott a villám burok. Tehát Deidarának nem sok esélye lenne, de viszont ha a harc legelején felrepül a magasba akkor szerintem a Raikagénak is nehéz lenne leszednie. Deidarának talán a Raikage meggondolatlansága és az azonnali támadásia a gyengék, amiket talán Deidara kitud használni, egykét rejtett csapdával.

Deidara vs Raikage 40-60%

Dei vs Jiraiya : szerintem a sannin nyerne mert jóval több a harci tapasztalattal rendelkezik ellenfelénél, és sennin módban szerintem simán kiütné, a c4 titkára meg szerintem rájönne , mint ahogy Pein titkára is rájött, és akkor meg idézné a békafőnököt, és kiugrana a c4 hatásköréből, vagy pedig elbúj az egyik békában. az önpusztítás az egyetlen ami ellen nem tom h mit tenne, de lehet h nem is lenne ráideje Dei-nek mert azt csak a csata legvégén veti be amikor már reménytelen a helyzet, de Jiraiya addig kicsinálná, vagy ha csak később akar harcolni Deidarával el is menekülhet , mint ahogy Pein ellen is tehette volna
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3453 Dátum: 10 aug 17, 20:40:12 »

Nos a csatát az dönti el hogy dei fel tud e repülni. Ha még felszállás előtt elkapja a raikage akkor deinek annyi. De ha fel tud szállni akkor a raikage veszít. Egyébként a c3 megöli a raikagét mivel csak a BOMBÁT lehet villámmal hatástalanitani a robbanást NEM. De szerintem ha lehet deiderát ki kéne hagyni a csatákból mert csak veszekedés van vele. Mivel a c4-c3 jóformán kivédhetetlen. Egy kezünkön meg lehetne számolni hány ember lenne képes a kivédésére. Ráadásul deit ha legyőznék még mindig felrobbanthatja magát és kész a csata döntetlen.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3454 Dátum: 10 aug 17, 21:47:09 »

Deidara sztem is esélytelen a villámpajzs miatt. Mondjuk már vki megemlítette, hogy van az a hülye szokás a Narutoban, hogy mindig megvárják a másik jutsuját. Szal akkor Dei felrepül és abból amit eddig mutatott a Raikage semmi nem jó távolharcra. Fentről meg megenné Dei. Villámpajzs végülis csak a C4-et üti ki. Ám meg, ha Dei földön akar keménykedni annak ott vége is van 10másodperc alatt.
Gai csapat veri Itachit LoL.
Jirayanak csak az a szívás Dei ellen, hogy nem tudja védeni a C4-et. És ez elég OP teknikának van beállítva, mert akkor Sharingan meg villám elem nélkül szinte ki sem tudod védeni... Nah azért szerintem Jiraya elhozná a meccset.  Remete forma, esetleg pár béka és máris felé billen a mérleg.
STM, Orochimaru nem érezné meg a Rasengant azért ez nem vicces. Orochimaru nem volt isten. Az, hogy nem halna meg és az, hogy nem nagyon érzi meg nagy különbség. Naruto egy sima Rasengannal ütötte ki az utsó Pein testet. Orochimarut simán kiütné csak vedlene egyet. Nem, hogy még közben hátrafordul és Kusanagi. Ráadásul, ha Minato mögételeportál akkor ott már nem szöszözik.Kb a Rasengant már beteleportálja Marcsiba Nevet Amúgy meg nem volt bunkó sőt azt én leszarom, mert én is szoktam az lenni Nevet Szóval mondjad nyugodtan ne kímélj.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3455 Dátum: 10 aug 17, 22:10:50 »

Ahhoz az kell, hogy megélje, hoyg felrobbantsa magát. Erre nem feltétlenül kerül sor.
Dei' igazán problémás húzása a c2, ez okozhat a legtöbb gondot, meg az önmegsemmisítés, viszont ezeket jó eséllyel védik  a következő ninják, ők ha bármiylen előnyük van, jó eséllyel le is hozzák Deit:

c2:
-Villám elem használók - ugyebár, ők ha időben kapcsolnak semlegesíthetik a hatást, de még így is jó esélyük van komoly sérülésekre. Meg persze tudniuk kell azt is, hogy föld elemű a támadás.
-Kimagasló genjutsu használók - ezt nem kell részletezni, Dei' csak azt hiszi, hogy hazsnálja a jutsut, de nem, vagy nem úgy, ahogy akarta.
-Byakuganosok -mivel még fejlettebb a chakra-látásuk, mint a legjobb sharinganosoknak, kiszúrnák, hogy milyen támadás közeleg, és így nem rossz az esélyük az esetleges kezelésére.
-Nem lélegző harcosok- Sasori, és a Pein, egyértelmű.
-Orochimaru - ugyebár ő ha elkezd széthullani a teste, mint a genjutsuban Sasukéé, egy vedléssel letudhatja, de abból kiindulva, amit Yamata no jutsuval láttunk tőle, akár máshogy is túlélheti.
-Sharinganos, vagy byakuganos villám használók -nekik ugye a legkisebb gond a techinka.
-Teleportálók - bár ehhez az is kell, hogy észleljék a veszélyt.
-Suigetsu - neki talán nem sokat ártana, de ez egy nagy talán.
-Zetsu - ő föltehetőleg lélegzik, legfeljebb nem ugyanúgy, mint egy ember, de van belőle elég, egy ksi veszteség nem számít.

Önmegsemmisítés:
-Teleportálók - vagy olyanok, akik fordított idézésre is képesek, vagy Sasuke húzására, ezt egybe veszem.
-Bárki, aki éppen meg tudja szakítani a az előkészületeket- ezen nincs mit ragozni, de ide is írok valamit ikszdé
-Raikage - vagy nem, attól függ, mennyit bír az aurája, és milyen messze van.
-Orochimaru - Sanjuu Rashoumon
-Komplett Susanooval rendelkező Uchihák - de a yata tükrével rendelkező(k) biztosan
-Suigetsu - végülis, átvészelte a nyolcfarkú chakra-ágyuját is.
-Esetleg olyanok, akiknek van nagyon intenzív chakra a lapu támadásuk, amivel "tüzet tűzzel elven" beleküldhetnek valamit a robbanásba.
-Bárki, aki valamilyen nagy anyag-tömeget tud manipulálni, azzal valamiféle "védőfalat" létrehozva - nem kell ténylegesen falnak lennie, lehet akár vízből is, csontból, vagy bármiből.
-Pein - egy rakás módon megúszhatja.

Ha valakit, vagy valakiket valahonnan kihagytam, nyugodtan ki lehet egészíteni, de mint mondtam,a  felsoroltak, különösen azok a személyek, akik mindkét listában szereplenek, vagy mindenhol van olyan csoport, amibe beillenek, amennyiben még van is valamijük Dei' ellen, hozzák a meccset.


Traavis- Nem érezné meg. Maximum anynira, mint amennyire nyilván egy pofont is érezne egy genintől.
 Kabutonál nézd meg mekkora hatása volt, az ő "öngyógyító" képessége mellett. Na akkor képzeld el ezt Orochimarunál.
Vagy nézd meg Orochimarut, mekkora hatással volt rá az, amikor Itachi átszúrta a Totsuka no Tsurugival, azelőtt, hogy az elkezdte elnyelni.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 22:13:49 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3456 Dátum: 10 aug 17, 22:20:52 »


-Esetleg olyanok, akiknek van nagyon intenzív chakra a lapu támadásuk, amivel "tüzet tűzzel elven" beleküldhetnek valamit a robbanásba.

Csak nehogy úgy járjanak amikor Itachi ellentüzet gyújtott az eaé-ben xD
A c2 alatt a c4-re gondoltál?
Viszont az önmegsemmisítésnél nem nagyon értek egyet Orochimaruval. Az egy dolog nyilván túlélné,de a Sanjuu Rashoumont nem az ilyenekre találták ki,hanem inkább a szemből jövő lövedékfélékre,pont mint a Kyuubi féle chakrabomba.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3457 Dátum: 10 aug 17, 22:32:01 »

-Itt úgysem jössz ááááááááá..
-Ugye jól sejtem, hogy egyikünk sem víz elemű?
-Várj Kisame ellentüzet gyújtok!
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ xD Nevet
Azért szerintem kevesebb személy élné túl a Dei önmegsemmisítést. Raikage aurája csak nem véd annyit, hogy egy olyan baromi nagy robbanást túléljen. Ez tényleg túlzás már. Ha meg 5km-re van persze, hogy túléli. Szerintem a beküldök vmit a tűzbe dolog sem működik.
Ám Kabuto a kis kaki Naruto féle Rasengant élte túl. És még az is megviselte azért. Egy Minato féle Rasengan simán leküldené Orot is a kispadra. De jó tegyük fel, hogy nem viszont akkor is kizárt, hogy megforduljon és Kusanagi. Ez teljesen kizárt. Max nem vedlik, szerintem ez is túlzás, de hogy nem fordul hátra az is tuti. Azért Minato volt a legerősebb Hokage. Ne istenítsük már ennyire Marcsit Nyelvesít
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3458 Dátum: 10 aug 17, 22:36:55 »

Olyasmire gondoltam az ellentűzzél, mint mondjuk Juugo chakraágyuja, például, vagy valamilyen nagyon ütős elemi jutsu, bár nyílván poénkodtál, de nem rát, ha leírom, hoyg mindenkinek tiszta legyen, mi akart lenni.

Lehet hoyg a c4-re gondoltam.. azok a  kis nanobombák, ugye?   smirksweat

-Orochimaru, aki tényleg nyilván túlélné máshogy is, de....
....nem tudom, ez is eléggé szemből jön, nem? Jó, nem tök egyenesen, de ez még jó is, mert kisebb az erőhatás. Szerintem egy kaput sem biztos, hogy átvinne.
Végülis, a robbanás minden írányba nagyjából egyformán terjed körben, ha Dei' a kör középpontja, Oro' meg sugárirányban van, csak egyenesen jöhet a robbanás, brámerre van. És csak sugár irányban lehet, hacsak nem egymást ölelve indul a  jutsu.
 De az ugye nem kérdés, hoyg Dei' nem fogja tudni egy valamirevaló ellenféltől két lépésre felrobbantani magát.

Traavis-
Minato nem volt olyan erős. A szó szoros értelmében. Irtó gyors volt, tudott teleportálni, és nem kevés chakrája volt, de kisebb támadásai voltak. Elegek ugyan ezek is az ő kivitelezésével bármiylen ember ellen, de Oro' nem ember.
 A rasengan meg lehet négyszer akkora is, nem fog akkora károsodást okozni, mint a Totsuka kard, a másik példám, amire megint nem nagyon figyeltél, és ami arra volt elég, hogy egy pillanatra megakassza a szavát.

Nézd, hasonló szintü ninják esetén dúrva körbeverések vanank, mert annál, hoyg ki "összességében" az "erősebb" töbebt számít, hogy hogy viszonyulnak egymáshoz képességeik, hogy viszonyul a másikéhoz a beállítottságuk. Orochimarunak részben a változatos fegyvertára, részben pusztán a "halhatatlansága" miatt nem egy nála akár "erősebb" ninja ellen vannak jó esélyei, viszonylag kevés ellenfélnek való. Minato nem ilyen. A shiiki fuujinnal bármikor hozhat egy döntetlent, de egyébként nem nagyon szerencsés. Még így is esélyesebb talán.. de... nem neki való.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 22:42:23 írta STM » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3459 Dátum: 10 aug 17, 23:14:09 »

Oronak nemtom mi esélye lenne Minatoval szemben. Azt sem tudná merre keresse a földtekén, annyira gyorsan vált helyet. Hiába a jutsuk tárháza ha nem megy vele semmire. Pislognia sem lenne ideje azt már földbe döngölte 1 Rasenagnal, nemhogy még megfordulni meg Kusanagi pff... Lehet 1től nem fexik ki Oro de az is biztos, hogy utána nem kevés chakrát kell mozgósítania a regenálódásához. A második és harmadiknál meg már futkosni sem lesz nagyon kedve meg ereje. Minden Rasengan találatnál  meg csak nem bújhat ki a testéből. Plussz még idéz mellé 1-2 nagyra nőtt békát és teljes lesz az öröm nyálkás testű sanninunknál. Mosolyog Oro nagyon magas szinten nyomul, de van nála még 1el nagyobb és Konoha Sárga Villanása oda tartozik.


« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 23:14:55 írta Tr4nCe » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3460 Dátum: 10 aug 17, 23:21:39 »

Még utoljára a témában.. ha igazatok lenne van, és a rasengan az eddig tapasztalatok ellenére nem csak megcsikizné Orot, akkor meg pont az a baj, hogy ha Minato véletlenül túlságosan szét szed, akkor a levegőbe kerülő vér ki is üti, és nem hogy teleportálni, de mozogni sem fog tudni.
Ha Jiraiya is ott van, mert először ebből indultunk ki, csak feltettük, hoyg szétválasztaná őket, végképp nem engedheti meg, hogy lekösse magát komoly másodpercekre, amíg feleslegesen szórakozik  rasengannal, mert ha Orochimaru nem is végez vele valamilyen trükkel, a kusanagitól kezdve, a vérén és az esetleges testéből és a ruhája nyílásaiból előtörő kígyókon át, a yamata no jutsu gyors elsütéséig, ami ugyan még ha be is burkolja Minatot, itt sz**t se érne, akkor ő léphet közbe, akár messziről a békás genjutsuval.

« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 23:52:05 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3461 Dátum: 10 aug 17, 23:24:41 »

Pontosan. Mellesleg a Oro is megmondta a harmadiknak, hogy megölhette volna, ha fiatal. Szóval ha Sarutobi lehoztta volna a harcot akkor Minato-tól is elvárható. Oro max mérgezést próbálhatná meg Minato ellen, de nem tudom lenne-e rá ideje. Meg neki nem csak a Shunshin jutsu van, mint a Raikagenak hanem ott a Hirashin. És tartom magam ahoz, ha megjelölt valakit akkor ott vége a harcnak.
Látom beelőztél. Békás genjutsuhoz elég sok idő kell amit nyilván ismer Minato, tehát nem fogja hagyni. Mellesleg ő is ugyan úgy megidézheti őket ^^ Ha Oro körbefgoja kigyókkal akkor fogja magát is kiteleportál. Rasengan nem kardvágás, sosem mutattak utána vért. Minato egyszer itt egyszer ott stílusa szerintem kevés embernek fekszik.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3462 Dátum: 10 aug 17, 23:55:52 »

Még egyzser, utolsó után ikszdé

A kígyók nem csak körbefogják, nyílván tudnak harapni is, nyílván van mérgük, de némelyik szájában penge is lehet, vagy valami. És még mindig az a kulcs, hogy a saját támadása foglalja le, és addig bejöhet valami.. Ez nem új hsz, úggyhogy még benne van az "utoljárá"-ban ikszdé

Azt aláírom, hoyg a rasenan nem okoz vérzést.. de ahhoz, hogy Orochimarut annyira összetörje, hogy ne olyan legyen neki, mintha beverte volna a bokáját,s szó szerint darbaokra kell törni, szét kell szaggatni. Tsunade egy-egy ütése jókora épületeket rombol le, ő "félholt állapotban" egy kicsit "elszállt" egy nagyobb sorozat után egy még nagyobb ütéstől.

Amúgy ja, Minato stílusa Tobin kívül, akinél végül is jobbnak bizonyult, nem nagyon fekszik senkinek.. de emellett Oro' meg neki nem fekszik, mert  noha ő őrülten gyors, megfoghatatlan, stb. stb., de nincsenek elég komoly támadásai, az egy shiiki fuujinon kívül... hacsak estleg valami pecsételő techinka nem akad, de csak abból indulhatunk ki, amit láttunk.

Viszont az nem sokat jelent, amit a harmadiknak mondott, pusztán arra akrta felhívnia  figyelmét, mennyire árnyéka már önmagának, milyen "gyenge" vénember lett, az az egész harc csak arról szólt, hogy az orra alá dörgölje, amit elért, bizonyítsa az igazát, és elégtételt vegyen.
Ha nem így van, már a legelején elszúrhatja a kezébe állított kunaial, de később is harcolhat komolyan.
 A harmadik fiatalon se tudta volna nagyon megölni máshogy, mint a döntetlent hozó shiiki fuujinnal. HA úgy elég lett volna.


Amúgy Minato ellen tudtok valakit mondani? Nem tudom, Minato Minato, meg minden, de csak van valaki, aki pont jó ellene. Talán Itachi, csak a genjutsu miatt, ami mellett talán nem számít (annyira?) Minato gyorsasága? Vagy a raikage, a hasonló sebesség melletti nyers, böszme erő és a védelme miatt? Pein?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 23:57:05 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3463 Dátum: 10 aug 18, 00:12:53 »

Hát igen,Minato érdekes kérdés,említettem valamelyik hsz-emben hogy 1 vs. 1-ben akit nem Nagatonak vagy Tobinak hívnak nem sok esélye van xD
Bár Nagato a 6 testével nem tudom egynek számít-e:D

Orochimaru vs. Minato.
Orochimaru tényleg érdekes kérdés mivel nem az a fajta aki olyan könnyen meghalna. HA képes Minato a Sennin módra akkor egyértelmű hogy nincs esélye Orochinak. És ez még annyira nem is egyértelmű mivel volt rá egyszer utalás hogy Minato ismerhette ezt a formát.
Amúgy azért egyértelmű így a harc kimenetele mert egy félbolygó méretű Rasengan után nincs az az ember(vagy ahhoz hasonló valami xD) ami utána harcképes állapotban lenne.

Még talán eltudnám képzelni ellenfélnek a jelenlegi Narutot.

Mivel Sasuke új MS-t még nem használta maradjunk a régi MS-énél. Tehát ha kétszer vesszük a sima MS-es Sasukét vs. Minato?xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 00:13:35 írta Mistich » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3464 Dátum: 10 aug 18, 01:05:30 »

Mistich, ne viccel már Nevet
Raikagéval sem bírt, akkor mit akarna Minatotól, ugyan.

Amúgy milyen utalásra gondolsz? Nekem azon túl, hogy azt mondta valaki, hogy túlszárnyalta Naruto Jiraiyát és Minatot, nem sok minden ugrik be, de ez meg legfeljebb nagyon halvány utalás, és ugyanúgy utalhat általánosságokra, vagy a rasenganra.
Mindenesetre kétlem, hogy Minato képes volt a sennin formára, akkor azon a  napon mindenképpen használta volna.

Amúgy személyes véleményem szerint Naruto, vagy Jiraiyya  a remete formás rasenganját ugyan már nagyon megérezné Oro', de lehet, hogysimán rövid idő után harcképes lenne utána, egy vedléssel, végül is, Kakuzuból is maradt valami a rashenshuriken után, ami azért (talán) nagyobbat üt. hmmm?:




Így belegondolva, Deidara talán keverhet ellene valamit? A c4 Minato ellen talán bejön, mert ha nem nagyon tudja, mi történik, talán nem is észleli a támadást, így nem teleportál el. Ha Dei esetleg a levegőben kezd, nem kapja el elég gyorsan (egy békával tud csak feljutni, de ezt meg kell idézni, a békának fel kell ugrania, stb.), akkor végülis nkei is vannak esélyei.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 01:06:02 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!