24 szep 23, 12:09:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197372 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3405 Dátum: 10 aug 16, 20:16:17 »

Igen, akkor kénytelen lenne. De ezzel az a bibi, hogy átváltozva, ha ott van mellette még vki társ, akkor őt sem tudja annyira hatásosan védeni.
Bár szerintem Pein van annyira okos, hogy először a Jinchurikit intézné el. És Bee sem jön egyből a legerősebb formájával, pár farokkal pedig jöhet, azt a chakrát elszívja Pein.
Pein teljes legyőzésével az a gáz, hogy Jiraya volt az egyetlen, aki rá tudott jönni, hogy az igazi nincs ott. Orochimaru főképp magából kiindulva rávágta volna, hogy Yahiko a fő rinneganos. Az pedig már más kérdés, hogy nem emlékszem, hogy a mangában Orochimaru látta volna Nagato rinneganját.
Raikage Bee párosításnál ha vért izzadva is, de Pein létre tudna hozni egy olyan chibakut, amibe akár kettejük is elfér. De, mint előbb leírtam, nem valószínű, hogy bee-t hagyná átváltozni. Mivel nem ismerik a képességeit, így simán meglepheti őket egy lélekszívással.
Raikage-t pedig már könnyebb elintézni, Chibakuból esélytelen a kitörése.
A Bee és Orochimaru hasonlóképpen végződne. Orochimaru gondja az, hogy hajlamos félvállról venni valakit. Röhögne, hogy egy kis "bot" benne nem tesz kárt, de onnantól vége is lehetne számára a meccsnek.
Ha mindenképp azt akarjuk, hogy Pein titkára rájöjjön a 2 ellenfél, és nagyon jó eséllyel induljanak Nagato felé is, akkor Jirayát is be kell rakni a csapatba.
Mivel nem volt kikötés, hogy minden test bent legyen egyből, így az újjáélesztés megint csak rontja a többiek esélyeit. És ezzel Pein már rengeteget nyert.

Jiraya szerintem pedig lehozná Kisamet. Senjutsu chakrát nem szívhat el, mert kővé válik.. És ott lenne vége. (Még, ha ez nem jön be, akkor is ott vannak az idézések, Rasengan, és maga a remeteforma) És nekem ne mondja senki azt, hogy Kisame kezelni tudja a Senjutsu chakrát, mert amíg nincs leírva a mangában, addig nem igaz. /Valószínűsíthető, hogy már a Samehada sem bírná, így huss fegyver/

Ui: Lehet, hogy animében 2 percig tartott a Chibaku elkészítése, de a mangában kötve hiszem, hogy így gondolta Kishi. Nem véletlenül egy kis fekete lyuk a közepe. Ha egyszer azt akarja Pein, hogy valaki benne végezze, ott is fogja. Még, ha utána ki is tör belőle. A gravitációnak akkor se tud ellenállni. Azt sem tudjuk, hogy mi van benne.. Nem láttunk bele. Biztos, hogy nem egy luxus egy gravitációs középpontban lenni. Egy bijuu kibírja, de egy ember nem hiszem ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:25:12 írta Rachet » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3406 Dátum: 10 aug 16, 20:17:54 »

Traavis,
Az előtted kommentelőnek is szántam elsősorban.

Juura,
A Raikgae, mitn írtam, elég gyors, hoyg simán elhúzzon a  vonzáskörzetéből egy ksi szerencsével. Ez tiszta.
 Orochiamru pedig használhat valamiylen idézésel alapuló trükköt, akár sima fordított idézést, amit uygan nem láttunk tőle, de meg lehet neki előlegezni azért, vagy ha nem, ahogy fentebb írtam, úgy, mint Sasuke, amikro Dei felrobabntotta magát, tehát beidéz egy kígyót, eltűnik benne, aztán kicsit késöbb visszatér, és akkkor már, ha pont ugyanott is jelenik meg, cska a hold felszínén állna biztonságban (ezzel egyébkétn akár megmentheti a társát is). Jó, tőle még nem láttuk ezt a jutsut sem, de miért ne hazsnálhatná? Ez szerintem egy viszponylag kézenfekvő megoldás. ki tudja, talán úgy tanította Sasukének.
 Legrosszabb esetben még simán a nyaknyújtássla is kitérhet valamennyire a jutsu elöl, vagyis a testére és a nyaka egy részére korlátozhatja a sérülést, aztán kiöklendezik egy új testet, bár ez így azért nem lenne kis mutatvány. Mondjuk, hoyg neki is kell egy kis szerencse ide, de nem roszsak az esélyei a jutsu kezelésére.

LordHidan,
Jiraiya vs. Kisame, hm? Nem rég én is ezt dobtam be, csak egy másik kérdés részeként...
Egyébként, ha akarjuk, gyorsan lezárható a senjutsu chakra megemlítésével.

Rachet,
ebben lehet valami, de azért egy chakra rúd csak közvetlen közelről elég az irányításhoz. és még ott is figyelembe kell venni az ellenállást, mert ha a testet mozgatja is, a chakra  keringése felett kétlem, hogy átvenné az irányítást. Ráadásul nicns Orochiamru itt és most egyedül.
Az nagy hátrány, hogy Nagato rinneganját nem láttaí, Yahikot, mint Akatsuki vezért viszont ismerte, de ne feledkezzünk meg arról, hogy azért láthatott ezt-azt, és Sasori társa ovlt.. ha bármikor fleötlik benen a bábok gondolata, onnantól egy lépés "az igazi nincs köztük" megállíptás.
Amúgy, így, vagy úgy, de a Raikagéval a hat Peint bezúzzák. A gyenge lélekkitépő test egyiküekt sme fogja elkapni, ez biztos, főleg, ha a másik miatt nem tudja támogatni elég potens másik test, más meg nem sokat kever itt. A kérdés tudni fognak-e Nagatóról, és meg tudják-e találáni.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:24:01 írta STM » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3407 Dátum: 10 aug 16, 20:25:25 »

Kétségtelen,hogyha a samehada kőbékává változik,akkor jiraya nyer.De hanem,akkor szerintem kisame nyer.Nem tudjuk hogy samehada hogyan reagálna,ígyhát mind2 teória lehetséges.És milyen lenne egy gai team&kakshi team(úgy hogy narutó nem tudja a rasenshurikent meg a sennni-formát)vs. orochimaru?Szerintem orochimaru győzne.Szerintetek ki nyerne?
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3408 Dátum: 10 aug 16, 20:30:01 »

juura,ha egy harcot írsz,egyértelműen írd le a párosokat. a kakashi team elég sok oldalú lehet. Sasuke-Sakura-Naruto-Kakashi? így mondanom se kell röhögve verik le Orochimarut...
Sima sharinganos Sasuke-Naruto-Sakura-Kakashi? így kicsit problémásabb lenne de egyértelmű Kakashiék győzelme...
Sai-Naruto-Sakura-Kakashi? ha így nézzük akkor elég egyértelműen kell a Gai csapat,de nem tartom valószínűnek hogy lenne esélye Orochimarunak.
Oro használhatja az edo tensei-t? ergo fel tudott készülni a harcra?ha használhatja akkor meg ő veri le őket röhögve:D

szóval az ilyen harcoknál egyértelműen írd le a párosokat pls:)
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3409 Dátum: 10 aug 16, 20:30:53 »

Nos akkor milyen lenne egy orochimaru vs. gai&kakshi team?mind2-tőt láttuk harcolni,szerintem orochimaru nyerne(de úgy vegyétek hogy narutó nem tudja használni a rasenshurikent és a sennin formát).Érdekes lenne mindenképp,de orochimaru ellen nem sok esélyük van.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik(akkor ezt úgy értem hogy a kashi csapatban kakshi-narutó-sakura van,és narutó olyan erős mint a shippuden legelején+ugye a gai csapat)(ja és úgy hogy orochimaru nem használhatja az edo-tenseit)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:34:31 írta juura » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3410 Dátum: 10 aug 16, 20:34:34 »

Bocs, de nem értek egyet. Első találkozáskor nem fogják bezúzni Peint, sem így, sem úgy.(Bocs, de a szavaidból arra kellett következtetnem, hogy "még szép.. könnyen", ha nem így gondoltad, akkor elnézést.) Ők ketten nem. Pein nem szórakozik, mint Jirayával, és ölhet is.. Szerinted nem okozna meglepetést, ha feltámad egy test? Csakúgy? Hogy egyikőjük lelke tova száll, mert megfogta a fejüket az egyik?
Úgy lehoznák a Peineket, ha ismernék a képességeiket. De mivel nem ilyen harcról beszélünk, így kapásból egyikük fel lesz áldozva a tapasztalatszerzés miatt. 1vs1-ben pedig Pein csodákra képes.
És félre lettem értve: Nem arra akartam kilyukadni, hogy irányítani akarja orochimarut, hanem egyszerű chakra zavarásra. Ha megfelelő helyeken szúrkál, elérheti, hogy ne tudjon semmilyen jutsut használni. És szerintem húsvér emberekre senki sem gondolná, hogy egy másik húsvér ember "bábjai". Egyszerűen azt hinnék, 6 különböző ember valahogy összedolgozik, de hogy hogyan.. Jiraya is csak azért jött rá, mert találkozott azokkal az emberekkel, mikor még éltek. 
Ne értsen senki félre, nem akarom túlbecsülni Peint. De nem véletlenül Jiraya jött rá a titkára, az ő legyőzéséhez szükség van rá.

Ide írom juura: Bocsi, de ez nem indok^^ Pl. STM normálisan érvelt, és azon gondolkodtam is.. Jó lenne, ha bővebben kifejtenéd, szerinted mi miért alakul úgy. Mert ez így csak szubjektív véleménynyilvánítás.
Nem is beszéltem arról, hogy a chakra rúddal a raikage-t támadná. Jelenleg az Orchis párosításról dumáltam.. De mindegy Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:44:02 írta Rachet » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3411 Dátum: 10 aug 16, 20:37:37 »

De mondjuk mi van akkor ha a raikage villám auráján nem hatól át a chakrarúd?http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/17,itt sasuke kardja nem hatólt át rajta,egy karcolást sem kapott a raikage,és szerintem ilyen páros ellen pein is már veszítene szerintem,ez egyszerűen már túlerő.És akkor milyen lenne egy orochimaru vs. gai&kakshi team.(fentebb leírtam hogy értelmezem a harcot) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:51:16 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3412 Dátum: 10 aug 16, 20:59:07 »

Én úgy vagyok vele, hoyg sem Orochiamru, soincs azon a szinten, hogy megfogja az a test a fejüket. Msot tezsem azt odarántja Peina  raikagét egy banshou tenninnel.. a villámpajzs, a sebesség,e és az ereje hatására ezzel anynit érne, hogy szétszabná érkezéskor azt a ttestet, és menne tovább a többire. Ugyanígy Orochimaru sdem egy oylan karakter, aki ne azzal válaszolna egy ioylen eseméynre, hoyg kapásból leszúrja a Ksuanagival azt a testet, amihez közeledik, vagy éppen alkalmaz valami megfelelő jutsut. Ha le van fogva, ha le is termed, nem tudjuk, ebebn az állapotban menynire tehetetlen. Nem azonosíthatjuk egy Shizunével. Mondjuk őt még el lehet esetleg kapni, egy szerencsés kombóval. Raikage addig megszabadul egy, vagy több védtelen testtől. Na most, ha a Raikage azt látja, hoyg megdermedve, nyitott szájjal mered a semmibe, miközben fogja az a Pein, van oylan gyors, hogy időben segítsen, a Yahiko-peinnél meg ott van az öt másodperces szabály.
Egyszerűen mindketten túl ellenállóak, erősek, Peinnek túl kevés az oylan húzása, amivel nem ammortizálja le magát, nem teszi használhatatlanná a testek egy részét, tényleg bejöhet, és egyáltalán érhet valamit.. a lélekkitépés probléma, de aza test fizikálisan a leggyengébb, és egyik Pein sem tűnt testileg annyira gyorsnak... kétlem, hogy pont ez jönne be. Talán tényleg alábecsülöm Peint, és neked van igazad, de szerintem nem nagyon lehet itt gond.

Amúgy Orochiamru tudhatott Sasori emberbábjairól.. tudom, ez enm ugyanaz, de ő is sok mindennél kísérletezett.. amint megjelenik az első dolog, ami arra utal, hogy nem igazi emeberek (például a démoni birodalom) van esély, hoyg kapcsol.
Ez azért kéynes pont, igazad van Jiraiyával kapcsolatbna, de én enm zárnám ki, hogy msá is rájöhet.
Amúgy ki tudja, ha már van legalább egy hazsnálható holttest, az is leeht, hoyg Jiraya is beugrik Mosolyog
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3413 Dátum: 10 aug 16, 21:09:19 »

Ezt értem, és végül is el is fogadom. De egy ilyen heves harcban nem fognak rájönni a titokra, ezt beláthatod. Jirayanak ideje is volt rá, tegyük hozzá.
Viszont, ahogyan már írtam, a chibakuból nem tudnának olyan módon kitörni, ahogyan már láthattuk tőlük.. És, mint már írtam a raikage esetében kizárom az elfutást, orochimaru pedig nem mutatott fordított idézést, de még ez sem biztos, hogy bejönne, mivel ha bent van abban a kisbolygóban.. A tömegvonzás ott is megmarad, és egy törékeny emberi testtel nem tudom mit kezdene^^
Tegyük hozzá, hogy kizárt, hogy mire a chibakuhoz jutunk, egyikőjüket ne ölné, vagy ne amortizálná le teljesen Pein.
De tegyük fel, hogy Orochimaru kijut a chibakuból.. Én kinézem belőle. És mondjuk ő maradt, és a Raikage kiesett. Még mindig lesz egy kis dolga Yahikoval, azért ő sem uccsó, még teljesen kimerülve sem.
És akkor, ha Orochimaru 'kiidézi' magát, ami valóban elképzelhető.. Akkor Nagato is képes használni a testek képességeit, plusz azt a bizonyos 7. 'dolgot'. Feltételezve, hogy nem sütött el hatalmas shinra tenseit, ami valszeg jobban betesz, mint a chibaku.. Így akár vissza is hozhat ő maga is pár testet. /Feltéve, ha nem 1000 darabban vannak persze/

Jöjjünk egy másik harccal, én már kicsit unom ezt ^^. Egy újabb nagyágyút hozok 2 'kevésbé' erős ellen. Minato VS Jiraya  & Orochimaru
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 21:16:10 írta Rachet » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3414 Dátum: 10 aug 16, 21:22:53 »

és az nem pont elég hogy teleportál?xD
Amúgy meg ne írj hülyeséget... tudjuk hogy képes a Rasenganra,a Hiraishin első és második szintjére,és mondjuk ez nem biztos de jó eséllyel a remete módra is.
Mi kell még?
Ha nem ismeri valaki Minato képességét és nem Nagatonak vagy Tobinak hívják akkor szerintem esélye nincs Minato ellen.(Mármint 1vs.1-ben) Mire rájössz arra hogy mire képes addigra halott vagy...
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3415 Dátum: 10 aug 16, 21:23:37 »

Miért, mit tudhatna még nagyon?^^ Mangába azért mutatott egy-két dolgot, ami éppen elég.
Ezt pedig szeretem: "A kilencfarkúval felvette a versenyt". Szó szerint meghalt miatta, azzal a jutsuval bárki más is felvenné a versenyt a kyuubival (lásd: nem kekkei genkai, tanulható). Ez főképp nem a tudásának, hanem az önfeláldozó, és döntéshozó képességének köszönhető.
Azt a jutsut nem tudja más ellen használni. Mással pedig neki sem lett volna esélye. (Kyuubi vs Minato harcot olvashattunk, kedves olvasók:D)
És igen, Mistichnek igazat adok. Bár én azon a véleményen vagyok, hogy ami nincs a mangában, azzal ne számoljunk, de persze lehetséges a sennin forma is.. De anélkül is éppen elég erős.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 21:30:44 írta Rachet » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3416 Dátum: 10 aug 16, 21:32:25 »

Konkrétan nem volt leírva hogy képes rá vagy nem,de amikor Naruto végzett a Sennin módos edzéssel,akkor mondta valaki hogy felülmúlta elődeit. és volt ott egy kép Minatorol meg Jiraiya-ról. Ezért jegyeztem csak meg a Sennin módot,különben én se szoktam olyan dolgokat mondani amit nem olvastam mangában^^

Off:Engem még az érdekelne hogy a Yondinak milyen eleme lehetett... Gondolom szél,mivel Narutonak is az van. vagy kaptunk róla valami információt?

Shippuuden eleji(értsd: Rasenshuriken,Sennin nélküli) Naruto vs. Kiba?

Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3417 Dátum: 10 aug 16, 21:40:29 »

Nemtom ki írta már de én azért kötve hiszem, hogy röhögcsélve jönnének ki 1 óriás Shinra Tenseiből, mikor Tsunade teljes összegyűjtött chakraja meg a csiga kellett ahhoz, hogy ne haljon ki a falu teljesen. Meg a békák 1 normáltól is úgy kifeküdtek mint a huzat. A  Banshou Tennin meg simán működhet. Amíg Pein irányítja a testüket belever annyi chakra rudat amennyit akar. Vagy akár azt is csinálhatja, hogy magához húzza aztán 1 Shinra Tenseiel felküldi a Holdig....A Raikaget meg simán lefogja a chakra elszívóssal azt csókolom. Naruto bazi sok chakráját is pikk-pakk elszívta. Az idézései meg sztem jóval keményebbek mint Oro kígyósai. Az a osztódó kutya meg egészen durva meglepetést tud okozni. Az idézős meg elrejtőzik a gekkóban azt keresd meg... Nekik nincs olyan érzékük mint Jiraiyanak volt az öreg békákkal. Amíg el van bújva gyakorlatilag azt a testet idézi maga mellé amelyiket csak akarja. Ergo felér 1 mini teleporttal. Ezzel is lehet trükközni pl. Vannak itt még ötletek. Nevet Orochimaruval sokkal tovább tökölne mint a Raikageval.
Oronak akkor van szivacs, ha hozzáér a lélek lopós. Mondjuk az mindenkinek szívás. Nevet 1 Banshou Tenninel ezt is meg lehet oldani. Pl. pont az említett gekkos idézéssel. Sennin módos Jiraiyanak le tudta tépni a karját... Plusz Pein remek elemző.  Sztem Nagato hozza a csatát, mivel itt nem kell finomkodni a speckó jutsuival mint Naruto ellen.  Az tény, hogy Orochimaru miatt nehéz dolga lenne. Nem véletlenül választotta Akatsuki tagnak. A Raikage én úgy hiszem jóval kisebb gond neki. 60 - 40% Nagatonak

A Raikage Bee párosnak messze nincs annyi esélye mint mint az előbb említettnek.  70 - 30% Peinek

Minato simán veri a Sanninokat. Az a teleport jutsu már-már annyira túlzóan erős, hogy áááhhh.... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 21:47:42 írta Tr4nCe » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3418 Dátum: 10 aug 16, 21:46:53 »

Én egy oldalon olyat olvastam hogy minato  mestere a föld elemnek,nem tudom most így hol...narutó vs. kiba?Szerintem narutó győzne,azért mert a klón jutsuval eléggé megszívathatja,plussz ott az oodama rasengan,ami lehet hogy nem jönne be de mint tudjuk ott azért a rasengan,és narutó nagyon jó cseleket ismer,kibát szerintem leverné,sokkal változatosabbak a jutsui,és jobban tud alkalmazkodni...narutó győzne.De végülis én nem úgy értettem hogy semmit nem mutatott minató,hanem azt hogy 100% hogy sokkal-sokkal többet tud.És milyen lenne egy shippuden eleji narutó&kiba vs. zabuza?Szerintem narutó&kiba.Azért mert narutó egy kis ideig biztos lefoglalná zabuzát,így kiba addig adhatna neki sebet a gatsugaval,vagy ha éppen egy kicsit kiba foglalja le,akkor narutó eltalálja az oodama rasengannal.Szerintetek itt ki nyerne?(a raikage bee párosnak meg sokkal több esélye van mint a raikage&orochimaru párosnak)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 21:49:44 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3419 Dátum: 10 aug 16, 22:25:16 »

Ez egy érdeks cstaa, ha nem abból indulunk ki, hoyg Minato beteraportálja őket egy vulkánba, vagy csak otthagyja midnkettőjüket a semmi közepén, akkor nagyon is érdekes lehet. Sezrintem Orochiamru és Jiraiya biztosan kiválóan tud együttműködni.

Jiraya sennin módban nagyon gyors leeht, ha a Yondaime sebessége még mindig jobb is, de Tobi szintjén lehet. Ezentúl nagyon jól ismerheti a Yondiame harcstílusát, és szívesen használ eltereléseket, vagy különböző trükköket ráadásul hajas jutsuja is jó "counter attack" lehet. Ha Orochiamru lefoglalja valameddig a Yondaimot, vagy bejön valami elterelés, a békás genjutsuval nyerhet.

Orochimaru a Yondaimenak egy szerencsétlen ellenfél, mert nem angyon tud vele mit csinálni. Igaz, sokan vannak így. Ő nem nagyon érezne meg egy rasengant...a mérgét itt semmiképpen nem hagynám figyelmen kívül, nem tudom, mennyire szedné szét a Yondaime, Kabuto sérüléséből kiindulva felteszem nem jutna elegendő vér a levegőbe... de más módon talán mégis, akkor pedig hiába gyorsabb a Yondaime.
Ezentúl az is előny lehet, hogy hiába kapja el hátulról egy rashengannal, Orochimaru hátrafordulhat, kicsit megnyújtva a nyakát, és egy gyors Kusanagi elöl a roham közben nem biztos, hogy ki tud térni.   VAgy más ellentámadás is bejöhet.
Aztán ott van Jiraiya is végig, ha csak egy szerencsés kombó bejön, vagy valamilyen kígyós jutsuval egy picit megfogja... nos, kiteleportál, és ennyi.

De együtt mindenképpen sok lenne a két sannin, ha még védik is a másikat. Idézni midnhárman tudnak, de kettő veri az egyet.

Érdekes elképzelni hogy Minato akár külön is választhatja őket, ha elidézi magával az egyiküket valahová, hoyg kiküszöbölje a csapatmunkát, és így harcolhatna velük egygesével felváltva.
Akkor sok midnen borul.. Jiraiya ellen, még ha felteszsük eddigre eljut a senninmódhoz, avgy közben tudja használni, hacsak valahogy nem jön be a békás genjutsu nyer, egyszerűen túl gyors.
Ezekután Orochiamru marad kérdéses.

Szerk. Ezt a hsz-t azt hittem, msáfél ótrája elküdltem, de így itt maradt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 23:05:16 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!