24 szep 22, 21:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196441 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2880 Dátum: 10 jún 26, 12:33:57 »

Sztem ahhoz h ki tudj jönni 1 genjutsuból nincs szükség erős sharingánra... és sztem én írtam érvet a sharingán gyengéjéről is... veletek 1 baj van lehet tényleg Sasuke nyerne, nem mondom h nem de annyira Sharingán központúra hozzátok a csatát... Madarát is leverte 1 olyan ember akinek nem volt sharingánja... Sasuke se dobálózhatna az MS technikákal még akkor se ha örökös ms-e lesz... mindennek van határa... ennyi erövel akkor Naruto is edzhet annyit mint 1 örült meg erősödhet annyit amennyit csak nem képes mert 1 erős sharingánal ö se veheti fel a küzdelmet... Kár hogy ez nem így működik, mindenkinek van gyenge pontja és 1 Jiraya vs Sasuke harc nem 2 percig tartana... De zárjuk le mert csak megint veszekedés lesz...
Naruto vs Bee-hez senki nem fűz semmit?
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2881 Dátum: 10 jún 26, 13:13:21 »

nah,írok ide is akkor már valamit.Most keltem 10 perce úgyhogy a hülyeségekért előre is sorry.
Gery:ahhoz hogy kitörj egy genjutsuból nincs szükség erős sharinganra,de ahhoz hogy egy Tsukoyomiból kitörj,az CSAK ERŐS sharingannal lehet.Kakashinak a teste,és a chakrkapacitása miatt nem ment.Sasukének meg pont az erős sharinganja,a teste,meg a chakrakapacitás miatt sikerült.SŐT,megkockáztatom Itachi direkt gyenge Tsukoyomit hozott össze neki,biztos nem akarta ott befejezni a harcot.
De lassan ebből már Sasuke-Itachi lesz úgyhogy befejezem xD

Kakashi vs. Jiraiya.
Kakashinak esélye nincs...nem emlékeztek egy másik Jouninnal(Ebisuval mit művelt Jiraiya?xD)megidézett egy békát az meg úgy földhöz vágta hogy még a Sennen Goroshi sem segített xD
Jó Kakashi nem Ebisu,ez tény.De mondjuk megnézném mit csinál az a 3 nagy béka ellen,akik Pein ellen is segítettek Narutonak.Most megidézi Pakkun-t meg a kiskutyáit?xD
Ha elkezd Kamuizni akkor se bírna el mindhárom békával...még Sennin mód se kéne Jiraiya-nak,úgyis gond nélkül leütni Kakashit...
vagy vegyünk más példát:Kakashi megküzdött 2 Pein testtel,hozzájuk sem tudott érni...
Jiraiya megküzdött mint a hattal és hármat vagy négyet,már nem tudom mennyit kicsinált...
kérdés van még?xD

Naruto vs. Bee-t már kommentáltam,de régen ki lett már vesézve

esetleg egy Raikage vs. Danzou?
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2882 Dátum: 10 jún 26, 13:31:03 »

Ez enm rossz, de szeritnem egyértelmű...
...hiába az izanagi, ha a raikage egyszerűen támadhatatlan Danzou számráa a "páncélja" által, és van oylan gyors, hogy széttépje, amint "egjelenik újra"...
...még ha figyelmbe vesszükm, hogy Danzou a megfelelő taktikával rövid időre meggynegítette a Susanoot... a raikage sebesésgével nem lenen ideje iylen trükköket kivitelezni... tudom, hoyg Sauske is gyors, de azért van különbség...
...az egyetlen dolog, ami fordíthat a meccsen, az Shisui szeme.. annak a genjutsujával, szerintem Danzou nyerhet, ha úgy jön ki a lépés, hogy sikerül a megfelelő időzítéssel elsütnie egy sima genjutsu, vagy manipulálni tudja az ellenfelét... egy elegáns öngyilkosságra például már az elején ráveheti.. ha elég erős a szem hatása, de ezt nem tudhatjuk.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2883 Dátum: 10 jún 26, 19:39:01 »

Danzou kapásból inzangival kezdene és ha a Raikage azt hiszi kinyírta szerintem rá is rákerülne az a bénító pecsét (bár lehet hogy nem Nevet) és akkor hiába a pöpec villám pajzs hisz a szél elemű támadások elméletileg átmennek rajta és a Raikage darabokban végzi (bár szerintem bénultan nincs ilyen pajzsa iszont az is elképzelhető hogy a Raikage kitőr a pecsétből, mert Saskénak is sikerült a csakrájával). A genjutsu a Raikage ellen nem műkszik, Saske próbálta genjutsuba ejteni de nem sikerült ezért ejtette C-t genjutsuba ha jól emlékszem.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2884 Dátum: 10 jún 26, 23:08:08 »

Elvileg a szél üti a villámot szóval Danzounak lenne valami esélye a Raikage ellen (megjegyzés: a Bee-féle hipervibráció átütőereje übereli még a Fuuton technikákét is, szal lehet nyerne ellene a faja villám-páncéllal). Persze csak ha utoléri, mert kedvenc birkózónk ugye elég gyors. Más kérdés hogy az Izanagi sokat segítene ebben, mert míg a Raikage csak nézi, hogy ezmiezitten, ő be tudna vinni pár találatot. No meg ott van a Shisui-féle technika, bár nem tudom, mennyit érne ellene - Sóska genjustuját lazán kiröhögte. Mindent összevetve ha sikerül nagyon gyorsan bevinnie valami igen ütős szél/pecsét technikát akkor Danzou nyer, ha elhúzódik a buli akkor a Raikage.

Orochimaru vs. Pain. Ha az már volt, akkor egy Mizukage vs. Tsuchikage.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 26, 23:11:00 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2885 Dátum: 10 jún 27, 09:15:39 »

Hát, ha már így fogalmaztál, akkor a Pein vs. Orochimaru, vagy sannin variációk jól ki letterk valamikro vesézve, úgyhogy a msáodik párosítást vezsem inkább.
Ez viszont elég egyértelmű,, emellett is, hoyg a mizukage kicsit töbebt mutatott eddig, mint az ellenfele.. lehet, hoyg elfogult vagyok de az a vén fórszer az egyik "ellenfelét" (még ha csak egy Zetsu-bunshin is volt) sziklává változtatta, tud lebegni, és van egy jutsuja, amivel egy bizonyos területen bellül MINDENT megsemmisít... ezentúl vagy hetven-nyolcvan évesnek tűnik, és eddig aktív kage tudott maradni.. feltételezhetően ő nem kéynszerből vette vissza a helyet, mint Sarutobi-sensei, de ha mégis, az sme változtat semmit... őrületesen erőteljes és változatos lehet az arzenálja, sé az is biztos, hogy látott már ezt-azt... én úgy vagyok veel, hogy a legrosszabb, amit hozhat neki a harc, az az, hogy abban a laza egy-két percben, amíg könynedén leveri a mizukagét, meghúzza a hátát.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2886 Dátum: 10 jún 27, 22:43:09 »

Na ne hülyéskedjünk már. Pain egész konohát legyalulta, kivéget, megsebesített több jól képzett tehetséges és erős chunin-t, vagy junint, meg még egy rakat embert.  Ezzel az emberrel, akit a messzemenő túlerő sem volt képes legyőzni, ezzel akarjátok összehozni a gai teamet? Szerintem értelmetlen ezt kivesézni, a harc egyértelmű. Kapásbol fel lehetne sorolni legalább 10 olyan személyt, akik voltak annyira erősek mint a pain ellen felsorolt emberek, és egy se tudta megölni őket.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2887 Dátum: 10 jún 27, 23:05:46 »

az elöttem szólókhoz már nem sok újat tudok mondani.
Naná, hogy Pein. Úgy pownolta meg egész Konohát, hogy minden teste megmaradt. Csak Konohamaru csiklandozta kicsit meg az egyiket, de amúgy annyi. Ha egész Konoha nem volt elég akkor Gaiék meg az S betűsök se lesznek elegek.
Viszont hamár S betűsök...
Sai vs. Shikamaru?  volt hasonló helyzet de azt a harcot nem fejezték be.
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2888 Dátum: 10 jún 27, 23:57:45 »

Hát Shikamaru-t úgy ismertem meg hogy csak tervei vannak ereje nagyon nincs. Igy elsőre Sai-ra tippelnék, de ezzel is úgy vok mint a többi harcal, ha azt akarjuk hogy a kedvencünk nyerjen az fog: Shikamaru elfogja egy árnyékkal. Kitalál valami durva tervet amivel sai nem tud mit kezdeni és nyert. (mivel sai technikájának vannak hátrányai).
De szvsz Sai!
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 23:58:18 írta seeway » Naplózva

...
...
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2889 Dátum: 10 jún 28, 00:12:29 »

Ha Shikamaru elfogja egy árnyékkal, Pein ránéz aztán repül Nevet Na meg alapból úgy értjük a helyzetet, hogy mind a 6 Pein ott van, igaz? Úgy sztem nem tudnának nyerni szinte sehogy.
Max Shikamaru kitalál valami tervet, amivel egy cseppnyi esélyük is lehetne.


szerk:
bocs, picit elnéztem, én a pain vs gai teamos hsz-re válaszoltam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 00:19:36 írta Stance » Naplózva



hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2890 Dátum: 10 jún 28, 09:45:18 »

Pain vs gai team+ még pár ember volt. És a pár ember között benne volt shika is. Nem értem, mi értelme pain-ről meg ilyenekről beszélgetni. Pain kibírta a konohaiak összes jutsuját, nem bírtak szinte semmit se csinálni.

Seeway: akkor most neked sai a kedvenced?

Én előre megmondom hogy nem sai a kedvencem:
Sai vs shika. Hogy ki is nyerne? Sai nem hiába anbu, okos, de nem annyira mint shika, shika csak az árnyékal tud harcolni, de avval nagyon jól. Ha van árnyék, és van terve, akkor szinte megálíthatatlan. És mivel már elég jól ismerik egymás képeségeit, Sai nem lenne hülye, és szépen fentröl támadna, mert shika az ellen gyenge. Szóval szerintem is sai a nyertes.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2891 Dátum: 10 jún 28, 12:33:26 »

Nekem nem Shika a kedvencem,de legyűrné Sai-t.Volt valamelyik movie-ban is hogy az égből támadtak rá,és hogy megállította az ellent...Meg amikor Sai rátámadt Narutora,Shika könnyedén kinyírta az oroszlánjait,Sai harcstsílusa fekszik Shikának.
seeway 3 sorra figyelj:D
Hinata vs. Sakura:
Hinata szerintem a legerősebb lány chuunin a régi geninek közül,Sakurának esélye nincs.hiába üt nagyot Sakura Hinata gyorsabb,és azzal a technikűval amit Pein ellen használt,vagy egy Hakke Rokujyuu yon-sho-val elintézné.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 11, 01:10:51 írta Mistich » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2892 Dátum: 10 jún 28, 13:11:12 »

Hinata, egyértelműen. Sakura lehet bármilyen erős és képzett medic nin, a Juukennel szemben tehetetlen + a Byakugan miatt nem tud meglepi-támadást bevinni. Az egyetlen esélye valami színtelen-szagtalan kábító v. mérgező gáz lenne, csak hát azt is körülményes lenne bevetni.

Sai vs. Shika: Sai tinta-technikái sokoldalúak, de Mr. Ananászfej árnyéka is az, ráadásul iq-ban veri Sai-t. Szal szerintem Shika nyerne, de nem 2 perc alatt.

Egy Sakura + Ino + Tenten + Hinata  vs.  Tsunade + Shizune hogy hangzik?
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 13:12:20 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2893 Dátum: 10 jún 28, 13:37:33 »

Hát szerintem ez is eggyértelmű Nevet Hinatanak meg a többieknek is vannak jó techikáik de ezért még is csak a hokage ellen küzdenek Mosolyog
Tsunade tenten-t egy ütéssel leveri, sakura gyogyitással lesz elfoglalva, mivel nincs itt shikamaru nem hiszom hogy ino hasznalna a technikajat mivel nagyon kockazatos lenne, hinata lehet neki rontana tsunadenak és mivel szerintem ő is képes a chakra blokolására talán még esélye is lenne ha nem a hires sanin ellen küzdene...Magyarán rá ejtene hinatara egy csigát Nevet Shizune meg ott gondolkodna mennyi papir munkája van még hátra Nevet
Naplózva

...
...
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2894 Dátum: 10 jún 28, 13:43:11 »

Azért harcban Tsunade sem olyan nagy ász...az ütésein,rúgásain,meg Katsuyun kívül mit mutatott harcban?semmit.
Ha Tsunade ellenfelei csapattársak lennének,esélye nem lenne Shizunééknek.A létszámfölényt ki lehetne használni,csak mivel ugye nem csapattársak,nehezebb összedolgozni.Mivel ott van Hinata ő észre venné hogy Shizune támadásai mérgesek(nem dühösek,hanem mérget használ xD),és szólhatna a többieknek.Inonak is van megfelelő technikája amit használhatna,hanem amit az a két dagadék ellen használt xD
Tsunade nem az ereje miatt lett hokage,hanem a többi tulajdonsága miatt.(orvosi jutsuk,ész stb...)
Ha Sakuráék el tudnák intézni Katsuyut,onnan akár le is hozhatnák a felnőtteket:D
bár azért problémás lenne,főleg hogy olyan kiemelkedően erős emberke nincs köztük.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!