24 szep 22, 17:22:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196078 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2850 Dátum: 10 jún 24, 13:13:32 »

De mivel Nagatonak nincs ép teste,nem tudhatjuk mennyivel lenne erősebb úgy.Az tényleg igaz hogy a kyuubi ellen csak egy teste volt,de ha a Kyuubi mind a 9 farkincája előjön,melyik testének vette volna hasznát?Ugye ott van az idézős,annak talán,bár ha a kilencfarkú teljesen elszabadul,véleményem szerintem mindegyik dögöt simán elintézi.Van a ninjutsu elnyelős,annak se veszi túl nagy hasznát,mert a taijutsu ellen védtelen.Van az újraélesztős test,az mondjuk kérdéses,hogy milyen gyorsan tudja leütni a róka.Ugye van Yahiko teste,az a Shinra tensei-el meg a Chibaku tensei-el tényleg jól jön,de azt láttuk is.Most hirtelen nem jut eszembe a többi test képessége,mindjárt szerkesztem a hsz-t xD

Tudom most majd azzal fogtok érvelni hogy én külön-külön vettem a testek képességét nem egyben.Valaki leírja a maradék testek képességeit?xD
most lusta vagyok visszaolvasni,és fél órája keltem,szóval örülök hogy a gépet sikerült bekapcsolni,meg pár értelmes mondatot megfogalmazni xD

szerk.:
minek írtam le?most jut eszembe hogy ez így nagyon nagy baromság,mert Pein ereje pont a testek csapatmunkájában van...mindegy mostmár nem fogom kitörölni.
De ettől függetlenül szerintem a teljes kyuubit nem tudná legyőzni Pein.

Viszont azt hozzáteszem hogyha Naruto ellen a teljes erejét használja Pein,akkor a Kyuubi mostmár nem létezne...Mivel tudtommal Naruto halálával amíg a róka benne van,az is ugyanúgy meghal.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 24, 13:17:36 írta Mistich » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2851 Dátum: 10 jún 24, 14:13:24 »

Sakura vs shika: ha van ányék, akkor bizony shika nyer. Sakura nem hiszem hogy túlélne egy olyan átszúrós izét, amit  már töbször is látunk shikátol. Elég esélytelen lenne ez a dolog. Igaz hogy remek gyógyító, de egy átjugatott testet, vagy csak egy átjugatott végtagot nem lehet sity suty hejrerakni. Sakura ereje nem az 1 v 1 hanem a csapatban harcolásban van. 
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2852 Dátum: 10 jún 24, 14:59:57 »

Ali-G 3 sor...
a foci ebben a topikban nem érdekel xD
de ez a Jiraiya-Sasuke tetszik.
Akármennyire nem szeretem a Shippuudenes Sasuke-t meg akármennyire bírom Jiraiya-t,azt kell mondanom hogy a MS Sasuke lehozná egy vs egy-ben Jiraiya-t...Oké Jiraiya odahívja a békahadosztályt,de Sasuke is tud Summonolni.Végülis ha mindketten rögtön a maximumon kezdenek akkor Sasuke nyer.de ha az nem MS-sel kezd akkor mire ideje lenne bekapcsolni addigra nem nagyon lenne fejecskéje...

Bár az amaterasu elől ki lehet térni elég gyors mozgással,és ha nem néz Sasuke szemébe a Tsukoyomi is elkerülhető.Sasuke Susanoo-ját egy Legvéső Oodama Rasengan biztos áttörné.
Szóval kétesélyes.

akkor egy Neji vs. Kimimaro(sima naruban)?
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2853 Dátum: 10 jún 24, 16:28:16 »

Jajj Ali-G te kis huncut, kijátszod a 3 sort? Nevet
Kimimaronak elég lazán kéne vernie Nejit, merthát Neji nem tud elemeket és csak taijutsu van neki (mondjuk sztem Kimimaronak is) és szerintem Kimi elveri taijutsuban főleg ha elmegy átokpecsét második szintig. Vajon ahoz kell chakra, hogy a csontjait kihozza? Meg ráadásul ha mindenhonnan előhoz csontokat akkor Neji hozzá sem érhet.. Bár neki meg ott az a pörgös dolog, az sem egy hátrányos jutsu. Gaara is kikapott volna ha nem haldokolt volna Kimimaro és Gaaranak zúzósabb jutsujai voltak szóval szerintem Kimi nyerne.
Remélem Anglia, mert utálom a németeket.
Jah és szerintem Jiraya remete formás rasenganja nem vinné át a Susanoot. Szépen néznék ki..akkor mit érne a Susanoo? Meg mi értelme lenne, hogy viszi a chakrát, mint állat? Nem gyenge a remete formás rasengan, de szerintem kevés lenne. Akkor már inkább egy rasen shuriken vigye át.. Mellesleg a raikage ellen egy kis kezdetleges szar Susanooja volt, ami, hogy a teste körül volt. Kakashinál meg kihozta a Teljes Susanoot. Ezt nem is értem, hogy a Danzou harcnál az egyik rész címe az volt, hogy a teljes Susanoo és köze sem volt hozzá, mert csak Kakashinál jött ki. És a végső formája csak kibír egy remetés rasengant.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2854 Dátum: 10 jún 24, 18:22:46 »

Sztetm ahoz is kell chakra h kirántsd a gerinced:)de Nejinek nem kell pont hozzáérni Kimimarohoz elég ha 1 kicsit hozzáér.Ha meg nem így van akkor ott van az a Byakugan forma(?) amiben szürkén látja a világot és lelassulnak a dolgok akkor valszeg szétudná csapni kimimarot.


A Sasuke vs.  Jiraiyiban sztem Sasuke nyerne.Jiariya amúgy sem volt sztem túl erős még a Sennin módban sem.Ha a Tsukoyomit ki is kerülné 1 olyan jól formázott amateratsut amit Sasuke használ nem nagyon zudná levédeni.A Susanoo-t meg nem is kell nagyon használnija max akkor ha Ero-sennin megidéz pár békát.Akkor elkélne.Nevet


Ali-G meg jól kijátszotta a 3 soros szabályt:D Csak az Anglia Vs Németország nem ebbe a topicba való:DDe azért ha döntenem kell akkor Németország:)
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2855 Dátum: 10 jún 24, 18:50:57 »

Én nem akartam kijátszani, pont kijött. Az első sor vicc volt.
Írtam is csak véleményre voltam kiváncsi.
De azért írok vmit:

Saske vs Jiraiya.
Sztem Saske gyengéje ha olyan ellen harcol aki a ninjutsut és a taijutsut, egyaránt jól használja. +Gyors ellenfelekkel nem tud mit kezdeni. (Lásd Raikage elleni harc, Bee elleni is ilyen) És Jiraiya am is az egyik, hanem a legjobb ninjutsus + remeteformával a legjobb, és remete formával még a taijutsuja és brutál. Szóval verné Sasket. Hiába van MS-e nem tudná használni.

Én akárkire fogadni mernék, hogy megveri Sasket, aki Nagyon jó nin/taijutsu használó és gyors.

Kimimaro, lazán veri Nejit, ez nem téma.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2856 Dátum: 10 jún 24, 19:05:50 »

Jiraya nagyon jó taijutsuban és ninjutsuban. De gejntusuban harmatgyenge. Még a sima sharingan is elkapná, ráadásul ahogy tudom nem nagyon harcolt sharinganhasználó ellen, vagyis a tsukiyomiba simán belesétálna, és azután meg nem sűrűn tudna ugrálni. Szöcsinek ezután nem is kéne se az amaterasu se a susanno egy kis villám és Jiraya rosszuljárt. Remeteformát meg nem igazán lenne ideje szerintem ölteni.

trafo90: Sakura azért ki tudna térni a kunaik elől, épp az volt az edzése lényege, hogy kikerülje a támadásokat.

Mi volt még?...Kimimaro ls Neji....hát, most nincs kedvem hosszan fejtegetni, de szerintem Kimimaro, mivel az ő legyőzéséhez egy brutál Lee és egy Gaara kellett, Nejit meg az is kifektette aki ottmaradt ellene. (na, ezt jól megmagyaráztamXD)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2857 Dátum: 10 jún 24, 19:36:00 »

Jiraiya nem volt túl erős?xDDD
erre inkább nem mondok semmit xD
Lee mint brutál?amikor Kimivel harcolt annak is örülhetett hogy menni tudott,hiszen azelőtt elég közelről megismerte Gaara homokját^^

És Meroko még annyi,hogy ugyan nem láttuk hogy Sharingan használó ellen harcolt volna,de nagyon sokat kémkedett az Akatsuki után,így kétlem hogy ne ismerné elég jól a cuccost:)
És Jiraiya amúgy se hülye,biztos kitalálna valami okosat az MS ellen.

traavis:azt ne felejtsd el,hogy Sasuke Susanoo-ja inkább támadásra jó.Ő nem az a bevédem magam fajta harcos.Újabban inkább VÁÁ MEGÖLLEK típusú harcos...kicsit régi Narutora hajaz...beszóttá??lecsaplak...
Naplózva

sramek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2858 Dátum: 10 jún 24, 19:58:01 »

Ez ugye vmi vicc volt hogy jiraya gyenge?
Már nem azért de jiraya nagyon is erős volt és remete formában azért még gyorsaság is párosult hozzá, azonban sasuke ellen kikapna. Nagy előny hogy ott van sasukéna ka sharingan amivel látja jiraya mozdulatait meg azért jiraya nem volt olyan túl nagy király hogy úgy harcoljon sasuke mangekyou MS-ja ellen hogy nem néz a szemébe mert sasuke eléggé gyos harcos. És onnantól eléggé nehéz lenne harcolni ellene főleg hogy sasukének nem csak 1-2 erős képessége van.

Shikamaru beverné sakurat, biztos kitalálna vmi faja kis taktikát amivel elkapná, csak arra kellene vigyázni hogy sakura ne kerüljön túl közel hozzá mert olyat üt az a némber hogy ...

Kimimaro, nejiből pedig... hát azért akkor még nem volt vmi nagy kirély neji. Kmimaronak viszonylag gyors és pontos mozgása volt + ottvolt neki átokpecsétes forma is. És mire neji észbekapna kimimaro már meg is csinálta volna azt amit gaara ellen a végén amit nem hiszem hogy túlélne neji.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2859 Dátum: 10 jún 24, 20:08:05 »

Sasuke vs Jiraya?
Első szempont, pl h Jirayanak 10x nagyobb harci tapasztalata van és jobban vág az esze is. Addig oké, hogy Sasuke gyors, de akkor nézzük meg Jirayat senjutsuban o.O... Az meg a másik, hogy ő tanította meg Naruto-t arra, hogy hogyan kerüljön ki genjutsuból, akkor ő maga miért ne tudná, hogy hogy kell ellenálni egy mangyeku sharingannak? Ha meg alapból úgy kezd, hogy nem néz bele a szemébe, az se lenne gond több tíz év harci tapasztalattal, hisz amikor Itachi és Kisame harcolt Asumáékkal, (nem emlékszem, hogy pontosan kik voltak ott) ők is úgy harcoltak. Állóképességről meg ne is beszéljünk, Sasuke Killer Bee ellen nem bírta sokáig. Ha nincs ott a gyógyító csaj, gyorsan meghal.
Naplózva



traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2860 Dátum: 10 jún 24, 20:17:33 »

MS-nek nem lehet ellenálni. Ha a Tsukoyamira gondolsz. Minimum egy sharingan és Bijuu vagy társ kell, esetleg átok pecsét, mint Sasukenál volt. Sasuke vs Bee-nél elég sok volt a meglepetés. Meg azért lazán megkaptál elsőre a legerősebb Chinchurikit... 0 tapasztalattal. Azt ne nevezzük harcnak amikor Asumáék Itachiék ellen álltak fel..tehát Kakashi pikk pakk földön volt, Kurenai a saját genjutsujába bukott bele Kisame meg nem csinált semmit, merthogy túl feltűnőek a teknikái. Jiraya cseszettül nem volt gyenge Nevet Őőőő Sasuke megölte volna Raikaget ha Gaara nem csapja oda a homokját... Az meg remélem vicc volt, hogy nem tudná használni az MS-t Jiraya ellen.. én is szerettem Jirayat meg erős is volt, de Sasuke nem feküdne neki. Meghát Sasuke van olyan jó taijutsus, mint Jiraya csak a Sennin mód megdobja a dolgokat. Nem azt mondtam, hogy az ő Susanooja védekezésre van, csak azt, hogy a Kage találkozón meg DAnzou ellen csak a teste körül volt minkét harcnál a vége fele már egész nagy volt de az nem volt teljes. És csak annyit akartam ezzel mondani, hogy a teljes Susanooja valszeg jobban véd, mint a kezdetleges. És egy Odama rasengan nem hiszem, hogy átütné. Kimimarot nem győzték volna le, ő azért halt meg, mert beteg volt és Gaara szeme előtt 2cm-el állt meg az a fúró izé, mert Meghalt, Magától.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2861 Dátum: 10 jún 24, 20:35:39 »

Meg vegyük alapul Jiraiya meg Sasuke harcstílsát.Jiraiya GONOLKODIK hogy mit hogyan lehetne okosan csinálni,Sasuke meg rögtön amaterasu,ms,stb...Mivel abban biztos vagyok hogy ismeri a sharingant,nyilván használna klónokat,ami az Amaterasuval elég nagy kib*szás xD
Sasuke megölte volna Raikaget ha Gaara nem csapja oda a homokját
Nem,annál a résznél pont a Raikage nyírta volna ki Sasukét,csak lesült volna a lábe/keze(nemtudommár) is.
a Raikage egyedül széjjelkapta volna Sasukét.És egy ideje abban sem vagyok már biztos hogy Sasuke képes a Tsukoyomira.nem hiszem a Raikage ellen nem használta volna.Bár most hogy visszagondolok szerintem egyszer sem alkalmazta a Tsukoyomit.Persze lehet hogy rosszul emlékszek,de mintha ő Amaterasu + Susanoo fan lenne.

Ha egy olyan rohadt nagy rasengan nem is töri át a Sasuke féle Susanoot de 2-vel szerintem már meg lehetne oldani.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2862 Dátum: 10 jún 24, 21:14:34 »

Használta többször is. Pl Killer Bee ellen. Raikage egyik őre ellen. Danzou ellen is, azzal játszotta ki az Izanagit.
Gaara még mondta is, hogy még nagyobb sérüléseket szerzett volna ha így támad. Sasuken még ott volt a Susanoo is, ami ha kibírt már két olyan nagy támadást..lehet, hogy fájt volna Sasukenak meg megérezte volna, de nem hiszem, hogy bele is halt volna viszont Raikage vághatta volna le a fél alsótestét.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2863 Dátum: 10 jún 25, 11:46:17 »

Sasuke Susanno-ja az teljesen támadó stílusú, nem úgy mint Itachié. Asszem ezt valaki márt írta.  Éppen ezért sztem közel sincs akkora ellenállása mint a bátyjának, viszont sokkal gyorsabb halálos támadásra képes vele. Most ha azt nézzük, hogy Danzou fuuton technikája majdnem romokba döntötte, akkor 1 Legvégső Rasengan caffatokra szedi.
Viszont, Jiraiyanak kapkodnia kéne a kis papucsában a lábát még Sennin formában is, mert azok a nyilak elég gyorsan repkednek és akkor még nem beszéltem az amaterasuról. A Tsukyomi nem ellenfél 1 olyan rutin hengernek mint az öreg.
Pontosan tudja milyen módon tud kitörni a genjutsuból. Ennek ellenére én is azt mondom, hogy a jelenlegi Sasuke már verné sajnos Ero-Sennint. Sasuke annyira dinamikusan és erősen támad, amivel már nem tudna mit kezdeni  Jirayia.
Körübelül azt tudom elképzelni, hogy menekül addig amíg nem vált át Sennin módoba mint Pein ellen. Csak az a különbség, hogy Sasuke nem fog játszani vele, hanem amint van rá lehetősége lesujt. Sasukenek a legrosszabb ellenfél az pont a mostani Naruto. Kage Bunshinok igazi szívás Sasuke összes technikájának.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2864 Dátum: 10 jún 25, 12:07:48 »

Azért ero sennin se piskóta. Ez olyan ki ki meccs lenne szerintem, bár inkább sasukének adnék 60% az öregnek meg 40%. Ha a remete foma felvétele sikeres, akkor esetleg nyerhet Jiraya. A genjutsu meg kétélű fegyver, békákét nem hiszem  hogy sasuke ki bírná védeni. Az amaterasu valószínűleg már nem téma az öregnek, gondolom csak tanulmányozta az itájét, és gondolom csak jutot valamire. A susano viszont túl nagy adu sasu kezében. Védelme nem tökéletes, támadása viszont az. És elég csak egy lövés, és vége a menetnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!