24 szep 22, 21:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196456 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2910 Dátum: 10 jún 28, 21:44:42 »

Azért van 3 fős csapat, hogy védjék a gyógyítót ^^ Szerinted lenne ideje egyszerre harcolni meg gyógyítani? Nézd már meg, hogy Karin mit csinált a harcoknál.. Nem lenéztem. Nagyon jó, sőt a legjobb gyógyító. Frontvonalbeli harci tapasztalata amikor ő harcol olyan biztos nincs sok. Na Sakura... Choji nagyi irányította és leverték Sasorit. Hűha. Choji meg kit vert le, mert nem emlékszem. ÉS nem mértem Sasukehoz, mert akkor azt írtam volna, hogy inkább bújjon el valahol és elő se jöjjön.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2911 Dátum: 10 jún 28, 21:51:57 »

traavis tetszik az utolsó mondatod Nevet annyi fűznék csak hozzá hogy Chiyo nagyi,mert kicsit félreérthető:D
Gery légyszi kicsit helyesebben,mert nehéz értelmezni a mondatokat amiket írsz.Közvetlen harci tapasztalata olyan nagyon sok tényleg nincs Tsunadének,csak amennyi a gyógyításhoz kell,hogy elkerülje a sérüléseket.Sakura a Sasoris harcnál tulajdonképpen semmit nem csinált,csak ütött párat meg a harc előtt méregtelenítőt kevert.Az igaz hogy Hinata nem gyenge,vannak jó technikái,én speciel őt bírom:).De a többi emberke a felsoroltak közül,harci tudást nézve,joggal rakhatóak az "aljanép" kategóriába.Máig rejtély nekem hogy hogy lett belőlük Chuunin...
Karin mit csinált a harcoknál?elbújt egy fal mögé amíg keresett valakit,vagy elrejtette a chakráját,vagy Sasukét harapdálta xD
hirtelen ennyi jut eszembe Nevet

szerk.:
a hsz-em nagy része az első hsz-edre vonatkozik traavis:)tehát a Chojisra:D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 22:03:51 írta Mistich » Naplózva

seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2912 Dátum: 10 jún 28, 22:04:38 »

Idézet
ha azt akarjuk hogy a kedvencünk nyerjen, az fog nyerni
Ezzel arra gondolok hogy aki eldöntötte hogy Tsunade egy harci tapasztalatokkal nem rendeklező (illetve kevéssel) gyógyitó ninja annak egész nap mondhatod az indokaidat nem fogja elfogadni Nevet
Szóval szerintem zárjuk le ezt a harcot mert értelmetlen veszekedés lesz belőle...

Naplózva

...
...
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2913 Dátum: 10 jún 28, 22:11:00 »

Sakura vs. Ino?
Szerintem a mostani állál szerint  Sakura verné a szőkét. Ino nem sokat tud, Sakura erősebb és jobban tud kitérni a támadások elől. Ino testhelyettesítő bigyóját meg könnyen ki lehet védeni azzal, hogy Sakura nem áll meg percekig mozdulatlanul. Plusz Sakura ugye tud csinálni mérgezett kunai-t is, egy végés és Ino kidőlt.
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2914 Dátum: 10 jún 28, 22:37:30 »

Hát nem minden téren verné  >.<#
Egyébként igen a manga nem sokat mutatott Ino fejlődéséből, bár biztos tanult pár ujjat vagyis kellet neki. Harcról meg annyit hogy igen elöttem szóló elmondta: Gyors, erős, jó gyógyító ninja, ért a mérgekhez és nem utolsó sorban Tsunade tanitványa, gondolom az oktatása nem csak egy-két hal felélesztéséből és 1-2 chakra koncentrációs gyakorlatból állt.
Naplózva

...
...
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2915 Dátum: 10 jún 28, 23:44:28 »

Ez egy nagy baromság, hogy Tsunadenak nincs harci tapasztalata. A 3 Sannin gyakorlatilag végig harcolt 1 shinobi háborút. Ezt a jelenleg ismert emberkék közül nem sokról lehet elmondani. Hanzouval is harcoltak, aki azért nem volt 1 sehonnani suttyó. Mondj még 1 shinobit, aki megtudta volna védeni a lakosság nagy részét 1 óriás Shinra Tenseitől?!
Ezzel sztem el is mondtam mekkora erővel bír. A testi erő itt a legkevesebb. Kabutot én meg sosem tartottam 1 olyan nagy dirr-durr ninjanak. Nem említhető Tsunadeval 1 szinten. Most, hogy szerzett erőt Orochimarunak köszönhetően így változott a helyzet.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2916 Dátum: 10 jún 29, 09:30:42 »

erről beszélünk éppen.....hogy a gyógyító tudása olyan kiemelkedő,ezzel nagyjából alá is támasztottál Mosolyog
Igen elmondtad hogy a gyógyító tudása milyen jó,amit egyszer nem próbált senki letagadni.
Na mindegy,Tsunadéről részemről ennyi,úgyse fogjuk egymást meggyőzni.

Ino vs. Sakura:
háát nem tudom...tény hogy Sakura mostmár nagyot üt,de Inonak van az a testkilövés féle technikája..amikor irányítja az ellenfelet.ha az betalálna,akkor leverné Sakurát.Annyit kéne tennie hogy nem megy az 5-6 méteres közelébe:D
Szvsz,Ino win.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2917 Dátum: 10 jún 29, 16:25:08 »

Én nem tudom abbahagynni Nevet
Végigharcolta Tsunade a háborút, mint GYÓGYÍTÓ. Nem harcoltak Hanzou ellen, de mind1. Hanzou mondta nekik, hogy értelmetlen lenne a harc, mert ők már fáradtak voltak és Hanzou nem akarta kivégezni őket, ehelyett elnevezte őket konoha sanninjainak.
Mondok én neked embert : Jiraya, Sasuke, Naruto, Raikage...
Talán ők nem nézték volna végig, ahogy Pein szépen felszáll (komótosan) és eltol egy shinra tenseit. Pl Sasuke kapásból leszedte volna egy susanoos nyillal Nevet
Szerintem is Ino nyerne. Több harci jutsuja van szerintem, bár ő sem igazán pedálozott velük.
Mellesleg Tsunade ott beszélt vele meg a lábába vezette a chakráját, de nem támadott rá. És itt a kérdés: miért? Lehet nem lett volna értelme. Mert nem tud harcolni normlis szinten csak régi Kabuto szinten Nevet Na most jól lehúztam, de más ellen nem is Harcolt. Az meg mi már, hogy nem bírja a vért és végig harcolt egy háborút?? Ez a hab a tortán.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2918 Dátum: 10 jún 29, 16:44:38 »

Ember akkora érthetetlen vagy mint állat... szóval ö a Háborúban állt és nézte h a többi harcolt? Azt meg senki nem mondta h Jiraya-val vagy ép Naruto-val egyszinten vannak... A másik meg nem láttad harcolni nem azt jelenti h nem is tud... igen Pein ellen mit kezdet volna mikor a chakraját szétosztotta h gyógyítsa a sérülteket, emelet hány embert mentet meg a Shinra Tensei-töl... gondolkozz ehhez mennyi chakra kellett és még ezek után ha nem jött volna Naruto lemerem fogadni h kiáll Pein ellen is. És azért nem láttad harcolni mert én ha jól emlékszem 1 harca volt még a part 1-ben amikor Kabuto először kijátszódta és utána Orchinak ugrik... Igaz Oro kicsit amortizált állapotba volt Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2919 Dátum: 10 jún 29, 17:25:58 »

Azoknak üzenem akik azt mondják Tsunade csak gyógyitott a nagy ninja háborúban: Legyél állat mentő és menny el állatokat menteni a Afrikába oroszlánoktól és egyéb macska félétől, kiváncsi vagyok találkozol-e cicusokkal.
-Ha igen akkor vagy meghalsz mert gyenge vagy vagy megölöd mert erős vagyé s túl éled. Tudtommal Tsunade vissza tért a ninja hábórúból.
-Ha nem akkor én kérek elnézést és nézzetek hülyének...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 17:45:47 írta seeway » Naplózva

...
...
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2920 Dátum: 10 jún 29, 17:34:19 »

Gery vegyél vissza,nem kell parasztkodni,énis tudnék csak nem szoktam...
IGEN Ő ÁLLT A HÁBORÚBAN ÉS GYÓGYÍTOTT!
de most istenem ez akkora hülyeség..."A másik meg nem láttad harcolni nem azt jelenti h nem is tud"
ennyit láttunk tőle,erre alapoztunk,azért hülyeségeket ne írjunk...
Kiáll Pein ellen?gyorsabban elintézte volna mint Hinatát..attól nem lesz valaki erős hogy megöleti magát.....
Oro amortizált állapotban volt?láza volt,nem tudta mozgatni a kezeit,beteg volt,és vért is köhögött(nem a harc alatt,előtte).
És ha nem láttuk harcolni mi a fenére alapozzunk?mindjárt az jön hogy Shizune erősebb mint Naruto csak nem láttuk még a rejtett erejét...

És azért ne egy tigrishez hasonlítsuk már Tsunadét,azt persze hogy lecsepja...Amúgymeg ha egy Jiraiya meg egy Orochimaru a társad,a part1-ben lévő Konohamaru is jó eséllyel visszatért volna...úgyhogy ez nem a legjobb hasonlat volt
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2921 Dátum: 10 jún 29, 17:46:09 »

Gery kapjál már be egy F-tablettát. (Egy akatsukis élete- Másabbnaposok Nevet)
Én nem mondtam, hogy állt. Szerintem elbújt. És amikor kellett gyógyított. Ha kimegyek az oroszlánok közé akkor viszek puskát, ami majd megvéd. Tsunade meg Orcsi-Jiraya párost vitte.
Azelőtt beszélt Peinnel, hogy a nagy Shinra Tenseit elnyomta. És tanulj már meg olvasni. Leírtam ugye, hogy szép lassan felszállt tehát erősen arra az időre akartam célozni mielőtt a nagy Shinra tensei volt. Mert akkor tele volt chakrával és nekieshetett volna. Nem nézi, mint a hülyegyerek ahogy lerombolja a falut. Legalább egy Kunei-t odadobott volna...
Seeway te meg essél már neki egy oroszlánnak puszta kézzel. Megdumáljuk, fogadásokat kötünk rá meg minden lesz tv is. Naaaaaa? Benne leszel a tévében!
szerk.: Amúgy meg Tsunade biztos harcolt, fogyasztotta a chakráját és mikor gyógyítani kellett akkor is volt! Neki úgyis annyi chakrája van, ugye? Akkora király, hogy egyszerre gyógyít meg harcol meg minden. Lassan már Minatot sem merem ellene elképzelni...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2922 Dátum: 10 jún 29, 18:06:50 »

Mivel titeket nem lehet meggyőzni normális érvekkel. Most az hol érv, hogy túlélte a ninja háborút? Vannak ezzel még így egy páran. És az, hogy nézett volna ki, hogy csak Jirayaék kapnak Sannin nevet? Mivel csapatként élték túl ezért kapott Tsunade is. De attól még gyógyító volt. Olyan szépen levezették még a sima narutoban, hogy három fős csapatokban mozognak ahol mindig van egy gyógyító aki nélkül elhalnának a többiek. És igen valószínüleg Tsunade a legjobb gyógyító az egész Naruto világban. DE az nem azt jelenti, hogy harcolni is jól tud. Ott van pl Sakura. Gyógyító és nem tud harcolni csak nagyon szarul. Ino is gyógyít ő sem harcol nagyon. Karin...Rin (kakashi fiatalkori társa volt ő is CSAK gyógyított) és lehetne sorolni. Egyikük sem hűha harcos. Tsunadeban annyi különleges van, hogy senju és erős. Szóval ha kapsz tőle egy pofont gáz van. De ettől még nem gyors meg támadó ninjutsut sem mutatott soha és soha senki sem említett olyat. Olyanra meg ne alapozzunk amit nem láttunk. Elég sok érvet felsoroltam.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2923 Dátum: 10 jún 29, 18:22:00 »

traavis-nak igaza van.Az sehol nem érv hogy túléled a háborút.ha Konohamaru meg konohamaru fiú társával megy ki valaki a háborúba,harcol,és élve visszajön,na AZ teljesítmény.Abban mondjuk nem teljesen értek egyet hogy csak azért kapta Tsunade a Sannin-t mert Jiraiya és Oro társa volt,hanem a gyógyító tudása miatt.
Na mindegy inkább hozok fel valami mást.
mondjuk egy Suigetsu vs. Temari?
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2924 Dátum: 10 jún 29, 18:36:04 »

Hát azt nem tudom, hogy a szél üti-e a vizet.Mert úgy, hogy Suigetsu ha bekap vmi találatot és víz lesz úgy cumi. Bár csak a fizikai találatok ellen jó nem? Mert ha Temari távol tartja akkor lehozza. Csak ugye ha Suigetsu közel kerül akkor hamar leszeleteli. Elég jól használja a kardját. De az a baj, hogy ő sem mutatott ninjutsut még. Mondjuk Temari sem a fújdogáláson kívül. Szerintem Suigetsu lehozná Temarit. Mert a bűnözők mindig erősebbek Nevet Meg Sasuke mellett lehet erősebb ellenfelekre készül.
U.i.: Én sem úgy gondoltam, hogy azért kapta, mert ott volt csak elfelejtettem leírni a gyógyítást.
Őőő hát onnan vesszük, hogy a gyógyító ninják általában ezt csinálják. Ki mondta, hogy harcoltak ellene? Nevezd meg pls, mert így mindig mosakodhatok Nevet Hát felhasználta mindenét Konoha megmentése érdekében. Majdnem bele is halt ugye. Szóval ha az nem a teljes ereje volt akkor a jó isten se állítaná meg. Sejtem itt arra gondolsz, hogy harcol, de olyat meg nem mutattak. Vagy azért mert nem is harcol vagy csak úgy. De olyanra meg nem lehet alapozni amit nem láttunk.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!