24 szep 22, 23:31:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196581 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2940 Dátum: 10 jún 30, 21:51:01 »

Jah Minato lazán verné. Túl gyors alapból. Meg a teleportálos jutsu is ott van neki. MS-el sem tudná leverni még ha ennyi képessége lenne akkor sem sztem Nyelvesít Elég egyszer megjelölnie Sasuket és onnantól win. Mögételeportál és egy egyszerű kuneival is megölheti.
Kazekage ez mind szép ahogy ezt így felsoroltad. Ám én nem emlékszem h Katsuyu savat köp, csak arra hogy gyógyított. Még háromféleképpen leírtad, hogy milyen jó gyógyító igen (méreg stb.) meg, hogy erős. Meg Sannin és Hokage. Óóóó csak nem azért lett Hokage, mert Jiraya megkérte?? Mert neki nem volt kedve?? Szóval akkor ő kb egy póthokage, mert Jiraya lettv olna vagyis őt akarták. Nahát mit kezdene a koponyarepesztő rugásával - várj sorolom- Jiraya, Orochimaru, Sasuke, Itachi, Kisame, Tobi, Kabuto (mostani), Naruto, Kakashi, Pein, Deidara, Gaara..na jó meguntam a sorolást. Szóval mit kezdene velük? Naaaa? És most fejeztem be ezt a témát Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2941 Dátum: 10 jún 30, 21:55:19 »

Igazából szerintem még a mostani full-táp Sasuke ellen is nyerne Minato.
Igaz nem láttunk tőle csak egy "Hiraishin no Jutsu" -t, de annyi mindent sejtettek róla eddig is, hogy nyugodtan állíthatjuk azt is, hogy Jiraya nál is erősebb volt fénykorában. Az pedig egyenértékű azzal, hogy szinte mindenkit lezúzhat.

Mondjuk talán Madarát kivéve. Róla is annyi a sejtelem.... ejnye már. Mutathatnának tőle többet is.

Raikage "A" vs Full Táp Sóska? Az milyen lenne már. Szegény még Amaterasu-t se tolhatna, mert a Raikage gyorsabb az MS nél.  Nevet
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2942 Dátum: 10 jún 30, 22:00:02 »

Már volt sima MS Sasuke vs Raikage és a Raikage elvesztette a fél karját. Meg ugye ha nem megy Gaara akkor meg is hal. Sasuke nem halt volna bele abba a rugásba, mert ott volt rajta a Susanoo, ami kibírta az azelőtti durva támadásait is. Az a gyökér meg égett volna rendesen... Full táp Sasuke kegyetlenül beverné a Raikaget szerintem. Még akkor is ha az nem idegből harcol. Elvégre Sasuke MS miatt vérzett inkább és nem a Raikage miatt. Még meg is jegyezte, hogy ilyen kockázatokkal jár a Susanoo? Szóval szerintem Sasuke win.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2943 Dátum: 10 jún 30, 22:10:58 »

Sasuke jelenleg leverné a Raikagét.Legutóbb is csak azért kapott ki mert nem bírta a teste a Susanoot,de az már meg lett oldva az FMS-sel.Couthbert,mondom arra alapozzunk amit láttunk Mosolyog.Azonban a sima Sharinganos Sasukét szerintem is leverné.Nem is érdemes érveket felhozni ha mindenki egyetért xDD.
Narutoclone figyelj a 3 sorra.

és még hozzátenném traavis hsz-éhez hogy a a lába is csak azért van még meg neki mert Gaara powerkedett^^
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2944 Dátum: 10 jún 30, 22:26:07 »

Jah Minato lazán verné. Túl gyors alapból. Meg a teleportálos jutsu is ott van neki. MS-el sem tudná leverni még ha ennyi képessége lenne akkor sem sztem Nyelvesít Elég egyszer megjelölnie Sasuket és onnantól win. Mögételeportál és egy egyszerű kuneival is megölheti.
Kazekage ez mind szép ahogy ezt így felsoroltad. Ám én nem emlékszem h Katsuyu savat köp, csak arra hogy gyógyított. Még háromféleképpen leírtad, hogy milyen jó gyógyító igen (méreg stb.) meg, hogy erős. Meg Sannin és Hokage. Óóóó csak nem azért lett Hokage, mert Jiraya megkérte?? Mert neki nem volt kedve?? Szóval akkor ő kb egy póthokage, mert Jiraya lettv olna vagyis őt akarták. Nahát mit kezdene a koponyarepesztő rugásával - várj sorolom- Jiraya, Orochimaru, Sasuke, Itachi, Kisame, Tobi, Kabuto (mostani), Naruto, Kakashi, Pein, Deidara, Gaara..na jó meguntam a sorolást. Szóval mit kezdene velük? Naaaa? És most fejeztem be ezt a témát Nevet


Jiraiya: Megmutatja a Csöcseit neki.
Orochimaru: Gyorsabb Oronál és Ismeri mert 30 éven át csapattársak voltak, nem adná könnyen magát.
Sasuke: Amaterasu elől simán ki lehet térni, Tsukuyomit, Katsuyu megtöri neki, Susanoo ellen már nem tudom.
Itachi: Ugyanaz
Kisame: Közelharcos ugyanúgy, kiegyenlített harc, Katsuyu idézés, Idegbénító jutsu.
Tobi: Nem tudjuk mire képes.
Kabuto: A mostani egy gyenge Oro utánzat, attól mert Edo Tenseiezett egyet már ő a császár...
Naruto: Megmutatja a Csöcseit.
Pein:Azt amit bárki csinálna: Megdöglene.
Deidara: Ugyanazt amit szöcske csinált, felb*ssza az agyát, aztán Katsuyuval kimenti magát.
Gaara: Gyorsabb, Kikerüli a Homokot, idézés, stb.


Amúgy ezt senki nem mondta, hogy a legtáposabb karakter, vagy hogy legyőzné ezeket, de olyan szinten alábecsülitek, mintha Udon vagy Moegi lenne. Szerintem hülyék vagytok, ha azt gondoljátok, amit írtatok, nincs benne semmi logika. Hogy miért lett Hokage? Szerintem azért mert megszavazták és alkalmasnak találták. Jiraiya helyben volt és nagy hírneve van azért kérték fel, ha Tsunade jött volna vissza őt kérték volna fel egyből. Ha meg nem ismersz egy karaktert eléggé, mint ahogy Katsuyu képességeit sem követted figyelemmel eléggé, akkor ne írj róla.

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 22:27:59 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2945 Dátum: 10 jún 30, 22:32:57 »

Mondtam már Gerynek is pofából vissza lehet venni,ne hülyézz le senkit....
ha ezt te írtad komolyan akkor elgonlkozhatnál te is  hogy kinek mennyi esze van.
Gyorsabb Oronál?esélye nem lenne...
Tsukoyomit hogy törné már meg?egy másodperce van rá.Mire odaér Katsuyu hogy segítsen már végzett is vele Sasuke.
Itachi ugyanaz csak még erősebb kategória.
Kisame szétszívja a chakráját és van egy rakat víz jutsuja
Tobit nem tudjuk mire képes de őt aztán ütögethetné egy ideig...
Naruto ellen a csöcseivel semmire nem megy,ő az Oiroke no jutsu megalkotója...
Deidara harcstílusa pont nem fekszik Tsunadének nem tudna a közelébe menni.
Gaara ugyanaz a kategória,a part1-es Gaaraval is problémái lennének(de azt még legyőzné)

és már jópárszor elmondtuk hogy mér lett Hokage,és a Sannin-t is elmondtuk.Nem azt mondtuk hogy olyan szinten van mint Udon meg Moegi De a felsoroltak ellen esélye nincs,ezt elismerhetnéd...

az utolsó mondatodat meg magadnak is címezhetted volna kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 22:33:51 írta Mistich » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2946 Dátum: 10 jún 30, 22:44:31 »

Majd ha értelmesen tudsz írni, akkor esetleg írhatsz ilyet. Gyorsabb Oronál igen. Miért, Oro Lenne Bolt ikertestvére?
Hogy törné meg? Katsuyu törné meg, aki a vállán csücsülne harc közben. Kisaménak el kéne találnia, de ha a Shippuden első évadát átolvasod vagy megnézed, tudhatod, hogy Tsunade mestere a kitérésnek, szinte lehetetlen eltalálnia egy olyan lassú harcosnak mint Kisame.(Nem átalakulva) Naruto alkotta meg? És? Hogy reagált Konohamaru jutsujára? Ugyanúgy Mint Ero Sennin. Deit ugyanúgy ki lehet kerülni, és láttuk a Sannin harcokban hogy Tsunade elég rugalmas és nem 2 métereket tud ugrálni. A mostani Gaara nem gyengébb de Shukaku nélkül, teljesen más a harcmodora, mint láttuk. Lee is kikerülgette a homokot a súlyokkal, csak ütni nem tudott, de Tsunade tud Ninjutsut használni nemis akárhogyan. Miért címeztem volna magamnak? Tényleg nem volt tisztában az adott karakter képességeivel. Én sem írogatok a Bleach vagy más topicba mert fingom sincs róluk.
Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2947 Dátum: 10 jún 30, 23:06:32 »

1 másodperce van...mire rájön hogy csinálni kéne valamit,már végzett is vele...Kisamének nem muszáj eltalálni erre a példa amikor Naruto chakráját elszívta,hozzá sem ért a törpéhez.Azért hogy reagált..vérezni nem kezdett,csak azt mondta hogy Konohamaru túlszárnyalta őt.Dei-t ki lehet kerülni,de Tsunade azt a mindent szétrohasztós Dei jutsut benézné.Más a harcmodora,ebben igazad van,de nem a Shukaku miatt.Azért mert leszokott a rámnézté?kinyírlak! stílusról.Ninjutsut tényleg tud,orvosi ninjutsut.Azért címezhetted volna magadnak,mert nem vagy tisztában a leírt ellenfelek képességeivel ha komolyan gondoltad hogy Tsunade egyedül leveri őket.

Ha alá is becsüljük a harci tudása nem áll olyan magas szinten,gyógyítási és vezetői képességei viszont jók,ezért lett Hokage.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2948 Dátum: 10 jún 30, 23:14:03 »


Amúgy ezt senki nem mondta, hogy a legtáposabb karakter, vagy hogy legyőzné ezeket, de olyan szinten alábecsülitek, mintha Udon vagy Moegi lenne.


Magamat idézem. Miről beszélünk? Kisame Naruto látható Chakrájához hozzáért, úgy szívta el. Asumával nem csinálta ezt pl. vagyis hozzá kell érnie a chakra köpenyhez vagy a testhez. Katyusu a harc kezdetétől csücsülne rajta, azért Tsunade ismeri az Uchihákat... Igen lehet, hogy benézné, de lehet, hogy megtudná gyógyítani magát, ha felismeri Dei jutsuját időben, nem tudni. Nemcsak Orvosi ninjutsut láttunk tőle, néz utána, nincs kedvem magyarázni MEGINT. Gaara, Már Kimimaronál is leszokott mégis ugyanaz volt a stílusa. Már nincs annyi chakrája Shukaku nélkül, óvatosabbnak kell lennie.
Naplózva


 
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2949 Dátum: 10 jún 30, 23:18:43 »

Omg ilyen nincs 1 karaktert ennyire lealacsonyítani mert gyógyító... aha szóval csak gyógyítani tud Nevet persze Nevet a hatalmas fizikai ereje az semmi igaz... az is igaz h a mérgekhez egyáltalán nem ért mert csak gyógyítani tud... Databook-ból szedték ki h hihetetlen tehetséges taijutsuba. Omg h Gaara leverné Tsunadét? ezt te se hiszed el a homok páncélját 1 ütéssel átütné, ami nem sok... és sajnos Gaara jelenleg csak azt használja.. Tehát Gaara vs Tsunade, Tsunade win... Aztán Kisame-t szerintem elverné, agyonverné Kisame sem olyan nagy szám... Aztán akit elverne még az nem más mint Kabuto... A többi ellen szerintem se lenne esélye, esetleg még Dei ellen ha hamar kiüti még a C4 előtt..
De a többi már sztem lenyomná Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2950 Dátum: 10 jún 30, 23:42:02 »

Jiraiya: Megmutatja a Csöcseit neki.
Orochimaru: Gyorsabb Oronál és Ismeri mert 30 éven át csapattársak voltak, nem adná könnyen magát.
Sasuke: Amaterasu elől simán ki lehet térni, Tsukuyomit, Katsuyu megtöri neki, Susanoo ellen már nem tudom.
Itachi: Ugyanaz
Kisame: Közelharcos ugyanúgy, kiegyenlített harc, Katsuyu idézés, Idegbénító jutsu.
Tobi: Nem tudjuk mire képes.
Kabuto: A mostani egy gyenge Oro utánzat, attól mert Edo Tenseiezett egyet már ő a császár...
Naruto: Megmutatja a Csöcseit.
Pein:Azt amit bárki csinálna: Megdöglene.
Deidara: Ugyanazt amit szöcske csinált, felb*ssza az agyát, aztán Katsuyuval kimenti magát.
Gaara: Gyorsabb, Kikerüli a Homokot, idézés, stb.


téged idézlek.Miről beszélünk?
oké,hozzá kell érnie,ebben kapcsolatban tényleg igazad van most hogy belegondolok.
És miután Kakashi egy hétig fekütt kórházban,eszméletlenül a Tsukoyomi miatt,erre nem adnék sok esélyt hogy felgyógyítja magát.
Utánanéztem és csak Orvosi ninjutsut láttunk tőle.Tudtommal az amit Kabuto ellen használt is orvosi ninjutsu,ha nem az akkor azt az egyet.meg a kuchiyosét.Chakrája úgy is van neki bőven,Shukaku nélkül.(Gaaranak)
istenem Gery te meg olvass vissza,nem mondtam hogy csak gyógyítani tud.tud ütni rúgni meg idézni is.
A mérges dolog az megint orvosi rész,ezt hívják öngólnak.Gaara hogy verné le Tsunadét?a mangában?ahogy akarja.
Olvass mangát és azután szóld le Kisamét....meg a jelenlegi állás szerint Kabutot se valószínű hogy legyalázná,túlszárnyalta már a Nidaimét,meg Orot is.A Sima Kabutot meg leverné,de a mangásat...nemtudom..nem..xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 23:44:01 írta Mistich » Naplózva

manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2951 Dátum: 10 júl 01, 09:57:46 »



[/quote]

Magamat idézem. Miről beszélünk? Kisame Naruto látható Chakrájához hozzáért, úgy szívta el. Asumával nem csinálta ezt pl. vagyis hozzá kell érnie a chakra köpenyhez vagy a testhez.

Amikor Kisame Suigetsu ellen harcolt akkor csak kardoztak és Suigetsunak mégis elszívta a chakráját.SZóval nem kell hozzáérni elég ha nagyon közel van hozzá.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2952 Dátum: 10 júl 01, 10:26:04 »

Ha a hülyeség fájna...
1. Nem kell hozzáérnie. Amit Manorott írt pl ott csak kardozta, Bee ellen sem ért hozzá.
2. Nem ismételem el, hogy Kisame nagy szám-e Mistich után, de javaslom a mangát ^^ Ja, meg azt is megnézném Tsunade, hogy úszkál egy olyan "kis" vízben lol.
Hát az, hogy átütné-e a homokpáncélját?? Szerintem beleragadna a keze. Valahogy úgy ahogy Sasukenak is a sima Narutoban. Ám kipróbálhatod, hogy összelapátolsz egy csomó homokod, nyúlj bele és láss csodát nem olyan mintha vízbe nyomtad volna a kezed.
Megnézem ahogy gyógyítja magát mikor elpárolgott a C4-től. LoL. A kis Tsunade részecskék vagy mi? Meg rugdoshatja a levegőt, mert Dei felrepül a madarával és akkor Tsunade néz majd mint bárány az újkapura.
Te Kazekage. Mutatott már Tsunade sebességet? Nem. Te vagy itt a legnagyobb állat ha komolyan gondolod, hogy leveri Orot meg amiket felsoroltál. Bakker azért írtam ezeket, mert nem gondoltam volna, hogy lesz egy **** aki azt írja majd, hogy leveri őket Tsunade. De mind1 hülyéknek áll a világ. Legyőzi Sasuket és akkor odaírod Itachihoz, hogy ugyan az. Hát csak hebegni tudok. Szerintem mindenki elismeri aki eddig Tsunade párti volt, hogy Itachi csúnyán elpáholná meg a többi is... Annyit tudunk Tobiról, hogy mindent átenged magán. Szóval télleg esélyes ellene Tsunade... Apukám mondj valakit aki "simán" kitért az Amaterasu elől. Csak, mert eddig ketten voltak és egyikük sem "simán" csinálta. A mostani Kabuto biztos egy gyenge változat, ha még Madara (Tobi) is meglepődött.

Őőő mutatott Tsunade ninjutsut? Orvosi ninjutsun kívűl? Hűű valamiről lemaradtam, de nagyon csúnyán. Mistich nem vagy a visszaszólás híve, de majd én megteszem helyetted xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2953 Dátum: 10 júl 01, 10:50:11 »

Tényleg lerombol egy hegyet egy ütéssel? És mikor csnált ilyet? Én csak falakra meg oszlopokra emlékszem. Azt meg Naruto is szétüti Sennin módban ha megerőlteti magát ^^ Szövegértés, basszus te írod? Mit is írt? Amikor Kisame Suigetsu ellen harcolt akkor csak kardoztak és Suigetsunak mégis elszívta a chakráját.SZóval nem kell hozzáérni elég ha nagyon közel van hozzá. És én mit írtam? 1. Nem kell hozzáérnie. Amit Manorott írt pl ott csak kardozta, Bee ellen sem ért hozzá.
Őőő hol itt az ellentmondás? Elég szánalmas amikor már lehetetlen dolgokba próbálsz belekötni, mert kifogytál a normális érvekből. Bár az is igaz, hogy nem is volt.
Mellesleg Gaara Kazekage, ugye és ő nem a gyógyítás miatt lett Kazekage. Hanem, mert ő a legerősebb a falujában és jól tud harcolni ^^  Tehát mivel erősebb, mint a sima Narutoban, ezért nem hinném, hogy csak úgy hagyná, hogy gyeeere csak Tsunadeee. Tudom milyen nagyot ütsz, de azért gyeeere csak üsd a pofikám. És a végső védelmét kétlem, hogy átütné. Honnan szedted ezt a hegyet..? Humor Herold.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2954 Dátum: 10 júl 01, 11:04:37 »

Omg Tsunade alapból van olyan erős(fizikailag) mint Naruto sannin modba... A másik a shinobinak ha gyógyító ha nem valamiféle támadásra alkalmas Jutsut kell ismerjen(igaz még az idézésen kivül nem láttunk mást)... Gaarat sztem mindenféle képen elveri, beleragad a keze omg, Sasuke akkori erejét hova hasonlítod Tsunadehoz? Akkor hordj össze 1 csomó homokot és üss bele 1-et... utána meg hord megint össze vegyél fel 1 bakancsot és rúgj bele nézd meg a különbséget... ezen felül Gaara se tud a homokján kívül mást csinálni, és az 1farkú nélkül sokkal kevesebb chakraja van, és mint tudjuk az a technika nagyon sok chakrát eszik... ezt akkor is Tsunade nyerné... omg part 1 Lee vs Gaara, érdekes Lee áttudta ütni... Kabutotól mit látunk az edo tenseien kívül? Sztem még semmit Nevet úgyhogy nem kell annyira felmagasztalni... a többit meg már leírtam, olyat nem írtam én se h Itachit leverné stb... Kisame, igen a chakra palásthoz hozzá kell érjen valószínűleg, ezért kell közel legyen... érted a semmitől nem szívja a chakrát... itt 1 érintés is elég lehet a győzelemhez, amúgy abban a nagy vízgömben mi van vele ki lehet belőle jönni Bee se sokat úszkált benne, és ha azt vesszük figyelembe h Jiraya 2x volt komába, 1x Naruto ellen 4 farkú formában, 1x meg 1 Tsunade féle pofontól, lehet következtetni h mekkorát tud ütni 1 embere Nevet És én innen ezt most már tényleg lezárom  nincs kedvem azon veszekedni amin csak el kéne kicsit gondolkozni és megértené más is... Aki ennyire Tsunade ellen van az úgysem fogja elfogadni soha...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!