24 szep 30, 03:09:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396354 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #285 Dátum: 08 jan 05, 20:58:48 »

Igen... nem azt mondja Tobi hogy ő Madara hanem hogy nála van Madara szeme...a kettő nem ugyan az...ahogy Kakashi sem Pbito csak nála van az egyik szeme..
(Furcsa ezeket így leírni..nála van a szeme...)

ezt hol olvastad? mert én ilyenre egyátalán nem emléxem
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #286 Dátum: 08 jan 05, 21:58:10 »

A japán -> angol -> magyar fordításra alapozott.
Tudod, mikor mondja a csukjás Tobi, hogy az övé Madara ereje.
De Arvael-chan már fellebbentette eme többszöri fordításból adódó hibáról a fátylat. Aki nem tud róla, az olvasson vissza.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #287 Dátum: 08 jan 06, 10:45:37 »

ezen most mi értelme vitatkozni ,höhh? mindkét félnek vannak bizonyítékai. mondjuk én az Obito elmélet mellett vok. Lehet, hogy csak azt képzeli magáról, hogy Madara, mert nagy az ereje, Pain is istennek hiszi magát Nevet vagy az is lehet, hogy egy faággal véletlen kiszúrta a szemét Madara, aztán új sérót akart, de olyanra vágták neki ami nem áll jól, ezért felvette a maszkot Nevet
Naplózva
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #288 Dátum: 08 jan 06, 21:32:31 »

Azt nemtudom h ki Tobi, de az biztos h egy nagyon vicces kis emberke... amellett meg biztos h van valamilyen különleges ereje amit eddig nem láttunk, különben nem vette volna be az Akatsuki.
De szeruintem nemsokára kiderül h ki is ő...megéri kivárni
Naplózva
Casanova01
Vendég
« Válasz #289 Dátum: 08 jan 07, 17:34:12 »

Sztem Tobi = Obit

1: miért rakták be a kakashi= Obito sztorit??? ez lehet azért is mert sokan kérdezteék h honnan van kakashinak sharinganja de ...
2: tobi maskján csak egy juk van.... és obitónak is csak egy szeme maradt... és pont az van eltakarva amit odaadott kakashinak de....
3: a haj is hasonló ...
4: Madara nem hiszem h ilyen vicces lenne ... egy öreg vén trotty meg nem adná magt hülyének sztem ... 
Tobi valóban erős .... peinnek aki megölte jirayat ugy parancsolgat mintha egy cs*cska lenne ..
háát ennyi lenne
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #290 Dátum: 08 jan 07, 17:36:31 »

Honnan tudod?
biztosan nem láttuk més madarát!
Úgyértem, hogy biztosan ő lett volna. Az, hogyki mennyire vicces, személyiségfüggő.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #291 Dátum: 08 jan 07, 17:48:05 »

Amúgy meg hogy ö Madara picit érdekes hisz ha még démon is részben illetve csak félig.Akkor se lenne ien mozgékony és fürge közel 100 évesen  Nevet Amúgy az is lehet ő is olyan vén  lökött perverz mint Jiraya  Nevet A maszk meg azé van mert a lányok szeretik ha valaki titokzatos  Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #292 Dátum: 08 jan 07, 17:49:28 »

Hát ha Tobi Madara akkor a régi testével könnyen csajozhatna ^^
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #293 Dátum: 08 jan 07, 18:49:55 »

Nagyon jó dolgot mondott Casanova!

Madara nem vicces fiú, és ez tuti! A Jófiú stimmel, mert hős volt.. De megzakkant, és mindenkit meg akart ölni. Az I. Hokagét, anyját, APJÁT! És ráküldte(?) a Kyuubit a falujára.. Nemhiszem higy ezt röhögve, viccelődve tette meg...

Obito: 1
Madara: 0
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #294 Dátum: 08 jan 07, 19:10:44 »

Honnan tudjátok, hogy nem volt egy poénputtony? Ráadásul szerintem csak játszotta a hülyét, Tobi 1-1 jelenetben nagyon is komoly volt...és szerintem akkor volt őszinte.
Naplózva

RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #295 Dátum: 08 jan 07, 20:25:26 »

Barkasz egyetértek veled. Egy-egy részben nagyonis komoly, sőt félelmetes.
És az sem zárható ki h 2ős személyisége van, mrt túl nagy a kontraszt a két tobi-között.
Am. Madara nem engedné h Deidara ugráltassa...Obito....meg mivel eddig ugy tudjuk h meghalt, mivel Kakashi aztmondja h mindenkit elvesztett maga körül, elég valószínű h nem ő....És mivan ha egyáltalán semmi köze nincs hozzá?
majd kiderül idővel
Naplózva
Casanova01
Vendég
« Válasz #296 Dátum: 08 jan 07, 20:27:58 »

De akk már monja azt Pein h madarátólkapott küldtés???? ezt viszont én se értem .. egy 100 éves vén impotens p*cs dirigál annak a rinnegannak?
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #297 Dátum: 08 jan 07, 20:37:25 »

Akkor megszület(hetett) még egy elmélet? Miszerint Tobi=Golam ikszdé jó ez csak poén volt, de akkor lehet, hogy 1 testben 2 lélek/személy
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #298 Dátum: 08 jan 07, 20:45:21 »

Tobi és tobi ikrek! Nem egyértelmű? Nevet szerintem ha mindenki mélyen magába néz nem hinném hogy egész életét komoly/őrült/idegesítő/hízelgő/szánalmas arccal éli, sőt, még egy napját sem. Bár az tényleg érdekes, hogy egy egyszerű alkalmazottnak behódol, a főnöknek meg dirigál, fordítva kéne legyen, dehát Tobi érdekes személyiség ikszdé
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #299 Dátum: 08 jan 07, 20:48:15 »

Tobi nem akarja felfedni a kilétét, tehát lehet azzal bízta meg Pain-t, hogy legyen ő a vezér, mert nem akarja felfedni magát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!