24 szep 30, 00:40:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 395951 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
memoryan
Vendég
« Válasz #255 Dátum: 08 jan 03, 18:21:31 »

Hú ez nagyon érdkes elmélet, és lehet valami alpja is , de miért nem mindjárt Itachiba költözik bele
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #256 Dátum: 08 jan 03, 18:41:37 »

Hát tényleg érdekes...  ??? Bár én még mindig annak a híve vagyok, hogy Tobi vagy Madara, vagy Obito vagy vki más... Ja igeén és tudom, hogy már előttem mondták,hogy Obito nem lehet... de ez csak egy tipp.
Naplózva

Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #257 Dátum: 08 jan 03, 21:01:59 »

Szerintem azért is hsonlit sasuke enyire madarára mert már rég ki volt választva mint test.De ez is csak egy gondolat...
Naplózva
maci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #258 Dátum: 08 jan 04, 12:20:57 »

Ha Tengu elm. igaz (erre van pár jel de semmi sem biztos)  akkor kicsi a valószínűsége annak hogy Tobi=Madara, azért mert a tengu elm. szerint Uchiha Madara zárta el a tengu királyt és nem hiszem h segítene kiszabadítani.(Meg ha Madara él akkor nagyon öregnek kell hogy legyen bár vannak olyan ötletek h mivel démoni vér csörgedezik ereiben tovább élhet) Úgyhogy vagy nem igaz (a tengu elm) , vagy tobi nem madara.(vagy valami tök más és bebuktam :-X) A japán magyar fordítás alapján viszont 1értelmű h tobi=madara, + pein is azt mondja,+vannak rá utalások pl:amikor tobi a Madara szobron csücsül. Tobi teste(sérója + a 1db szeme) viszont tökre "hasonlít" Obitóéra...szal nem tom úgyhogy én is vmi olyasmire voksolnék h Obito testében van Madara szelleme.De azt még mindig nem tom hogyha igaz a tengu elmélet akkor mér segítene kiszabaditani a tengu kirt. ???
Naplózva
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #259 Dátum: 08 jan 04, 15:09:35 »

Nem akarja kiszabaditani tengot.Kyubit akarja.Tud parancsolni kyubinak(madara).Még csak fáradozni se kell.Mindet oda hoz az aktsuki.Amikor kiveszik kyubit,beleavatkozik és...
Vagy boszut ál,vagy nincs olyan jo fantáziám mint kisimotonak Nevet
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #260 Dátum: 08 jan 04, 18:42:21 »

A nagy csavar lehet akkár az is hogy az a Sasori akit láttunk nem az igazi csak egy bábú.És mondjuk Tobi Sasori vagy ahogy akkarja lehet az is akkár talált egy össze zúzót testett mivel homok ország fölött van kő ország és félig át alakitotta vagy csak bele épitette magát.Meg pl mondják hogy ő mozgatja a szállakat(csak nem a bábos szállak? Nevet) amúgy ha anno meg ölt egy kaget akkor el hiszem hogy találkozott madarával le ölte majd el rakta egy tekercsbe bábként...Simán el játszhata a saját halálát akkár még csinálhatott is egy bábut ami úgy nézet ki mint Sasori. Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #261 Dátum: 08 jan 04, 19:41:32 »

Sasorinak semmi köze nincsen Tobihoz.. Még csak nem is találkoztak! Tobi Sasori helyére állt be.. Miért játszaná meg Sasori a halálát? Hogy újra bekerüljön az Akatsukiba, méghozzá megint Deidara mellett?

És a legfőbb kérdés: Honnan lenne a Sharinganja? Köztudott, hogy Sasori nem Uchiha, méghozzá nem is Konohából van!

A feltevés eldobva részemről..

                                                                                                             Matten, a 'Tobi=Obito=Madara reinkarnációja' elmélet híve..
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #262 Dátum: 08 jan 04, 19:44:49 »

Alion,egyáltalán nem értetelek...
Érdekes hogy fog reagálni sasuke ha megtudja hogy tobi=obito=madara.
Nekem érdekes a reakcioja.
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #263 Dátum: 08 jan 04, 22:32:46 »

Hát ki tudja lehet Sasori anno szerzet valakit lehet épp Madarát és lehet ő játsza Tobit és lehet hogy csak el akkart tünni és a hátérböl irányit.... Nevet
Vagy az is lehet hogy valaki áll a hátérbe aki képes volt össze vakarni egy Uchihát valahonnét majd feltámasztani eröt adni neki majd téglaként be épiteni az akatsukiba....(itt konkrétan egy kígyó mániás valakire gondoltam de ki tudja...) Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #264 Dátum: 08 jan 05, 00:26:03 »

Tudom kicsit furcsa elmélet lesz tőlem de mi van ha valahogy Sasuke Madara erejének az örököse?
Pl mi van ha Tobi-nak megvan a régi Madara teste(ami elégé hasonlit Sasuke-ra) és valamiért nem öregszik. Tegyük fel Sasuke édesanya 1szer egy küldetés során(miután már megszületett Itachi) találkozott Madarával és ott akkor bele szeretett Madarába és megcsalván férjét Madarától született a 2fia Sasuke. Csak a Madara és Sasuke közti hasonlóság miatt gondoltam ezt meg a Kyuubi is megjegyezte, hogy ugyan azt a hatalmas erőt és chakrát látja Sasuke szemeiben mint régen Madara szemeiben.
Naplózva
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #265 Dátum: 08 jan 05, 11:26:07 »

Ez meglehet.Kicsit bonyolult de vegül is meglehet...De mégegyszer kérdezem,szerintetek milyen lesz sasuke reakcioja ha megtudja hogy obito és madara él,pláne hogyha madara az apja...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #266 Dátum: 08 jan 05, 12:16:35 »

Az előző mondattal csak 3 baj van:
1.) OFF
2.) Sasuke rakciója mellékes, mert az a "Ki is lehet Tobi" téma
3.) Sasuke apja nem Madara... Sasukénak volt egy nagyon jó faterja, akit a kevésbé jó bátyja ölt meg...
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 05, 12:43:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #267 Dátum: 08 jan 05, 12:22:02 »

Pár manga és lehullik a lepel, és a Topic elhagyatottá válik! Használjuk ki ezt a kis időt!

//OFF: A Harry Potter 7. kötete előtt is ezt tették!//
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #268 Dátum: 08 jan 05, 12:43:38 »

Kesztem azon gondolkozni(megesik Nevet)hogy Tobi az egyszerüen tobi.Szoval semmi misztika,semmi madara,sima ember,elveszet uchiha ennyi...
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #269 Dátum: 08 jan 05, 13:33:47 »

Már nekem is megfordult a fejemben (sőt szerintem mindenkinek), de ez egyre valószínűtlenebb.. Nagyot néznék ha nem lenne pl.: Obito.. (ez csak példa)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!