24 jún 29, 01:44:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378225 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #1605 Dátum: 12 márc 17, 10:35:34 »

De Itachinak nem volt szeme (igaz halála után) és nem tépődött ki Sasukéből, amikor felélesztette. Nagato élete utolsó mondjuk 7 évében egy átdöfködött nyomorult volt, mégis egészségesen tért vissza. Madara sem öregen, hanem fiatal testben, öregkori képességekkel tért vissza. Shisui is simán visszajöhet (és még jól is jönne most Kabutonak a genjutsuk ellen).

Szerintem Madara legyőzésekor kiderül Tobi kiléte is Nagato Rinneganjának eredeti érdekével is.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1606 Dátum: 12 márc 17, 13:34:10 »

Mit számít, mi történt Itachi szemeivel a halála után? A többiek is elrohadtak, a dns-minta alapján ettől mgé regenerálódni tudott a testü, és nem egy rakat mozgásképtelen csökevényt kaptunk, meg csontvázakat. ÉS mivel abból regenerálódott, nem a hulla darabjait szívta magába, mért keleltt volna Sasuke szemeinek kitépődni?
Nagato nem volt egészséges, csak a toolólépegetője nem jött vele. HA nem tűnt volna fel, Itachi cipelte, és nem azért, mert anynira lusta volt. Késöbb sok fuinom bijuu chakrától regenerálódott.
Madara tökéletes teste meg Orochimaru hosszú ideig tartó kutatásai eredményeként jelenhetett meg nem csak fénykorában, de tökéletesített állapotban, és nem a sima edo tenseies "újjáépülés/felépülés" a dns-minta meg a beidézett lélek által.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 13:35:05 írta STM » Naplózva
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #1607 Dátum: 12 márc 22, 22:36:29 »

Talán Tobi egy Dojutsu-t használ amivel elhiteti, hogy neki kicsi a haja. Vagy egy másik ninjutsu (lehet vérvonalképesség is mint kimimaro esetében) amivel úgy alakíthatja a haját ahogy akarja. Na de ez valójában csak egy poén de lehet rajta filozni mi van ha...
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1608 Dátum: 12 márc 23, 08:08:23 »

... Moderátorok figyelmét felhívnám, hogy ez egyáltalán nem off, megpróbáljuk kizárni, hogy Tobi csillagharcos!
 Nevet

"Már korábban is árulkodó volt az, hogy Zetsu sohasem hívta Tobit Madarának. Biztos, hogy tudja róla az igazat és én időben Tobi elé tenném. Szerintem Zetsut Madara hozta létre, de erre sajnos nincs bizonyíték. Ezen két lehetőségen kívül én minden mást kizárnék, de ez csak az én véleményem."

1. formályát :o
2. 2 soros szabály?

Moderátor:

malakian666: Azt majd a moderátor (pl. én) dönti el, hogy mi a témába illő és mi nem. Ez nem.
iamhated: Helyesírás miatt nem piszkáljuk a másikat. Ha nagyon nem tud valaki írni, azt majd én intézem. És a 2 soros szabállyal kapcsolatban is a moderátornak a dolga eljárni. Pl. a te hsz-ed sem volt meg 2 sor, mivel a korábbi hsz idézése nem számít.
Reagálást nem várok, csak a szabályok betartását. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samat
Vendég
« Válasz #1609 Dátum: 12 márc 24, 21:18:22 »

A téma elrugaszkodások "kicsit" fölöslegesek mert akár azt is kizárhatnánk hogy nem egy holdi trutyi amit a 10 farkú tüszentett. Ha a tényeket nézzük akkor annyit tudunk hogy valószínüleg nem Uchiha övé volt valahogy a rinegan és hogy be van ültetve a testébe Hasirama DNS-e amit Orochimaruhoz hasonló kísérletezte ki.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #1610 Dátum: 12 márc 24, 22:23:40 »

Jó, zárjuk ki! Szerintem is valószínűtlen, hogy Tobi a Tízfarkú tüsszentése, bár ez magyarázhatná, miért működött együtt Madarával a Hold Szem tervben, lehet, hogy ő csak vissza akar mászni a gazdatest orrába  Gondolkozik
De szerintem Tobit Hashirama teremtette fából és ő csak egy igazi kisfiú akar lenni. A maszk pedig azért van, hogy ne látszódjon, hogy nő az orra amikor hazudik.
Naplózva
Richeeto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1611 Dátum: 12 márc 27, 12:49:34 »

Sziasztok!

Kutakodtam egy kicsit, ki is lehet Tobi, először én is az Obitos verzióban hittem, de több érv is ellene szól, aztán a mai napon egy érdekes dolgot találtam.  Véleményem szerint, Madara és Tobi két külön személy, viszont szorosan együtt működnek/működtek amíg Madara élt. Mind ketten viselték ugyan azokat a maszkokat, hogy ne tudják megkülönböztetni őket. Viszont, ha megnézitek azokat a részeket, amiben mondjuk Kisameval találkozik a (maszkos) Madara a múltban ott hosszú haja volt a maszk mögött. Viszont amikor Minatóval harcol már rövid haja van. Ez tehát azt bizonyítja, hogy már a múltban is két ember bújkált a maszk mögött. Abban is régóta biztos vagyok, hogy egy belső ember lehetett az aki megakarta szerezni a kyuubit, akkor amikor még Naruto anyja volt a jinchuuriki. Hiszen csak az anbu gyökér tudta, hogy hol jön majd világra Naruto. Szóval vélemyényem szerint a jelenlegi maszkos emberünk Kagami Uchiha.
Mellette szóló érvek:

- Danzouval egy idős, egy osztagban szolgáltak. (Volt pár pillanat amikor láthattunk részleteket a maszk mögötti arcból jól látszott hogy egy idős valakiről van szó, ugyanakkor jól ismerte Danzou technikáit, amikor Sasuke-val harcolt.
- A külsőleg is rendkívül hasonlítanak egymásra Tobival.
- Csak egy igazai Uchiha képes ilyen színten használi a sharingan képességeket.
- Van még egy csomó de nem akarom leírni mindet, hiszem más már megtette ebben a videóban:
http://www.youtube.com/watch?v=z7T6ytKfBhU&feature=related
Eddig nekem ez a legvalószínűbb verzió de kíváncsi vagyok a véleményekre.  Gondolkozik
 
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1612 Dátum: 12 márc 27, 13:10:28 »

A két személy Tobi-s ötletre én is gondoltam de azt, hogy Tobi Madara eszembe sem jutott. Talán azért mert a Kisames találkozásnál már rég halott volt Madara. Így ez lehetetlen.
Uchiha Kagami-s ötlet meglepett bár idővel rájöttem, hogy esetleg lehetne de nem valószínű. Mért? Mert biztos, hogy nem beszélhetett Madarával Kagami hisz ő már halott volt. ezenkívül Tobi nem szilárd teremtmény. Nem is kell említenem azt mikor a Danzous csatában csak letépte a kezét tobi. Valamint folyt is le a keze, le is robbantották mégis visszakerült. Sőt amikor Suigetsu rá akart támadni Kisamera Tobi a kezével megállította Suigetsu Kardját amit tiszta erőből neki vágott. Szerintem Tobi valami nem szilárd klón ami többet csinál magából. vagy talán fiatalodik is vagy gyógyítja magát. Azért gondolok arra, hogy fiatalodik mert mikor először megláttam az arcát meglepődtem, hogy öreg, viszont a Konannal vívott csatába nem tűnt idősnek.  Technikai KO Gondolkozik
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1613 Dátum: 12 márc 27, 13:35:58 »

Én  is azt vallom hogy tobi valami klón féleség, kagami semmi képp sem lehet, már leírták előttem.
megfordult a fejemben h esetleg orochimaruhoz hasonlóan testeket cserélget, de mivel a növény szerű, vagy legalábbis zetsura hasonlít a teste így kizárom.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1614 Dátum: 12 márc 27, 16:08:23 »

Lehet, h egy növénnyel,xxDDDDD vagy inkább 1 zetsuval cserélt testet. Ez nem is rosz ötlet, bár kérrdés, h tudja-e használni orochimaru technikáját. De orochimaru miután testet cserélt vkivel, aztán feltudta venni, az ő, vagy a saját alakját is. Ha tobi 1 zetsu klnónnal csinálta ugyan ezt, akk lehet, h ez van a dolgok hátterében. Bár ki tudja, h 1 zetsu klónnal meglehet-e ezt csinálni :p
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 28, 13:22:46 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
samat
Vendég
« Válasz #1615 Dátum: 12 márc 27, 22:25:06 »

Sharingant Khakashi is jól használja az hogy elfolyik a sharingan miatt van mert mindig úgy teleportál az hogy klón nincs bizonyíték és sueigetsu (szerintem rosszul írtam) is tud vízé (megjegyzem az is folyadék) változni az hogy mi fehér azt már nem részletezem ikszdé
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1616 Dátum: 12 márc 30, 19:32:12 »

Testcsere semmiképp sem lehet, hiszen akkor még élne Madara, márpedig biztosan meghalt (edo tensei ugyebár).

A két személy Tobi-s ötletre én is gondoltam de azt, hogy Tobi Madara eszembe sem jutott. Talán azért mert a Kisames találkozásnál már rég halott volt Madara. Így ez lehetetlen.
Uchiha Kagami-s ötlet meglepett bár idővel rájöttem, hogy esetleg lehetne de nem valószínű. Mért? Mert biztos, hogy nem beszélhetett Madarával Kagami hisz ő már halott volt.

Azt nem tudjuk pontosan, mikor halt meg Madara. A Hashirama elleni harc kb. 80 éve volt Tobi szerint, tehát max. 120 éves lenne ma szerintem. Úgy gondolom, valamikor Nagato születése előtt halhatott meg (40 éve?)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 30, 19:43:10 írta zoldkabatos » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1617 Dátum: 12 márc 31, 00:22:00 »

Az nem lehet,ugyanis ismerte nagatot,mondta is ,hogy "felnőtt a kis taknyos nagato"? Arra a kard megállításra én sem találok normális magyarázatot,talán az csak azért volt,hogy hű de erősnek nézzen ki a karakter,mert akkor még totál homály volt. ÉN nekem most jelenleg nincs ötletem,hogy ki tobi.
Naplózva
Traximus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1618 Dátum: 12 ápr 08, 18:35:49 »

Nem olvastam vissza annyira sokat, de szerintem erről még senki sem írt. Szerintem Tobi az Madara. Ami ezt 100%osan megerősíti az az hogy a Naruto wikin Tobinak az eredeti (japán) szinkronhangjához, Madara hangja is odavan írva, tehát amikor Tobi "komolyabb" akkor Madara hangján szólal meg. Ez szerintem teljesen alátámasztja ezt a dolgot.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1619 Dátum: 12 ápr 08, 18:50:05 »

Mangát olvasod? Ha igen, akkor nem értem a hozzászólásod. Ha nem olvasod, akkor olvasd. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!