24 jún 29, 01:45:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378229 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1440 Dátum: 12 feb 01, 14:24:13 »

Én a magam részéről kizártnak tartom ezt a lehetőséget. Eleve akkor nem is így bánna a bijuukal hanem normálisan mint élőlényekkel szokás. Másrészt ez a tudás amit birtokol róluk még mindig nagyon kevés. Harmadszor ezt a tudást amit eddig mutatott elolvashatta még az Uchiha táblán is.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1441 Dátum: 12 feb 01, 14:51:37 »

Hát, nem nagyon. Ugyanis NAgato a megtérése után sem említett semmi ilyesmit, és elvileg a rinnegan lát a legtöbbet a táblából. CSak eszébe jutott volna halála elött, feltámadás után megemlíteni valamit az egész dologgal kapcsoaltban. Legalábbis én eléggé esélyesnek tartom, ahogy azt is, hogy Tobi "személyazonossága" és a Hold-szeme terv is kamu.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1442 Dátum: 12 feb 01, 17:04:00 »

Én is kiváncsi vagyok, hogy ki lehet Tobi:D Remélem hamar kiderül:D Néhány személy, akit lehetségesnek tartok:

Obito

Ha jól emlékszem neki is is csak 1 sharinganja maradt, aki látta tudja miért

Izuma Uchiha

Ő az igazi Madara testvére. Lehet, hogy sokan lehurrogtok, mert mint azt tudjuk, odaadta a szemeit Madarának. De mi van, ha ez csak Tobi egyik hazugsága volt? Abban is hazudott, hogy semmi köze nem volt a falu megtámadásához. (a Kyuubi-s esetre gondolok) Mi van akkor, ha csak az egyik szemét adta oda? Akkor így mindketten bírtokolják a FMS-t?

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 17:07:01 írta TsunadeHime » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1443 Dátum: 12 feb 01, 17:08:21 »


Obito

Ha jól emlékszem neki is is csak 1 sharinganja maradt, aki látta tudja miért


Ha tényleg Obito lenne Tobi akkor sem lenne hiánya sharinganban, aki látta tudja miért Faceg
Sasuke mütéténel ott van a hátánál 27 M Sharingan
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1444 Dátum: 12 feb 01, 17:28:49 »

Én is kiváncsi vagyok, hogy ki lehet Tobi:D Remélem hamar kiderül:D Néhány személy, akit lehetségesnek tartok:

Obito

Ha jól emlékszem neki is is csak 1 sharinganja maradt, aki látta tudja miért

Eh eh eh, egy sharinganja maradt amit összezúzott egy nála kb 3x nagyobb szikla a teste egész jobb részével együtt. + Amit hamisjoe is írt, hogy Tobinak egy egész raktárnyi sharinganja van (ez egyébként nem spoiler, asszem már volt animében is).

Izuma Uchiha

Ő az igazi Madara testvére. Lehet, hogy sokan lehurrogtok, mert mint azt tudjuk, odaadta a szemeit Madarának. De mi van, ha ez csak Tobi egyik hazugsága volt? Abban is hazudott, hogy semmi köze nem volt a falu megtámadásához. (a Kyuubi-s esetre gondolok) Mi van akkor, ha csak az egyik szemét adta oda? Akkor így mindketten bírtokolják a FMS-t.

Ha csak az egyik szemét adta volna oda akkor Madaranak csak egy FMS-e lenne (vagy egy sem). Ettől független én lehetségesnek tartom, hogy Izuna=Tobi, de nem ezzel az indokoddal.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1445 Dátum: 12 feb 01, 17:44:40 »

Oké, tényleg elsiklottam néhány részlet fölött Mosolyog) Viszont abban megegyezhetünk, hogy Uchika kell legyen, hiszen a Sharingant eléggé profi szinten használja.

Ha meg nem az, akkor extra profi:))
Egyébként neked milyen más indokaid vannak a Tobi-Izuna azonosságát illetően?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 17:45:26 írta TsunadeHime » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #1446 Dátum: 12 feb 01, 17:46:18 »

Ott van kakashi szinte az egyik legjobb sharingan használó uchiha? Nem, szóval ez nem ok.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1447 Dátum: 12 feb 01, 17:48:47 »

Hmm, azért Kakashi nem annyira profi a sharingan használatában. Tény, hogy annak ellenére, hogy nem Uchiha, eléggé magas szintre jutott, de ő nem tudja használni a Susano-t, az Izanagit és az Amaterasu-t sem. Ha tévedek, javíts ki. Hümm-hümm
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #1448 Dátum: 12 feb 01, 17:52:40 »

Nem értelek.
Szerinted tobi aki még az ms-re se képes profi meg extra profi viszont kakashi aki még ms-re is képes nem annyira profi.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1449 Dátum: 12 feb 01, 18:02:22 »

Miért is nem megy neki az Ama, meg Susanoo? Talán mert az ö MS ének más a képessége Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1450 Dátum: 12 feb 01, 18:22:50 »

Idézet
Szerinted tobi aki még az ms-re se képes profi meg extra profi viszont kakashi aki még ms-re is képes nem annyira profi.

A szem erejét nem csak az tükrözi, hogy ez sharinganra képes ez ms-re amaz fms-re. MS használó és MS használó között is van különbség, Sharingan használó és Sharingan használó között is van különbség.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1451 Dátum: 12 feb 01, 18:35:19 »

Egyébként neked milyen más indokaid vannak a Tobi-Izuna azonosságát illetően?

Hát pl. amit sokan említettek már: az a bizonyos "kézszorításos" rész. Meg, hogy éppen Madaranak adta ki magát és az is, hogy attól, hogy ki lettek tépve a szemei még rakathatott be másikat, van miből válogatnia.
De, én akkor is a saját elméletem mellett tartok ki, miszerint Tobi, Madara tanítványa.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1452 Dátum: 12 feb 01, 18:44:58 »

Szerintem maradjunk annyiban, hogy Tobitól eddig nem láttunk MS-t, ergo nem is képes rá.

De hogy a téma címéhez is hozzászóljak:

Nem Rikudou sennin. Egyrészt teljesen más a természetük, már csak ha a bijuukhoz való viszonyulástukat is nézzük. A világnézetükről nem is beszélve. Meg ha ebbe bele is lehet kötni a szokásos 'egy trauma hatására megváltozott' dumával, akkor a seninnek világos, Tobinak meg feket haja van Faceg arról már hallottam, hogy megőszül az ember, de hogy sötétebb lesz a haja? o.O Biztos valami pro henge no jutsu  Nevet

Szerinem (és remélem) Tobi egy tök random ember, akiről még nem hallottunk. Persze ennyi erővel Izuna is lehet, de az elég snassz lenne szerintem.

A Hold szeme terv meg szerintem szinte 100%, hogy kamu. Nincs az az igazi badass, aki egy naagy genjutsut csinálva, ezzel valszeg saját magát is beleejtve. Én egyenlőre a világuralomra tippelek vagy az emberiség kiiktatására. Okok ez esetben a szokásosak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1453 Dátum: 12 feb 01, 19:21:59 »

Nem értem. A "hold szeme" terv nem egy és ugyan az mint a világuralomra törés?  Mosolyog Szerintem pedig egy és ugyan azt jelenti a kettő csak így jobban hangzik a dolog mintha azt állítanám, hogy leverek mindenkit és erőszakkal mindenki felett uralkodok.

Tobira azt nem lehet mondani, hogy random személy. Ahhoz már túl sokat szerepelt a történetben, túlságosan megváltoztatta azt illetve annak történetét. Másrészt nagyon jól tudjuk, hogy köze volt mind Madarához, mind Nagatohoz a Rin'neganon keresztül ami annyit jelent, hogy már több mint 40 éve itt csatangolt valahol. Én még mindig azt tudom csak elfogadni, hogy ő egy Madara által valamilyen módon létrehozott személy. Nem Uchiha, nem Uzumaki hanem valamilyen módon kötődik az első hokage génjeihez és a Zetsukhoz. A hokage révén pedig képes nagyszerűen használni a sharinganokat.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1454 Dátum: 12 feb 01, 19:37:04 »

Nem, nem ugyanaz. A hold-szeme tervben az egész világot egy genjutsuba ejti (egész világ= ő is), hogy világbéke legyen, és az emberek ne gyilkolják egymást. Elviekben. Gyakorlatilag szinte biztos az átlag világuralom a cél.

A random személyt úgy értettem (de szeretem minden mondatom elmagyarázni!), hogy még nem tudunk róla, csak a Tobi-formájáról, az eredeti nevét nem hallottuk. Teszem azt, nem lehet Obitó, mert róla tudunk több dolgot, a nevét, mikor élet, etc. Remélem, egy teljesen új személyt kapunk, külön névvel és történettel, nem csak ráböknek egy már kész karakterre, hogy 'ja, mostnában Tobi szerepét játssza', és kész.

Ja, és a másik tetszető elmélet, az Uchiha-Senju-Uzumaki DNSből öszegyúrt szerencsétlen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!