24 júl 01, 03:53:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378679 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1470 Dátum: 12 feb 04, 16:35:27 »

-Én a maszkból indulnék ki. Nem akarja ugyebár, hogy felismerjék... sem most, sem Naruto születésekor. Közismert konohai, ez tuti.
-Kora alapján, már amennyit a ráncaiból láttunk, kb. a harmadik hokage generációjához tartozik, vagy idősebb.
-Tudjuk, hogy fekete hajú.
-Az hogy van sharinganja, nem jelenti feltétlenül, hoyg Uchiha (ld.: Danzo, Kakashi).
-A zetsu-karnak tűnő testrésze azért nem szimpatikus, mert Zetsunál sokkal emberibbnek néz ki, és intelligensebb is. Ha klón lenne, fehér Zetsu is hasonlóan tápos lenne, szerintem.
-Edo tensei-es zombikat kizárhatjuk, tehát nem lehet az első hokage vagy Madara.
-Mi van, ha Tobi maga is már csak egy zombi? Valaki, aki öregen halt meg? Megmagyarázná, hogyan képes a sérüléseit regenerálni, de akkor viszont nem bajlódott volna izanagival Konan ellen...

-Hogy is volt az az időutazás?  Technikai KO
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1471 Dátum: 12 feb 04, 20:48:15 »

Én például nem azt mondom hogy Tobi = Zetsu, hanem a Zetsu spórákkal másolt Madara. Nejit és a Shinobik többségét lemásolta Zetsu és külsőleg teljesen egyeztek. Tegyük fel hogy ez így történt, akkor szükség van a maszkra mert ő ugyanúgy néz ki mint Madara, de erőben meg sem közelíti. Azért a sima Sharingan messze van az FMS-től vagy Rinnegantól. Szóval szerintem egy Uchiha Madara kinézetű emberbe sokan belekötnének, azonban maszkban senki sem ismeri fel.

Edo kizárva, az időutazás azért hülyeség mert akkor Tobi visszament volna Rikodou idejébe és magába pecsételi a 10 farkút, aztán vége is a mangának.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #1472 Dátum: 12 feb 05, 00:10:47 »

Nekem nem úgy rémlik hogy tobi teleportáló jutsuja erősebb lenne a 4.énél mert végülis a 4. gyorsabb volt az időutazás csak elrontaná az egészet mert akkor vissza menne ridokuhoz és ott csinálna valamit.A Zetsu klónnal meg az a bajom hogy ha Zetsu csinálta miért nem ő irányít?Meg amikor láttuk az arcát nem tűnt növénynek.A kezét meg simán visszateleportálta mert eltüntetheti egyes testrészét meg ilyenek és gondolom vissza felé is.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1473 Dátum: 12 feb 05, 00:23:59 »

Nem tüntetheti le, de... ááá.. tök midnegy, láttuk, milyen anyagból van, fehér, nyálkás, kocsonyás cuccból, és azt is láttuk, hogy nem simán visszatette, ("visszateleportálta") hanem egy nagy Zetsu-gumóból dobott össze aztán fel egy újat, miután Danzou csicskái ellen elvesztette a akrját. Ne tqaláljunk már ki TObinak tök új képességeket.
Attól meg, hoogy Zetsuból, Zetsuval, a a Zetsu-projekt részeként, vagy főcéljaként csinálták, ZEtsu maga nem kerül domináns helyzetbe. AMi nagyon fura nekem, ha máűr volt egy "zetsu főnökösködikes" mondatrészed, az az még mindig, ahogy Tobi akkro viselekdett, mikor kettesbe (hármasba) voltak anno Zetsuval Sasori halála után a barlangban, a gyűrűt keresgélve. MEg az, ahogy Zetsu a helyzethez amúgy illőn  kb. a háziallataként beszélt vele, de semmiképpen nem az inkognitóban lévő mesterével, vagy szövetségesével folytatott bizalmas beszélgetésnek tűnt. Erre nehéz gombot varrni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 00:25:15 írta STM » Naplózva
Pain999
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1474 Dátum: 12 feb 06, 01:36:08 »

Sziasztok
valaki nem sejti ki lehet tobi mert már megakarom tudni Nevet
tobinak a jobb szeme van meg
obitonak is a jobb szeme van meg  33% obito
shiushinak a jobb szem hiányzik    33% shiushinak
izuna jobb szem van meg              33% izuna
                                                    1% egyéb ismeretlen
                                                    0% madara

Azt tudjuk hogy tobinak a jobb szeme van meg, tehát a bal hiányzik ez kizárja hogy shiusi
lenne és marad 2 választás vagy obito de ő elméletileg halott vagy uchiha madara öccse izuna
neki is a bal szeme hiányzik és nemtudjuk hogy mitörtént vele miutána odaadta a szemét
madarának. De itt van egy nagy probléma  az hogy elméletileg csak uchiha shiushi tudta használni
az inazagit danzo is csak azért tudta mert az egyik szeme shiushié volt de tobi használta az
izanagit amikor konannal harcolt. Izunának hosszú haja van tobinak meg nem,és nincs indítéka obitonak letámadni a falut.
Izuna meg túl idős lenne már hogy ő legyen tobi mert kb az első hokage idejében élt és az arca sem hasonlított mikor megtört a maszk.Madara meg nem lehet mivel már kiderült a mangából hogy nem ő.Másrészt amikor találkozott kakashi tobival nekem úgy tünt mintha tobi nagyon jól ismerné kakashit.
Akkor most kicsoda tobi?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 06, 02:00:23 írta Pain999 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1475 Dátum: 12 feb 06, 08:19:19 »

Mikor én regisztráltam, előtte kb fél évig csak olvasgattam és igyekeztem megismerni a Naruto "világát". Te még egy hozzászólást sem olvastál vissza, nemhogy oldalakat. Szerinted te vagy az első akiben felmerült ez a kérdés? Legalább a 97. oldaltól kezdj el olvasni a hozzászólásodig és akkor rájössz hogy Izunát leszámítva a többi nem is lehetséges azok közül amiket írtál.

Még valami. Azt állítod Tobinak csak 1 szeme van, de azzal tisztában vagy hogy Izanaghit használt Konan ellen. Nem érzel egy kis ellentmondást? Majd ez segít: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/10
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #1476 Dátum: 12 feb 06, 21:50:52 »

Szerintem sem egy "igazi" ember, hanem klón, meg összelopkodott képességekből létrejött valami/ valaki. (Talán Madara akaratával.)
Zetsu hogy beszélt már vele? Pedig semmi értelme nem lett volna ott tettetnie, tehát ő ott jófiú Tobiként ismerhette.
Nem értem amúgy sem, miért kellett ennyire hülyének tettetnie magát, pl. Narutoék ellen, galléros gyík jutsu meg hasonló hülyeségek Nevet Mert azt nem hiszem, hogy két személyisége van, mint Zetsunak (bár akár ez is lehetne érv a Zetsus elmélet mellett). Egyáltalán miért vették fel az Akatsukiba? Nevet Vajon milyen képességeit ismerhették? Kisame menekülőbajnoknak nevezte, de nem tűnt úgy, mintha komolyan vették volna.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1477 Dátum: 12 feb 06, 23:05:29 »

Pain999 - Gondoltam kicsit besegítek a visszaolvasás terén s belinkelem egy régebbi hozzászólásom.  bye bye


Zetsus elméletet már többen felvetették ki ilyen ki olyan összefüggésel.
Rengeteg hsz van ahol ezeket boncolgatták, ezért javaslom ha van időd, türelmed s kedved akkor megpróbálhatod meglelni őket.

PL.:

Az is lehet, hogy Tobi egy genetikai kísérlet, akiben összepakolták az Uchihák, Senjut, Uzumakik DNS-ét. Hogy ki és miért? Jelenleg Orochimaru és Madara az esélyes. Oro elég gyenge lábakon áll, marad Madara. Talán pont azért, mert akart egy tökéletes testet és arra számított, hogy ha a kísérlet sikerül, majd valahogy elfoglalja vagy saját magán megismétli. Tobi lehet, hogy nem is létezett, hanem génmanipulációval hozták létre (ellentétben pl. Yamatóval). Lehet, hogy ezért tekinti magát Senkinek. És mivel Madara mellett "nőtt fel", így elég sokat tud róla.

itt is érdemes picit olvasni
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg48819#msg48819
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg650954#msg650954
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg641766#msg641766

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg641007#msg641007


Úgyvélem egyenlőre teljesen felesleges ide írni mert már amit lehetett azt kitárgyalták.
Amíg nincs új rész s új infó addig pihentetni lehetne a témát. (ha csak nincs valakinek valami új jobb ötlete)

Naplózva
narutofan12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1478 Dátum: 12 feb 09, 22:18:29 »

Sziasztok!

Nekem az az elméletem hogy valahogy továbbfejlesztett orochimaru testcserét csinált , és talán a régi madarát azért tudták megidézni zombiként, meg több helyen is azt mondja Uchiha Madara vagyok , bár az utóbbi időben Narutonak azt mondta nem számít a nevem.

Másik tipp olyasmi mint kabuto , talán egyik bajtársa , rokona , madara génjeit beültette a sajátéba , és ezzel idővel a nevét is átvette , szintúgy a posztját , konoha elpusztítása , később a világ.


Módosítás: Látom ez se "új" téma , mások is gondoltak arra hogy ő egy rokona , de szerintem a második tipp még illene rá , bár amilyen kacifántosra csavarja Kishi , semmi sem biztos , a sok tipp között lehet egyik se jó , lehet több tipp is az "igazságot" mutatta meg, mindenesetre azokon az oldalakon , amit linkeltél vannak jók.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 22:33:53 írta narutofan12 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1479 Dátum: 12 feb 09, 22:41:38 »

Hát, az igazi Madara nem lehet, emiatt, amit már a manga témában is írtam. Rokon, ilysmi, nyugodtan, de valahogy én ezt se hiszem. Esetleg az öccse, de nem úgy néz ki, mintha simán valami tanítvány féleség lenne.
Viszont, ha MAdara emlékei is megvannak benne, akár klón, akár valamilyen jusuval "adta át", de nem szállta meg a testét, csak "rámásolta" az elméjét, akkor lehet még egy majdnem igazi MAdara. EZ a "senki" dolgot is jól alátámaszthatja, mert így ő nem igazi személy, csak MAdara eszköze. 
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 22:44:32 írta STM » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1480 Dátum: 12 feb 09, 22:46:30 »

Az biztos, hogy nem teljesen fehér trutyiból áll: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/5 itt látszik, hogy a vére is folyik, nem csak a karja. 248. animében még feltűnőbb. A zetsuk meg teljesen azok, Tobi valahogy beépíthette magának ezeket a karokat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1481 Dátum: 12 feb 09, 22:49:29 »

AZ animére nem alapozok, nem csak az apróságokra nem figyelnek, de olyamsire is, ami még fontos lehet a történetben. Például Orochimaru ott halott, egy kígyót rajzoltlak csak meg a Yamata no Orochinál, és az meg ugye el is égett. Ehhez képest, elég hülyén fogja kivenni magát, ha ez lesz az igazi visszatérése kulcsa majd.
De igen, ez vér, az biztos. De az szerintem nem száz, hogy beépítette a karokat. Talán részben ebből lehet, már eleve.. ki tudja, talán MAdara hullájából készült valami Frankensteini szörny, és őt hívjuk Tobinak. Így MAdara kétszer is fel lett támasztva Nevet
Meg ki tudja, talán azóta nincs is vére. Izzadni azt tud, ha nem tudna, nem gondolta volna, hogy izzad ikszdé
Még az sem teljes biztos, hogy egy Tobi volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 22:53:42 írta STM » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1482 Dátum: 12 feb 09, 22:54:58 »

Egyenlőre úgy tűnik, ő volt. Viszont lehet, hogy Kuma-styleban egyre több fehér részt épít be magának.. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
narutofan12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1483 Dátum: 12 feb 09, 22:59:22 »

Szerintem biztos lesz valami története neki is , tudjátok a "boss"ok amíg le nem győzik őket nem nagyon beszédesek , majd csak utána , kb mindenkivel így volt ez , kisame,danzou és még jó pár embernek (most csak hogy a legfrissebbeket soroljam).
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #1484 Dátum: 12 feb 10, 02:40:22 »

Úgy gondoltam én is hozzászólok már megint a témához, mert valami nem hagy nyugodni. Miután megnéztem az animét, elindultam egy szálon. Minato Tobit tartja az ellenségnek, talán a főellenségnek is. Ezt lehet úgy értelmezni, hogy az ő hibájából fog elpusztulni a világ, tehát valamiféle közvetítő szerepet fog betölteni, talán azzal, hogy ismét "összerakja" a Juubit.  Vagy pedig úgy, hogy Tobi maga lenne az ellenség. Nos a Naruto történelmében nem maga Uchiha Madara volt a legnagyobb gonosz főszereplő, hanem a Rikkudou Sennin által lepecsételt Juubi. Valójában nagyon örülnék, ha Tobi maga Izuna lenne, de szerintem sokkal régebbre kell mennünk a válaszért, egészen Rikkudou Senninig.  Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ha Tobi maga a főellenség, akkor lehetséges, hogy ő a Juubi maga, vagyis valamilyen formában a Juubi. Mivel a teste a Holdban van lepecsételve, a chakráját meg 9 felé szakították, amikből a bijuuk lettek, így szüksége lehetett egy testre, talán pont az általunk ismert Tobi testére. Még egy érdekes dolog, amikor a kis bijuuk körbeállják az öreg bölcset, és beszélgetnek, mégpedig azért, mert újabb kérdéseket tesz fel.... Valamint azt már többé kevésbé tudjuk, hogy hogyan lettek a bijuuk, de a Juubiról nem sokat tudunk. Tobi a teljességre vágyik, és a Juubi mostanság elég "szétszórt". Persze ezek csak találgatások. Másrészt talán Izuna is lehet, hiszen Madara elvette a szemeit, és Tobinak nem egy tartalék Sharingan szeme van raktáron. Madara feléleszthette, vagy talán az öccse meg sem halt, és bármikor kaphatott egy másik Sharingant. Valakinek valami jobb ötlet?
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!