24 júl 01, 04:07:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378699 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1485 Dátum: 12 feb 10, 02:47:36 »

Nem tudom, de örülök, hogy egy harmadik támogatója is van a juubi-teóriának.  Nevet
VAgy negyedik, mintha rémlene még valaki, aki írt róla...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1486 Dátum: 12 feb 10, 06:57:23 »

Ez egész jól hangzik, erre még sosem gondoltam. Na de akkor hogy lehet félig elő, és félig trutyi-teste?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 19:20:32 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1487 Dátum: 12 feb 10, 06:59:26 »

AKárhogy. Bármiylen testbenn élhet, és ha a sharingan, meg esetleg a rinnegan is tényleg a juubitól ered, de akkor is, ha nem, a juubi chakrája öröklődhetett is a sennin leszármazottjaiban, aztán bumm, így lett a cho.. izé, "feltámadt" az öntudata.
Durva, hogy két per késéssel válazsoltam íy hajnali hétkor, nem?
Naplózva
narutofan12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1488 Dátum: 12 feb 10, 14:14:28 »

Na én is megérkeztem.

Én a juubi elméletet nem tartom valósnak , úgyértem miért is lenne olyan régről egy személy , szerintem ennyire Kishi se akarja csavarni a történetet:D
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1489 Dátum: 12 feb 10, 14:18:43 »

Hát figyelj... Tobi nagoyn sokat tud. És ahogy azokról az időkről, aztán a folytatodó harcról a "két út" közt beszél... elég fura.
A kőtábláról tudott dolgoknál meg mondani is szokták, hogy zet azon olvastam iylen meg oylan szemmel, meg ezt iylen meg oylan szemmel lehet elolvasni.
Plusz kilenc szereplő már alapból abból a korból való.
Naplózva
narutofan12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1490 Dátum: 12 feb 10, 19:08:14 »

Oké , legyen ez is esélyes.

De a másik tobinak az eltűnő technikája , és a teleportációs-a mennyi chakrát vehet igénybe vajon?

A negyedik csakis kunaik segítségével tudott teleportálni , ami nem minden esetben valami hasznos (gondolok most a harcra , ha nem trükközik vele , mint a negyedik, vagy esetleg olyan helyre akar teleportálni ahol nincsen kunai).

Másik dolog:Minato az elméjével aktiválta ezeket? Mert a tobi elleni harcban semmi kéztechnikát nem alkalmazott , hogy oda teleportáljon az épp tobi fején átzuhant kunaihoz.

Meg milyen "korszakúttörő" lehet ezek a dolgok miatt?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 19:10:10 írta narutofan12 » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1491 Dátum: 12 feb 10, 19:33:29 »

Ha a Juubi lenne, miert van rajta maszk?

Mondjuk a Hakubol kiindulva az is lehet, hogy nem férfi , hanem nő...  Hmm?
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1492 Dátum: 12 feb 10, 19:39:43 »

Jó, ötlet, de akkor lenne melle, amit én még nem vettem észre...meg az utolsó előtti képen akkor látszana: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/5

Nekem eddig két elmélet a szimpi: juubi=Tobi, valamint az ismeretlen karakter. Ami tetszett még, az a Tobi= senju+uzumaki+uchiha DNS-ből összegyúrt kísérlet, és olyan mint Zetsu, de ezt eldobtam, mert eszembe jutott ez a kép:  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/5 itt látszik,hogy vére is van.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1493 Dátum: 12 feb 10, 19:55:54 »

És? Vannak különleges klónok is. Lásd a lefejezett Kisame esetét. Közvetlenül sem tudták megállapítani, hogy ez csak egy klón. És ki is csinálta? Zetsu barátunk egyik különleges képessége és elég régóta Tobival lóg.
Naplózva
narutofan12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1494 Dátum: 12 feb 10, 20:59:15 »

De amikor megakarta mutatni sasukenak a pofáját , határozottan FÉRFI feje volt kacsint
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1495 Dátum: 12 feb 10, 22:32:28 »

Biztos hogy férfi mert egy nő madarának nem adja ki magát (épp elméjű nem) és szerintem azért volt az a fehér trutyi a kezén vagy helyette mert a testét áttudja változtatni másik anyaggá? Mert ha a testét tudja összevissza variálni ez is könnyen elképzelhető. Az hogy ő lenne a tízfarkú szerintem szinte esélytelen mert ha jól emlékszem a testét nem a holdba pecsételték hanem a teste lökődött ki és az lett a hold (bocsi ha hülyeséget mondok de ez rémlik) meg az elméje is felszakadt a chakrájával együtt de a senkit azért hangsúlyozza szerintem mert nem azt akarja hogy tőle féljenek vagy vmi ilyesmi hanem hogy ő irányítson mindenkit és akkor a neve nem kényeges
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1496 Dátum: 12 feb 10, 22:53:21 »

Na most olyat mondok, hogy csak na... Szóval éppen bekészítettem a 100-as papírzsepit, hogy újra megnézzem a legújabb anime részeket, amikor Tobi szeméről az övé ugrott be valamiért:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100930153744/naruto/images/thumb/d/db/Fire_Daimyo.png/794px-Fire_Daimyo.png
(Mod., Chakra: Kép linkké alakítva)

Egyedül az szól ellene, hogy Tobi öregebbnek tűnik.

Persze mellette sem szól sok minden, de mivel nagyon keveset tudunk róla, simán lehetne...
Tegyük fel, hogy elege van a shinobi világból, elvégre mégis csak az övé kéne hogy legyen a hatalom, de gyakorlatilag a nindzsáké az erő. Ez is lehet magyarázat arra, miért akarja elpusztítani Konohát, illetve hogy miért is akar minden embert uralma alatt tartani a Hold szeme genjutsujában.

Lehet találni pár erőltetett összefüggést is:
-A szeme fekete, mint az Uchiháknak (bár Tobi nem biztos, hogy Uchiha)
-Mindig legyezővel jár, ami ugye Tobi fegyvere is.
-A feleségének (Zetsu?  Pojén) macskája van, ami megint csak egy szorosan az Uchiha klánhoz kapcsolódó állat.

Várom, hogy lehülyézzetek  Nyelvesít

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bónusz: Google szerint Tobi....

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 00:14:49 írta Chakra » Naplózva

Naruto210
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1497 Dátum: 12 feb 11, 18:31:24 »

Üdv! Én egy új-fiú vagyok de azért leirom a véleményemet: Tobin maszk van szoval olyan akit a népek ismernek. aztán amikor találkozik danzoval nekem ugy jött le hogy már régebbről ismeri ezért két eset van: ugy logikus hogy vagy kagami vagy izuna legyen. most nem fejtem ki a teljes teoriámat
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #1498 Dátum: 12 feb 11, 18:49:53 »

Még amit elárulhat valamit a személyiségéről, hogy míg Shikamarut méltó ellenfélnek nevezte, Narutot most lenézi, szóval többre becsüli a nyers erőnél az intelligenciát.
Lehet, hogy ő egy alapból gyenge ember volt 0 képeségekkel, és taktikával és hazugságokkal szerezte minden erejét.

Mondjuk ez lehet csak nem jól felépített karakter (egyszer tiszteli az ellenfeleit, másszor nem) is, lehet, hogy felesleges ilyen részletekbe belemennem.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1499 Dátum: 12 feb 11, 21:29:07 »

Szerintem ő Tobi.
Az első és második Hokage tanítványa: Kagami Uchiha (Danzou, Sarutobi és a két jelenlegi tanácsossal egyidős és velük volt csapatban is)
http://naruto.wikia.com/wiki/Kagami
A negyedik Hokage szerint jobb a teleportáló technikája a maszkos fickónak, mint a Másodiknak (!) (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13) . A sharingan így egyértelművé válik, és a tudása is. Sokat látott, sokat harcolt és csak úgy vélik, hogy meghalt a mészárlás során.

És azért folyik el a teste a Negyedikkel és a Danzou ellen vívott harcban a karja, mert zetsu-klónt használ a csatában, igazából távol tartózkodik. Ne felejtsük el, hogy Zetsu egy érintés után tökéletes másolatot készít bárkiről (Kisaméről is csináltak így klónt).
Tobinak mindkét szeme sharingan volt, nem csak az egyik (lásd azt a fejezetet, amikor Konan lerobbantja a maszkját meg a karjait http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/10).
Uchiha Shisui mindkét szemét tudjuk, hogy hol volt: egyik Danzounál, de ő megsemmisítette, a másikat Itachi kapta meg, a hollójában tartotta, de ő maga is megsemmisítette. Ráadásul Shisui később halt meg (kamaszként), amikor már Tobi rég a színen volt (mint öregember). http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/13
Izuna sem lehet, mindkét szemét odaadta Madarának (Szerintem ez a biztos, mert az uchihák büszke harcosok voltak, el tudom képzelni, hogy önként adta, hogy testvére halhatatlanná tegye a klánt.) mert róla tudjuk biztosan, hogy meghalt. (http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100623223453/naruto/images/thumb/5/58/The_dead_body_of_Izuna_Uchiha.PNG/180px-The_dead_body_of_Izuna_Uchiha.PNG) Legfeljebb egy Izunáról készült zetsu-klón, de nem tudni, hogy holtakkal is működik-e, mert ugye azoknak nincs chakrájuk.
Obito nem lehet, mert 16 éve, mikor megtámadta Konohát, még gyereknek kellett volna lennie, de már ott ráncos volt. (Nagyjából 16 évesek voltak akkor, kb. mint Narutoék most [Kakashi most 30 éves, ebből kell levonni 16-ot... http://naruto.wikia.com/wiki/Kakashi ])
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 22:27:38 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!