24 jún 29, 02:15:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378261 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Zaraqer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #1200 Dátum: 11 okt 25, 07:28:28 »

Na sziasztok ^^

Nekem annyi lenne az észrevételem, bár lehet, hogy vakvágány: Szerintem Tobi nem Uchiha hanem Senju (bár akkor meg miért csinálja mindezt?). Azt tudjuk, hogy van sharinganja, de ez nem jelent semmit beültethette mint Kakashi. Mangekyou sharingan-ja szerintem Tobinak nincs, vagy nagyon jól leplezi, mert szerintem bevetette volna pl Konan elleni harcál.
Egy Susanoo jól jött volna akkor nem kellett volna Izanagi-t sem használnia. Viszont nem fárad ki olyan gyorsan mint Kakashi szóval van benne Senju DNS(lásd Danzou), a használati szintre is csak azt tudom mondani, hogy rendben h Uchihák tudják 100% osan kihasználni, de azért az se Kutya, hogy Kakashi nem Uchiha létére + gyilkolás nélkül felébreszti a mangekyou sharingan-t.
Aztán ami még zavaros: Tobi beülteti magának a Rinnegant mondván, hogy 2 út meglegyen ez eddig tiszta, DE ha valóban Uchiha és lenne mangekyou sharingan-ja is + ennyi mindent tud Madara-ról, Rikudou sennin-ről is és erős is, akkor nem értem, hogy nem tud erről--->  Mangekyou Sharingan-ból Rinnegan lesz. Mert akkor az egész Nagato szemes akció fölösleges, ha kicsit is "rágyúr" saját Rinneganja lehetne. Ugyan akkor tudjuk h Senjus vér (dns stb) kell Rinneganhoz(Nagato akiről mint kiderült,hogy azért ő kapta a Rinnegant mert Uzumaki klánhoz tartozott akik a Senjuk oldalága), hogy tudja használni szóval beültetés szempontjából ez is igazolja h valamilyen formában benne van.

Lehet ez zavaros így, de ez érdekes szerintem Nyelvesít

Ami még feljött itt-ott: Hogy idő után Kishimoto is Madarának hívta Tobit interjún meg minden. És hogy akkor ezt annak vettük, hogy igen akkor Madara = Tobi. Szerintem semmi célja nem volt vele csak annyi h félrevezesse a népet. Emiatt nem hiszem, hogy egy Madara klón vagy hasonló lenne Tobi(mert akkor Madara sem így gondolna rá ( mindig Ő zik Nyelvesít), bár az is lehet, hogy direkt fogalmaz "ferdén" Kishi, hogy még jobban összezavarja az embereket.

Végére meg egy kis nem egészen ide tartozó lábjegyzet Nevet : Az is elő jött, hogy az Edo Tenseit nem szakítja meg ha megölik a használóját, mert Kabuto ezt mondta. Igen és? mondta... Szerintem nagyon is benne van a pakliban hogy ez csúsztatás és így is be akarta védeni magát Kabuto Tobival szemben. Főleg, hogy ez is homályos, hogy megy tovább az Edo Tensei. Mivel tudtommal a feltámasztottak mozgását jelen esetben Kabuto irányítja ha ő meghal nem jönne új parancs ergo minden "zombi" megállna lepecsételnék aztán na bumm ennyi volt. (Erre meg Tobi történetét tudnám felhozni érvként: Azt állította, hogy nem ő volt aki 16 évvel ezelőtt Konohára küldte a Kyuubi-t. Viszont mind Itachitól mind Minatotól megtudhattuk, hogy ez nem igaz.)

Srry, hogy ilyen bő lére eresztett hsz lett, de éjszaka jutott eszembe mondom ezt azért muszáj megosztani, még ha sok helyen hülyeség, vagy esetleg sántít a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 25, 07:31:20 írta Zaraqer » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1201 Dátum: 11 okt 25, 13:19:33 »

Idézet
Aztán ami még zavaros: Tobi beülteti magának a Rinnegant mondván, hogy 2 út meglegyen ez eddig tiszta, DE ha valóban Uchiha és lenne mangekyou sharingan-ja is + ennyi mindent tud Madara-ról, Rikudou sennin-ről is és erős is, akkor nem értem, hogy nem tud erről--->  Mangekyou Sharingan-ból Rinnegan lesz. Mert akkor az egész Nagato szemes akció fölösleges, ha kicsit is "rágyúr" saját Rinneganja lehetne.

Azért mert nem Mangekyou Sharinganból lesz rinnegan hanem FMS-ből szóval előtte még fms-nek kéne lennie ahhoz meg kellett volna szereznie még egy mangekyou sharingant, abból lett volna fms és utána még kellett volna "rágyúrnia", hogy elérje a rinnegan szintjét.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1202 Dátum: 11 okt 25, 15:39:34 »

Hmmm. találgatás szintjén nem lehet hogy Tobcsi valójában Marcsi? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4 (ez alapján)

hiszen Madara szerintem beszélgethetett anno rég Marcsival, aki alapvetően világuralomra törekszik, bár ezt cáfolja a 490-edik fejezet, de egy kis valószínűséget adok a dolognak.
(A "Naruto manga" témából hoztám át ide)

Akkor Tobi miért nem ismerte az Edo Tensei működését? Marcsi tudja használni, meg amúgy is az egész teória egy hülyeség. Oro meg egy senki Tobihoz és Madarához képest.
Naplózva


 
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1203 Dátum: 11 okt 25, 18:34:12 »

Igen Morause ezt én is észrvettem,és van valami ami ehhez a dologhoz hasonlít: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/490/7 Kabutó itt mondja hogy:Uchiha Madara te tényleg egy teljesen más szinten van,holott madarát idézte meg.
Vagyis,ez ellentétben áll a koprsóval,meg ezzel: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/17 Kabutó mondja hogy:"mostanában madaraként szerepelsz nemde,,?Vagyis én szerintem tobi egy klón,akit madara hozott létre,deeee,ezt a teóriát meg ez cáfolja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/6 tobi itt megszorítja a kezét.Hm,nagyon-nagyon rejtélyes ez a tobi,vajon tényleg ki lehet Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Mondhatta,hogy "Uchiha Madara te tényleg egy teljesen más szinten vagy"...de attól még nem biztos,hogy ezt Tobinak mondta...lehet csak megjegyezte,hogy Madara-t látván egy pillanat alatt sikerült meggyőznie Tobit és megjegyezte,hogy Madara tényleg teljesen más szinten van mint bárki más...mert lehet sejtette már azelőtt is, de nem gondolta,hogy ennyire erős lehet,hogy Tobi is azonnal "behódol" az ő láttán. Tobiról annyit mondott,hogy tudta,hogy ésszerűen dönt...de attól, hogy Tobi Madara testét meglátván azt mondta,hogy kiegyezik vele nem hiszem hogy bárki is többe nézné Tobit...hisz ez valamilyen szinten azt mutatja,hogy tartana ellenfélként Tobi is Madarától, nem pedig azt, hogy Tobi egy teljesen más szinten lenne mint a többiek.
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1204 Dátum: 11 okt 25, 21:10:33 »

Most néztem vissza azokat a részeket, amikben Tobi elmeséli Sasukének az igazságot Itachiról, és az Uchiha kán múltját. Amikor Izunáról beszél, de csak akkor elég heves hangnemben beszél, meg ott az az érdekes kézmegszorítás is. Ez most így megint teljesen összezavart, pedig már kezdtem kizárni Izunát... Nevet
Én Tobi kilétével kapcsolatban három féle variációt képzeltem el:
- Egy teljesen ismeretlen személy akire esetleg csak a háttérben történt utalás valamikor (számomra ez mondjuk megmondom az őszintén csökkentené Tobi "kúlságát")
- Tobi nem más mint Madara testvére, Uchiha Izuna.
- Tobi egy öntudatra ébredt Zetsu klón (akit eredetileg Madara azért hozott létre, hogy segítse terveit, ha ő meghalna, és majd később feltámassza, de Tobi önmaga akart az igazi Madarává válni, és ezért keresi a teljességet, meg az Isteni erőt a Juubi által, hogy olyan szinten legyen, mint az eredeti Uchiha Madara).
Naplózva
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1205 Dátum: 11 okt 25, 21:21:17 »

Most néztem vissza azokat a részeket, amikben Tobi elmeséli Sasukének az igazságot Itachiról, és az Uchiha kán múltját. Amikor Izunáról beszél, de csak akkor elég heves hangnemben beszél, meg ott az az érdekes kézmegszorítás is. Ez most így megint teljesen összezavart, pedig már kezdtem kizárni Izunát... Nevet
Én Tobi kilétével kapcsolatban három féle variációt képzeltem el:
- Egy teljesen ismeretlen személy akire esetleg csak a háttérben történt utalás valamikor (számomra ez mondjuk megmondom az őszintén csökkentené Tobi "kúlságát")
- Tobi nem más mint Madara testvére, Uchiha Izuna.
- Tobi egy öntudatra ébredt Zetsu klón (akit eredetileg Madara azért hozott létre, hogy segítse terveit, ha ő meghalna, és majd később feltámassza, de Tobi önmaga akart az igazi Madarává válni, és ezért keresi a teljességet, meg az Isteni erőt a Juubi által, hogy olyan szinten legyen, mint az eredeti Uchiha Madara).
Végülis Izuna lenne a lehető legjobb megoldás.Még a sharingant is viszonylag könnyen meg lehetne magyarázni...Ugye ő madarának adta a szemeit...de Madara szerette az öccsét és ő pedig szerzett neki újabb szemeket.
Továbbá róla simán elképzelhető, hogy ilyen komoly technikák kivitelezésére is képes, amit láthattunk Tobitól. A kérdés annyi,hogy hogy lehet még életben?
Egy speckó zetsu klón sem lenne hülyeség,nagyon sokszor eszembe jutott már,de ha megnézzük, hogy a többi klón viszonylag gyenge...és még ha egy speckó zetsuról is van szó, ami jobb mint a többi, annyira jó nem lehet,hogy egy amaterasut is ki tudjon védeni...ahhoz sokkal komolyabb ninjanak kell lennie, ezért gondolnék Izunara, hisz ha nem is volt olyan erős mint Madara,de ő is komoly erővel bírt. Továbbá nekem úgy tűnt, hogy ő inkább háttérben maradt régen is...magyarázhatná ez azt is,hogy most is miért Madara neve alatt teszi ezt.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 25, 21:22:50 írta wasabi91 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1206 Dátum: 11 okt 25, 21:31:16 »

Szerintem ez a 3 lehetőség van:
1. Madara hozta létre Zetsu-t és le is másoltatta magát a spórákkal mint ahogy Neji-t is fehér Zetsu és létrejött Tobi. Ő nem csak egyszerű fehér Zetsu, hanem fekete is. így már jóval erősebb, lásd az 559. fejezetben, mikor Naruto már elfáradt, de Zetsunak semmi baja. Szerintem 80 % esélye van ennek.

2. Tobi = Izuna. Lehetséges, de szerintem túl egyszerű. Az is ellene szól, hogy ha Madara túlélte a Hashirama elleni harcot, akkor ő miért nem ültette be magának a Hokage DNS-ét. Már most milyen erős, 3 úttal sokkal erősebb lenne, arról nem is beszélve hogy akkor nem halt volna meg! Ráadásul kettejük közül Madara volt az erősebb, de nem ennyivel. Legalább az Uchihák legalapabb technikáját, egy egyszerű Katon jutsut mutathatott volna. Sántít a dolog, de kap 18 %-ot.

3. Tobi = Uchiha Kagami. Madara túlélte a Hokage elleni harcot és maga mellé vette Kagamit, aki átvette a világnézetét és továbbvitte a terveit. Minimális esélye van, de ez már nagyon rossz mese. Mosolyog 2 %

Még valami. Azért is valószínű az 1. lehetőség mert a Kyuubi is Madarának hitte Tobit. Ez pedig csak tökéletes másolat esetén lehet. A klónokat szerintem el kell felejteni mert azok meghaltak volna, így már csak a Zetsu-s elmélet marad.
Naplózva

h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1207 Dátum: 11 okt 26, 20:24:09 »

Izuna elméletet nem vetném el én se, mert én olyan elméletet hallottam h Sasuke és Itachi Izuna leszármazottja. Így még az a saját kézszorítás is egészen értelmet nyerne Tobi történet mesélése közben Sasuke-nek.

A másik elmélet, amiről olvastam h Tobi félig félig Uchiha(apai ágon) és 1/4 Uzumaki(az anyja nem tiszta Uzuzmaki). Nagato-nál már kiderült h az Uzumakik is birtokolni tudják a Rinnegan-t.
Viszont egy biztos...hogy Tobi sokkal erősebb, mint amit eddig mutattak, hiszen annál a koporsónál amit nem láttunk(100%-ig nem vok biztos benne h a top Madara volt az), nem az volt a gondja h nem tudja legyőzni Kabuto-t, hanem csak annyi h a harc őt is nagyon megviselné.
Naplózva
xelalex19
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1208 Dátum: 11 okt 28, 07:04:00 »

Szerintem több lehetséges megoldás is van viszont nincs elég bizonyítékunk még senkire. Szerintem vagy Rikodou egyik fia, vagy Izuna és akit még nem zárnék ki az Obito, a következőkben ki is fejtem, hogy miért, érvekkel, ellenérvekkel.
A leírtak persze csak feltételezések, nem azt állítom, hogy ő az viszont az én véleményem szerintem egyenlőre ő a legesélyesebb. Ha valami nem úgy van ahogy leírtam, akkor javítsatok ki, cáfoljatok meg. (De persze csak akkor ha végig olvastátok Nevet)

Érvek / Feltételezések:
   Tobinak jobb oldalt, Kakashinak bal oldalt van a sharinganja. (Tobinak lestrapált a jobb oldalt az arca, mellesleg kötések is találhatóak rajta)
   Tobi és Kakashi tér idő technikáik hasonlóak: Kamui, teleportálás (Megj.: még nem láttuk Tobi Mangekyo Sharinganjat, azt se tudjuk, hogy van-e neki egyáltalán, de ha igen akkor ez abban az esetben, ha ő Obito elég nagy durranás lehetne.
   Amikor Tobi a falura támadt lehet, hogy Tobi már idősebb volt, viszont Kakashin és Gaion és a többi ninjan is meglátszik, hogy idősebbek lettek. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/4, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/11 (ezek mellet a magasság sem lehet probléma, hiszen Sasuke is sokat nőtt a sima Naruto és a Shippuuden között).
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13 ebből nem hiszem, hogy meglehetne becsülni Tobi korát.
   Rin halála még mindig homályos, semmit sem tudni róla lehetséges, hogy köze van az eseményekhez, hiszen nem hinném, hogy a semmiért ismertük meg Kakashi múltját és kaptuk meg a Kakashi Gaident. (sima Naruto és Shippuuden között K. Gaiden, majd a Shippuuden 1. évadában már megismerjük Tobit: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/280/21, ezekután ő és Zetsu maradtak meg az Akatsukibol, ez sem lehet véletlen)
   Rin halála utalhat Tobi céljaira: Tobi a 6 utat akarja összegyűjteni, ami a tökéletes Izangihoz vezet, ami nagyjából egyenlő a teremtéssel, tehát ezzel lehet, hogy Rint életre tudná kelteni? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/14
   A vörös hold tervre (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15) is magyarázat lehet Rin halála. Tobi ezzel akarja átvenni az irányítást a világ/mindenki felett egy hatalmas genjutsuval, de nem tudni miért (Mégis minek akarná irányítani az egész világot? Biztos nem azért, mert nagy Sims Fan). Mivel nem tudjuk Rin halálainak körülményeit, csak feltételezni tudom, hogy valószinüleg harcban hunyt el, ez pedig ismét a ninja világ kegyetlenségére utalhat. (láthatjuk Nagatonal, hogy mi lett belőle e miatt) Ha ez igaz akkor feltehető, hogy a genjutsu a végső béke elérésére szolgálhat, ami pedig hasonlóan drasztikus megoldáshoz vezethet, mint amivel Nagato próbálkozott.
   Ezek mellett az is lehet bizonyíték, hogy Tobinak mindig a jobb keze szakad le (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/475/11, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/12), amit nem tudni miből van (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/475/12), lehetséges, hogy Zetsubol ezért tudja cserélgetni, ez viszont jelentheti azt, hogy a szikla miatt leszakadt a keze és ezért kellett egy másik amit Zetsu biztosított/biztosít a későbbiekben.
   Kishimototol pedig már hallhattuk azt is, hogy szeretne nagyobb hangsúlyt fektetni Kakashira. Ez sem lehet véletlen

Megválaszolatlan kérdések / Ellenérvek:
   Honna tud olyan sokat Rikodou senninről és U. Madaráról?
   Honnan szerezte a Senju DNS-t / Fa elemet?

Aki még lehetséges lehetne Tobi szerepére az Rikodou egyik fia, ő azért lenne megfelelő mivel egyértelmű lenne, hogy miért tud ennyire sokat róla. Madara testvére szerintem semmiképpen sem lehet, hiszen rivalizáltak egymással. Ha viszont igaz a történet miszerint önként adta a szemét Madarának, akkor van rá lehetőség és így érthető lenne, hogy miért másolja a nagytesót.


« Utoljára szerkesztve: 11 okt 28, 07:05:06 írta xelalex19 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1209 Dátum: 11 okt 28, 17:15:57 »

lássuk csak most már belátom igazuk volt azoknak akik azt vélik hogy tobi az izuna. miért?? mert tobi azért lepődhetett meg kabuton mert látta hogy a bátyja. és mivel a bátyja vette el a szemeit ezért biztos mérges rá + mint megint mondom meglepődött mikor a koporsóba látta.
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1210 Dátum: 11 okt 28, 19:47:00 »

Szerintem nem Izuna, mint mondtátok is, hogy Madara elvette a szemét.Szerintem itt egy olyan csavar lesz amire senki sem számított.Még a Fehér/fekete zetsus elmélet lenne a legértelmesebb, de azt se hiszem nagyon.Inkább egy olyan ember akit nem nagyon ismertünk, vagy nem nagyon gondolnánk rá.Hogy miért?!
-Mint mondtam Izuna azért nem mert Madara elvette a szemét, és amikor Konan ellen harcolt még volt neki kettő.
-Obito ? Hát én is gondoltam rá, de mi értelme lett volna neki megtámadni Konohát ? szerintem nem sok, mert vele rosszat nem tett.
-Zetsu? hát azt meg azért nem gondolom, mert igaz hogy nagyon jó másoló, de akkor szerintem nem csak 1 Tobi lenne, hanem több is ezzel az erővel és akkor nem a Zetsuk támadtak volna annyian, hanem Tobi-k akik sokkal erősebbek.Meg ugye a 9 farkú azt érezte hogy az Madara chakrája, de Naruto mégis meg tudta különböztetni a Zetsu chakráját a barátaitól.
-Madara?! hát ugye az Edo Tensei csak a halottakat tudja feltámasztani, és akkor nem láthattuk volna ott Madarát a harctéren.

Nekem senki olyan nem jut eszembe aki még szóba jöhet.Még esetleg ugye egy régebbi Mizukage, mivel kisame-nek levette a maszkot és mondta neki hogy Mizukage-sama.Ugye utána mondta neki hogy inkább Madara, de azt már nem tartom valószintűnek, mert nem lehet egy élő és egy halott Madara, és azért kettőjük közt szerintem van is külömbség.
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Putir
Vendég
« Válasz #1211 Dátum: 11 okt 28, 19:49:48 »

Az hogy izuna szemeit elvette madara semmit se jelent hisz tobinak egy raktárnyi sharinganja van a házában amik közül bármelyiket beülthetette
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1212 Dátum: 11 okt 29, 15:39:11 »

abba van igazság, és akkor annak is van értelme hogy miért olyan erős és miért segített kiirtani az uchihákat... HOGY LEGYEN SZEME :DD és akkor lehet hogy mivel testvérek ezért nagyon hasonló a chakrájuk ezért nem tudja a kyuubi se megkülönböztetni őket, tehát értelme van, de nem nagyon hinném Mosolyog)
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
sonto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #1213 Dátum: 11 okt 29, 20:29:18 »

Sziasztok. Először én is azt gondoltam, hogy Tobi=Izuna, de aztán eszembe jutott hirtelen egy régebbi fejezetből egy részlet, amire felhívnám a ti figyelmeteket is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/3,http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4. Úgyhogy jelenleg én se tudom, mit gondoljak. Lehet, hogy vannak dolgok, amiket nem tudunk még az edo tensei-ről. Lehet vitatkozni.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #1214 Dátum: 11 okt 29, 20:38:24 »

Lehet hogy ezzel a mizukage dologgal arra utal h tudta h irányították yagurát és tudta h tobi
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!