24 júl 01, 04:50:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378784 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1185 Dátum: 11 okt 21, 09:30:54 »

Új elméletem van!  Nevet Már a sokadik, de ez nem jelenti azt, hogy a korábbiakat lehetetlennek tartanám, sőt!
A lényegre!
Valaki nemrég itt a fórumon párhuzamot vont Madara-Izuna és Itachi-Sasuke közti kapcsolatban, én ebből indulok ki. Mégpedig Madara is úgy szerette, féltette az öccsét, mint Itachi, ugyan úgy képes volt megtenni érte bármit, másrészről Izuna is úgy tekintett a bátyjára mint Sasuke, tehát egy akadály, amit le kell győznie ahhoz, hogy a bátyja elismerje őt!
Na itt jön a csavar: Madara és Izuna megszerzik a MS-t, megküzdenek egymással, hogy melyikük az erősebb, hogy ki legyen a klánvezér - nagyon jól tudjuk, hogy versengtek egymással, de ugyanakkor szerették egymást (állítólag) - és Izuna győz, aki ezután a bátyja nevét használja/veszi föl - rengeteg oka lehet rá elméletileg, ugyan annyi, mint az ellenkezőjére,  hogy néhányat említsek: az "idősebb testvér" az örökös (Rikudo-sennin fia óta ez hagyomány lehet az Uchiháknál, így "hivatalosan" a névcserével ő lesz a z idősebb), vagy pedig egyszerű csel az ellenségek megtévesztésére, félrevezetésére.
Továbbá, az elméletem szerint, a Madara keresztnév rangjelző megnevezéssé vált az Uchiháknál - valami olyasmi mint ahogy a Caesarból császár, Karolusból pedig király lett. Tehát Izunát a világ Madaraként ismerte meg - vele harcolt Hashirama és most Narutóék fejére dönti épp az eget, a valódi Madara pedig Tobi álarca mögött rejtőzik!
De ez persze csak puszta spekuláció! bye bye
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1186 Dátum: 11 okt 21, 09:53:17 »

A hsz-első felében lehet valami. Kisi sokszor von párhuzamot, így nem elképzelhetetlen, hogy Madara és az öccse viszonya ugyan ennyire rapszodikus volt. Amikor Tobi mesél Sasukénak, a Madara vs Hasirama harcról, akkor a képen Kisi Madarát úgy ábrázolta, hogy izzad..http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/3 mintha beteg lenne. Ha Madara szerette az öccsét, mi más vezérelhette volna hogy az újonnan szerzett Rinegannal, visszahozza az életbe. Elvileg a Bijukkal, és a RInnegannal, simán lehetséges, hiszen ez volt a terv is, hogy őt is vissza hozzák. (már ha halott volt Izuna) Hiszen ha a klán elfordult Madarától, akkor ki mást akarna visszahozni, mint a szeretett kisöccsét. Ehez  kellett a Senjuk ereje is. És még így is sanszos hogy halállal vagy sujos áldozatokkal jár a "visszahozás". ezért is lehetett legyengülve Madara. Tobinak hogy Hasirama harc után Madarát vissza hozza ehhez már kelhetett egy független személy, pl Nagato.  Neki adták Madara szemeit.

Ezért is ütközött meg Hasiramával. Azt tényleg jó lenne tudni, hogy a harcban halt e meg, vagy az után.. Megszerezte a senjuk erejét, átverte Hasiramát, majd felélesztette az öccsét. Nah mind1.. kicsit elszállt a fantáziám.. Nevet Biztos van 1000 variáns, de ha Madara ilyen rohadt erős volt, és az öccse meghalt, akkor tuti célja volt, hogy visszahozza őt az életbe.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 10:02:24 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1187 Dátum: 11 okt 21, 10:01:13 »

Az miért nem furcsa senkinek, hogy mi lehet orocsimaru eredeti testével?
Az miért nem furcsa senkinek, hogy kabuto minden létező nagyságot feltámasztott csak orocsimarut nem?
Kabuto nem az egész életét orocsimarunak szentelte?
Tobi nem akkortájt jelent meg, amikor orocsimarut kinyírták?

Szerintem orocsimaru=tobi
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1188 Dátum: 11 okt 21, 10:03:19 »


Marcsi belevan pecsételve Itachi Susanoojába, a maradék meg Kabutoba. Nincs mit visszahozni. Mosolyog
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1189 Dátum: 11 okt 21, 11:22:15 »

Nagy plusz pont, különösen, miután Kabuto azt mondta, hogy az ő aszisztense. Nem hiszem, hogy Tobira célzott, márpedig az az ő, akiről szó volt, az az ő is, aki MAdara szavai alapján az egész mögött áll, csak kicsit kicsúszott a kezéből az írányítás...
Habár persze az is tény, hogy Orochimarut nem is lehet feltámasztani, emrt nem hallt meg, a chakrája egy része ugye Itachi lopótökében van, a maradék (értsd, a lényeg, mert azért csak az menekült meg, nem?) meg uyge elkígyózott....
KAbutoban (elvileg) csak egy levedlett testvben maradt burjánzó hús és chakra adag van. Mintha egy átlag ember  kapott volna egy vesét valaki msától, csak éppen abból szupererő áradna szét, és szétterjedne a testében a szövet.  Hmm?
De lejhet ő kígyófarok,k ha késöbbb eggyesült Kabutoval és ha az, ha nem, szervezkedhet Tobival párhuzamosan is...
De kizárni a lehetőséget nem lehet.
Orochimarunak még nagy szerepe lesz.
A fő ellenérvem az, ahogy letépte a karját, és aztán a Zetsu gumóról pótolta. AZ nem volt Orochjimarus, DE ki tudja milyen állapotban van azután, amit Itachi művelt vele. Tobi lehet akár több egymsát követő személy is, és ezek közül is lehet az egyik Orochimaru.

Én amúgy jelenleg azt modnom, vcagy Izuna lesz az, vagy maga a Juubi.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 11:28:33 írta STM » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1190 Dátum: 11 okt 21, 14:43:00 »

STM, nincs maradék Orochimaru, csak a lopótök és Kabuto. Az a kis kígyó, ami kiszökött az Itachival való harcban Itachi halála után egyből benyelte az Amaterasut és elméletileg elhalálozott.

Egyelőre Mizuna a legbiztosabb (és még a Zetsu klón állja a sarat egyelőre, csökkenő állóképességgel), de ki tudja a következő részekben milyen dolgok derülnek ki...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1191 Dátum: 11 okt 21, 15:00:43 »

És mi lenne, ha egy Uchiha Tobi nevű személy lenne Tobi? Nevet Persze, nincs nagy valószínűsége, de itt néha olyan cifra dolgokat látni... Nevet
Amúgy Anko pecsétjéből is előjöhet egy Yamata no Orochi, nem? Bár szerintem elég kevés az esélye annak, hogy ő lesz Tobi.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1192 Dátum: 11 okt 21, 16:41:32 »

Anmnyiszor leírtam már ezeket a dolgokat, hogy nem akarom újra, mindenki el tudja olvasni azokat a mangafejezeteket, ha meg akar cáfolni... meg itt off is kissé- viszont az eszembe jutott, hogy az elöbb nem jhutott eszembe, hogy Tobi már többször gondolt dolgokat úgy Orochimaruról, hogy egyértelmű,. hogy nem ő az, nem tudom, ezek hoyg nem ugrottak be.

NA jó, gyorsan- azért tudott előjönni Sauske pecsétjéből, mert benne volt eleve, a reinkarnáéciós jutsu óta, csak elnyomva, és amikro kiszakadt a "magja" is Sasukéből (a pecséten át kiszivattyúzva), az egyből több kígyóvá szakadt. EGy, azaz egy elégett.

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 16:42:52 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1193 Dátum: 11 okt 21, 21:24:24 »

STM ha jól tudom te nagy Orochimaru fan voltál/vagy, így kicsit sokat látsz bele. Tobi nem egyszer mondta, hogy "átkozott Orochimaru vajon mennyit tudhatott". Valamint, Kabuto Tobi beszélgetése miért ilyen feszült kiélezett? Valamint.. ebben a fejezetben http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17 "olyan elméleteken alapul amiket Orcsi és általam hosszú évek kutatásaiból sikerült kikövetkeztetni." Kizárt , hogy Madara tudna Orochimaru létezéséről..
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1194 Dátum: 11 okt 21, 22:03:30 »

Szerintem pedig ha figyelembe veszed, hogy Orochimaru több mint 50 éves  és ehhez hozzáhasonlítod Nagato életkorát (legalább 10 évvel fiatalabb Nagato) akkor akár ismerhette is. Legfeljebb nem tartotta semmire, így nem is foglalkozott vele. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem tudhatott róla.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1195 Dátum: 11 okt 21, 22:22:57 »

1. Madara nem biztos hogy ismerte Nagatot. Ez lehetett egy egyfajta elnevezése a "tervnek". Orochimaru ismerte Nagatot, ugye a háborúban találkoztak, amikor a gyerek Nagato és Yahiko kaját koldult tőle. Orcsi pont ki is akarta nyírni őket, Jiraya beszélte le. Szerintem Orochimaru olyan messze áll Madarától, mint Obito.. 0 az esélye. Kabuto szálon még visszatérhet a kígyó, de itt már nem fog sokat labdába rúgni. FMS Sasuke, Kyuubi Naruto.. kemény felhozatal..
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1196 Dátum: 11 okt 22, 19:25:01 »

Tobi és Zetsu Dei darabjait és Sasori gyűrűét kereste mikor Marcsi feldobta a papcsit szóval biztos nem Orocsi  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 19:26:32 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Morause
Vendég
« Válasz #1197 Dátum: 11 okt 23, 01:17:27 »

Felvéltem fedezni vmit amit szerintem érdekesnek fogtok találni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12

Az alábbi linken a lényeg lent található mikor Tobi elmeséli h Kabutonak h Hashirama sejtjeit össze szedte a "csatájuk alatt" és gyakorlatilag klónozta. Na most ugye bár kiderült most már biztosra h Tobi nem = Madara, de kezdjük az elején... Hashirama versus Madara... ebből Madara vesztett, most Madara felvan támasztva és valószínűleg az ő koporsójával dobálózott a Tobi-val való találkozásukkor Kabuto (tudjátok amikor társultak)... tehát ebből mi következik ki?
Igen, hát persze h ismerte Tobi kilétét, és mikor megmutatta neki h mit tud, így már Tobi is tudta h tudta Kabuto h Tobi nem Madara (ez kicsit kacifántosan hangzik xD) vagyis ennél a résznél már még ha nem is bizalmasként de beszélhetett volna úgy h legalább mintha nem ő lenne Madara, főleg h minek játsza meg magát egy olyan ember előtt aki tudja!
Tehát hogyha mindenki érti a szisztematikát, akkor a lényeg az lenne h Tobi is ott volt azon a bizonyos csatában amiben Hashirama meg Madara olyan csúnyán összekaptak, tehát Tobi eleve úgy beszélt Kabutoval mint társ... és hát ugyebár mikor madara elhagyta a falut, egyedül ment (vagyis ha egyáltalán élt a testvére biztos nem tartott vele)... vagyis Tobi vagy vmilyen jutsuja az eredeti Madarának vagy egy "különleges szövetséges"... tehát egy új szereplő akit ezelőtt sosem ismertünk!
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #1198 Dátum: 11 okt 23, 10:09:01 »

Igen Morause ezt én is észrvettem,és van valami ami ehhez a dologhoz hasonlít: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/490/7 Kabutó itt mondja hogy:Uchiha Madara te tényleg egy teljesen más szinten van,holott madarát idézte meg.
Vagyis,ez ellentétben áll a koprsóval,meg ezzel: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/17 Kabutó mondja hogy:"mostanában madaraként szerepelsz nemde,,?Vagyis én szerintem tobi egy klón,akit madara hozott létre,deeee,ezt a teóriát meg ez cáfolja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/6 tobi itt megszorítja a kezét.Hm,nagyon-nagyon rejtélyes ez a tobi,vajon tényleg ki lehet Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1199 Dátum: 11 okt 24, 20:42:52 »

Hmmm. találgatás szintjén nem lehet hogy Tobcsi valójában Marcsi? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4 (ez alapján)

hiszen Madara szerintem beszélgethetett anno rég Marcsival, aki alapvetően világuralomra törekszik, bár ezt cáfolja a 490-edik fejezet, de egy kis valószínűséget adok a dolognak.
(A "Naruto manga" témából hoztám át ide)
Naplózva


Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!