24 jún 29, 02:16:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378263 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #750 Dátum: 08 nov 12, 12:51:39 »

Zoll-sama:

Gábor-samánál a pont, Tobi MS nélkül is porba alázta a konohai csapatot, pedig olyan nagyágyúk is ott voltak, mint Kakashi vagy Yamato. Persze az sem kizárt, hogy használta ez MS-t, csak akkor éppen nem láttuk a szemét. Ez majd idővel kiderül...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #751 Dátum: 08 nov 12, 15:39:46 »

Bububo jókat mondott. Jó kérdés miért nem cserélték ki akkor mind2 szemet . Lehet két különböző sharingan kell ahhoz h elmuljon a vakság, másszóval egyik szem marad és másikat kicserélik.386/6 és 7 oldalon is mutatják madara ms-ét , majd a 8.on a madara örök ms-ét látszik tesója meg az ő ms-ének a keveréke., ha megnézitek a 9. felső képét madara van rajta az örök msel   és mögötte áll , vmi démon szerű lény 4 szemmel , méghozzá 4 sharingannal, na most a 13. oldalon jobb felső képen itachi van és mögötte is ott áll ez a 4 szemű démon csak most a felső szempár üres, sötét. Mivel neki nincs örök Ms-e ( illetve mástól szeme) . legalábbis én így tippelem.

Igaz erre lehet írni Tobinak csak 1 sharinganja  van, viszont itachi szerint madara kezdett megvakulni azt nem említi h az öccse is. Lehet h az öcssénél nem müködött madara szeme annyira rossz állapotban volt vagy nem akarta, bár ez mind harmat gyenge magyarázat. Hátha tud vki jobb érvet mondani.

ui: lehet h én probálom csak belebeszélni de az nem gyanus h itachi mesél 4. oldalon akkor madarát és a tesvérét emliíti és kihangsulyozza h a fiatalabb testvére (öccse) , ergo akkor van idősebb is (bátyja) ?

uu egy kicsit off lett , és ha tobiban 2 személyiség van madara ő és öccse ? (tom ez vad) de amikor elsőnek látjuk tobit  megy zetsuval  sasori gyűrűjéért akkor tok hülye, bolondos ... minek játszaná ezt zetsunak elvileg ő tudta h ki is valójában legalábbis én így értelmeztem a mangát
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 12, 15:53:54 írta Banzai » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #752 Dátum: 08 nov 12, 16:35:06 »

399/4
Madara öcsének mind 2 szeme oda van... ennyit erről.

a kölcsönös ki cserében lehet valami ki tudja lehet két Tobi van (bár madara öccse a 399/5ön koporsóban van ^^)
De eddig Tobinál még csak annyit láttunk hogy a jobb szeme sharingan (sima 3 pettyes)
és hogy ő magáról azt mondja másoknak hogy madara.

az idősebb testvér esetleges létezése sem elvetendő. a kérdés inkább az hogy itachi mit értett az alatt hogy már csak árnyéka régi önmagának.
erőben? személyiségben? testileg?....
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 12, 16:36:46 írta Dave90 » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #753 Dátum: 08 nov 12, 16:51:54 »




  kösz dave tényleg ott a képen mind2 szeme hiányzik.
és akkor jön a megszokott kérdés ő miért nem kapta meg madara szemeit ?
 ha valóban meghalt akkor mitől ? szeme elvesztésétől biztosan nem ... sötétben tapogatozunk
 árnyéka régi önmagának azt sztem az erejére gondolta hisz azért megy a bijuu gyütés is amit tobi is mondd
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #754 Dátum: 08 nov 12, 17:15:45 »

Banzai ne keress már a kákán is csomót! A válasz: Madara megvakult az MS-től, és kikaparta az öccse szemeit, hogy lásson! Olvasgass vissza 10-15 oldalt, (Ha itt nincs, akkor a manga topicban biztos ott lesz) és retek sok kérdésedre megkapod a választ! ^^




 
Lásd piros szöveg alul:
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 12, 17:17:31 írta Gabesz » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #755 Dátum: 08 nov 12, 17:26:17 »

399/4
Madara öcsének mind 2 szeme oda van... ennyit erről.

a kölcsönös ki cserében lehet valami ki tudja lehet két Tobi van (bár madara öccse a 399/5ön koporsóban van ^^)
De eddig Tobinál még csak annyit láttunk hogy a jobb szeme sharingan (sima 3 pettyes)
és hogy ő magáról azt mondja másoknak hogy madara.

az idősebb testvér esetleges létezése sem elvetendő. a kérdés inkább az hogy itachi mit értett az alatt hogy már csak árnyéka régi önmagának.
erőben? személyiségben? testileg?....

De ezt Tobi mesélte. Nem feltétlen kell mindent elhinni neki.

Banzai igen az a szellem valami féle jutsu lehet szerintem. Sőtt még említi is Itachi h ha örök Mangekyu ja lessz valakinek akkor egy még hatalmasabb erő nyílik meg az emberben. Utána írták h ezzel a bízonyos erővel  Madara megállíthatatlan lett. Ha valakiben örök Mangekyu vann akkor abban a szellemben 4 sharingan van. Ha csak natúr Mangekyu akkor 2 Sharingan. "Sasuke: többről lenne szó mint a Kyubi írányítása?" "Itachi: Madara megfejtette a Sharingan végső titkát" és ott mutatják a 4 sharinganos szobrott.

Az a tény hogy a Kyubi konohára támadt.. + Itachi ezt megerősítette h ez Madara volt, bízonyitja hogy a mi kis Madaranknak (Tobinak) van Mangekyuja. Sima Sharingannal kétlem h lehetne írányítani.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #756 Dátum: 08 nov 12, 17:39:07 »

Bububo:

Az nem 4 Sharingan, hanem 2 pár. ^^ Jó, oké, megszűntem... ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #757 Dátum: 08 nov 12, 17:42:09 »

én darabjával számolom mert kakashinak 1 van.
Ahogy Zabuza mondta Kakashi Sharingan. Kakashi Félpár Sharingan a másoló ninja  Pirul ígyse hangzik rosszúl xD
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 12, 17:42:59 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #758 Dátum: 08 nov 12, 22:23:07 »


De ezt Tobi mesélte. Nem feltétlen kell mindent elhinni neki.
azt valamiért mégis mindenki borjú módra elhiszi hogy ő a szentséges Madara...
jah és különben is mivel mutatták azt miről beszél így tuti igaz legalábbis az hogy mind2szeme oda lett az 100% az hogy tényleg úgyse ahogy ő azt előadta már más kérdés.
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #759 Dátum: 08 nov 13, 01:07:14 »

Biztos hazudott ,de valamiért mindig elmondta hogy ez az igazság (majdnem minden 3.szava)+ő Itachirol csak jót mondott erre szaszutol meg is kérdezte a végén hogy nem a báttyád útját választod? Ez azé furcsa, ha akarta volna akkor itachit rosznak is mondhatta volna!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #760 Dátum: 08 nov 13, 09:10:41 »

Igen, de pont így tudta Sasukét legjobban Konoha ellen fordítani és legjobban maga mellé állítani (mivel Sasuke korábban rajongott a bátyjáért). Itachit áldozatként állította be (mondjuk ebben szerintem nem is hazudott, bár...) és a Falevél lett a csúnya bácsi. ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 13, 09:11:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #761 Dátum: 08 nov 13, 09:31:18 »

azt valamiért mégis mindenki borjú módra elhiszi hogy ő a szentséges Madara...

Hmm hát az a maszk tényleg sokat titkot rejt még. Itachi mondta h Madara idézte meg és uszította a kyubit Konohára, Madara volt a mestere. Magyarán Madara tuti él(vagy legalábbis olyan személy akinek Mangekyuja van,amivel a kyubit írányitja). Nagy valószínüségel ő Madara. Mért hazudott volna Sasukénak? hmm nem ő támadta meg konohát, meg az öccse önként adta át a szemeit. Itachi pont az ellenkezőjét mondta. kitépte az öccse szemeit, ő uszította a kyubit. Kérdés az ki hazudik? Itachi aki az öccsét védi? vagy Tobi, aki Sasukét megakarja szerezni. De egy dologban mind 2 egyezőt mondanak. Hogy Madara még élés vírul.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #762 Dátum: 08 nov 13, 11:47:44 »

Ezt a hozzászólást átrakom ide: A Tobi=Obito elmélet abban a percben dőlt meg, amikor Tobi bemutatkozott Sasukének mint Uchiha Madara. Legalábbis szerintem.

Szerintem Itachit illetően nem hazudott. Ő biztos, hogy kedves volt, nem lehet, hogy egy ilyen szomorú történet hazugság legyen. Ami a Kyuubit illeti ott viszont biztos, hogy hazudott. Szerintem ő idézte meg. Mondjuk arra nagyon kíváncsi lennék, hogy Sasukétől mit akar...
Naplózva


Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #763 Dátum: 08 nov 17, 10:57:21 »

Fél igazság = teljes hazugság. Könnyen lehet, hogy amit Tobi mondott, az mind igaz, csak az igazság másik fele hiányzik a dologból, ami miatt megborul az egész. Sasuke meg azért hitte el, mert el akarta hinni, szerintem valójában mindig is kételkedett abban, hogy a bátyja gonosz, és csak a képességei tesztelése miatt ölte meg a klánt. Amikor kapott egy ilyen választ olyan valakitől, aki ismerte Itachit a mészárlás után is, akkor egyszerűen el akarta hinni amit mond.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #764 Dátum: 08 nov 17, 11:52:49 »

Amit Tobi Itachiról mondott az igaz volt. Láthattuk Sasuke visszaemlékezésében is (1 pontos Sharingan) és azért elég barátságosnak tűnt amikor a harcuk végén közölte Saukéval, hogy "Sajnálom, Sasuke, de nem lesz legközelebb.".

Ha Tobi hazudott valamiben, akkor az inkább saját magával kapcsolatos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!