24 júl 01, 05:40:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378911 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #720 Dátum: 08 okt 29, 23:06:01 »

Harag:

Köszi!  Mosolyog


Akkor egy reálisabb elmélet:

Madara elhagyja a falut, mert nem tisztelik. Jön a rókával és bosszút akar állni, sikertelenül. Újra elmegy, de mások azt hiszik, hogy meghalt.
Mivel Madara azt akarja, hogy ne tudjanak arról, hogy még él ezért maszkot kezd viselni és álnevet talál ki magának, Tobi.
Tobi összefut Nagato-val és megalapítja Nagato-val az Akatsuki-t. És megtervezik a világhatalom tervet. Nagato fölveszi a Pein nevet. Madara elmegy Mizukage-nek valami ismeretlen okból. Pein összeszed egy jó pár rossz fiút a csapatba, hogy azokkal elkapják a démonokat.
Jön Itachi és rájön, hogy Madara él. Itachi és Madara szövetkezik, Madara lesz a mester Itachi a tanítvány. Itachi által Madara bosszút áll a Uchiha klánon mert nem hittek benne. Itachi megkíméli Sasuke-t, hogy a kistestvére egyszer újra megalapítsa a klánt. Itachi beáll az Akatsuki-hoz.
Eközben az Akatsuki keresi a démonokat. Orochimaru kilép a szervezetből mert saját tervei vannak.
Madara visszatér és beáll az Akatsuki démon vadászai közé, Tobi álnéven.
A többit már tudjuk nagyjából.

Na személy szerint nekem ez a legreálisabb elmélet ezek után.  Mosolyog


rolika13:
Okos gondolat!  kacsint

Naplózva
rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #721 Dátum: 08 okt 29, 23:10:53 »

<Idézet törölve. Lásd Fórumszabályzat. Chakra, moderátor>

De Zetsuval mikor lesznek haverok mer elvileg ő általa kerülbe a csapatba
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 23:24:40 írta Chakra » Naplózva

Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #722 Dátum: 08 okt 29, 23:20:26 »

Na látod ezt nem tudom.  :/
Zetsu egy rejtélyes figura még a mangában is. Egy emlék képet se láttunk még róla szóval ő még csak egy fehér pont a történetben.

De még Hidan-ról se láttunk emléket szóval lehet, hogy ő is visszatér. Mivel nem halt meg csak elásták.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #723 Dátum: 08 okt 29, 23:44:18 »

Nagyjából én is így látom:)

Zetsu meg nem gáz, mert az olvasottak alapján(manga) Zetsu Pein tanítványa.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #724 Dátum: 08 okt 30, 00:22:50 »

Tényleg...? Én nem emlékszem ilyenre.
Mivel ez már "nem Tobi", a választ a Szereplők/Akatsuki témába várom. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rasuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Taktikai Kocka


WWW
« Válasz #725 Dátum: 08 okt 30, 03:37:27 »

Jó reggelt!
Bár tudom, hogy egy ismeretlen kis senki vagyok ezen fórum történetében, és nem tudom elképzelni, hogy létezzen olyan, aki még ezeket a tényeket nem mondta, de én is beszállok a 'véleményem van' játszmába.

- Valahogy nem tudom elképzelni az utalások, és kimondott szavak tükrében, hogy a Tobinak nevezett félszemű nemtuggyukkinek ne lenne szerves köze Uchiha Madarához. A szerveset hús-alapúnak értem. Szerintem vagy ő az hús-vér valójában, vagy valamilyen módon megszállta Madara ezt a testet. Akár Orochimaru-san. (Itt nem japánkodok, csak a külföldi nevet kötőjel után ragozom...)
-Kisame reakciójából egyértelmű, hogy Tobi a Mizukage. Ha jól emlékszem, bár nem biztos, a mangában van arról szó, hogy Madara a ninja-világban utazgatott, és csak utána, vagy közben talált rá Itachi. Beszivároghatott Kirigakuréba és elnyerhette a Mizukage rangot. Ha jól tévedek Kisame előbb hagyta el a falut, minthogy Zabuza puccsot kísérelt volna meg. Tehát még Kisame eltávozása előtt Tobi volt a Mizukage. Ez esetben meg csak sajnálni tudtam volna Zabuzát, ha nem zavarják meg az akciót a harc előtt...   Mindez nem tudom mi a fenét bizonyít, de jól esett végre kiadni magamból...
-Elvileg Tobinak, ha csak fél szeme is van, de Mangekyu Sharinganja van a négyzeten. Szóval elvileg nem vakul tőle.  Kérdés: akkor miért nem használja? Vagy csak én nem emlékszem rá? Visszaemlékezésben Madarának volt, két féle is. Saját, és öcsisített verzió, de Tobinál semmi.  Gondolkozik

II
(ez bizony egy következtetőnyíl)
II
\ /
v

Ahogy eddig 'megismertem' Kishimoto-t, mindegy mit találgatunk, ő ahhoz képest talál ki mást. További szép napot!
Naplózva

Search for the Death, before it finds you. This is the Bushido.

--

http://rasuto-kun.deviantart.com/ Gondolni se merj arra, hogy rákattintasz!
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #726 Dátum: 08 okt 30, 07:30:01 »

Drága testvérem!

el lett már itt mondva párszor, Tobi NEM OBITO!!!!  na mindegy! utána olvastam azon manga epizódnak ahol Tobi leveszi a maszkját félig, mikor Sasukénak kitálal a bátyját illetóen! Ha jól megfigyeltétek három vonal volt a képén, mint Narutónak, vagy már nagyon ráncos volt! Emellet Kisame aki nem mai gyerek egyből rávágta hogy Madara Mizukage (ami még nekem mindig nem vili hogy hogy lehetséges!!!!!!!) mikor az arcát neki is felfedte! tehát van abban valami hogy a bácsi tényleg Madara! ( a pillanat képen Madara és Itachi, ahol Madarának igenis ugyanolyan hosszú a haja mint fiatal korában)
Ami viszont a test megszállósdit illeti nem hiszek ebben, a sharingant nem lehet testcserével átvinni, ehhez Uchicának kell lenned vagy valaki Uchicából orvosilag beléd kell implantálnia! Tehát részemről ez nem valószinú, de az tényleg eshetőség hogy Tobi Madara közvetlen leszármazottja, de még mindig valószinább hogy tényleg ő maga Madara!

Játszunk az idővel!!!  Kisame kb 15-20 éve lehet tagja az Akatsukinak, (naruto első szériájában pontoan ő említette hogy 7 éve nem volt találkozó, azóta meg 3 év megint eltelt ) Tobi még Mizukage volt a Ködben mikor Kisame még ottaninak számított! Tehát nem nem lehet Tobi akkora kretén mint sokan hiszik, csak jó színész! Meg ha jól emlészetek Tobi hátra lépett a sötétségbe mikor sasuke amaretsuja aktiválódott és lángra lobbantotta a tökfejes nagyapót!  Eloltotta az Amaretsut de nem hagyta Sasukénak látni hogyan is tette, és a valós arcát sem láthatta eddig! Mondom én balfékként nem hiszem hogy egy csalóval állunk szemben!! Nagyon is sok lapul a tata zsebében!

látom itt megvan mndenkinek a saját véleménye de én egy valamit nem értek amikor legyözték Sasorit aztán megjelent a barlangban tobi vagyis obito és Zetsu valamit észrevettem amikor Zetsu meg tobi beszélgettek Obitónak elöször nagyon vékony hangja volt de utána mikor megint beszélt mélyebb volt a hangja ez szerintem azt jelenti hogy obito ketös szemályiségü az egyik a saját maga obito,a másik akinek mély a hangja az pedig Madara valahogy benne van obito testében vagy elmélyében.Én ebben hiszek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 08:24:26 írta lonelypatrick » Naplózva
Rasuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Taktikai Kocka


WWW
« Válasz #727 Dátum: 08 okt 30, 14:56:51 »

Tobi szerintem SEM Obito. Az öregség és ráncok az eredeti Madara-elmélet mellett állnak. A Filetransfer no Jutsut meg csak azért mondtam, hogy cáfolni próbáljam ezt a 'Tobi csak kiadja magát a nagy Madarának' dolgot. Mint mondtam is, szerintem hús alapú a viszony. Szóval egy az egyben ő az.
Kishimoto majd kitálal, csak győzzük kivárni. Már most is kezdenek kiderülgetni dolgok a mangában. Reménykedjünk, hogy ez is benne lesz hamarosan.
Naplózva

Search for the Death, before it finds you. This is the Bushido.

--

http://rasuto-kun.deviantart.com/ Gondolni se merj arra, hogy rákattintasz!
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #728 Dátum: 08 okt 30, 23:59:54 »

Engem az érdekel konkrétan mit is tartogat Tobi nagyapó még nekünk? Elvégre Sasuke ( ok véletlen) lángra lobbantotta az Amaretsuval, mire ő hártalépett a sötétbe (!!!!!) és eloltotta azt, de még csak meg sem látszódott a ruháján a fekete láng hatása! Kellemetlen, de szerintem jóval több meglepetéssel tudna  előrukkolni mint sasuke. Elvégre Madara még is csak túlélte az elsővel való élet-halál harcot, a ködben (ahol mint tudjuk nagyon brutálisan nyomják, semmi érzelgősködés!!) Kage lett, és ráadásul még Itachi elöl is eltudott sok mindent titkolni annak ellenére hogy Itachi volt az "Uchica" aki mindenkinél jobb, gyorsabb erősebb volt! tehát ha még itachi sem tudta a teljes erejét felmérni ( csak lefikázni a tudását ) akkor nagyon sok kellemetlenségre számíthatunk még tóle!
Naplózva
Rasuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Taktikai Kocka


WWW
« Válasz #729 Dátum: 08 okt 31, 01:04:42 »

És még erre Itachi azt mondta, már csak árnyéka önmagának. Ő az a tipikus sötétben meghúzódó criminal mastermind. Engem is érdekel mit tartogat, de nem nagyon tudjuk kideríteni. Eddig az volt világos, hogy Sasukét Konoha ellen fordította. Igazából engem meglepett ez a Pein-es dolog. Nem vártam, hogy nekimenjen Konohának. Történésekben gazdag évünk lesz. ^^ Csak ritka az egy hét...  :/
Naplózva

Search for the Death, before it finds you. This is the Bushido.

--

http://rasuto-kun.deviantart.com/ Gondolni se merj arra, hogy rákattintasz!
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #730 Dátum: 08 nov 08, 08:53:15 »

Tobi nem Obito. De még lehet Obito testében. Bár az már nagyon Orochimarus lenne. De miért csak 1 ismétlem Egy szeme van?! Ezen még nem gondolkoztatok?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #731 Dátum: 08 nov 08, 12:08:32 »

nem hiszem h 1 szeme lenne csak eddig az egyiket láttuk Nevet
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #732 Dátum: 08 nov 09, 15:56:29 »

Adig ugye eljutottunk hogy Tobi az madara de nekem megált itt a fonal mert nem tom xD Obitot nem hiszem én őt valahogy nem tudom az nem lenne jó xD Mondjuk irónikus lenne hogy ő Tobi mert akkor mondjuk Kakshival kéne küzdenie és akkor kiderül hgy ő Obitó és akkor meg Jön naruto és beviszi kakashi helyett a végsó csapást de nem tudom Sztem akkor se Obitó tobi  xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #733 Dátum: 08 nov 09, 16:08:44 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy miért van az egyik szeme letakarva, és ha elveszítette a szemét, akkor vajon ki által.
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #734 Dátum: 08 nov 09, 18:42:21 »

A válasz:Shondaime Hokage legyőzte őt és akkor odalett az egyik szeme.. Megszégyenült de nem halt meg.. Csak az a furcsa ,hogy az Első megúszta elég könnyen .. Mert Madara megpörkölhette volna Amaterasu-val és kitudja még miket tud....+ az idő-tér jutsuja lásd mikor Naruto nekiment a Sasuke-Itachi harc közbe.. Lehet tényleg nem Madara teljes mértékben..  Gondolkozik
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!