24 szep 28, 22:48:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 395806 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #615 Dátum: 08 máj 14, 17:45:59 »

nem halt meg csak mindenki azt hitte
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #616 Dátum: 08 máj 17, 16:44:19 »

Hát szerintem azért nem vette le a maszkját,mert amikor megpróbálta akkor aktiválodott Sasuke sharinghanja és leamaterasuzta és ha nem mutatja a szemét akkor nincs veszélyben  Gondolkozik
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #617 Dátum: 08 jún 01, 21:08:05 »

Valszeg azért nem, mert ezzel akarja érdekesebbé tenni a sztorit... Hogy vajon hogy néz ki a teljes arca?
Fiatalon tök úgy nézett ki Madara mint Sasuke... De most hogy néz ki? Ez a rejtély...

eh... engem valahogy jobban érdekel Kakashi igazi arca:) XDXD
Amúgy mostmár tudjuk ki Tobi, de mit is akar pontosan?  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

Chakra: sztem azért, mert szegény csúnya, mint a háború... xd Elvileg az nem Obito teste lenne??? ezesetben ne vegye le, nem akarok szem nélküli embert látni...
De maúgy azt nézem, hogy amikor Itachi megkereste Madarát, nem votl tök más a haja? Hosszabb volt... (igen... a maszkot is észrevettem, hogy más, csak mielőtt valaki belémkötXD... lehet a hobbyja hogy maszkokat festeget)
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 01, 21:09:47 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #618 Dátum: 08 jún 02, 14:23:47 »

de az obito=tobi elmélet megdőlt, mert amikor  itachi alkut köt tobival akkor olyan haja van mint madarának régen, és mivel kakashi idősebb itachinál ezért obito már jó pár éve halott, így sztem még csak obito teste se nagyon lehet (kivéve ha a fagyasztóba tartották Ördögi)
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #619 Dátum: 08 jún 02, 14:33:10 »

1 kis off hogy obitobi mért hasonlít:
Madara meegtalálta obitot a kő alatt és nagyon megsajnált hogy csak 1 szeme van. odatta az ő szemét és cserébe lekoppintotta a haját.itt a vége :'X
Naplózva
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #620 Dátum: 08 jún 02, 14:38:42 »

odaadta egy halottnak a szemét :/. vagy a végén kiderül hogy igazából zetsu egyik fele maga obitoXD
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #621 Dátum: 08 jún 02, 19:05:59 »

de az obito=tobi elmélet megdőlt, mert amikor  itachi alkut köt tobival akkor olyan haja van mint madarának régen, és mivel kakashi idősebb itachinál ezért obito már jó pár éve halott, így sztem még csak obito teste se nagyon lehet (kivéve ha a fagyasztóba tartották Ördögi)

igen és ha a halála után is tud növekedni mert vagy 2,30m magas
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #622 Dátum: 08 jún 03, 00:36:35 »

Erre a képre gondolsz (Naruto manga 400/9)?
http://kepfeltoltes.hu/080603/tobi_magas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ehhez azért hozzátartozik, hogy Itachi ott még "kölyök" és ő amúgy sem túl magas: 175,2 cm.
Összehasonlítás képen:
Kakashi: 181 cm.
Kisame, aki Itachi társa: 195 cm.

Ehem, pindurkát OFF lettem. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #623 Dátum: 08 jún 06, 22:24:14 »

Sztem már egyértelmű, hogy Tobi = Madara.
Sztem Madara olyan 170-172cm "magas" lehet mint Sasuke. Vagy Sasu 168-169cm? Technikai KO
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #624 Dátum: 08 jún 06, 23:54:37 »

igen és ha a halála után is tud növekedni mert vagy 2,30m magas

Ugyanmár nem nőtt meg csak kicsit laposabb lett a szikla alatt:D Bocs Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #625 Dátum: 08 jún 11, 16:54:46 »

HA vkit érdekel Khakasi arca vidis oldalon megtalálja.(you...) Mosolyog nem tom h irtam be :'X de hatok irok linket is Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #626 Dátum: 08 jún 11, 17:24:52 »

Megnyugodhatsz, hogy az csak egy kamu, egy rajongói alkotás.
És ez itt Tobi témája. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #627 Dátum: 08 jún 11, 20:05:49 »

A spoilerben Tobit Madarának szólítja Kisame
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 11, 20:06:26 írta matyi-senpai » Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #628 Dátum: 08 jún 26, 11:04:55 »

én még mindíg úgy vagyok vele,h ha látjuk az egész arcát majd akkor derül ki minden Nevet
amúgy sokan azt monnyák,h Danzou-nak is köze van Tobihoz...
monnyuk sztem is sok egyezés van a 2 szem közt... kivéva a sharingant... tehát a szem körülötti ráncok mind mind egyezőek... igaz ez még nem mond semmit... de hátha Mosolyog
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #629 Dátum: 08 jún 27, 13:04:15 »

Mondjátok hg már tudjuk ki Tobi stb.. de nekem akkis magas.. Madara ereje, Obito élő teste ami nőtt xD és még Mizukage is vagy nemtomm. :S  Ohh My God
És így egybe még Akatsuki "vezér"   Technikai KO vok ehez. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!