24 júl 01, 06:01:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378966 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #645 Dátum: 08 júl 17, 23:11:10 »

Hát ha ez tényleg így működne akkor Naruto kb. halhatatlan lenne, de a viccet félretéve szerintem nem a chakrája miatt van még életben elvégre ő is az mondta magáról Sasukének, hogy már rég halottnak kéne lennie, nekem inkább az a tippem, hogy valami Jutsu miatt van még életben és itt jöhet a képbe a már lerágott csont Obito elmélet. Pontosan
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #646 Dátum: 08 júl 18, 03:01:02 »

A test örexik és fonnyad, akármekkora chakrája van.. tehát tuti nem a saját teste, ha egyátalán télleg ő madara, és nem csak ő állítja ezt magáról

Szerintem nagyon is a saját teste.

Tegyük fel, hogy a visszaemlékezésben, olyan 20 év körül van. Kikap Shiditol, majd az megkreálja Konohagakurét. kb ekkor (falu megalapítása után) születik Sarutobi, majd tizrn akárhány év multán Shodi és Nidi tabítványa lesz. Az öreg Saru 68 évesen kelt át a Woto  folyón (vagyis nem kelt) Azóta 3 év telik el...
Kb úgy 20-30 évvel lehet időseb Madara Sarutobinál, szal olyan 90-100 év körül lehet, vagyi simán élhet.

Sőt ha azt vesszük, hogy Chyo már Sasori kiskorában is elág öregnek nézett ki, meg a Shippuudenben már Sasori se volt túlságosan fiatal, a nagyi meg már tuti túl volt a százon, mégis, hogy nyomta.

Szal nagyon öreg, de még simán élhet és ugrálhat mint a nikkel bolha. Pojén

« Utoljára szerkesztve: 08 júl 18, 03:24:56 írta Shiro » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #647 Dátum: 08 júl 18, 08:43:06 »


Hát, meglepő a viselkedése is, amikor Deidara oldalán harcolt. Olyan ügyetlenke meg idióta volt  Pojén
De Narutóékkal is így viselkedett. Akkor csak megjátszotta magát?  Gondolkozik
Néha elgondolkozom azon, hogy két v. több személyiség lakkozik benne?
Naplózva
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #648 Dátum: 08 júl 18, 11:55:35 »

Igen már én is számolgattam hány éves lehet és erre jutottam én is hogy kb 100. De ahhoz is elég fiatalos. Bár lehet hogy Kishimo nem tudot öregebbet rajzolni hiszen az eredeti mangában van rá utalás hogy nem tud szép kislányokat rajzolni (DFF: bár haku egész szép kislánykinézetű lett fiú létére.. ^^").
De én nekem még mindig az az elméletem hogy ő nem Madra.
De ezzel nem mondok újat... Szomorú és lehet hogy mégis Madra, így lehet hogy csak makacsságom miatt tévedek.
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #649 Dátum: 08 júl 20, 23:16:49 »

Srácok...Én még csak ott tartok hogy le gyözték Sasorit...De ha ez a Tobi tényleg Uchiha akkor minek akar belépni az Akatsuki-ba??? Mert hát ott van Itachi aki át küldte a Family-t a másvilágra...Szal nem értem furfangos ez így...Egyáltalán nem érdekli hogy Itachi meg ölte a családját?...  Neeem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 23:18:04 írta Lion » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #650 Dátum: 08 júl 21, 09:09:31 »

Igen... igen... Te még nagyon az elején vagy a dolgoknak... Olvasd a mangát, figyeld az animét, és sok mindent megtudsz!
Ha elolvasod a mangát sok rejtély megvilágosodik előtted, és sok mindent megértesz!  Mosolyog Nem akarom neked lelőni a poénokat! Olvass, jöjj rá magadtól! Úgy sokkal érdekesebb!  kacsint
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #651 Dátum: 08 júl 21, 18:29:33 »

Igen.
Lehet ki kéne (<-- szép magyar szó) írni a téma címébe, hogy "Spoiler", meg hogy "előbb olvasd végig a mangát". ^^

Vélemény? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #652 Dátum: 08 júl 21, 19:07:14 »

Jah, de am az animeban meg nem is nagyon volt tobi. Marmint ott meg nem nagyon kerdes az. De sztem az hg spoiler az kene. Mosolyog
Naplózva
Akatsuki Leader - Madara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #653 Dátum: 08 júl 22, 15:05:11 »

Szerintem is kikellene írni a "Vigyázz Spoiler veszély" vagy "Olvass az életért" xD
Tobi hangja olyan béna az Animében:S Remélem mire kiderül, hogy ő...tudjátok ki xD kap egy menőbb, gonoszabb hangot..
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 15:06:09 írta Akatsuki Leader - Madara » Naplózva

Pusztuljon Konoha! Le a Senjukkal! Vissza az Uchihák méltóságát x)
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #654 Dátum: 08 júl 22, 16:49:40 »

Le lehet irni hg o Madara..xDD. Am max annyi hg lejjebb veszi a hangjat.  Pontosan
Naplózva
Akatsuki Leader - Madara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #655 Dátum: 08 júl 22, 16:58:59 »

Még arra is kíváncsi vagyok, hogy ugye Madara visszaemlékezésében, majd a fiatal énjének adnak-e új hangot? Hmm
És vajon az öccse meg fog szólalni? Na és Hashirama?
Naplózva

Pusztuljon Konoha! Le a Senjukkal! Vissza az Uchihák méltóságát x)
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #656 Dátum: 08 aug 11, 22:20:23 »

Csibe19: És miből gondolod, hogy Naruto nem fog 110 évig élni? Pontosan
Lehet, hogy az állandó edzés, helyes étkezés és stresszmentes élet miatt él ilyen sokáig. Nyelvesít
( Mint tudjuk Ázsia lakosai között elég sok 90 év feletti harcművész él fitten és boldogan. ) Ötlet
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #657 Dátum: 08 aug 12, 01:14:02 »

ha úgy vesszük Se Ero sennin se Tsunad enem nézett ki olyan förtelemsen 53 éves létükre Nyelvesít, de mint tudjuk Tsunade olyan módszert alkalmaz mint senki más, Viszont Madara téren és időn képes haladni, szóval mi van ha pár évet csúszott?  ha?
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #658 Dátum: 08 aug 12, 02:02:24 »

ebben van valami egész egyzserűen lehet hogy le tudja lasítani az öregedését vagy az időt fel tudja gyorsdítani úgy hogy neki ez nem változtat az öregségén ki tudja a furcsa teleportálós Jutsuja után ez is elképzelhető. röviden vissza nem hiszem de lehetséges hogy tud előre utazni az időben de persez ez csak egy feltevés... ez maygarázat lenne arra hogy még életben van.
Naplózva
Deidara94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Piercingmester:)


« Válasz #659 Dátum: 08 aug 12, 09:25:03 »

Lehet, hogy nagy hülyeséget mondok, de inkább Tobira utalnak a jelek: Pl. Csak a jobb szeme van megg, és a jobb szeme mellett varratok meg ilyenek vannak. De ugye azt is mondták, hogy ő madara, és lehet hogy Tobiban reinkarnálódott madara....persze lehet, hogy ez hülyeség...
Naplózva

Láv end Písz, és örökké éljen a conról az AKACSOKI:) Ők a legjobbak:)
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!