24 júl 01, 05:15:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378848 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #585 Dátum: 08 ápr 20, 17:21:13 »

tévedsz az agya nem loccsanhatozt szét mert akkor nem tudott volna még beszélgetni Kakashival és ha vissza olvasnál már leírtam/írták hogy Madara már Konoha megalapítása előt élt és annak már több mint száz éve a mostani sztorihoz képest úgyhogy nem lehet a saját testében  kacsint
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #586 Dátum: 08 ápr 20, 17:23:43 »

Igen ha a való világban lennénk ez így lenne... De ez Naruto világa! ikszdé Lehet hogy tud valami életben tartó technikát vagy nem tom Nyelvesít
Naplózva


 
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #587 Dátum: 08 ápr 20, 18:52:05 »

És ha Tobi Madara reinkarnációja, és most újra kell neki a Halhatatlan Mangekyou? :'X
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #588 Dátum: 08 ápr 20, 19:16:42 »

ez a szemkiszedős történet csak testvérek között történhet meg  Mosolyog Mosolyog
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #589 Dátum: 08 ápr 21, 09:32:23 »

hmm
ez a Madara Obito testébe... már unalmas lenne szerintem Oro után... aztért Kishi tuti nem egy ilyen testcserés dologgal fogja megoldani... és az is lehet h télleg ő Obito.. és csak Madara-nak adja ki magát... nem lehet tudni... VEGYE LE A MASZKOT és akkor jó lesz mindenkinek Nevet amúgy ha ő Madara és télleg van MS-e ami elvileg Örök és fúú de nagyon speckós... akkor eddig miért nem használta pölö a Konohai csapattal szembe? az tuti,h Uchiha a lelkem de eddig csak 1 Sharingant láttunk tőle...
Naplózva

zef
Vendég
« Válasz #590 Dátum: 08 ápr 22, 09:41:59 »

Tobi=Madara?
Mellette szól: Hatalmas erő, a korábbi célok, és a bosszú vágy. Uchiha. "Az én erőm Uchiha Madara ereje". És Madara szobrának fején áll a 370. fejezetben. Mangekyou Sharingan.
Ellene szól: Jó fodrásza van, minek van maszkja?, jó öreg lehet már + azt terjesztik róla, hogy halott egy ideje.

Megmutatom ki tobi, http://www.onemanga.com/Naruto/397/
aki tud angolul.

és igen Uchiha madara -> space/time jutsu.. wáó
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #591 Dátum: 08 ápr 22, 09:57:02 »

zef: Kár a gőzért! Sorra megszegtél  2 szabályt, és nagyon újat sem mutattál, mert a főoldalon le lehet tölteni a mangát magyarul, és azt már mindenki látta, aki olvassa!

Ez nem neked szól zef:
De ez a mai ifjúság... Írni megtanul, de olvasni nem, és oldalakat írkál a semmiről, ahelyett hogy visszaolvasna...  :/
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #592 Dátum: 08 ápr 22, 13:14:22 »

Moderátor:

Témát lezárom mert senki nem ír semmi újat.

Azzal a szöveggel meg senki ne jöjjön, hogy "... lehet, hogy már előttem lírták, de ha majd nem kell, akkor a moderátor kiszedi...".
1.) Olvass vissza! Ha nem tudsz olvasni, akkor ne is írj.
2.) Ha ugyanazt leírod többször vagy a már többször leírt cuccot mégtöbbször leírni, akkor az már hsz-vadászat, ami tilos!
3.) Ne csinálj plusz munkát a moderátornak, mert Te (Te = általánosságnak) játsz rosszabbul.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #593 Dátum: 08 máj 11, 19:35:31 »

Moderátor:

Témát újra megnyitom.
A már többször leírt dolgok kíméletlenül törölve lesznek és a figyelmeztetések és/vagy kitiltások sem maradnak el.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #594 Dátum: 08 máj 11, 19:38:04 »

Ennek a hsz-nek a folytatása:

... vagy akit magunk előtt látunk, az nem is Madara, hanem az öccse és a szöveg amit kénytelen elmondani az egy nagy kamu, mert egyáltalán nem önként adta át a szemeit.

« Utoljára szerkesztve: 08 máj 11, 19:39:38 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #595 Dátum: 08 máj 11, 19:44:38 »


Én is észrevettem ezt. Gyanús volt!  Ohh My God
Naplózva
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #596 Dátum: 08 máj 11, 21:14:24 »

mér hazudna? :/
bár lehetséges de ez is csak feltételezés...
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #597 Dátum: 08 máj 11, 21:15:14 »

és akkor az 5. kép 5ös képkockáján ki van a koporsóban bekötött szemmel Chakra? Visszavette a szemeit? Aztán Henge-vel átváltozva egy csomó ideig Madarának adta ki magát? Valamelyiküknek halottnak kell lennie, hiszen Tobinak van szeme és sharinganja is....
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #598 Dátum: 08 máj 11, 21:50:42 »

kimo azt sse felejtsd el hogy itt sok olyan dolog van aminek nem hiszel ami nem lehetséges és mégis igaz lessz...amúgy meg voltak már furcsább elméletek is...én személyszerint igyekszek csak annask hinni ami biztos tehát semminek se hiszek...de biztos ami biztos egyenlőre elfogadom isazságnak ami levan írva és ha kiderül hogy mégse igaz akkor majd azt is elfogadom...tehát egyenlőre még hiszem h tobi madara habár előtte váírtam valamilyen csavart amit meg is kaptam de nem olyan formában ahogy azt én vártam...tehát most igyekszek a föntebb leírtak szerint olvasni a mangát hiszen az egész kishi-sensei kreativitásán múllik az ő fantáziáján...és ha netán tobi magara öcse lenne elfogadnám...sőtt akár még lehetetlenebb dolgot is...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #599 Dátum: 08 máj 11, 22:03:33 »

noemimi, én ezt aláírom, hogy sok olyan dolog van amit nem hittem el, és még is úgy lett.... De, akkor menjünk bele a ficibe. Madara erővel elvette az öccse szemét, aki viszont ezt túlélte. Majd a szemtelen kisöccs visszalopta ami az övé, de Madara ezt nem élte túl. Madarát eltemették, ő meg kiadta magát Madarának, megküzdött az első Hokagéval stb, most pedig E/1-ben meséli a storyt.

Jah és hidd el, én örülnék neki a legjobban ha valami tök váratlan dolog történne, és egyikük se lenne Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!