24 szep 21, 13:35:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695058 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3465 Dátum: 12 jún 13, 00:13:12 »

Pff... na az a másik, az ilyeneket hívom izom Gyurinak ikszdé aztán sehol sámli, ahelyett, hogy rendesen enne otthon házi kosztot és néha-néha mellé tolna reggelente pár fekvőt, felülést és hátra fekvőt az ágynál, nálam ez beválik, így is nagy darab vagyok (bár ez gén függő már Nevet).
A másik divatból, amit utálok az az Iphone-os nyomingerek, más néven alfa hímek, hogy verném ki a kezükből ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3466 Dátum: 12 jún 13, 05:12:02 »

Valami, amit divat fikázni, de senki sem tud meglenni nélküle.  Nevet
Nem vagyok fenn a Facebookon, nem fikázom, teljes életet élek nélüle. Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3467 Dátum: 12 jún 13, 05:29:53 »

Vő ár jú? .... Ő... izé... kit is kérdezek én? Pojén 
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3468 Dátum: 12 jún 13, 05:38:35 »

Arra célzol, hogy aki nincs fenn azon az akármin, az nem is létezik?
Ez esetben a nemlét egyenlőre kifizetődő a számomra, vagy legalább nem káros. Eddig még nem volt olyan probléma, az életemben, aminek a megoldásához létfontosságú lett volna a facebook. Hiába akciós a Tacskóban a biciklipumpa, nem fogom megvenni, mert nincs rá szükségem.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3469 Dátum: 12 jún 13, 06:25:33 »

Még, hogy nem?  Hát kérem szépen ö.. miszter.. hagyjuk (csak lesssz valaki aki elolvassa) ... elmegy azzal a vasútállomásra felpumpálja a vonatok kerekeit, és szerez egy kis zsebpénzt.

De tényleg annyi minden hülyeség van amit így rátukmálnak az emberre, hogy az valami förtelem. majdnem vettem egy 1000 forintos Nesqui...sárganyulaskakaópórt, mert volt hozzá ajándék bögre, de aztán rájöttem, hogy voltaképp tejet se szoktam inni. Vagyis hát igen, de mivel a gyümölcslé után a legdrágább így kissé ritkábban fogyasztom a rendszeresnél.


Ájfonról, annyit, hogy nekem bőven jó a muterom régi telója valami Ericson, de nekem bőven megfelel, hogy tudok rajta zenét hallgatni, reggel csörög, ja meg lehet vele olyan telefonálás dolgot is. Habár egy olyan cuccra mint a 13-as Raktárban volt, simán lecserélném. Nevet

----
Ha már kocsmákban tilos a dohányzás, pedig eddig ugye szerves tevékenység volt ott az italfogyasztás mellett.

Arra gondoltam, lehetne csinálni ilyen dohánybárt ahol is különféle szivarok vízipipa,, vagy pipadohány mellett a vendégek fogyaszthatnának kísérőként konyakot, lehetőségük lenne pl sakkal, zsugával, vagy egyéb szellemi sporttal foglalatoskodni...stb ilyen like a sir módon, persze mindezt az egyszeri ember számára is elérhető áron.


« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 06:48:23 írta Shiro » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3470 Dátum: 12 jún 13, 12:02:12 »

Shiro: a kakaporos cuccnál, arra csak azt mondom ez egy jó marketing fogás kacsint
De ja, én is megvagyok a Nokiámmal (X2-00), már tavaly február óta megvan, alap funkciók megvannak benne, zenét is jó hallgatni benne, amíg nem megy tönkre, addig úgyse váltok, de az biztos, hogy nem Iphone lesz Mosolyog
Kocsmákban tilos a dohányzás, ezzel jól megszívták a kocsmárosok, mert szerintem a 70%-a a vevő körnek dohányos volt, de úgy kell csinálni, ahogy nálunk is van egy-két kocsma, kell egy terasz rész, ott ki lehet menni rágyújtani, aztán ennyi Mosolyog
A dohánybáros ötleted nem rossz, araboknál biztos van ilyen Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3471 Dátum: 12 jún 13, 14:59:30 »

Nálunk is. VAn vizipipa, meg iylenek, és mellé lehet kaját rendelni, meg piát, és kávét, meg kakaót ajándék bögre nélkül. Bár nem tudom, meg van-e még
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3472 Dátum: 12 jún 13, 18:08:45 »

Örs vezér téren van egy ilyen arab vizipipa-kávéző az Ázsia centerben vagy hol. Nevet Szerintem tök jó ^^
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3473 Dátum: 12 jún 13, 19:09:47 »


Osztom ezt a véleményt, meg vagyok nélküle mint a meggybefőtt. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3474 Dátum: 12 jún 21, 12:56:47 »

Idézet
Úgy tűnik a férfi topicba nem pezseg az élet úgyhogy kénytelen átjárni hozzánk csajokhoz.Végül is bűbájos témát boncolgattunk.
Tudat alatt vonz a férfias energia minden férfit és mivel ott volt a verekedésről szó, oda vonzott. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3475 Dátum: 12 jún 21, 21:45:54 »

Örs vezér téren van egy ilyen arab vizipipa-kávéző az Ázsia centerben vagy hol. Nevet Szerintem tök jó ^^
Hm... én még a 7.kerben voltam, és ott volt egy egész jó kis vp-s hely, mentáscsokisat kóstoltam meg, ami nagyon jó volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3476 Dátum: 12 jún 29, 20:29:14 »

Hát tessék, íme egy frenetikus kép. Hümm-hümm Hát, ezen a képen inkább vöröses-bordósnak hat, mintsem lilának, de esküszöm, ez váltogatja a színét. Egyszer piros, másszor bordó, aztán rózsaszín, na meg lila.. Nevet Amúgy tök jól megcsinálta azt a feketét az alján, igaz csak akkor látszik, ha előre dobom. Nevet A fejemért meg bocsi, kicsit flegmaah..ikszdé

Nekem tetszik a hajad hanii. Nálam mondjuk csajoknál nagyon bejövős az ilyen mindenféle színre pingált haj. Nevet Persze csak ha szépen van megcsinálva. Meg az extrém frizurák is nagyon bejönnek. Érdekes amúgy, hogy ez minket hímneműeket nagyon megoszt. Vannak olyanok köztünk akik herótot kapnak az ilyesmitől, és vannak akiknek meg nagyon bejön. ikszdé
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #3477 Dátum: 12 jún 29, 20:31:08 »

Egyet kell értsek Aes barátommal, tényleg jók ezek a menő, különb hajak... Nevet Én mindig is szerettem a színes verziókat, vagy csak egy DJ Sisen-est mondjuk... :DD

Az más kérdés, hogy én magam is vacilálok a dologgal, mert a társadalom nem nagyon tolerálja.. Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3478 Dátum: 12 jún 29, 20:37:58 »

Egy dugásra jó a smink meg a többi, mert szexibb és vadítóbb a látvány, de alapjáraton nekem a természetesség jön be. Ki tudok készülni attól, ha két egymást követő nap folyamatosan kicsípve, sminkkel látom az asszonyt. Anélkül sokkal de szebbek és szeretnivalóbbak a nők számomra.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 20:38:53 írta Stance » Naplózva



Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3479 Dátum: 12 jún 29, 20:40:16 »

Sensei,ez a Dj Sisen nagyon tré Nevet Vannak amik nagyon jól állnak Nevet De az összevissza színezett,fejébe borítottak egy festékesboltot típus nem jön be Nevet Mifelénk nem nagyon jön be a színes frizkó,amikor láttunk egy zöld hajú oldalt borotvált hajú csajt egyedül én voltam kiakadva azon hogy borotválva van a feje...Attól hányingert kapok...A többi meg azon volt kifeküdve hogy zöld...Nemtom lehet én vagyok a fura Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!