24 szep 23, 23:15:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697430 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2130 Dátum: 10 jan 02, 16:47:39 »

Gázolajjal megy... Az olcsóbb! xD
De eszik is, meg füstöl rendesen...
Keresztapám mesélte, hogy ő a harckocsizóknál volt katona, és ha altiszt mellett mentek el ezekkel a monstrumokkal, akkor nyomtak neki egy kövér gázfröccsöt, és beterítették korommal! Ördögi
Utána a tiszt kereshette hogy ki volt az, mert úgysem látta ki vezeti a harckocsit...  Nevet

De igaz is, hogy a BTR-60-asokat már a rendszerváltás előtt jóval elkezdték kivonni a forgalomból... Ezeket váltotta a BTR-80.
Nem tudni milyen állapotban vannak... Alkatrészt szerezni hozzájuk lehetetlen... Nem egy vagyonbiztosítás megvenni egy ilyet...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2131 Dátum: 10 jan 02, 16:53:58 »

Jah az alkatrész az valóban bajos lehet. Szomorú Pár helyen még használnak 60ast is asszem, de az a pár hely elég messze van innen. Talán Közel-Kelet, vagy esetleg Afrika.  Pojén Nah onnan azért nem úgy megy, hogy ma megrendelem, és egy héten belül szállítják. xDD

Füst az meg jön belőle rendesen. Kormoz keményen, mint egy dízelmozdony. Ebből a szempontból az újabbak se jobbak. A 70-80-90es verziók is elég füstösek. Mondjuk hadseregben ezt nem nagyon nézik. Nevet Am én szeretem a BTR-eket, szerintem jó gépek ezek, apám is mindig elismerően beszélt róluk, ha a katonáskodása került szóba. Mondjuk lehet a Stryker jobb, bár a fene tudja, azzal a sok elektronikával valódi háborúban mire lehet menni. (Most nem az ilyen arabdurrogtatásra gondolok, hanem az olyanra, amikor az ellenség vissza is lő.)
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2132 Dátum: 10 jan 02, 17:04:25 »

Szerintem az elektronika kétélű kard egy háborúban... Ha csak arra hagyatkozunk és tönkremegy akkor az nagy gáz...
Ilyen szempontból a régebbi katonai felszerelések adott szituációban hasznosabbak. Pl: ha az ellenség elektromágneses impulzussal bénítja az elektronikát.
És hiába mennek ezek gázolajjal még így a gatyáját rátankolja az aki ilyet használ. (mármint ha magánszemély használ ilyet.)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2133 Dátum: 10 jan 02, 17:10:44 »

háát... hogy hogy itt mindenki ért a fegyverekhez, tankokhoz, meg mindenhez?ikszdé jaah férfitopicXD
Egy új volvobusznak 60-100 l/100km a fogyasztása, és sulyban még lehet hogy könnyebbXD
Kulcsnál (egy falu) a dunán meg egy kissebb katonai hajó vanXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2134 Dátum: 10 jan 02, 19:43:52 »

Azt tudom, hogy T-55-t torony nélkül le lehet vizsgáztatni mezőgazdasági vontatónak. Nevet Balatonnál lehet is ilyennel nyomulni.

Szerintem a BTR-hez nem kéne különösebb átalakítás ahhoz, hogy közúton mehessen, mert a 80-ast már rendőrségi modellnek tervezték, és nem is olyan hangos, mint a többi szovjet gép, legalábbis egy jelenleg is aktív műszaki törzsőrmester ismerősöm szerint.

A fogyasztásról meg csak annyit, hogy az összes katonai dízelmotor inkább mindenevő, mint dízel, szóval étolaj, mint üzemanyag simán bejátszik.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2135 Dátum: 10 jan 02, 22:16:13 »

Mert régebbi dízel... Olyan egyszerű, hogy nemigaz... Legalábbis a mostani PBDTDI meg egyéb túlbonyoltott modern-menő-motornak hívott újautóba belehányt szutyok-hulladékokhoz képest..
Láthtod hogy egy 25 éves dízel autó füstöl zörög de megy... Egy most kigördülő dízel autó motorját meg 5 év múlva lehet selejtezni a kocsival együtt...

Régi dízelbe beletölthetsz mindenféle szutykot, nem fog tönkremenni a 300 ezerbe kerülő porlasztócsúcs...
Csak sültkrumpliszagú lessz minden a kocsi 20 méteres körzetében...

Zoll apám a TSZ-ben anno traktorosként egy kiselejtezett ruszki rakétavontatón nyomult...
Igaz a ruszkik kikaptak belőle 1 sebességet, de öregemék szerváltak bele fogaskereket, és davaj! Ördögi
Belőtte az öreg a szorzót, és pár hektárral odavert a Nagyrábának, úgy hogy a ruszki tragacs még csak nem is erőlködött, de a Rábával a haverja már padlóval tolta! :'D

Az új volvo buszok kalap kutyagumit érnek kalap nélkül... Egy 25 éves Ikarus kevesebbet zabál, meg megbízhatóbb náluk... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 02, 22:19:35 írta Gabesz » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2136 Dátum: 10 jan 23, 21:16:38 »

hát nem tom nekünk az önkörmányzatnak egy 30 éves busz van de mire kiértünk nyíregyháza közepétől a város széléig(kb 6km) 8 szor robbant le több nem volt mert odaértek a szülők sztem ttól függ mennyire megbizható h mennyire van foglalkozva vele egy 30 éves busz amit szépen mindig rendbe raktak az többet ér mint egy uj
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2137 Dátum: 10 jan 23, 21:22:44 »

jah,de azért elég nagy szégyen hogy több milliós prémiumra van pénz,buszra meg nincs...pedig az lenne a dolguk Mosolyog Meg a régi buszokhoz nagyon nehéz alkatrészt.Olyan mint a régi gépekhez SD RAM-ot szerezni Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2138 Dátum: 10 feb 06, 19:25:03 »

Áj láv! Be van tépve
http://www.corsaclub.pl/img/x14xe.jpg
Kéne egy ilyen moci!
Most ajánlottak fel egyet vételre csak nincs rá lóvém!  >.<# Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2139 Dátum: 10 feb 06, 20:01:14 »

Jéé, Férfitopic... de rég volt itt bármi...ikszdé
Sok sikert Gabesz... Az OTP segít... csak mutasd be a megfelelő iratokat... a frissen vásárolt AK-47esről, kézigránátokról, c4ről... Hidd el, még többet is adnak, mint amennyi kell^^"
Tegnap írtam össze, hogy mennyit vezettem: 6056km
Tavaly Február óta van jogsimXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2140 Dátum: 10 feb 06, 20:32:02 »

1 év alatt 6000 km... Az nem is rossz... Igaz az én 20 ezres rekordomhoz sehol sem vagy... Az utóbbi 5 évben úgy durván évi 12-15 ezer kilométert vezettem... De ne hidd el hogy az évi 20 ezer az már milyen...
Abban az évben hajlandó voltam segíteni hugomnak a kresz tanulásban, és megtanítottam autót vezetni... Igaz a kresz vizsgán 4 nekifutásra sem ment át... Meg apám piszkáltam állandóan, hogy újíttassa meg a jogsiját... Annyira elegem volt a szaladgálásból... smirksweat

Ja  moci "csak" 85 ezer sallangostul, asszem váltóval, féltengelyekkel együtt...
Beszerelés olyan 40-50, + a papírozás...
Van 50-60 a bankban... AK-val nem megyünk bankba, mert a rácsok között nem lehet vezetni...
Amúgy nehéz papírt bemutatni az ilyesmiről... A jugo stukkerárúsok nem hiszem hogy adnak számlát... Gondolkozik Mosolyog
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2141 Dátum: 10 feb 08, 20:51:49 »

Találtam valamit, ami bizony ebben a topicban fogja a lehető legjobban érezni magát. Az alábbi videó közben folyamatos vigyorgás garantált, de ez egyben meleg teszt is, mert ha nem vigyorogsz és számodra nem egyértelmű, hogy miért is jó ez a videó, akkor bizony rossz hírem van a számodra. Nevet

>>Katt ide!<<
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Hiei
Vendég
« Válasz #2142 Dátum: 10 feb 08, 20:56:50 »

Ohhh. Még egy ok, hogy katona legyekxD. Nevelni kell és terelgetni az útjukon ezeket az ártatlan lányokatXD.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 20:57:26 írta Hiei » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2143 Dátum: 10 feb 08, 21:11:52 »

Hm nem vennék ilyen nőt feleségül... A végén még csőre töltött AK-val vár, ha hajnali 3-ig iszok a haverokkal.. smirksweat  Nevet

Am jó videó... Érdemes megfigyelni, hogy csak az van biztonságban, ami mögöttük van, akkora a szórás! Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2144 Dátum: 10 feb 08, 21:21:24 »

Gabesz ez nem teljesen igaz, amikor az egyik szöszi majdnem hátast dob, akkor bizony mögötte sem volt biztonságban senki.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!