24 szep 23, 23:24:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697455 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2115 Dátum: 09 dec 21, 22:25:11 »

Ha télen nagyon pörög a kerék és sehogyan sem akar sikerülni a kuplungolás, meg lehet próbálni kettesből, vagy hármasból indulni, de ezzel a lefulladás veszélye lesz a nagyobb.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2116 Dátum: 09 dec 21, 22:30:35 »

Hát ahhoz hogy 3-asban elindulj, már erős motor kell, és jól kel bánni a kuplunggal... Az én 60 lovas Corsám már nehezen indul 3-asban... smirksweat
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2117 Dátum: 09 dec 23, 16:04:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=OlsFwuA3-JY&feature=related Nevet
Nem rossz, orosz csávó azért gyorsan összerakta. xDD Igaz gondolom sokat gyakorolt, mielőtt ez a vidi készült volna. Mosolyog
Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2118 Dátum: 09 dec 23, 17:47:48 »

hát igen szép teljesítmény.


http://www.youtube.com/watch?v=_oSmCBajr3I&NR=1
háát ő meg sajnos nem gyakorolt eleget.  Nevet Nevet
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2119 Dátum: 09 dec 23, 17:49:18 »

Igen, úgy nézem a gyereknek kéne még egy kis edzés, mielőtt harcba megy. Nevet Vagy mielőtt felveteti magát videóra lövöldözés közben. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2120 Dátum: 09 dec 23, 20:01:44 »

Jól látom, hogy Magyar gyártmányú AMD van nálluk?! Mosolyog  Nevet

De ez még jobb:
http://www.youtube.com/watch?v=0B_iUyuzrRc&NR=1
 Nevet
Így szerencsétlenkedni a válltámasszal! Nevet Figyelitek? Egész végig csőre van töltve a AMD!  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 23, 20:11:04 írta Gabesz » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2121 Dátum: 09 dec 23, 22:51:55 »

Vicc az egész! Pedig az AK-t összerakni kb. 20 perc alatt tanultam meg úgy, hogy utána bekötött szemmel is ment 35-40 másodperc alatt az összerakás, anélkül hogy lett volna vágás, mint az első videóban. Faterom meg azt mesélte, hogy annak idején a Néphadseregben fél perc volt a szintidő.

Igaz gondolom sokat gyakorolt, mielőtt ez a vidi készült volna. Mosolyog

Ha engem kérdezel, kb. másodjára csinálta önállóan.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2122 Dátum: 09 dec 23, 23:11:56 »

Zoll-sama hol pakolásztál te össze gépkarabélyokat? Hmm? Bekerültél a legutolsó szórásba a sorkatonaságnál? smirksweat

De én is úgy tudom hogy fél perc a megadott idő...  Gondolkozik


Egyébként Pachenko nincs ott gond a gyakorlással, csak ott rontott, hogy nem nyomta kattanásig a tárat.. smirksweat
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2123 Dátum: 09 dec 23, 23:40:54 »

Hatástalanított (alul végig flexelt cső) karabélyon gyakoroltam az egyik veterán ismerősömnél, meg Táborfalván egy élessel (sajna lőszer nélkül), amikor "Kézi lőfegyverek gyártása és tervezése" c. tárgyból "üzemlátogatáson voltunk. Az AK olyan egyszerű, mint a barlangrajz, kétszer mutatták meg a szét- és összeszerelést, mielőtt magamtól is meg tudtam csinálni.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2124 Dátum: 09 dec 23, 23:57:08 »

Az egyszerűségét ismerem.. Egyszer volt nálunk falunapon még anno határőr bemutató és a komplett fegyverarzenált kihozták a Dragunovtól, az AMD-ig, és véletlenül szétkaptam egy AMD-t!  Nevet Összerakni már nehezebb volt... Az már nem ment! Az istenért nem bírtam visszapattintani a fegyver tetején az irányzék mögötti burkoló lemezt... smirksweat De ezt egy 8 éves gyerektől n várja el senki, főleg ha akkor volt először fegyver a kezemben... Nevet Mondjuk amikor a határőr meglátta mit csinálok, a fejét fogta! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2125 Dátum: 10 jan 02, 14:04:52 »

Looool, ez vajon komoly?  Pojén Valszeg vicc, de ha nem akkor jelentkeznem kell. xDDD
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2126 Dátum: 10 jan 02, 14:29:05 »

Hívd fel a számot és megtudod. Majd mond meg, hogy vicc volt-e  kacsint. Bár kitudja, lehet a honvédség fű alatt elpasszolja a fölös járműveit  Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2127 Dátum: 10 jan 02, 14:36:50 »

Vajon mennyit kérhetnek értük? Lehet alkalmasabbak a magyar utakra mint az új kiadású személygépkocsik... Nevet
Venni kéne egyet... Nem lenne többé olyan gondunk hogy kátyús út... Ördögi

Jó hogy újabban nem darabolják szét ezeket, hanem eladják civileknek... Többet kapnak értük, mintha szétdarabolnák, és eladnák vashulladékként...

shiranai nem fű alatt... tök legálisan, gyűjtőknek, múzeumoknak... Csak annyi hogy hatástalanítják a fegyverzetet, és lekapják a BM-es rendszámot...
Utána te ha meg is bírod venni, csak magánterületen használhatod... De hogy ez a cikk konkrétan kamu-e jó kérdés... Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2128 Dátum: 10 jan 02, 14:42:56 »

Jah, hát azt gondoltam, hogy a KPVT-t és a PKT-t biztos nem hagyják rajta, még ha ez igaz is. xD De a magyar utakra ez valóban ideális járgány, nah meg aki szereti az offroadot annak kiváló. xDD De tényleg kíváncs vagyok mennyiért mérik ezt.
Kár, hogy országúton nem lehet vele zúzni. Szomorú Mondjuk ezt etetni nem lehet egy olcsó mulatság. Elég sokat zabálhat

Driftelni is jól tud. Nevet Bár a vidiben ez asszem nem 60as hanem 70es de mindegy.    Pojén
Naplózva
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #2129 Dátum: 10 jan 02, 16:33:17 »

Hát mikor megnéztem a vidit a hasamat fogtam  >.<# >.<# Nyelvesít
Amm meg ez egy benzintemető.Elég lenne egy pár hétig folyamatosan használni és veheted a jelzálogot a házra  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!