24 szep 24, 01:23:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697529 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2100 Dátum: 09 dec 19, 21:24:03 »

Autós témához:
http://belsoseg.blog.hu/2009/12/19/idiotak_a_hoban

Elég tanulságos. Mondjuk a téli gumi se mindenható, de azért nem árt használni. Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2101 Dátum: 09 dec 20, 00:25:06 »

Ritka hogy egy szőke jobban bejön mint egy barna.
Mondod te.. xD De srácok, nincs semmi a szókenő sztereotípiákban -.- Najó, eddigi tapasztalaim alapján van xD...
De létezik hajfesték Nevet
Emma mióta jó csaj? xD Luna sokkal jobbra sikeredett p_q
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2102 Dátum: 09 dec 20, 10:32:19 »

Autós témához:
http://belsoseg.blog.hu/2009/12/19/idiotak_a_hoban

Elég tanulságos. Mondjuk a téli gumi se mindenható, de azért nem árt használni. Nevet
Áh csak béna a csóka... smirksweat Ahellyett hogy csúsztatná a kuplungot, és kisgázzal indulna, kapartat...

>Marci1996 ha ezt az Emmás homokos videót mégegyszer meglátom a fórumon, kibannolom a kommenelőt egy életre...  Nevet Értve vagyunk!? Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 20, 10:35:51 írta Gabesz » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2103 Dátum: 09 dec 20, 12:16:04 »

Aye! Nevet találtam egy értelmes videót,így tankoljatok Ördögi

http://www.youtube.com/watch?v=Nh117vq2_z8&feature=related

OMG így kell parkolni Nevet http://www.youtube.com/watch?v=orEljTu1lAQ
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 20, 12:40:21 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2104 Dátum: 09 dec 20, 12:45:07 »

Ilyet férfi nem tud... De még értelmesebb nő sem... x'D Én is szoktam így megállni a kútnál, ha nincs szabad hely, de a 60 kilommal mindig elég 1 kézzel fognom a csövet! Nevet Igaz én ilyenkor rá is állok a kútra, hogy minél kissebb távolságra kelljen húzni..

(Nálam egyszer olyan volt, hogy úgy beleszorítottam a tankolópisztolyt a tank nyílásba, hogy alig bírtam kiszedni! A kutas már röhögött hogy ott kínlódok, igaz én is káromkodtam szünet nélkül, a mögöttem álló autóban ülő öregasszony már szerintem luciferrel azonosított a szövegem alapján.. Tanuljág sose toljátok be a pisztoly csövét csutkára a tankoló nyílásba, csak akkor ha közben el akarjátok engedni a pisztolyt, mert a pisztolyon lévő váll könnyen megakad, főleg ha előtte 1 hónappal oldalba bombázták a kocsitokat és a cső nem kerek, hanem ovál... xD )

A fehér EVO 8 hoz meg annyit, hogy kanyargós utakra van kitalálva, tapadós vezetéshez... Ez a kép durva... Tud a sofőr nagyon, de nem lehetetlen a mutatvány... Beszedi balra a kormányt, gázfröccs, játék  gázpedálll, kereket egy pillanatra állóra blokkol, bedob rükversztbe, gázt neki, kormány teker jobbra... Buktató az egészben hogy nagyon kell érezni a kocsit...

Ezt egyszer már kipróbálom: http://www.youtube.com/watch?v=lb1awXgoyQE&NR=1&feature=fvwp
Ilyen kézifékes megoldást még nem láttam... Mondjuk biztos szereti a gumi... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 20, 13:12:24 írta Gabesz » Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2105 Dátum: 09 dec 20, 13:44:49 »

na, így lépjetek meg egy bmx-szel.  Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=MBT1Iht3Mbg&NR=1

erre lehet biztosítást kötni:

http://www.youtube.com/watch?v=lIDIrnJ18i4&feature=related

és egy parkolás:
http://www.youtube.com/watch?v=lhWAVsK1PDk&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 20, 14:05:00 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2106 Dátum: 09 dec 20, 17:31:09 »

Ne bántsátok azt aki nem tud parkolni... Én se tudok, pedig nem vagyok nőXD...
Utoljára amikor tolatva parkoltam... papír munka volt utána>.<
Párhuzamos parkolást meg kerülöm...ikszdé nincs szükségem ráXD... Ha boltba megyünk, ott mindig E parkolás van. itt is az van a ház háta mögött, szóval sose parkolok eléXD (Bár pár hónapja kellett, mert a ház mögött betelt... nos... próbálkoztam próbálkoztam... aztán feladtam... minek az embernek apja, ha nem azé, hogy parkoljon?ikszdé)
Ha reggel én vezetek, akkor egy buszmegállóban szállok ki a kocsiból és apám megy tovább, vagy ha munkahelyéig vezetek ott is rendes parkoló. Telken kapubeállóXD (<-nah oda viszont nehéz beállni, mert össze vissza lejt minden, kézifékes indulás és lefulladás garantáltXD)
 Megjegyzem mi a fenéért kell autós iskolába járni, ahol nem tanítják meg?ikszdé  Csak olyan helyen kellet parkolni, ahol egy szőke jogsi nélkül lendületből beállXD.... És foggalmam sincs milyen hosszú ez a Ignis, és azt se, hogy mikor jön az a pillanat, amikor éppen hogy nem ér hozzá a kerék a szegélyhezXD
Asszem befestem szőkére a hajam... ha már nő nem vagyok, akkor legalább szőke legyekXD

SZERK: Ma legalább kipróbálhattam, milyen sima havon vezetniXD ABS nélkül, ma reggel tönkrement apámnál. lépésre fékezve  is csúszik kanyarodás közben a kocsi?!O_o
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 20, 18:31:17 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2107 Dátum: 09 dec 20, 19:18:02 »

Megjegyzem mi a fenéért kell autós iskolába járni, ahol nem tanítják meg?ikszdé

azért hogy legyen róla papírod hogy tudsz.
meg hogy legyen mit elvenni ha részegen Porsche-val 200-zal belehajtasz a szántásba.  Nevet Nevet
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2108 Dátum: 09 dec 20, 20:51:27 »

Akinek van porséra pénze, arra is van, hogy megkenje a rendőrtXDXDXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2109 Dátum: 09 dec 21, 11:25:09 »

Már amelyiket.. Nem minden rendőr lefizethető...

Dancsa.. Nekem 3 évig volt kispolskim... Az már jó volt, ha télen téli szélvédő mosó volt a tartályban...
Mondjuk elismerem jó pont az ha a motor a meghajtott kerék fölött van... Nehezebben kapar meg...
Ennyi téliesítéssel közlekedtem.. Igaz néha megfaroltam, meg lejtőn fölfele inkább nem közlekedtem, de hát istenem, jó dolog kilinccsel bevenni a kanyart... Hümm-hümm
Azelőtt egy 2 literes Audi 80 TDI vel tanultam vezetni... Ne hidd el hogy én erőltettem hogy télen vezessek forgalomban... És képzeld megtanultam vezetni... Nyáron kezdtem, és úgy vettem az órákat, hogy januárban vizsgáztam... Igaz jó oktatóm is volt...
Te kifogtál egy balfék oktatót, aki magasról tojt arra hogy te ha megkapod a jogsit mennyire tudsz majd vezetni...
Amúgy nem értem hogy minek ez a sok 3 betűs szemét a kocsiba... Kúl A te példád is bizonyítja hogy ha megszoktad hogy azzal közlekedsz, ön és közveszélyes vagy, nem csak te hanem mindenki...
Útviszonyoknak megfelelően kell menni, és nem szabad megbízni semmiben, se elektronikában, se téli gumiban se a másik autós képességeiben...

Ja és Dancsa utószónak: Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni egész addig míg el nem kezded érezni a kocsit, míg ösztönössé nem válnak a mozdulatok!! Így ha apád csinál helyetted valamit, a büdös életben nem tanulsz meg vezetni! Nem az  bajod hogy szőke nő vagy, hanem az, hogy nincs rutinod! Én a te helyedben az összes pénzem benzinre költeném, és csak mennék... Ammen..
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2110 Dátum: 09 dec 21, 15:14:23 »

Apám azt mondta, hogy a Skoda 120L a legjobb autó jégre... Hátsó kerék MÖGÖTT van a motor... fizika felkényszeríti a legjegesebb emelkedőn is. sokáig volt ilyenünkXD
Hm... vezetni jó^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2111 Dátum: 09 dec 21, 17:33:51 »

Jól mondta!  Pontosan Csak azt felejtette ki, hogy elöl a csomagtartóban legyen egy-két zsák cement, hogy elöl megfelelő legyen a tapadás... Nevet
De ugyanígy jó a többi hátsómotoros keleti autó is...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2112 Dátum: 09 dec 21, 19:19:27 »

Gabesz mester, egyszer meg volt pakolva teli járólapokkal... ülés alá, csomagtartó... gyorsulni nem gyorsult, lassulni se lassúlt, DEE... a szééél sem lökdöste az autótXD
Ma vezettem havon... apám a fejét fogta, mert minden induláskor pörgött a kerék.
Ennek ellenére miután leparkoltunk, és bementem gyrosért, nos... nekünk tolatott egy férfi emberXD kiparkolt éppenXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2113 Dátum: 09 dec 21, 19:34:45 »

Gondolom meg volt ültetve kegyetlenül a skoda! :'D
Milyen kocsitok van most? Típus, motor, stb...
Részvétem.. Betétlapot legalább átadta? Nagy a kár?

Én meg ma ki akartam menni a hóra bohóckodni a kocsival, de apám keresztbe tett azzal hogy lepakolt mindent a garázs elé, és nekem nem volt kedvem elpakolni a hidegben... Elég volt a havat ledúrni... smirksweat
Holnap így is úgyis el kell pakolni, mert ki kell hogy álljak a kocsival... Technikai KO



Kerékpörgéshez: Kuplungot csúsztat, és kis gáz!  kacsint Nem kuplungot feldob és gázpedált kitapos a fenéklemezen... Pojén
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2114 Dátum: 09 dec 21, 19:50:37 »

Jelenleg egy Suzuki Ignis(mint ahogy pár posttal elöbb már leírtam tutira, vayg a a DTbenxD) 1,3l-es 93LE.. s kipörgés mert azé, mert nem szoktam hozzá...  egyébként meg ovatosan kormányoztam, fékeztem, lassanmentemXD
Apám azt mondta holnap kivisz megint bohóckodni a garázssorra, hogy miért nem szabad nagy gázzal indulnixD

Nem súlyos a kár, csak megkarcolta a festéket, Telefonszám csere volt csak, hogy majd fényesben megnézzük azt ha kell kitöltjük a papírt, amiről rossz emlékeim vannakXD (de van kettő a kocsibanXD)
Itthon megnéztük... ennél súlyosabb sérülés is van rajta, amikor én toltattam az is így nézett kiXD
Ebből nem lesz papírozás...ikszdé Majd egyszer ki lesz javítva. Müanyag nem rozsdálsodik.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!