24 szep 24, 01:30:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697544 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2085 Dátum: 09 dec 13, 00:54:22 »

Okés, kivettem. Mosolyog

Egyébként elég tisztességesen kihasználják hogy elmúltak már 18 évesek halljátok-e. :/ Luna fotózáson vesz részt, Emma szintén, és a fiúkat is előszeretettel pózoltatják meztelenül...  Lehánylak

Micsudi: És emiatt a photoshopos trükkarzenál miatt nem győznek magyarázkodni a hírességek. ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2086 Dátum: 09 dec 13, 00:55:06 »

Én is néztem 17nek 13 évest. Ma már semmiben sem lehetünk biztosak.
Az egyik nagy problémám, hogy már a 15 évesek is 20nak néznek ki. Hogy miért jó ez...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2087 Dátum: 09 dec 13, 00:58:37 »

Az emberek egyre hamarabb érnek. De erről a vitában beszélgettünk anno. És ez csak a mi dolgunkat nehezíti.
Na igen. Vannak nagyon ügyes photoshoposok akik olyat csinálnak hogy nem mondják meg hogy hamisiítvány.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #2088 Dátum: 09 dec 13, 01:00:19 »

Emmáról van egy tigrismintás bikinis kép is de sajna sztem az is photoshop:(
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2089 Dátum: 09 dec 13, 01:01:56 »

Ritka: Mert az idősebbeknek akarnak tetszeni.  Mosolyog Erre most fel tudok hozni egy igen kemény példát. Volt egy osztálytársam aki 17 éves - volt akkor - és neki a 15 éves lányok már túl öregnek tűntek. A Szakmunkásképző suliban pedig elég ismert volt egy 14 éves lány, akinek már volt egy gyereke. Természetesen együtt jártak, de a kicsi nem a srácé volt.  
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2090 Dátum: 09 dec 13, 01:04:24 »

Hát vigyázni kell nagyon, mert ha betöltötted a 18-at, akkor nincs ejnye-bejnye... Könnyen kattan a bilincs...
Az meg nem mentség, hogy idősebbnek mondta magát, meg kinéz 18-nak...
Egy kislány akarjon kislány maradni, és ne akarja játszani a felnőtt nőt... Mert ezzel csak magát, és másokat is bajba sodorja... Ha má nem is, később megbünteti az élet a rossz döntésekért...

Nem olyan jó felnőttnek lenni, mint ahogy a kis tizenévesek hiszik... Bármit csinálsz, neked kell viselned a felelősséget a tetteidért...
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2091 Dátum: 09 dec 13, 01:09:20 »

Ez így van hát ilyen a mi sulinkba is van elég és hagy ne mondjam van akinek gyereke is van de mondjuk szépen az nem magyar hanem "brazil" Mosolyog Vigyázni kell az ilyenekel Pontosan Mert tényleg pórul jár az ember
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2092 Dátum: 09 dec 13, 01:12:47 »

Egy kislány akarjon kislány maradni, és ne akarja játszani a felnőtt nőt...
Ezzel maximálisan egyetértek, így kölyök fejjel is Mosolyog
De valahogy meg is fordult a dolog. Most a lánykák nem várnak a nagy hercegre, illetve arra, hogy úgymond "elkeljenek" , most (észrevételem szerint) a kezükbe veszik az irányítást. És már-már (enyhe túlzással), ők indulnak párt találni.
Felborult az a közhely is, hogy a gyengébbik nem igényli a biztonságot nyújtó kapcsolatot, ahonnan melegséget, szeretetet, törődést kap. Ma már minden szerepet átvett a kaland, az izgalom. Magam részéről k***ára nem örülök neki, mert egy normális ember, legyen az fiú vagy lány, ne akarjon már 20 éves kora alatt szinte mindent kipróbálni.
Tipikus sztereotípia, hogy hiába jó egy kapcsolat, kilép az egyik fél, mert neki kell az új, nem akar hűséges maradni egy személyhez élete végéig. Semmi más indok nincs...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 13, 01:26:30 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2093 Dátum: 09 dec 13, 01:16:53 »

Ritka egyetértek. Ma már a Férfi nem férfi a nő nem nő. és aki meg kivétel és normélis az megszívta mert egyedül marad.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2094 Dátum: 09 dec 13, 01:18:22 »

Ritka:
Az ilyen mért megy egyáltalán bele egy párkapcsolatba? Ezt nem értem én sem... Sajna haverom is így járt... Dobta mindenféle értelmes indok nélkül a csaja, pedig a srác mindent megadott neki... :/ Igaz közbe dolgozott mint az állat...

Különben szerkeszd a hozzászólást!

Micsudi ezt a kijelentést nem igazán értem! A férfi nem férfi... Akkor mi?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2095 Dátum: 09 dec 13, 01:21:35 »

Hát úgy értem hogy a mai fiatalság kicsit el van szállva. Nem ismer értékeket. Persze nem azt mondom hogy mindenki ilyen de sajnos elég sokan. És mégis ők a gizda menőcsávók
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2096 Dátum: 09 dec 13, 01:27:25 »

Meglepett, hogy már ti 17-18 évesen így tekintetek a nálatok 4-5 évvel fiatalabbakra... Mert hogy én a nálam 8 évvel fiatalabbakra még elmegy...
De komolyan sokan már 14 évesen azt az életmódot folytatják, aminek 17-18 éves korban kéne kezdődnie...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2097 Dátum: 09 dec 13, 01:29:20 »

De tényleg. És ennek nem lesz jó vége. Remélem majd észheztér egyszer ez a világ.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2098 Dátum: 09 dec 13, 01:32:06 »

Dobta mindenféle értelmes indok nélkül a csaja, pedig a srác mindent megadott neki
detto így jártam...két és fél év után, pát mondott most, ezzel az indokkal. Én meg csak néztem. És a legszebb az, hogy még neki volt ez az aggálya...hogy majd rámjön a csajozhatnék.
Pedig egyáltalán nem így indult a dolog...napersze melyik indul így. Bár ez sem teljesen igaz. Azért ha ránézel egy lányra, vagy egy lány egy fiúra, körülbelül tudja, hogy mit várjon tőle egy kapcsolatban.
És ma már a legtöbb lányról az süt, hogy azért megy bele ilyesmibe (nem nevezném normális kapcsolatnak), hogy legyen, mert menő, trendi, egyfajta elvárása a "társadalomnak" , környezetnek.
Na, az ilyennel legyél boldog, ha te egy komoly(abb) ember vagy...

-------------

És ezennel befejeztem a nyavajgást, és a másik nem "szidását" , mert órákon/oldalakon keresztül tudnám ezt csinálni...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 13, 01:48:32 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2099 Dátum: 09 dec 13, 15:48:26 »

Az a fura hogy a normális lányok is így látják a dolgot csak fordítva. És mivel a normális egy nagyon kis réteget takar, ezért kicsi az esélye hogy egy normális pár alakuljon ki.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!