24 szep 25, 11:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698877 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1320 Dátum: 09 jan 17, 22:14:19 »

Akkor én ezek szerint nagyon ritka helyzetben vagyok. Nevet A barátnőm és én is komoly kapcsolatban vagyunk, tehát már elképzeltük együtt a jövőnket. Pont olyan lányt találtam magamnak aki egész életemre elkísérhet. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1321 Dátum: 09 jan 17, 22:16:30 »

Barátom nagy mázlista vagy. Mindenki a társát keresi van aki megtalálja van aki egész életében keresi
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1322 Dátum: 09 jan 17, 22:16:42 »

[/quo Jobban jár, aki így gondolkozik (na meg sikere van a nöknél). Sokminden(ki)be belekóstolhat, és késöbb, érettebben van ideje a komolyabb kapcsolatokra.
Hát ezzel nem feltétlenül értek egyet. Nézzük teljesen racionálisan, fizikai szempontból. Ha már sok nővel volt együtt az illető, biztros hasonlítgatni kezdi egymáshoz a partnereit, ami előbb-utóbb ahoz vezet, hogy nem sikerül tökéletes párt találni magának, mert Lujzika ebben volt jobb, Katácska meg abban
Másfelől, lehet, hogy kiéli magát az illető srác és nem jön rá ugyanez 21 éves korában. Mert valljuk meg, a férfi nembe benne van ez, hogy néha csak az alsó fertály diktál...megesik, ezen nincs mit szégyelleni és tagadni. Ebből a szempontból jobb, hogy nem 21 évesen hagyja ott az adott illető a komoly kapcsolatra vágyó párját
Én iyekszem megmaradni a fiatalon kezdett, ámbár hosszútávú kapcsolat(ok)nál, ámbár eddig egy komolynak nevezhető volt/van, ami más másfél éve tart, és ennél csak hosszabb lesz Mosolyog
Lehet naívnak nevezni a gondolkodásomat, én mégis úgy érzem, hogy képes lennék vele leélni az életemet. Lehet, hogy mindenki így van vele, lehet, hogy nem.
Mindenesetre ott a baj szerintem, hogy egyes emberek (a legtöbbje) túl könnyen megy bele kapcsolatokba, nem gondolkodik. ÉN csak úgy kezdek, akarom mondani kezdtem meg ezt a kapcsolatot, hogy nem az volt a célom, hogy másfél év múlva otthagyjam
Mégegyszer mondom, lehet, csak én élek Meseföldén
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1323 Dátum: 09 jan 17, 22:16:55 »

Akkor én ezek szerint nagyon ritka helyzetben vagyok. Nevet A barátnőm és én is komoly kapcsolatban vagyunk, tehát már elképzeltük együtt a jövőnket. Pont olyan lányt találtam magamnak aki egész életemre elkísérhet. Nevet

Ha tényleg 18 vagy (mint a profilod szerint), akkor ez elképzelhetö, de fiatalabb korban ritka az örökké tartó love, akármennyire is annak tűnik elöször.

Ritka: jó dolog is van a dologban. pl szex terén tapasztaltabb lesz, többet tud nyujtani a komolyabb kapcsolatban a szerelmének, etc.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 22:18:08 írta Seed » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1324 Dátum: 09 jan 17, 22:23:55 »

Barátom nagy mázlista vagy. Mindenki a társát keresi van aki megtalálja van aki egész életében keresi

Köszi Mosolyog

Ritka: Valamilyen szinten veled is egyet értek, de vannak olyanok is akik már elég tehetséggel rendelkeznek ahhoz hogy kielégítsenek egy nőt Mosolyog Sőt, szerintem ez már ösztönös. Alapból tudja szerintem egy férfi hogy mivel okozhat örömet egy nőnek. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1325 Dátum: 09 jan 17, 22:33:13 »

Igen ezt akár hívhatnánk genetikai tudásnak.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1326 Dátum: 09 jan 17, 22:56:17 »

Nem is a tapasztalatszerzés miatt néztem az esetleges jó oldalát a csajozós életmódnak, csupán így a srác hamarabb lehiggad, hogy úgy mondjam...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1327 Dátum: 09 jan 17, 23:22:18 »

A nagy Ő keresésében azért jó dolog hogy a nők többen vannak a földön mint a férfiak
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1328 Dátum: 09 jan 17, 23:29:31 »

Hát igen...ez valóban megnyugtatható érzés lehet mások számára...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1329 Dátum: 09 jan 18, 09:39:54 »

Tegnap a metrón kinézett magának engem egy pedofil...
De komolyan...leültem, mellém a barátnőm (mentünk grenma koncertre) és beszélgettünk erre az a pasi(olyan 26-30 év között lehetett) folyamatosan bámult rám...aztán amikor leszállt és becsukódott az ajtó ott integetett nekem az ablakból és aztán az intette, hogy menjek oda O.o
Kicsit sem paráztam...áhh...^^"


14 év felett már nem pedofília. Csak szereti a fiatal lányokat.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1330 Dátum: 09 jan 18, 09:46:37 »

Elég sok 15-16 éves lányismerősöm volt anno középsuliban, akinek 30 év körüli khm hogy is mondják?  Gondolkozik Pasija volt... Hát lol...
Mit akar egy 30 valahány éves férfi egy olyan lánytól, aki jóformán a lánya lehetne?
Azóta akaszt ki a dolog, amióta össze akartam jönni egy lánnyal, és arról akit az apjának hittem, kiderült, hogy a barátja... Hát azért durva...

Egyébként Aysee ilyenkor nem kell parázni... Csak egyszerűen nem kell oda menni...

Egyébként jó írja Seed...

Egyyébként én nem jönnék össze egy 14 éves lánnyal 22 évesen... Azért én sokallom a korkülömséget... Vagy esetleg ha nagyon belebolondulnák valakibe... De olyan Gabesznál nincs hogy úgy elcsavarják a fejét...  Nevet Ezért nem is értem az ilyen kapcsolatokat... Max +/- 4-5 év ami nállam elfogadott...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 09:50:21 írta Gabesz » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1331 Dátum: 09 jan 18, 12:50:45 »

Nagynénikémnek volt egy  osztálytársa aki egy nála 20 évvel öregebb fickóval járt. ha jól tudom miután a lány betöltötte a 18at összeházasodtak és még ma is eggyüttt vannak. Azt tudom gyerekük is van de nem tudom hány tehát az ilyesmit nem feltétlenül kell elitélni. És gonoljatok bele pár száz évvel ezelött ez a koreltérés volt a gyakori.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 13:33:38 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1332 Dátum: 09 jan 18, 13:00:24 »

Hát ja de nem a középkorban élünk...

De mivan? ikszdé Nah a csajnak van egy 20 évval fiatalabb fiúja, és amikor a csaj betölti a 18-at, akkor összeházasodnak...
De akkor a srác még -1 éves! XDDD Nem kavarál bele valahol?  Nevet
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1333 Dátum: 09 jan 18, 13:15:38 »

Sosem ítéltem el a korbeli különbségeket. Felölem egy 80 éves öregasszonnyal is járhatnátok, nem izgatna. Mindenki maga dönti el, hogy milyen koruakkal áll össze. Én 14 és 18 közötti barátnöt képzelek el magamnak.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1334 Dátum: 09 jan 18, 13:33:06 »

Öregebb  bocsánat mindjárt kijavítom. Húú ma se hatástalanítsak atombombát Nevet
És igen ez nem a középkor de az ember a szépséget egyértelműen a fiatalsághoz köti és néha egy tizenéves lány korát külsőre nehéz meghatározni.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 13:35:44 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!