24 szep 21, 11:55:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416967 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2520 Dátum: 12 jún 06, 11:07:56 »

 ikszdé Az szívás lehet.
Planetológiából van kemény nyolc tétel. Igaz, hogy azon belül a és b tétel is van, de azok kapcsolódnak egymáshoz, pl. a=Marskutatás, b=A Mars felszínformái.
Tiszta röhej.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 11:11:40 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2521 Dátum: 12 jún 06, 11:12:15 »

Ja ráadásul mostmár vígabban ihatok...
A drága Élelmiszeipari műveletek és gépek tanszék olyan ügyes és okos, hogy egyem meg, nem is tudom mihez kezdenék nélküle, átrakta a Műveletek pótpót zh-t 15-ére... mindezzel nem is lenne olyan nagy baj, ha nem tegnap rakom át 14-ére pont emiatt a fizika vizsgám ikszdé... még mázli, hogy volt a régi időpontomnál hely....

De nagyon remélem, hogy már nem csúsztatják odébb a pótpótot...lévén, hogy a vizsgaidősuck 22-éig tart ikszdé... valamit 15-én este Hajdúböszörménybe kéne lennem ballagáson (mondjuk ez már csak a személyes problémám)... de ha esetleg tényleg reggel tartanák a zh-t akkor még talán eltudok jutni a ballagásra is Nevet (de sajna ennél a tanszéknél soha semmit se lehet biztosra mondani) Nevet

Nekem eddig 48tétel volt a max. asszem... de azok nem voltak vészesek... csak matek definíciók... ill. volt 120onvalamennyi is vállat gazdtanból... de azok is ilyen minimum kérdéseknek voltak nevezve.... csak volt köztük aminek a válasza fél oldal... de olyan is aminek 2 sor xD

Mondjuk a biomet csak 13, de annál nagyobb szívás az egész... xD ráadásul ott a számolás is <3
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 11:13:30 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2522 Dátum: 12 jún 06, 12:47:55 »

oh köszönöm minden nemű szurkolásra nagy szükségem van... a legtöbbre holnap fél9től Nevet

Köszi mindenkinek meglett a 2es Nevet 

legközelebb hétfőn 11től próbáljatok nekem összehozni egy 4est ikszdé

valamint most is szurkoljatok, hogy összeszedjem magam és tanuljak... nyami nyami hőtant Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 13:49:28 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2523 Dátum: 12 jún 11, 14:30:08 »

Van valaki, aki  Kossuth-ba fog menni vagy oda jár gimibe? Nevet (Debrecen.Mosolyog)
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2524 Dátum: 12 jún 11, 20:01:25 »

Évfolyam társnőm oda járt Nevet Ha konkrét kérdésed van rá tudok nála kérdezni...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2525 Dátum: 12 jún 11, 20:13:57 »

Csak érdeklődni szerettem volna, hogy van-e valaki aki oda jár, vagy készül.Mosolyog Mert én jövőre oda szeretnék felvételizni, és remélem, hogy felvesznek..Mosolyog Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy melyik szakra menjek..:/ Már kettőt kinéztem magamnak, a Gazdasági szakot, meg az 5 éves Idegennyelvit, de nem tudok választani..:/ noemimi-chan nem tudnád nekem azt megkérdezni, hogy melyik szakot tartja jobbnak, kifizetődőbbnek, (nem pénzre gondolok Nevet) és hogy az adott szakokon milyen keményen kérik az anyagokat? Előre is köszönöm! Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2526 Dátum: 12 jún 11, 20:21:25 »

Gratulálok neki! Nevet Én mire jelentkezett? Mosolyog hát igen, az egyik ismerősöm is oda jár, és hát szegény kicsit meg van nyúzva  smirksweat  de az bizos, hogy nagyon jó suli.Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2527 Dátum: 12 jún 12, 08:21:46 »

Itt Hollandba elvileg 4 nyelvet is tanítanak Technikai KO. Holland, Angol, Német és Francia. Később döntheted el hogy melyiket választod hogy tovább tanuld.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2528 Dátum: 12 jún 12, 08:36:16 »

Kínai?? Az komoly. Azért az is kezd kialakulni mint világnyelv mert több mint 1 milliárd ember él Kínában. Angolt tanulni szerintem jobban megéri mert persze nem csak 1 országba beszélik Mosolyog.
Szerintetek ha pályaválasztás akkor mit választanál? Gépekkel kapcsolatos munka / Bankkal kapcsolatos munka / Import és export a rotterdami kikötőnél.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2529 Dátum: 12 jún 12, 09:27:08 »

Itt most az egyik suliba Debrecenbe kezdenek el Kínait tanítani.
. . .

Azért ez nem véletlen, Kósa (a polgármester) igyekszik minél jobb kapcsolatot kialakítani a kínaikkal, azok meg jönnek ide befektetni.

Ha már drukkolásról van szó, akkor majd gondoljatok rám is 18-án, érettségi szóbelik, ráadásul egy nap  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2530 Dátum: 12 jún 12, 11:07:54 »

Valaki tud egy hiteles irodalommal foglalkozó website-ot? Van egy-két tételem amivel kapcsolatban szeretnék felvilágosodni. xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2531 Dátum: 12 jún 12, 14:10:13 »

Hát sok sikert mindenkinek, így utólag is. Nevet Hú, én is bejelöltem egy olyan sulit, ahol lehet kínait tanulni. Az volt a 2. helyen nálam. Ha mégis oda kerültem volna, tuti felvettem volna 3. nyelvnek. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2532 Dátum: 12 jún 12, 15:44:22 »

Én sosem unom meg az Angol tanulást. Sokszor mikor chat-elek akkor sok Angollal beszélek és persze segít is a tudáson mert szakosodsz. Én majd még a spanyolt szeretném megtanulni mert szép nyelvnek tartom meg elég sok helyen beszélik. Le teszek majd belöle egy nyelv vizsgát és majd meglátom milyen nyelvet akarok még tanulni Mosolyog.

Ezeket a hollandokat nem értem. A fösulin itt tanulnak egyszerre 6 nyelvet. Holland, Angol, Német, Francia, Latin és Görög  Technikai KO. Már rá gondolni is rossz.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2533 Dátum: 12 jún 12, 15:49:50 »

Igen ez jó meglátás. De 6 nyelv? És a többi tantárgy is elég nehéz már azon a szinten Technikai KO.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2534 Dátum: 12 jún 12, 21:26:04 »

Ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy. Nevet Vagy hogy van a mondás..Nevet Én sem tudom megunni az angolt, bár tulajdonképpen életemben nem tanultam rá egy betűt se, esetleg pár szót, ami nem ragadt meg bennem. Most ugye hobbiból tanulom a japánt is (igaz kb. másfél hónapja nem voltam, na mindegy) és itt is a mondat összetétel, meg maga a nyelvtan nem gond, mindenféle tanulás nélkül megy. De a szavak, istenem, a szavakkal mindig bajban vagyok! ikszdé Mi lesz velem, ha majd a 2. nyelvet fogom tanulni gimiben, és feladnak 200 szót... smirksweat
Remélem összejön az orosz, nem akarok randa németet vagy nyálas franciát tanulni..Nevet A spanyol meg olyan csapbólfolyós nyelv, mindig azt választják 2. nyelvnek a legtöbben.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!