24 szep 28, 10:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419959 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #450 Dátum: 07 dec 15, 01:34:10 »

Oh, suli...
Végre, itt a vizsgaidőszak. Nevet
Nem hittem volna, hogy ennek valaha is így tudok örülni.  Mosolyog
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #451 Dátum: 07 dec 15, 15:09:37 »

Én nem komálom ennyire a vizsgaidőszakot, főleg mikor ennyi vizsgám van...Inkább beutazok naponta az egyetemre szorgalmi időszakban ;D
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #452 Dátum: 07 dec 15, 15:17:06 »

Vizsgaidőszak... hát... ???

Az idei szorgalmi időszak necces volt, szóval már nagyon vártam, hogy végre pihenhessek kicsit ( Nevet ), de tény, hogy én se igazán szeretem a vizsgaidőszakokat... de most úgy tűnik, egész hamar be fogom tudni fejezni, már jan. 17-én ~lekopogja~ Nevet
Naplózva

Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #453 Dátum: 07 dec 15, 15:26:06 »

Jó neked, bár remélhetőleg jan. 17-ére már én is túl leszek a húzósabb vizsgákon. :ninjaboldog:
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #454 Dátum: 07 dec 16, 16:40:51 »

Hát lehet,mi a nem fémes elemekből írunk


Mi a levegőből, égésből, tűzoltásból, stb. írtunk.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #455 Dátum: 07 dec 16, 16:43:06 »

Mi is pont ezeket tanuljuk, és mult ótán nem szólt a tanár h lesz felelés és kihívott 3-4 fiút és 1 kivételével mindegyik karót kapott. xD
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #456 Dátum: 07 dec 16, 16:43:59 »

Ó az egyszerű volt nekünk,ez a tanár meg új tanár és ......
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #457 Dátum: 07 dec 16, 16:45:12 »

Hogy lehet ebből karót kapni. Ha már odafigyelsz órán megvan a négyes. Én soha nem tanulta kémiára általánosban és csak ötötsöm volt.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #458 Dátum: 07 dec 16, 17:02:54 »

Nah a kedvenc matektanárunk íratott röpit eredmény az osztály 60%-ának egyes, de sikerült elvesztenie  :idegroncs: :naruto_ideg: , nekem persze ötös lett.

Nehogy valaki az gondolja, h szemét vagyok  >Nevet nem én  >Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #459 Dátum: 07 dec 16, 17:04:10 »

Nálunk a matektanár nem mera dogába olyan feledatot berakni amit konkrétan nem csináltunk meg. Mert akko szinte senki nem tudja megcsinálni.
Naplózva
kajichan
Vendég
« Válasz #460 Dátum: 07 dec 16, 17:07:14 »

XDD az jó lehet ,...
nálunk a matektanár az ofő is és elképesztően hülye...
elkéri az ellenőrzőket , beírni a jegyeket és erre a ceruzás eggyeseket is beírja , de előtte magdika az irodalomtanár megmondta hogy vannak olyanok is azokat ne írja be...
nemtom mit képzel magáról , egyszer hozzávágok vmit az biztos.
Helyesbítek : már hozzávágtam vmit. XDD Tavaj ceruzákkal meg krétákkal dobáltuk XDD és nem vette észre...
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #461 Dátum: 07 dec 16, 17:13:34 »

Teljesen kiakadtam mikor a barátom kijelentette, h milyen jó hogy jön a karácsony, lehet lazítani. Én csak pislogtam, komolyan mondom nem tudom milyen álomvilágban él, és csodálkozik, ha megbukik a vizsgáin!!  :o :o A karacsony időszaka a leghúzósabb, hiszen akkor lehetett behozni, az addig elsz*rt időt, és lehetett letudni legkönnyebben a legnehezebb vizsgákat és szigorlatokat. Hiszen a tanárok se teljesen h*lyék értékelik, ha az elején mész be, és utána csak sz*vatósabb lesz az egész. Vagyis nekem ez a tapasztalatom. ááá tényleg nem értem mit csinált eddig az egyetemen, bár a pocsék haladása alapján van egy két tippem... ;D és még képes az egészet hárítani, h ő mindent megpróbált, csak az összes tanár pont őt szemelte ki és sz*vatja. Komolyan madárnak néz, ezzel igazán csak a szüleit etetheti... 8)
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #462 Dátum: 07 dec 16, 17:17:13 »

azért remélem bejár!
Apámék egyik haverja, befogadott 2 hétre egy srácot, akit a szülei elzavartak otthonról.
a srác asszem 2 és fél évig, azt mondta a szüleinek, hogy egyetemre jár, és közben csak bulizott, és költötte a pénzt amit a szülei küldtek.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #463 Dátum: 07 dec 16, 17:21:58 »

Az még nem teljesítmény, ha bejár, de nem produkál semmit.. Akkor inkább csinálna vmi értemeset, felőlem akár bulizhatna is, hisz nem az anyja vagyok. Csak ne álljon nekem oda nyafogni, h ő mennyit készül, de a világ egyik legnehezebb szakán van és mindenki őt spécizte ki magának. khmkhm azért én is odajártam, bár nem ugyanarra a szkra, de vmilyen csoda folytán minden évben elég szép számmal azt a szakot is elvégzik...   ;D Oké szúrja el a dolgot, de nehogy már még meg is dícsérjem érte... 8) Igen szemét maximalista vagyok, nem hiszem, h 2-t ne lehetne összekaparni..  Szomorú

Ha én ezt csináltam volna egy félévig a szüleim szemei elé se merek kerülni, neki pedig ez már nem az első ilyen kritikán aluli éve. Csak én ezt meg is mondom neki, h magában kerese a hibát. >Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 16, 17:24:16 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #464 Dátum: 07 dec 16, 19:34:12 »

Idézet
Nálunk a matektanár nem mera dogába olyan feledatot berakni amit konkrétan nem csináltunk meg. Mert akko szinte senki nem tudja megcsinálni.

nállunk meg tökre leszik minket, me oan bénák vunk, h csak oan feladatot tudunk megcsinálni, amit órán is csináltunk... X.X Múlt órán bnőmmel meg pont abból nem csináltunk puskát, amiből írtunk, és ien minuszokat ad, és a mostanival kigyűlik az 5 minusz ami egy 1-es... -.- Csak az lenne a ciki, ha mostmár a 3-asért kéne küzdenem, szüleim ezért is kinyírnak h egy csomó 3-ast hozok haza.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 16, 19:35:11 írta Handy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!