24 szep 21, 18:51:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417109 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2430 Dátum: 12 jan 16, 20:04:34 »

Budapest, azon belül is inkább Pesten lennék érdekelt, mivelhogy arra lakok. Nevet (Te merre? Plusz, hová mész suliba? ikszdé)
S mint írtam, leginkább a gimnáziumok, amik nem olyan erősek. Egyelőre bele kell majd rázódnom a tanulásba, mivel ebben a suliban, felső osztályban összesen nagyjából 3 órát tanulhattam. (És így van négyes átlagom, na szép ikszdé)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2431 Dátum: 12 jan 16, 20:13:58 »

Én is Pestre szeretnék menni, igaz nem ott lakom, de a közelben.  Nevet
Hát akkor ügyi vagy. Nevet Én is kb. 3 órát tanultam, najó kicsit többet, talán 5-6-ot, de én 5-ös vagyok. ikszdé
Nem olyan erősek? Hmm.. Hááát.. Szinyei Merse Pálról hallottál már? Elég erős, de tudtommal nem annyira, mint pl: egy Kölcsey. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2432 Dátum: 12 jan 16, 20:35:50 »

Még nem hallottam, utána nézek.

*Sok perc múlva*

Hát, így elsőre elég messze lakok tőle, de megoldható. (Ha elköltözök innen hamarosan, akkor talán még jó is lesz) Az egyedi tantervű biosz-kémia, illetve az átlagos gimnázium osztályok elnyerték a tetszésem végül is. Nevet Csak sajnos bioszból idén nem értem el az ötöst, sőt, a tanár kettesre akar lezárni hármas helyett, ez az egyetlen problémás elem. Kémiából meg mindig is ötös voltam.


Szerk.: Hú, ez a kémia nagyon kemény, sok olyat kérnek, amit mi még nem is tanultunk a hülye helyettesítő tanár miatt. Azt hiszem, ezt buktam...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 20:43:31 írta CrazyCat » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2433 Dátum: 12 jan 16, 20:59:35 »

Melyik részén laksz Pestnek?
Nos, van még amit tudok ajánlani. Érdekel az egészségügy, vagy a szociális dolgok? Mert arra lenne egy jó. De van sima része is. Raul Wallenberg Gimi és Szakközép.
Illetve Zrínyi Miklós gimi, és nézd még meg a Hunyadi Mátyás gimit, ezt különösen ajánlom. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2434 Dátum: 12 jan 16, 21:12:52 »

Pesterzsébeten lakok. Mosolyog Amiket pedig most mondtál, rögtön meg is nézek. Azt hiszem, lesz mit bejelölni. Nevet
Te is ezeket jelölöd meg?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2435 Dátum: 12 jan 16, 21:34:46 »

Nem, én ezek közül egyiket sem, én a Madáchot jelölöm, a Teleki Blanka Gimit, és a Karinthy Frigyes kéttanost (ezt elsőnek).  De ezeket azért nem tanácsoltam, mert ezek viszonylag erősek. De amúgy ajánlanám. Nevet
Amúgy ha érdekel a kémia és jó is vagy benne, akkor leginkább a Petrik Lajost ajánlanám, abból is a kéttanos részét, ha magas szinten szeretnél foglalkozni a nyelvvel is. De sima vegyész szakot is választhatsz rajta. Nem tudom, hogy ezt már nézted e, de szerintem mindenféleképpen vess rá egy pillantást, elég jó suli, egyik osztálytársam is oda szeretne menni.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2436 Dátum: 12 jan 16, 21:47:46 »

Megnéztem a sulikat. A Hunyadi az nagyon szimpinek tűnik, főleg, hogy ott is tanítanak második nyelvként olaszt (ez sok helyen kimarad), plusz az a rajz is hívogató Nevet A Zrínyiből max. a közbiztonság fért át nálam, de az a tesi miatt hanyagolható. Így viszont már van két suli, amit bejelölhetek, és még nézelődöm. Már is sokkal előrébb vagyok!  ikszdé

Nagyon szépen köszönöm.  Pontosan
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2437 Dátum: 12 jan 16, 21:53:34 »

Nagyon szívesen. Aztán ügyesen válassz, ügyelj a sorrendre és a tagozatkódokra, és a központihoz is nagy kosárral kívánok! Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2438 Dátum: 12 jan 16, 21:55:41 »

Tuti remegő kézzel, odafigyelve írogatom majd a dolgokat xD és Neked is viszont  Pirul
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2439 Dátum: 12 jan 17, 20:38:31 »

Huhh köszi az infókat. Nevet Akkor holnap megnyugtatom, hogy kb. 99%-ban felveszik. Nevet
Oksi, majd mondom, hogyha megtudja a dolgokat.
Igen, ő is mondta, hogy nagyon szép és modern a suli. Hááát a pasikról nem sokat tudok, annyit, hogy jól néztek ki.^^ De a barátnőm is mondta, hogy az igazgatónő már bejelentette a nyíltnapon a srácok "hiányát". ikszdé
Meg még egy osztálytársam szeretne odamenni, neki kicsit rosszabbak az eredményei és szerintem a felvételit se fogja valami ragyogóra megírni.. De ezekszerint lehet, hogy őt is felveszik. És ő is ápoló vagy óvónőnek jelentkezne.^^
Én sajna nem hiszem, hogy oda megyek, engem annyira nem érdekel az egészségügy stb... De azért persze jó dolognak tartom.
Ja, és a barátnőm járt kortársképzésre:  http://web.ne.hu/echo_zoldalma/_user/downloads/file_zold/kort%E1rsseg%EDt%F5_tematika.pdf
Persze nem teljes egészében volt meg ez neki, ez csak ilyen "kis kortárs", de van róla bizonyítványa. Ezt esetleg figyelembe veszik? Elvégre hasonló az iskola "témájával".

Szerintem a beszélgetést folytassuk a sulis témában, nem akarok nagyon offolni már.

Minden évben megemlítik a fiúk hiányát. Nyelvesít
Őt is fel fogják venni. :] Ha ápoló szeretne lenni, akkor szociálisra jelentkezzen, ha óvónő, akkor oktatásügyire. Mindkettőnél, ha 4 évre megy valaki, akkor a 3. évben, ha 5 évre, akkor a 4. évben kezdődnek a gyakorlatok. Mosolyog Én idén óvodába járok, hospitálok is (egész napos meló, 6 óra :]) és leírhatatlanul jó. Jövőre általános iskolába megyünk. Fél évig alsós, fél évig felsős tanár leszek. ^^

Kár, pedig nagyon jófej vagy. :333 Nevet

Hmm... Szerintem nem fogják, mert ugye a 7.-es év végit és 8.-os fél évig meg a központit nézik, az alapján rangsorolnak. (Márciusban lesz meg, hogy bejutott-e amúgy. Mármint, az ideiglenesen felvettek listája. Ha látja ott magát, az első 30-ban, akkor 100%, hogy felvették! kacsint) Mindenesetre, azt a bizonyítványt elviheti külön az igazgatónőnek, hátha némi protekciója lesz így, sőt, beiratkozásnál majd az osztályfőnökének oda lehetne nyújtani, plusz pontja lesz úgymond nála. Mosolyog
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2440 Dátum: 12 jan 17, 21:09:07 »

Na az tök jó lehet, hogy jártok ilyen gyakorlatokra. Nevet Én is eljárnék segédkezni egy oviba vagy egy kisállat kereskedésbe. ikszdé És mire fogod majd tanítani azokat a gyerekeket? Jöhetnél hozzánk is. Nevet Ja igaz, akkor én már nem leszek itt. smirksweat

És milyen rendezvények/szakkörök/sportok szoktak lenni? Gondolom gólyatábor, gólyabál meg avatás az van. Nevet


Kár, pedig nagyon jófej vagy. :333 Nevet

Köszi. Pirul Te is. <3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2441 Dátum: 12 jan 17, 21:55:31 »

Eszméletlen jóóó. :3 Annyira édesek a gyerekek! ^^ Ráadásul ahova mi járunk, ott enyhe fogyatékkal élő gyerekek is vannak, szóval a normál ill. a betegségekkel élő gyermekek közösségét is megfigyelhetjük és segíthetjük a "hátrányosabb" gyerekek beilleszkedését is. Mosolyog
Mármint, az általános suliban mire fogom őket tanítani? Nevet
Igen, hát aki ilyen "öreg"... Nyelvesít Nevet

Gólyatábor alapjáraton van, bár aki az új DÖK vezető.... Blööö... Eléggé el van szállva magától... ikszdé
Holnap kifejtem, csak most megyek szunnyadni. Pirul Nevet

Én is kösziii. :333 Pirul Szeretet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2442 Dátum: 12 jan 18, 17:40:50 »

Az tök jó! Mosolyog Illetve nem jó fogyatékos gyereknek lenni, de tudod hogy értem, hogy jó. Barátnőm is szeret foglalkozni beteg emberekkel.^^
Igen, mit fogsz nekik tanítani? Nevet

Miért, milyen az új DÖK vezető? Ohh My God
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2443 Dátum: 12 jan 18, 20:39:53 »

Értem-értem. Nevet Voltaképp hosszú távon fárasztó és kikészítő is lehet, de hát érted, mindenki azt vállal illetve bír, amit tud. :]
Jó kérdés... Az a baj, hogy a jövő évi anyagot úgymond még nem tudom. Az oviban lévő dolgok is meg vannak nekünk szabva, hogy mit tehetünk és mit nem. Mibe szólhatunk bele és mibe nem. Bár hála az égnek az egyéni hospitáláson nincs ilyen. Szeretet  bow Csak a csoportoson... smirksweat Szóval majd jövőre, év közben derül ki, miket fogok tanítani, HA fogok egyáltalán.....

Kiakasztó... Egy önmagától totál elszállt liba... (Ez off már inkább! >.<#)

Ma egész jó volt a Raoulra való megemlékezés. Olyan lépést tett az iskola vezetősége, amit eddig sosem. A tornatermünkbe az ÖSSZES diáknak és tanárnak egyaránt vittek székeket és egy hosszas műsort készítettek nekünk. (Jött egy egyetemi professzor, aki mesélt Raoul Wallenbergről 3/4 órát! Az iskola 70%-a elaludt, beleértve engem is... ikszdé)
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2444 Dátum: 12 jan 18, 22:01:25 »

Idézet
Ma egész jó volt a Raoulra való megemlékezés. Olyan lépést tett az iskola vezetősége, amit eddig sosem. A tornatermünkbe az ÖSSZES diáknak és tanárnak egyaránt vittek székeket és egy hosszas műsort készítettek nekünk. (Jött egy egyetemi professzor, aki mesélt Raoul Wallenbergről 3/4 órát! Az iskola 70%-a elaludt, beleértve engem is...

Na ilyenkor azért örülök neki, hogy nem vagyok már iskolás... Azért ez az összes diáknak és tanárnak ott kellett ülnie, és hallgatnia ezt a cuccot, olyan mintha valami "vallási" rendezvény lett volna. Jól tetted, hogy bealudtál, még ha csak az unalom miatt is. Én önvédelemből tettem volna.

Nálunk még gimiben volt néha ilyen agymosás, szerencsére csak ritkán. Pl. amikor hivatalosan az EU tagjai lettünk, benyomták a hangosbemondóba az EU Himnuszát (Örömóda), mindenkinek fel kellett a termekben állni. Én tanúsítottam némi ellenállást, nem akartam felállni, mert azt csak a magyar Himnuszra, és ezt közöltem is. De persze a matektanár leugatott, hogy csak álljak fel szépen. Végül muszáj voltam felemelkedni, de mire ez a kis közjáték lezajlott, nagyjából vége is lett a zenének. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 22:02:53 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!