24 szep 28, 18:15:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420266 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #315 Dátum: 07 nov 23, 15:37:42 »

hiraganával? nem igaz h itt csak én nem tok japánul xD mi is csináltunk ilyet. csak ott a falra volt írva pár évszám, nem a táblára Nevet (woah, 888. hsz-em, ez egy tökjó szám:D)
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 23, 15:38:30 írta Datti » Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #316 Dátum: 07 nov 23, 15:39:34 »

Mi az a hiragana???(Én se tudok japánul... MÉG  Nevet Nyelvesít)

(Nekem a 169-es szám tetszik,abból is a 69.NEM FÉLREÉRTENI!)
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 23, 16:18:29 írta Csillus » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #317 Dátum: 07 nov 23, 15:41:15 »

Ja bocs elfelejtettem odairni vagyis akkor a Hiragana az japán szótagírás.

De ami alegjobb az hogy utánna a tanér kikérdezte a doga példáit. Aztán kérdi az egyik gyereket, mi meg mutogatjuk neki, hogy né' má ott van a táblán Nyelvesít

uh látom megelőztek közben
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #318 Dátum: 07 nov 23, 22:09:07 »

Az egyik japán szótagírás Nyelvesít

De hiraganával mit jegyeztetek fel? Vagy hogy tudtátok? Nincs annyi szótaguk, mint nekünk, meg nincs is minden hangjuk xD
Naplózva

Miku-chan
Vendég
« Válasz #319 Dátum: 07 nov 24, 20:06:01 »

Ezt a táblára írós dolgot mi is eljátszottuk doga előtt annó, de asszem mi lebuktunk vele! Nyelvesít
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #320 Dátum: 07 nov 24, 22:20:33 »

Nem tdom nálunk az egyetemen a takarító néninek az egyik dolga többek között lemosni a táblát, szal nálunk ez nem vált volna be.. Imádtuk a nénit, főleg mikor szünetben jött be és még nem sikerült lekörmölni a 20. diff.egyenletet, ilyenkor az az örök feledés homályába merült! Bár az esetek 50%ban a tanár vhol úgyis elszúrta annak a felírását... kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 27, 19:03:11 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #321 Dátum: 07 nov 27, 18:21:19 »

Három hónapja kezdtem a szakközepet. Sok "kultúra" találkozik ilyenkor, amikor bizonyos egyedeket kiragadnak környezetükből, és beteszik egy számára ismeretlen közegbe:) Szóval arr akarok kilyukadni sok új puskázási módszert nem láttam eddig:) PL.: A pad alá egy papírlapot ragasztanak tixóval aztán az lesz a tok. Abba beleteszik a puskát és ki-be lehet huzigálni meg toligálni és amikor jön a jól ismert "mi van a padodban" kérdés letagadhatjuk hogy bármi is lenne ott. Annyira pedig nem hajolnak le hogy észrevegyék. Hú mennyit írtam:)
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #322 Dátum: 07 nov 27, 19:06:46 »

Én meg ma írtam töri TZ-t.  Most kétszeresen összehajtottam a ouskát ahogy szoktam, szal 1 mm-es betűkkel írtam rá, de szerencsére el tudtam angyjából olvasni, hogy mi van rajta, de sztem puskaírás közben is megjegyeztem pár dolgot.  Nevet De a TZ-nél szokás szerint paráztam, h ne vegyenek észre. Multkori felelésnél nagyon rosz volt, mert folyton az az érzés motoszkált bennem, h bármikor megláthat, ezért alig tudtam leírni vmit, de 5-ös lett. Bár 2 évszámot nem tudtam, meg elég pontatlanok voltak a fogalmak. Másik dogánál meg csak a 2 évszám hiányzott, azt 3,... -.- Na mind1. Szal most azt csináltam, hogy ne kelljen a pad alatt olvasgatnom feltűnően az 1 milis betűimet, h a doga alá raktam gyorsan a papírt, és csak a dogát kellett emelgetnem, és úgy írtam le a dolgokat. Persze rögtön az a félelem fogott el, hogy hirtelen kikapják a kezemből, mert letelik az idő, azt ott a puska, de szerencsére villámgyorsan raktam vissza a zsebembe. Mellesleg az osztályban a lányoknak én adtam puska ötleteket. Nevet Tök büszke vok magamra, h legalább ebben jó vagyok. xD
Bioszom mellesleg 5-ös lett. XP Mellesleg 3-as padok vannak, és amelyikbe én ülök, ott a mellettem ülő mindkét lánynak 5-ös lett. Á, nem feltűnő! x] Bár a bnőm aszonta h ő pusi nélkül tudta, de a másik lány velem együtt puskázott nagyba. Nevet
Mellesleg eddig asszem csak egyszer buktam le, amikor angolból írtunk, és a könyvet beraktam a padba és észrevette a tanár. Na akkor akkorát égtem h majdnem lesült rólam a bőr, ráadásul új tanát volt, szal jól bemutatkoztam neki... X.X De szerencsére sztem má nem is emlékszik rá, és aóta nem csinálok ilyet, csak megkérdezem bnőmet ha vmi apróságot nemtok, az nem oan nagy cucc.
De mellesleg törinél még azért is paráztam, mert a tanár azért el akarta venni a dogát, mert súgtak egymásnak, szal ha megtudja h én még puskázok is, akkor mit kapok... X.X De szerencsére nem volt semmi baj, de sajna nem tudtam mindent...  ;D Pedig 1 óráig szenvedtem azzal a puskával... De persze sok haszna volt.  Nevet
De mikor bioszon puskáztam tökre nem izgultam azért, hogy mivan ha észrevesz, akkor olyan vicces volt a hangulat, hogy közbe pusizok, csak törinél volt ien nagy nyomás... Ja, meg egyik oszt társam kölcsön akarta kérni a puskámat, mert ő elhagyta az övéét, mert a könyvében volt, de én 1 lapra zsúfoltam mindent, szal nem adtam oda neki, de végül óra elején megtalálta.  Mosolyog
Mi régebben még évszámokat írkáltunk tollal a kezünkre, az se volt oan rosz, de mostanában a papiros puska megy.  :Mosolyog Me azt is bírtam, amikor irodalom órán bnőm készen volt a dogájával, és előttem ült, mert össze voltak tolva a padok és szembe volt velem, azt mondtam neki h emelje fel a lapját, ő pedig felemelte, mintha átnézné, én meg közbe írtam a dolgokat a másik oldaláról. Meg így könnyű volt súgni, hogy szembe van velem.
Viszont a pénteki föci TZ-re esélyem sincs, a padok is rossz helyen vannak, simán meglát a tanár, és 2 fiú között ülök, szal arra sajna rendesen kel tanulom... XP Bár föcire szoktam is... Dogáim, feleléseim 5-ösök 4-esek, Tz-k meg persze 3-asok...
A lovardai barátnőm meg azt mesélte, hogy ő beteg volt, és ezért bepótolt egy dogát, a tanár meg pont akkor javította ki a többit, és a javítókulcs ottvolt, a bnőm előtt, és csak le kellett írnia. Nevet Oan mázlista, nállunk a tanárok sosem csinálnának ilyet! Bár én utálok dogát pótolni, mert akkor az osztály halad tovább, és a beszéd közben nem lehet koncentrálni... X.X
Húh, kicsit hosszú lett, de szeretek ilyenekről írni. Nevet Mellesleg tesóm írta MSN-en, hogy majd megoszt velem pár puskázási törtánetét, majd azokat is leírom.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 27, 19:13:44 írta Handy » Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #323 Dátum: 07 nov 27, 19:17:52 »

Holnap megyek ECDL vizsgára tiszta gyagya vagyok.Azé remélem nem szúrom el.
Az osztály felfedzett nálunk egy új puskázási formát fel ragasztotuk a lapot a táblánál lévő lelógó lámpára.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #324 Dátum: 07 nov 27, 19:34:14 »

Az ECDL-től ne félj, az egész egy vicc...
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #325 Dátum: 07 nov 27, 19:37:37 »

Köszi de van egy osztály társam aki teljesen bepánikolt én meg halál nyugodtan ültem de a félelme ragados lett.De már akkor ok. Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #326 Dátum: 07 nov 30, 07:37:12 »

de jó nekem kedd estétől itthon voltam nem a koliban Nevet
azért mert hétfő reggeltől gyomor görcsöm volt kedd délutánig bírtam...hazaértem addigra este és tegnap csüt. reggel múlt el a görcsölés éshát minek menjek be mára?  >Nevet
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #327 Dátum: 07 nov 30, 12:46:12 »

A ECDL-ről csak anyit, hogy haveromnak megvan. De ennek ellenére kb 5ször jobban értek a gépelkez mint ő, pedig én se vagyok egy számtech guru.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #328 Dátum: 07 nov 30, 12:50:41 »

Azért ha az ember nem felejt el mindent belőle, akkor el tud boldogulni viszonylag jól a gépekkel... Anyumat is rá kéne már vennem, hogy tegyen le legalább egy START csomagot ???
De tény, hogy azért nem olyan ráparázós az ECDL, mint ahogy azt beállítják Nevet Meg én is rá vagyok szorulva, hogy néhány dolgot autodidakta módon tanuljak meg - nem vagyok profi, de itthon én értek a legjobban a számítógépekhez, így ha valami gubanc van, csak én vagyok... :-X Szóval oda kell figyelnem^^"
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #329 Dátum: 07 nov 30, 13:58:54 »

Én szerda óta nem voltam suliban mert a munkámat és a hozzá szükséges dolgokat intéztem xD ráment az uccsó szülői igazolásom is de megvan minden. :faintos: És holnap már mehetek is dolgozni Nevet (megyek is a ki mit dolgozik topicba :ninjaboldog: )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!