24 szep 22, 00:27:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417238 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #2355 Dátum: 11 aug 06, 20:36:14 »

Ja, pontosan... bár tokaj délen van én meg északon már majdnem a határon élek de igen borsodban lakom, de nem onnét valósi vagyok!
De nem offolok és on-ba sincsen mit már mondanom ezért most befejezem! Ha esetleg lenne még vmi amit ezzel kapcsolatosan szeretnél kérdezni Saphira akkor azt majd pü-ben tedd meg, köszike!

Peace, Lájk, szeretett, harmónia!  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 20:37:20 írta Morause » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2356 Dátum: 11 aug 06, 23:26:32 »

Tudom, hogy az ilyen sulik nem leányálom stílusúak Nevet Sőt, nagyon kemények, főleg az utolsó két-három év (gyakorlat). De tényleg hálás munka, és szeretem is csinálni, azt is mondják, jól csinálom, szóval..  Nyelvesít

És igen Morause, arra a sulira gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 23:29:04 írta CrazyCat » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2357 Dátum: 11 aug 07, 06:55:54 »

Ha majd lesz egy éttermed, akkor tuti betérek hozzád. Nyelvesít Elvégre aki szereti a sütés-főzést, és jól is tudja, az kitűnő ételeket tud csinálni.^^ (Mint a mamám. xD)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #2358 Dátum: 11 szep 01, 11:45:37 »

Egek! KILENC, ismétlem KILENC bukott osztálytársam lett. Ebből 3 lány, a többi fiú. A lányok közül az egyik gyerekkori legjobb barátnőm, a másikkal jóba vagyok, a harmadikat pedig csak látásból ismerem. A srácok közül van, akivel jóba vagyok, van akit nem ismerek. Ráadásul az egyik csávó az exem, nagyon jó pasi, egész nap szemeztünk meg mosolyogtunk, azt hittem, hogy meghalok. ikszdé A másik csávó meg epilepsziás és szokott is rohama lenni, hát nem akarom végig nézni. Ohh My God Másik osztálytársamból meg olyan pasi lett, hogy hűha. Mennyit számít az, hogy milyen a haja valakinek és hogy milyen a stílusa... Amúgy f*szán kezdtük a tanévet, egyik nyomi osztálytársam beszólt az egyik gyereknek, annak meg bejött a haverja és megfenyegette meg felpofozta. Nevet Órarendünk nincs még kész, holnap is csak 3 óránk lesz, az is ideiglenes... szóval király minden. Yóóóó
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2359 Dátum: 11 szep 01, 15:44:45 »

Na végre ez is elkezdődött... Vártam is meg nem is...
Tőlünk 8-an buktak le és maradtunk 19-en érettségiző osztálynak. Már most azt mondják a tanárok, hogy 11-12 ember fog érettségizni.
Holnap 3db o.fő (szerintem minden suliban) és órarendet nem lehet tudni mikor kapunk (minden évben 1-2 hét volt mire megkaptuk).
Várom az érettségit ugyanakkor félek is tőle... pontosabban a némettől, mert egy mondatot nem tudok összerakni (persze nem kell ezt szó szerint érteni)... van ~8 hónapom, hogy megtanuljak németül... Bogcsiika szavaival: "szóval király minden"...
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2360 Dátum: 11 szep 01, 18:15:24 »

Hehe, mi 2 napja tudtuk az órarendet, hála annak, hogy fent volt a suli honlapján.  ikszdé Viva 21. század~ Amúgy nálam az a vicc, hogy francia kéttannyelvűs vagyok, de több angolom van, mint francia.  ikszdé Nem tudom milyen IQ bajnok rakta össze az órarendet... Meg csütörtökön 1. óra úszás, 2. meg biosz (eddig kiadták első 2 órát úszáshoz), szóval rohanhatunk vissza suliba.  Kúl Plusz összesen 8 órám van csütörtökön.  ikszdé Még a 7 is sok volt nekem...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 18:16:09 írta Handy » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2361 Dátum: 11 szep 01, 18:32:46 »

Úszás? Biosz? Francia???  Technikai KO
Úszás utoljára általános 2.-ba, utolsó biosz 8. vagy 9.-be volt Nevet. Franciát meg nem is tanultam (és nem is fogok) Nevet Nevet.
Ami  hiányzik óra az a fizika... ezt is utoljára 9.-be tanultam (pedig úgy volt, hogy 12.-ig lesz). Helyette lett mechanika ami hasonló, de mégsem az Nevet.
Eddig minden évben pénteken 4 órám volt, remélem idén is folytatják ezt a hagyományt Nevet. Bár azt mondják 30(?) óraszám helyett lesz 32 vagy 34.

Mindenhol bevezették azt, hogy a nem tanköteles tanulókat nem 30, hanem 20 igazolatlan hiányzás után kiírják a névsorból? Engem ez még nem érint csak úgy érdekel, hogy azért mégis képbe legyek Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2362 Dátum: 11 szep 01, 18:41:45 »

Iiigen, ezt a mi tanárurunk is mondta, hogy 20 igazolatlan után már x_X bajok vannak.
Mondjuk engem sem érint, de hátha pár oszt.társam igen. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2363 Dátum: 11 szep 01, 19:57:03 »

Hát...nem szívesen képzelném magam egyik osztálytársam helyébe, mert össz-vissz 50 igazolatlanja van, az igazoltak száma meg valahol 200 körül vannak, illetve voltak tavaly.
Milyen jó érzés így elnézni, hogy a többiek hogy szenvednek az iskolával, míg nekem még van 1 hetem, aztán második héten már már kezdjük is a felelésekkel, meg a dogákkal. Magyarból doga 2 drámából, amiből egyiket 4x olvastam el, mégsem értek semmit; románból meg a 7 regényből kellene készülnöm, de csak egyiknek fogtam neki, aztán dobtam az első 100 oldal után mert nem is értettem, más résztől pedig nem is nagyon izgatott, mert van film változata, szóval elégedjen meg annyival a tanárnő. Ezt követően jön a felelés földrajzból, ami nem olyan vészes, mert vaktérkép lesz, azt meg betanulom. A szörnyűség viszont csak ezután jön: fizika, kémia és matek "ki mit felejtett meg amúgy is kell az érettségihez" dogák 2 év anyagából. Ezekből viszont nem félek, mert a kisujjamban vannak, a többibe meg még bele sem merek gondolni smirksweat ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2364 Dátum: 11 szep 16, 16:48:15 »

Lenne egy kérdésem.
Nem nagyképűsködésnek szánom, remélem nem is úgy jön le.. Nevet
Ugyebár idén fogok felvételizni valahová, illetve ebben a tanévben. Mivel egész jól nyomom az angolt, arra gondoltam, hogy nyelvi osztályokba jelentkeznék az adott gimnáziumokban. Az egyikben pl: van olyan, hogy emelt óraszámú haladó angol csoport, 4 osztályos, illetve haladó angol csoport, nyelvi előkészítő 5 osztályos. Itt van az, hogy első év nyelv + informatika.. Nos, szerintetek melyikre lenne érdemes jelentkezni? Jobban megéri az 5 osztályos, mint a 4 emelt óraszámú? (A nyelvre szeretnék nagyobb hangsúlyt fektetni, és nem tudom, melyik lenne a jobb.) Ha valaki érti, hogy mi a problémám, az légyszives válaszoljon, mert nem hiszem, hogy elég érthetően fejeztem ki magam. Pirul xD Köszönöm!
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2365 Dátum: 11 szep 16, 17:23:15 »

Ez attől függ mivel az 5 osztályos (a mi sulinkban legalábbis) nulláról kezd vagyis ott az ABC vel fogod kezdeni. Szóval ha alapos a tudásod nem akarod ismételni az eddigi tanulást akkor az 5 osztályos csak egy elvesztegetett év szerintem.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2366 Dátum: 11 szep 16, 17:44:07 »

Ha nyelvet szeretnéd magas szinten tolni akkor mindenképpen kéttannyelvű sulit válassz, és ha felvesznek 4 évfolyamosba, akkor azt érdemes tudni hogy ott keményen fogják tolni a nyelvet, mert hát alap h mindenki csodásmesésen beszél ugyebár Nevet Az 5 évfolyamosban pedig a 0. évben ráhangolódsz a középiskolára, szerintem nem olyan rossz az Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2367 Dátum: 11 szep 16, 18:27:11 »

Aha, értem, köszi.^^
Háát angol kéttannyelvű tagozatos gimit nem nagyon találtam, illetve találtam, de az nem olyan helyen van, ami nekem alkalmas lenne. smirksweat Ezért gondoltam az emelt óraszámú haladó csoportra helyette.
Gery: Ebben 2 féle angol előkészítős osztály van: egy haladó és egy újrakezdő. Nem nagyon kívánkozok az újrakezdőbe, ezért gondoltam a haladóra.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2368 Dátum: 11 szep 16, 20:00:18 »

hanii!

Én mindenképpen az 5 évfolyamosat tanácsolom. Mosolyog Még ha ott az elejétől kell is kezdeni, akkor is a végére sokkal jobban megtanulod a nyelvet. És azzal a plusz egy évvel nem elvesztegetsz egy évet, hanem pont, hogy nyersz egyet. Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2369 Dátum: 11 szep 16, 20:51:23 »

Szerintem csak elveszít egy évet.

Ha már most is jól beszéli a nyelvet, felesleges még egy évet lehúznia. Az angolt akár egy év alatt is elég jól megtanulhatja, nemhogy négy évi emelt óraszámmal.

Bár lehet csak azért vélekedem így, mert sajnálom egyes ismerőseimet, akik velem egy időben kezdtek - és még egy évig fognak koliban senyvedni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!