24 szep 22, 00:13:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417227 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #2340 Dátum: 11 aug 04, 17:12:53 »

Szia!Megnéztem az adatlapot és az alapján biztos hogy megéri (fiú vagy).Hidd el meghatározó élmény lesz, főleg ha "csajos" suliba mentél (lesz egy kis alkoholizálás és vetkőzés az tuti)!
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2341 Dátum: 11 aug 04, 20:38:26 »

Köszi a válaszokat. Azt hiszem ki fogom próbálni ikszdé
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #2342 Dátum: 11 aug 05, 10:58:27 »

Nagyon helyes! : D

Na és ki az, aki várja már a sulit? Én őszinte leszek, várom. Nem, nem vagyok lázas, se beteg se, én szeretek iskolába járni, de csak a társaságért. Ördögi Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 11:00:28 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2343 Dátum: 11 aug 05, 15:41:57 »

Én szeretem a sulit. Színt visz a szürke mindennapokba. Mindig van esemény, új kötelékeket lehet kialakítani az emberekkel. Sőt azt kell mondjam, szeretem tanulni is, bár gyakran unalmas volt, mert olyan dolgokról volt szó, amiről már amúgy is sokat tudok. ( És nem vagyok stréber, csak szeretem tudni mi miért van)
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2344 Dátum: 11 aug 05, 19:00:20 »

Már én is várom... minél hamarabb le akarok érettségizni Nevet. De előtte még át kell, hogy menjek pótvizsgán, ami 24.-én lesz és én eddig semmit se tanultam Szomorú. Megint túl lusta voltam és olyan hamar elment a nyár... Most félek igazán először, hogy talán megfogok bukni, de bízok oszt.társaimban, talán segíteni fognak Mosolyog.
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2345 Dátum: 11 aug 05, 19:30:13 »

Kicsi angol tudás szükséges:


Basszus, én is ilyen melót szeretnék. Tudom egy idő után nagyon unalmas lenne, de inkább megszeretném az unalmas dolgokat ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2346 Dátum: 11 aug 05, 20:14:50 »

Egy idő után megutálnád Mosolyog

hmm GT-be meg biztos érdemes elmenni, bár még sose voltam xD, de majd 1 hét múlva tudok bővebben nyilatkozni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2347 Dátum: 11 aug 05, 20:47:54 »

Olyanoktól kérdeznék, akiknek van tapasztalata, maguktól, vagy másoktól, esetleg mendemondát hallottak: milyen a Gundel Károly suli?  >.<# Azt szemeltem ki, mivel cukrásznak készülök, viszont jó lenne felkészülni lelkileg, hogy milyen is.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2348 Dátum: 11 aug 06, 07:55:48 »

Jee na ne mondd, az egyik hülye ismerősöm is oda jelentkezett! xD Azt ajánlom, messziről kerüld el azt a sulit! ikszdé Pojén
Najó, komolyan, azt mondta az a haverom, hogy tök jó, nem véletlen, hogy oda jelentkezett. Ebből nem tudom, mi derül ki a számodra, de mindenféleképpen pozitív dolgokat hallottam róla. =) Csak hogy pont azzal a hülyével kerülj össze... Jájááj! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2349 Dátum: 11 aug 06, 10:29:50 »

Ha most (ebben a tanévben) jelentkezett, akkor vele már nem találkozom az száz, mert én még csak most fogok felvételizni Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2350 Dátum: 11 aug 06, 16:29:06 »

De majd akkor 2 tanév múlva talizni fogsz vele. ^^ (Részvétem ikszdé ) Ha meg jó csaj vagy, akkor főleg részvétem. smirksweat ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2351 Dátum: 11 aug 06, 19:49:56 »

Ajjaj, félek ikszdé Ennyire rossz lenne? Addigra megpróbálok megcsúnyulni, akkor  Hmm?

Amúgy, senkinek sincs több véleménye a Gundelről? Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2352 Dátum: 11 aug 06, 20:12:44 »

Hát, ne tudd meg, miket mond/csinál, amikor udvarol valakinek.  ikszdé smirksweat
Ha akarod, majd megkérdezem tőle, hátha tud kis tájékoztatót adni a suliról. kacsint
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #2353 Dátum: 11 aug 06, 20:24:47 »

CrazyCat, ha erre a sulira gondolsz: http://www.gundeliskola.hu/ akkor sajnos személyes tapasztalatom konkrétan nincs ezzel a sulival, viszont ugyanilyenben szereztem szakmát és még most csinálom az érettségit ugyanott...

Itt egy kisfilm a sulimról: (megjegyzés, 1:16 percnél lehet látni az osztálytársaimat Nevet)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SL_Q2QNNzIg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SL_Q2QNNzIg</a>

[folytatása a fentinek]...de előre szólok nem leány álom egy ilyen iskola, hogyha már így véleményt kell nyújtanom de azért ne légy berezelve! Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2354 Dátum: 11 aug 06, 20:27:30 »

Ki tudja.

7138 felhasználó van a fórumon. Mivel nem volt időm átfutni az egész fórumot, átlagot nézve minden hetedik felhasználónak van legalább egy-két hozzászólása. Vegyük úgy, hogy 1019 felhasználó fórumozik aktívan (ami nem igaz, csak egy ezáltal következtetett durva becslés). Mivel nagyon sokan az általános iskolás, vagy egyetemi/főiskolai korú kategóriába esnek, így 10 felhasználót nézve az átlagéletkor 18,4 év. Azaz 10-ből 4 felhasználó esik a középiskolás kategóriába, amely aktív felhasználók közül 407,884.

Magyarország iskoláinak száma 4715. Ebből gimnázium, szakközépiskola, szakmunkásképző vagy szakiskola 1580. Azaz, 0,25% esélyed van, hogy itt bárki a Gundelbe jár. Ami nem sok.

Szóval szerintem örülj annak, hogy egy ember tud róla mondani pár dolgot.

És itt még nem vettük figyelembe az iskolákba járó diákok számát, az iskolák hírnevét, területi elhelyezkedésüket, stb.
Mert azért, ha azt kérdezem, tud-e valaki információval szolgálni a Semmelweisről vagy az ELTE-ről, mindjárt több a jelentkező.

Egyébként sok sikert a cukrász szakmához. Szerintem az nagyon szép és hálás munka. Jó annak, aki tud sütni-főzni.

---

Morause, Borsodi vagy? Nem a sörre értem.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 20:28:25 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!