24 szep 21, 23:52:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417212 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2250 Dátum: 11 máj 31, 14:50:59 »

Mert a kálvária lerendezése nyugtat, és netáín hanewmjár sikerrel az ember ráfoghatja, hogy én úgyis tudtam előre, hogy nemfog sikerülni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2251 Dátum: 11 máj 31, 14:52:02 »

Jaja. De hallottam egy nagyon jó mondást és azóta ehhez tartom magam. Háborúba győzni megy az ember. Nevet
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2252 Dátum: 11 máj 31, 14:53:29 »

Úgy-úgy, én néhány tárgyból úgy megkedveltem a zh-t meg a vizsgát, hogy inkább megbuktam és felvettem a tárgyat még egyszer, hogy még többször mehessek, csak hogy egy szakállas poént bedobjak. Nevet

Én a szükség embere vagyok, első vizsga az kb olyan, hogy az tapasztalatszerzésre van, utolsó javítási lehetőség előtt meg szarrá tanulom magam, és guruként megyek be írni. Pojén Pont, mint tegnap és ma. Úgy érzem tök jók lettek, szóval csak átmegyek valahogy... Nyelvesít
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2253 Dátum: 11 máj 31, 14:55:48 »

Ez a monás tetszik nekem is. Nevet

Noemi...te semmi se vagy ahhoz a csajhoz képest...

NEkem rá kellett jönnöm, hogy a tárgyakból vagy most átmegyek elsőre...vagy bukó...mert egy időpontra rakták a vizsgákat majd minden tárgyból...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2254 Dátum: 11 jún 06, 10:25:11 »

Holnap tárgyfelvétel... csináltam órarendet magamnak, aztán majd kiderül miket tudok ebből egyáltalán felvenni. MErt még azért hátra van 3 vizsga...
HA minden jól megy 3 laborom is lesz, magyarán háromszor fogok bent poshadni az egyetemen este hatig-hétig...bár alapjaiba véve szeretem a laborokat...akkor legalább úgy érzem tényleg csinálok valamit
Négyszer kéne reggel nyolckor kezdenem...ebbe meg bele fogok dögleni. remek lesz a következő félévem is... alig várom... xD
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2255 Dátum: 11 jún 07, 18:19:39 »

Úgy néz ki lesz nyári munkám. Valami fura cégn él a városhatárban, ami gyárt valamit, vagy iylesmi, az egész épület fémből van ránézésre, és nem tudom pontosan mit csinálnak, v agy én mit kéne hogy csináljak ott... jobban körül kéne elötte néznem?
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2256 Dátum: 11 jún 07, 21:11:21 »

Lehet, jobban jársz, ha előtte megismerkedsz a hellyel. Hidd el, nem akarsz úgy járni, mint annó én... smirksweat

Egyre jobban szeretem az évvégét... A nyakunkba szakad egy rakás átadni való, egész éjszakákat nem alszok, utána meg még önzsebből fizessem ki a rajz nyomtatását. Ma is 8000ft-nyi pénzt hagytam ott a 6 darab papírért a nyomdában, és holnap még el kell mennem odaadni a 300-at, amivel adós maradtam...
No comment
Az lesz a legszebb az egészben, ha belekötnek és újból kell csinálnom az egészet vagy, hogy nem lesz javítási lehetőség, és ismételnem kell a tantárgyat... Nevet
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2257 Dátum: 11 jún 08, 18:22:22 »

Sikeresen vettem az évet, ugyanis megbuktam nyelvtanból... A vicc az, hogy 3-mas kellett volna, hogy átmenjek (1.8-tól van kettes) és ezt a tanár is tudta. Olvasónaplóval tudtam volna javítani és olyanról másoltam aki 5-öst kapott rá. Mondom simán meglesz a 2-es év végén ugyanis bőven jobb jegyet kapok, mint a 3-mas. Erre a tanár ad rá két 2-est (1 irodalom, 1 nyelvtan), mondván hogy keveset írtam. Teszem hozzá A4-es füzetből alig 6-7 oldal maradt üresen.
Mi az ilyen, ha nem kivételezés?
Másik példa (szintén nyelvtan) egyik oszt. társamnak 1.94-re felelnie kell a kettesért, még a másik (természetesen lány...) 1.75-re már megkapta a kettest.

Talán holnap még tudok vele beszélni, hogy adjon péntekig valami házi dogát amire tud jegyet adni.
Viszont jó hír, hogy holnap nem kell már bemennem suliba csak a magyar tanárhoz Nevet . Pénteken is csak 1 óra kell bemennem az is föci tz...

Ja és a végére: még mielőtt valaki beszólna, hogy megérdemlem az 1-est ilyen átlagra, minden másból 3 fölött van az átlagom csak nyelvtan a rossz és az irodalom (1.86) hála a Tanárnak (mindenki rossz nála).
Mechanikából osztály első (4.50 és 4-est kaptam, mert 4.51-től van 5-ös Nevet ).
Matekból osztályelső (4.72), infóból osztályelső (4.5), szakrajzból (5.00, hogy valamiből szín ötös is legyek Nevet) és anyag- és gyártás ismeretből szintén osztályelső (4.02).
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2258 Dátum: 11 jún 08, 18:54:10 »

Azért a tanárok osztályzásnál figyelembe veszik a diák magatartását is... itt az én esetem a fizikával... merem állítani, hogy jó vagyok fizikából és szeretem a fizikát... és ez az egész pedig leginkább azthiszem egy 9. évvégi hármasnak köszönhető, mikor jobbra áltam annál és ráadásul a tanár még javítani se hagyott (nálunk ugyefordított osztályzás van én 2,4 körül áltam ami ugye Mo-n 3,6 emellett  ráadásul a tanár 2,0 átlagra osztálytársnőmnek 1est adott... hangsúlyozom fordított osztájzás tehát Mo-n 4es átlagra 5ös... a döntését osztályzó konforencián még meg is támadták, mert a 3asomon kívül csak fizikából volt kettesem, más minden 1es, ja és persze előtte egyesem volt fizikából xD). Most így majdnem felnőtt fejjel aztmondom megérdemeltem azt a 3ast, ugyanis akkor tájt afizika volt az az óra ahol leginkább kitudtam magam pihenni, utánna pedig ösztönzött ez a jegy, hogy megmutassam én igen is többre vagyok képes, azóta egyes voltam mindig fizikából xD, sőtt az osztályomban az egyetlen azthiszem az egyetlen lány akit igazán lekötött a tantárgy és eltudott csevegni néha órán a tanárral xD... sőtt egy darabig azt is bántam, hogy nem fizika éretségire jelentkeztem abiosz mellé
Am ugyan ezt megcsinálta velem a matek tanárom is... egy időben az ő óráján is szivesen relakszáltam... következő félévre meg szintén 2 jegyet javítottam xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2259 Dátum: 11 jún 08, 19:20:28 »

Magatartási gondjaim egyik órán sincs. Csöndbe vagyok és mindig figyelek/írok, megadom a tiszteletet az összes tanárnak. Órán nem szoktam aludni, enni, inni. Tehát minden tanár megvan elégedve velem.
A magyar tanárról elfelejtettem azt is írni, hogy alkoholista(!). Az előző iskolából ahol tanított ezért rúgták ki. Szóval mikor milyen kedve van, úgy osztályoz.

Fogalmam sincs miért pont velem bas...khm...szúr ki a tanár. 9.-be ugyanezt eljátszotta csak irodalomból, de ott meg is buktatott (de hála pótvizsgán átmentem Nevet ).
Igazából nem is azzal van a bajom, hogy nyáron tanulnom kéne, hanem hogy így nehéz lesz dolgozni (állandó 12 órába szeretnék/szerettem volna elmenni).
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2260 Dátum: 11 jún 11, 14:07:01 »

Vége az utolsó vizsgámnak. Annyira bírom, hogy általánosban ijesztgettek, hogy majd a középsuli milyen nehéz lesz. Könnyebb volt. Középiskolában ijesztgettek, hogy majd a fősuli milyen nehéz lesz. Könnyebb lett. Mi lesz ezek után, elvégzem és ingyen kapok majd pénzt? Mert már csak ezt tudom elképzelni, hogy ennél jobb legyen.  ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2261 Dátum: 11 jún 13, 08:46:28 »

GRatulálunk Gdat....bár én is ezt mondhatnám el... xD
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2262 Dátum: 11 jún 13, 13:16:53 »

Én szombaton írtam kolokviumot a szennyvíz és ivóvíz el- és bevezetéséből. Pojén Semmit sem tanultam rá. Kaptunk négy kérdést, mindre írtam. Összesen lett kb 2 oldal. Szerintem leteszem, de azért nem bízom el magam.
Nagyon rendes volt a két aszisztens, aki fejügyelt ránk... Azt hiszem, hogy 3 évvel idősebbek nálunk, úgyhogy tök lazák voltak. Két csaj, majdnem semmit sem tudtak az anyagból. Az egyik felvigyázótól megkérdezték, hogy mit kell írni az egyik kérdésre, annak meg nem jutott hirtelen eszébe, kikereste a jegyzetéből és megmutatta nekik, hogy "na, ezt kell ide írni"... smirksweat
Az egész nem is úgy nézett ki, mint egy kolokvium, hanem úgy, mint egy kupaktanács vagy csoportmunka. Néha azért ránkszóltak a drágák, hogy azért mégis csak halkabban, de azt is inkább poénosan tették. ikszdé
Szeretnék ilyen hangvételű vizsgákat is, ha nem nagy kérés... Hümm-hümm
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2263 Dátum: 11 jún 15, 11:07:23 »

Vegyipari géptan vizsga:
5-ös : 0%
4-es : 3%
3-as : 2%
2-es : 21%
1-es : 74%

Ez mi?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2264 Dátum: 11 jún 15, 11:10:24 »

X"D lehet átáltatok a mi osztályzásunkra xD viszont akkor isjó lazán van értékelve ikszdé ha meg nem akkor nem írj semmitavizsgán meglesz az 5ös ikszdé laza hely ez a BME ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!